Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

rrenka, a dlaczego tak mila osoba jak lidiuszka jest brr??????????????? o marijke jeszcze jestes,ach te szusy. nahaslo narty odzywa mi sie w pamieci tyle fajnych zdarzen, odrazu mi milej. albo za krotko albo zadlugo spalam ,reaguje jak przciazony pecet.natomiast kicia zwalila juz dwie doniczki ma dzis fiola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od razu prostuje(chociaz lidiuszka na pewno wie o co chodzi) brrrrrrrrr nie na Lidiuszke tylko na to ze jak posliznela sie na dworze tak jak ja dzis to zemdlala i wyladowala w szpitalu i to na Sylwestra!To mialam na mysli ,nieszczesliwy upadek! Lidiuszka🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem , witam ja jak zwykle mam mało czasu ale sie melduje i witam wszystkich nowych gości i starych wyjadaczy.. Chciałam napisac że byłam u lekarza rodzinnego póki co i zrobiłam sobie badania różne prócz dopplera bo to prywatnie, prawdopodobnie moje ciągłe wahania wagi spowodowane są właśnie tarczycą oj nie mogę! i jeśli zastosuję lek z hormonem (tyrozyna?) to możliwe że objawy przemiany materii ustąpią. Byłabym w siódmym niebie,żeby znowu pozbyc sie tych 10 kg nadwagi :O a do psychologa kolejka... z synkiem mam skierowanie do chirurga, boli go stopa, może sobie coś skręcił... więc jakoś wszystko sie układa :) pozdrawiam dziewczyny chłopaki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamajulki czesc!wyszlo ci w badaniach ze masz hormony tarczycy nie tak?i jakie inne robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, też podpisuję listę obecności. Rreniku, mam nadzieje,że nic sobie nie zrobiłaś. Ja też kiedyś tak walnęłam, ale w lód - nic mi się nie stało, ale do dziś dnie nie mogę oprzeć się na lewym nadgarstku. A tymczasem: masujemy Ci rękę i pup€, by nie bolały. (masu, masu) Marijke, do nauki! wesprę Cię i będę dziś pisała pracę, ale wieczorem chyba wybiorę się do dentysty, bo coś mi z zębem nie tak. Francjo, zrób może wpierw badania ogólne. Jak wszystko wykluczysz, to będzie to prawdopodobnie nerwica. Maleństwo29, ja też się staram o dziecko (już ponad rok), też mam agorafobię, ale nie biorę żadnych leków. Z tego co wiem, powinnaś 3 miesiące przed ciążą je odstawić, jedz kwas foliowy, żeby wzmocnić ukłąd nerwowy swój i przyszłego dziecka. I ważne: nie traktuj go jak lekarstwo na całe to zło. Dla niego będzie to sprzeczny komunikat, który zaburzy mu popczucie rzeczywistości i samoocenę. Rrenko, tak tez pomyślałam i skonsultowałam z psychologiem, że powinnaś powiedzieć swoim dzieciom, co Ci dolega. Będzie im o wiele łatwiej. Bianka, Twój synek może też naśladować Twoje zachowanie - dzieci to świetni obserwatorzy. Basiaijuz, wysłałam Ci maila. I wielu innym też. Mam dla Was jeszcze jedną niespodziankę, ale wyślę na weekend. Pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenka robiłam badania krwi, moczu i są dobre, jednak hormony tarczycy coś na pograniczu a kiedyś przed ciążą byłam leczona na wole tarczycowe, teraz też lekarz przepisał eltroxin 50, zażywac póki co i do kontroli po jednym opakowaniu. Nie mam wyników bo miałam robione na kase chorych i mi ich nie dali do ręki. Tak mogłam już przypuszczać jestem ciągle śpiąca, zmarznięta, mam przemiane materii jak żółw ;) to wszystko wskazuje na niedoczynność tarczycy... ciekawe po kakim czasie widać jakiś efekt polepszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelasia 🌻 dziewczyny później zerkne bo muszę do przedszkola po dzieci lecieć pa tymczasem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rrenka, jasne chocby nie wiem ile brrrrrrrr sie pokazalo to wiemy ze lidiuszka , ani zadna inna kolezanka nie jest brrrrrr, to byla taka zaczepka slowna , pisalam, ze mozg mam przyciezki dzisiaj, ot glupawy zarcik.nadal mam smietane a nie mozg. corcia wyszla i kto mi zrobi kawe ? ona tak fajnie parzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelasia ja nie dostałam maila :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hexa dostałaś odemnie maila kiedyś? bo dostałam zwrocik i Twoja poczta miała kryzys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie wyjdę za minute to się spóźnię.. ten zjadacz czasu :O :O pappapapppa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam maila, ale nie słownego tylko obrazkowego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelasia, dzięki, ale ja za godzinkę z braku czasu wychodzę ;) ... zrobić sobie balejażyk! Zastanawiałam się chyba pół roku nad tym, kiedyś już miałam, ale potem wolałam mieć swój naturalny kolor. Więc niestety praca znów musi poczekać, na razie szykuję rzeczy na wyjazd :D (Ja wyjeżdżam w piątek, ale bagaż muszę mieć gotowy dziś wieczorem, trochę to skomplikowane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim 🖐️ Rrenusia dobrze ze tak sie skonczylo tylko na pupie lądowanie Witam nowe kolezanki 🌻 Iiyama skocz na poczte pozdrawiam Pogoda nawet fajna tylko snieg przestal sypac i jest troche ponuro ale spacerek juz zaliczylam samopoczucie w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki lidiuszka, odpowiedzialam ci poczta. musze wyjsc a nie chceeeeeeeee mi sie. komu goracego chlebusia z piekarni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Pelasia,Ja mam cudownego mężczyzne który mnie wspiera i ostatnią rzeczą która by mi przyszła do głowy to dziecko jako lek na całe zło.Wybiore sią dzisiaj do mojego lekarza(o ile już wrócił z urlopu) i porozmawiam z nim na ten temat. Zakupy się udały a potem spacerek z moim pieskiem...Nie wiem jak u was ale u mnie świeci piękne słońce i jest cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexo, jeszcze Ci nie odpisałam, bo siedzę nad tą pracą z antysemityzmu, a idzie mi, jak ta przemiana materii u MamyJulki. Liduszka, sama poszłąś na spacerek? To Ty Zuch jesteś, nie dziewczyna! I wszyscy wiemy, że te Brrr, to nie brrr. Robimy dziśdzień najdziwniejszych snów? Ja opiszę piewsza: Pewnego razu śniło mi się, że nagle znalazłam się w Indiach. W piżamie, bez dokumentów, telefonu i pieniędzy. Byłam na jakimś targu i nikt nie mówił po angielsku, ale ja potrafiłam czytać z oczu, o co chodzi ludziom. Stanęłam na środku tego targu, patrzyłam wszystkim prosto w oczy i próbowałąm telepatycznie przekazać, żeby mnie do jakiegoś konsulatu odprowadzili, ale nikt nie rozumiał mnie. Chcieli mi tylko coś sprzedać. Nagle z tłumu, a tłum był potworny, wyłoniła się przepiękna hinduska, w moim wieku, z dzbanem wody na ramionach i oczami powiedziała mi, żebym poszła za nią. Poszłąm. Ona zaczęła opowiadać mi (jakby telepatycznie), że każdego ranka wstaje i ma ważne zadanie: przynieść wszystkim domownikom dobrą, czystą i zdrową wodę. Jeśli uda jej się to zrobić szybko, ma dzień dla siebie, a jeśli nie moze znaleść napełnionej studni nieraz cała rodzina czeka na nią aż do wieczora. Każdy ma swoje zadanie. Strasznie chciało mi się pić, ale pomyślałam, że skoro to taki luksus, to może jakoś wytrzymam. Ona to wyczytała z moich myśli i podała mi dzban. Piłąm wodę, która ciekłą mi po brodzie i czułąm,że dzieki niej otrzymuję jakby nowe życie, że wszystko wokół się zmienia, smakowała, jak nic nigdy wcześniej. A ona uśmiechała się do mnie i mówiła :\"pij, pij, ile chcesz\". Zapytałą mnie, gdy już się napiłam, czy ja mam każdego dnia do wypełnienia jakieś ważne zadanie, czy zajmuję się wieloma rzeaczami naraz. Powidziałam, że raczej to drugie. A ona na to: \"znajdź swoją wodę i się nie rozpraszaj\". I się obudziłam. To był niesamowity sen, przez tydzień jeszcze chodziłam jak w transie. Pozdrowienie, czekam na Wasze opowieści senne (choć piękne słońce za oknem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwo, to wspaniełe, co