Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość hola hola
poczytaj sobie i nie zawracaj glowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalenko, moze opisz co ci, czytac owszem ale bys kontrolowala to i nie sugerowala sie , ze ty tez tak masz. twoj post zabrzmial troche jak prosba o instrukcje. jestesmy tu po to by sobie pomagac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam moje początki czytania ma temat nerwicy,wszystko w sobie znalazłam:( Czytaj Natalka ale nie szukaj wszystkich objawów u siebie i o to tylko Cię prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do iiyama A bo ja...eh...czasem jak sie zdenerwuje to nie panuje nad tym co robię, czasem się zdarza, że następnego dnia nawet tego nie pamietam. Krzyczę i wygaduję rzeczy które nie są prawdą, robię to, żeby kogoś jak najbardziej skrzywdzić, w ogóle tego nie kontroluje. Zazwyczaj po takim wybuchu czuje się kompletnie rozbita i rycze jak bóbr. Najgorsze jest to, że denerwuję się z byle powodu i zbyt czesto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam, bo nie mam za bardzo czasu na czytanie tego wszystkiego (jestem w pracy) mam ograniczony dostęp do neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalenka, chyba dobrze, ze jestes chodzaca wscieklica przynajmniej rozladowywujesz frustracje. jasne ze przydaloby sie bardziej je kontrolowac . ale jak mniemam jestes jeszcze bardzo mloda i troszke pracy nad wlasnym charakterem przed toba. tak pobierznie sadaz to nie widze tu nerwicy, ale nie jestem lekarzem a ty o sobie nadobra sprawe nic nie piszesz. 3maj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, chetnie bym zabiła swojego męża...bo jest męską dziwką. Tylko jeszcze nie wiem jak to zrobić, żeby moje dziecko nie zostało sierotą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalenka, zabicie to nie najlepsza metoda , łapki sobie uwalasz no i posiedziec mozna, a tak pozatym facet mimo, ze to ulomne stworzenie tez ma prawo zyc.mozesz go nabic na pal, no nie to jednak drastyczne. chyba czekaja cie jednak przemyslenia i to powazne i jeszcze powaznijsze rozmowy a tak pozatym rozmowy bardzo powazne i bardzo glebokie przemyslenia, a potem wspolne decyzje.nie mniej jednak nic nagle, chyba ze damski bokser ale to wtedy na policje- mam jednak nadzieje, ze nie jest. MężCZYZNA NIE UDAł SIę PANU BOGU I DLATEGO BóG STWORZYł KOBIETę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiyma rozbawilas mnie tym stwierdzeniem eh, przemyślenia, tzn. ile jeszcze? Mysle i mysle i nie wymyslilam jak mu sie odwdzieczyc za zdrade..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za maile-Pelasiu,Efcia,Ammarylis.Mamo Julki.Sliczne pejzaze,fajne 2 niedzwiadki!ha ha ha!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalenko, takie odwieczanie moze ciebie zabolec, ale tu wymiekam , mam doswiadczenia jedynie ksiazkowo filmowe, mysle ze zyje sie z tym duzo trudniej anizeli sobie to wyobrazam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ammarylis tenkss za meila :) bardzo podobał mi się \"niedzwiadek \" Co do snów to dawniej jak śniłam to pamiętałam że nigdzie nie wychodze z domu , i bardzo mnie to męczyło . Chciałam bardzo spróbować sama pochodzić tam gdzie mnie oczy poniosą . No i stało się ... zaczełam wychodzić z domu jak pamiętam pierwsze sny to zawsze był ktoś obok , i nawet już nie pamiętam kiedy zaczeło mi się śnić że wychodze juz sama . Miałam już sen że byłam we Freancji . Zastanawiałam się dlaczego akurat tam i niestety nie mam pojęcia ale oglądałam Wieże Eiffla . Ale zastanawiam się dlaczego najczęściej śni mi się że przebywam w pobliżu domu gdzie mieszkałam jako dziecko . Sen który śnił mi się kilka razy i był bardzo podobny do siebie to taki że wchodze do jakiegoś starego dworu i ide wąskim korytarzem do zamkniętego pokoju do którego tylko ja mam klucz i jak wchodze do niego to jestem bardzo szczęśliwa . Tam jest dużo starych antyków , obrazów . Ten sen to chyba wiem dlaczego mi się śni bo uwielbiam takie starocie , ale ostatni sen był taki że ktoś mi się do tego pokoju wkradł i wyniusł wszystko i pamiętałam że nie mogę przejść przez próg bo się zawali podłoga . Nawet jak sie obudziłam to powiedziałam mężowi że ktoś mnie ...ograbił :O Mąż mnie juz na tyle zna że nie zdziwił sie bardzo tylko wysłuchał cierpliwie żeby się dowiedzieć czy już mi się pogorszyło ..czy to tylko sen :) Ale od tego czasu nie śni mi się ten pokój i jestem zła bo bardzo chciałabym tam jeszcze być , bo tam sprawiało mi radość przebywanie . Ciekawe jak by to ktoś zinterpretował ... może czyta ktoś nasze forum i by pomógł nam w wyjasnianiu naszych snów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati, to, o czym piszesz, to raczej nie nerwica. Stany wyczerpania emocjonalnego z histerią, ale nie