Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Spij spokojnie Punca :) Może ten podszywacz to nowe wcielenie vagnieszkav, naszej ulubienicy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
punca z kropka, przypuszczam ze masz wrazliwosc kamienia przy drodze a mozg wielkosci orzeszka i ide o zaklad, ze nawet nierozumiesz jak szkodzisz, ale wierze , ze co dobre zostanie nam wynagrodzone a zlo ukarane i zycze ci dobrej nocy i abys nigdy nie mial powodu szukac terapii na tym forum. Bog ztoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie-miewam podobne objawy----NAZYWA SIĘ TO NERWICA!!!ATAKI PANIKI SĄ NAJGORSZE--CHCIAŁAM SIĘ Z WAMI PODZIELIĆ TAKĄ INFORMACJĄ---JA LECZE SIĘ ZIOŁAMI -MEDYCYNA CHINSKA---SPRUBUJCIE!!! PRACUJE Z KSIĄŻKĄ LUIZY HAY---POLECAM!!! SPRUBUJCIE ZNALEZ DOBREGO BIOENERGOTERAPEUTE!!! SPRAWDŻ CZY NIE ŚPISZ NA CIEKACH WODNYCH!!! POLECAM RÓWNIEŻ KURS SAMOKONTROLI UMYSŁU U P. KRÓLICKIEGO.ZAŻYWAJ MAGNEZ--OGRANICZ KAWĘ I ODSTAW ALKOHOL!!!!!!!!!! ZAFUNDUJ SOBIE MASAŻ RELAKSACYJNY I BARDZO,BARDZO,BARDZO WAŻNE GŁĘBOKO ODYCHAJ W WOLNNYCH CHWILACH-ZAPAL ŚWIECĘ!!RÓWNIE NIE ZAPOMINAJ O PASJACH-NP.MALUJ,PISZ,TAŃCZ ITP. UCZ SIĘ AKCEPTACJI I KOCHANIA SIEBIE---BĄDZ DLA SIEBIE DOBRY I CHWAL SIEBIE ZA POSTĘPY. POMYŚL CO TA CHOROBA MÓWI DO CIEBIE!!!SPRUBUJ TO ROZSZYFROWAĆ NAJLEPIEJ POD OPIEKĄ TERAPEUTY!!! POLECAM JESZCZE KSIĄŻKĘ P. KRAKOWIAKA--DZIECI REGRESJI!!! POZDRAWIAM WSZYSTKICH---NIE DAJCIE SIĘ PANICE!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Iiyamo! Ada, Ammarylis, Olabasia, Basiaijuż i cała reszta - proszę o dopisanie się do listy. Pipeczku, prześlij mi na maila dane do czata (do czada też może być :) - aduś to żart) Nicka nie zmieniam, Punca 24 musisz jakoś to strawić - żyję z tą siódemką w dacie urodzin od 29 lat, więc ta kossa chyba dobrze na mnie działa. Najbardziej lubię piątkę, ale siódemka też jest ok - liczba doskonałości! Widzę, że mieliśmy tu dziś nowych gości - nie przejmujcie się tymi zgryźliwymi żarcikami - myślę, że wynikają one jednak z sympatii, bo któż mógłby czytać te nasze \"smutki\" tak uważnie, ajk to wynika z reakcji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Wiek................dolegliwość..... .......miejscowość Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź liduszka.............37.................ner. lękowa.agorafobia.Jaworzno pipek................44.................nerwica lękowa.........Warszawa netka30.............32...............nerwica lękowa.depresja Włocławek mamaJulki...........30..............nerwica lękowa,depresja małopolska dana39...............40..............nerwica lękowa.........Kujawy Efka43...............43...............n.lękowa , agorafobia....Gdańsk Iiyama(Tunia)....50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą.....Warszawa Marijke.........23......nerwica lękowo-depresyjna........Warszawa Aniołek21.......21......narwica lekowa....... Poznan Tak, kontrolnie przesyłam tylko naszą listę. Jak się na nią wpisać: wejdź na tę tabelę i ją zanacz, prawym przyciskiem myszki wybierz kopiuj, a potem w swojej odpowiedzi wklej i dopisz siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE!!! KOCHANI NIE PODDAWAJCIE SIĘ!!! SPRUBUJCIE MEDYCYNY CHINSKIEJ---RELAKSACJI---BIOENERGOTERAPII---CZYTAJCIE KSIĄŻKI NP. LUIZY HAJ, DZIECI REGRESJI P. KRAKOWIAKA.---SPRUBUJCIE TEŻ KURSU SAMOKONTROLI UMUSŁU U P. KRÓLICKIEGO!!! POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punca24. dzięki za uznanie - tak się starałam! ale tak naprawdę to jestem ponurak i nie znam żadnych kawałów:-D Widzę, że pożądnie Ci się oberwało - ten baran jest najlepszy. Ale rozumiem zdenerwowanie naszych dziewczyn. Szzególnie dla Twojej nickowiczki musisz być wyrozumiałym człowiekiem - ona jest u nas od bardzo niedawna. Potrzebbuje oparcia, a Ty jej tak z grubej rury, choć ten komentarz, żebym zmieniłą nicka strasznie mi się spodobał. A, niech to, witaj! Iiyamo, wielkie brawa za wyrażanie negatywnych emocji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Algiz, ależ my się wcale nie poddajemy! Poczytaj sobie nasze wcześniejsze wpisy - toć to forum bohaterów! Ale dziękujemy za te wskazówki, choć brzmią jak z telebazaru, ale pewnie to tylko złudzenie. Jeśli Ty też masz nerwicę, witaj w klubie! IIyamo, zaraz wlezę na pocztę. Czekam na wpis Punca 24. - to ciekawa postać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyszczydlo mam niewypazone ale staram sie kontrolowac, baran to bylo sympatycznie gdybym chciala urazic pozwolilabym sobie na co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, Punca24., nie bądź taka -wracaj zaraz... Nie możesz tak nas teraz zostawić, a DZIEŃ ŻARTU. Do północy jeszcze 13 min!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iiyamo, to zazdroszczę Ci - ja tam jestem cholernie ugrzeczniona! Ale ten baran był naprawdę świetny i cudnie pasował do tej całej szarpaniny słownej. Ja tam myślę, że ta PUNCA24. to jednak ktoś z naszych! Punca24., przyznaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ten nałóg związany jest z nerwicą? czy to kolejna słaba strona ? Dobrego oglądania - ja chyba powoli będę zbierać się do wyrka, bo głowa mnie boli. Puncy24. nie ma? Cholera jedna, namieszała i się zmyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje bachory jeszcze urzeduja, zaraz im urzadze kobranocke, ale mozesz nie znac tego hasla bo to jeszcze z peerelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem nalogowym ogladaczem filmow na animal planet . filmow o malpach albo o niechcianych pieskach i kotach, ot takie niegrozne zboczenie. mąż nalogowo oglada wiadomosci i pilke nozna a ja to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×