Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

hej pomaranczowy a co Ci tak mina zrzedla czysbys nie mogl......oj biedaczek , nie lam sie to sie leczy! moze sie wygadaj ,bedzie Ci lzej? lece na zakupki ,pa,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rrenka037: to jest taki dołek który musi jakoś minąć. On rozkłada prawie całkowicie na łopatki. Nic się nie chce. Olewka na wszystko. Zresztą już się żaliłem nie będę dołował innych Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludziki a ja nadal nie mogę się zarejestrować. czy ktoś miał problemy z rejestracją nicka? wypełniłam wszystkie punkty formularza i klikam \"Dalej\" a tu nic... zgredku proszę zarejstruj mnie - prześlę ci moje dane mailem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiaijuż kochana ja też Ciebie nie mam :-( Wysyłałam tylko do tych osób które do mnie przysłały,bo miałam ich adresy mailowe.Ale chętnie Ci podeslę.Czekam równiez na foteczkę od Zgredka :-) Ada777 Ciebie tez nie mam,ani Marzeny-marysi :-( Idę się przejśc z moim obrońcą hihihi 5 miesięcznym szczeniakiem,który jest zwariowany na moim punkcie(a ja na jego).Nawet na męża warczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olabasia.................52.............nerwica lekowa..........Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ale sie dzisiaj rozpisaliscie! Juz przeczytalam wszystko.U mnie dzis wisiejczy humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty pomarańczowy ,a ty kiedy dupczyłeś ,chyba dawno ,bo jesteś strasznie napiety .Chyba nie masz co dupczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ammarylis jeszcze nikt nie ma mojej fotki ,ale postaram się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajdż trolu kupe gówna i się w niej zakop ty cieńki batonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś tu kiedyś pisał o naszych pierwszych stronach ,jak pisałysmy na początku ja cholera nie mogę znależć.Chciałam sprawdzić o ile poprawił mi się humor przez ten czas kiedy jestem z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ammarylis fotka Twoja do Mnie doszła :) dziękuję ! Widze ze byłaś w Sopocie to były zeszłe wakacje ? Ja latem uciekam na plaze ale tam gdzie jest mniej ludzi , a jak nie musze to wolę jeziorka na kaszubach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredku nie dawaj się takiemu humorkowi , nie ma tego złego ..co by na dobre nie wyszło! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredku a moze humorek trzeba ciastem dobrym potraktować ....to już wysyłam duży kawał bo właśnie upiekłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich cieplutko...........tych ktorych dopiero poznaje pozdrawiam szczegolnie.............buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ammarylis.........do mnie tez mozesz wyslac fotki.......bede Ci bardzo wdzieczna...........pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌼 Ammarylis , czy dostałaś moje zdjęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja corka ma angine!:( byl u niej lekarz ,dostala antybiotyk ,zostaje na obozie tylko bedzie mniej aktywna ,jeszcze tylko martwie sie zeby jej goraczka tak nie wzrosla:( :( olac tego trolla !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu sie dzieje Co za zwariowane napisy od 2 dni tu mamy sie wspierac a nie wyzywac sie Co tam u Was slychac Bo ja dzis taka sobie Cisnienie skacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punca tego cieńkiego batona to wymyśliła moja koleżanka ,kiedyś kłóciła się z mężem i jak jej brakło słów rypła tego batona ,a mężuś nie gadał z nią tydzień czasu.I zobacz jak go to boli,chyba trol się wkurzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RRenka angina ma to do siebie ,że trzyma gorączka ,ale dobrze ,że dostała antybiotyk ,zobaczysz wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc panienki, wlasnie siedze i czekam na sms od corci juz 40 min. temu miala wyladowac a tu cisza. do tego slubny chodzi i podkreca mi benbenka, zaczynam sie denerwowac.i ztych nerwow zjadlam cala czekolade zaraz ży...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty pomarańczowy naprawde jesteś cieńki baton ,na nic więcej cię nie stać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×