myl jej z histerią dziecka. Musisz koniecznie zamienić swoją sytuację domową, ponieważ ona może rzeczywiście wprowadzić Cię w nerwicę. Dla dobra dziecka lepiej nie utrzymywać związku z toksycznym człowiekiem - dziecko nie wzmocni się posiadaniem tatusia, ale bardzo osłabnie psychicznie, poza tym dajecie mu fałszywe sygnały. Ona świetnie rozumie, że jest Wam źle, a mimo to udajecie, że się kochacie. Dla niego to całkowiete zafałszowanie rzeczywistości. Błagam Cię zmień to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iiyamo, sen o wodzie świadczy o Twoim podejściu do spraw seksualnych. Ta czarna woda - to niedobrze. To nie znaczy, że coś Ci sie wydarzy, ale że przestałaś czerpać radość z seksu :( Płyniesz łódką, czyli nawet nie chcesz jej dotknąć (tej wody). Świadczyłoby to o tym, że masz za sobą jakieś złe doświadczenie. Efko, a Twój sen o tym pokoju, to bardzo piękny sen. Wyraża jakąś tęsknotę za bezpieczeństwem, ale pokazuje, że je znalazłaś, bo tam czujesz się dobrze. Ktoś Cię ograbił - oznacza to, ze ktoś chce Ci zaburzyć Twoje poczucie pokoju i bezpieczeństwa, albo ktoś Ci juz zaburzył. Jeśli jeszcze nie, patrz uważnie i walcz o niego. Pokój to symbol - pomieszczenie i stan ducha. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! dziś znowu późno, bo dzionek był męczący. najpierw egzamin, ech jak się zaczął o 10.00 to skończył się o drugiej. ale piąteczkę dostalam, więc szczęśliwa jestem. Sesja zamknięta!!! uff, jaka ulga. po południu jeszcze do dentysty skoczyłam... bez znieczulenia się nie obeszło (niecierpię borowania, brrrr) Pelasiu i Maleństwo29 - ja też staram się o dzidziusia. to znaczy zaczynam starania, ale niestety lekarz wczoraj nie miał dla mnie dobrych wiadomości... mam 26 dc a owulacji niet... póki co mam cykle bezowulacyjne, ech. wszystko przez chol... tabletki anty, które brałam przez kilka lat... ale mam nadzieję, że wkrótce owulacja się zacznie pojawiać, bo kwas foliowy biorę już od ponad miesiąca i porobiłam już badania. leczę też ząbki, żeby nic potem podczas ciąży nie wyskoczyło... może wy mamusie, wiecie jak to jest z tą owulacją? czy w końcu się pojawi?? czy trzeba może jakoś to leczyć? zaznaczam, że dopiero półtorej miesiąca nie biorę tabletek pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja nic nie wiem o cyklach bezowulacyjnych.Ja właśnie wróciłam od swojego lekarza który zna świetnie historie mojej choroby i powiedział że spokojnie moge odstawiać leki.Ciąża oczywiście jeszcze nie teraz.Tylko że dwa miesiące temu odstawiłam pigułki bo w moim przypadku jest tak że moge tolerować je przez jakieś pół roku a potwm zaczynam się źle czuć.Uważamy z moim słońcem bo wiemy że musimy jeszcze poczekać.Tylko troszke(nie!bardzo się boje) że jednak trzynastego pojawią się dwie kreseczki na teście...Ale miejmy nadzieje że nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja uwielbiam male dzieci ,naturalnie u kogos. JA CHCE BYC WIRTUALNA CIOTKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gdzie sie wszyscy podziali? no nie wierze, ze poszliscie spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, dziewczyny, opanowałam sytuację - spakowałam się półtora dnia przed wyjazdem i to jeszcze na podróż z noclegiem po drodze! Było ciężko, ale się udało. Moze jutro wreszcie trochę się pouczę :P Balej wyszedł bardzo fajny, mi się podoba, zrobiłam sobie trzy kolorki zblizone do moich naturalnych ciemnoblond włosów, tak że ładnie się błyszczą i wyglądaja jakby były gęstsze. Dziewczyny, pytałyście o cykle bezowulacyjne. Ja takie mam tak po prostu, nie brałam dotąd pigułek, łykam preparaty zbliżone do tych stosowanych w HTZ. Z tego, co wiem (tak mi tłumaczyli lekarze), w takich przypadkach jak kobieta chce zajść w ciążę, podaje się Clostilbegyt i potem Duphaston (czyli progesteron), ew. podczas kilkudniowej hospitalizacji pod okiem lekarzy wyrównuje się poziom hormonów. Co do snów, to śnią mi się najróżniejsze rzeczy... Najbardziej lubię te, w których jestem z jednym chłopakiem, moim przyjacielem (ale niestety nic więcej) i nie są to sny erotyczne (jak sobie teraz wszystkie wyobrażacie :P ). Czuję się wtedy bardzo bezpieczna i szczęśliwa... Miałam wiele dziwnych snów, ale nie chcę ich opisywac, bo całe forum zajmę ;) W każdym razie jak byłam dzieckiem to często miałam podobny sen do MamyJulki - śniło mi się, że spadam bardzo długo. I jeszcze śniła mi sie często czarownica, która nie pozwalała mi jeść jajek na miękko, które uwielbiałam, a na które miałam limit ze względu na alergię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zyciu nie udalo mi sie spakowac dzien przed podroza, ani nawet kilka godzin przed, moje wyjazdy przpominaja pospieszna ewakuacje. podziwiam tak dobrze zorganizowanych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×