piszesz. Fajnie, że dobrze Ci wszystko idzie i że masz takie podejście. Ja też mam wspaniałego i wyrozumiałego męża. Wczoraj rozmawiałam z lekarzem o ciąży. Pierwsze, co kazał zrobić to badanie spermy. Zrobimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj gorący chlebuś... ja uwielbiam ziarnisty pycha.. Marijke ściskam trzymam kciuki za pakowanie 🌻 ❤️ wszystkim miłego wieczorka coś chłopaków nie widać? a gdzie podziewa sie Aniołek? Loczkins Miłoszka? Necia a TY gdzie sie podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ NAJDZIWNIEKSZYCH I NIESAMOWITYCH SNÓW! na górze opisałam swój, piszę, bo to wygląda tak, jakbym napisała to tylko do Hexy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia pisałaś że kupiłaś mieszkanie pewnie wiele z tym kłopotów Ja mam nie lada problem bo chcę sprzedac mieszkanie :) Właśnie sie przymierzamy będziemy sie przeprowadzać do nowo wybudowanego domu...nowy etap w życiu obym go przeszła spokojnie póki co nie moge się doczekać :) Pewnie pójde do biura podpisać umowę będzie może szybciej? Pelasia a o snach moje wszystkie sa bardzo dziwne kiedy łykałam xanax były ..niesamowite jak sobie dokładnie przypomnę napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz doklejam tabelkę, żeby każdy, kto ma ochotę, dopisał się do nas. Skopiuj tabelkę i wklej do swojego postu i na końcu sie dopisz. Sprawdzcie kogo nie ma, a chciałby być. NICK................Wiek................dolegliwość..... .......miejscowość Pelasia 78...........29...................agorafobia...............Warszawa Hexa.................29..................nerwica lękowa..............Gorzów Punca24.............24.................nerwica natręctw........Sosnowiec Basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była..........Łódź Liduszka............37.................ner. lękowa.agorafobia...Jaworzno Pipek................44.................nerwica lękowa............Warszawa Netka30............32...............nerwica lękowa.depresja .Włocławek MamaJulki..........30..............nerwica lękowa,depresja.. małopolska Dana39.............40..............nerwica lękowa...................Kujawy Efka43..............43...............n.lękowa , agorafobia..........Gdańsk Iiyama(Tunia).....50................depresja+lęk........................Łódź Rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą..........Warszawa Marijke.............23......nerwica lękowo-depresyjna........Warszawa Aniołek21..........21..........................nerwica lekowa....... Poznan Ammarylis ..........46 ......n.lękowa+agorafobia............ Ostrów Wlkp Olabasia............52....................n.lękowa......... ........Warszawa Zgredek............31..................dużo tego.........................Konin Tamara.............35...................agorafobia........ ...............Śląsk Starababa..........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od najmłodszych lat poprzeczytaniu baśni Andersena ,,O dziewczynce, która podeptała chleb,, chociaż zawsze odnosiłam się z godnością do chleba (nadal wpajam to swoim dzieciom) miałam pare razy powtarzający sie sen ...Okropny, straszny aż bałam się spać .. Otóż...zasypiałam i śniło mi się,że pochłania mnie bagno, wciaga, potem spadam i spadam ... bałam sie tego snu a on jak na złość powtarzał się i powtarzał wiele razy az przestał... nie pamiętam niestety kiedy. Potem po śmierci taty, miałam dziwne sny, wiele razy śnił mi się bo czułam że nie powiedziałam mu wiele rzeczy, że go mimo wszystko kochałam, tęsniłam za nim... W tych snach chciałm jeszcze mu przekazać czego nie zdążyłam.. tak to odbieram, :) To moje sny ale nie będę pisać wszystkic, miałam ich różnych całe mnóstwo.. brakło by miejsca :D A MOŻNA pisć erotyczne?? hahhah ..!? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Wiek................dolegliwość..... .......miejscowość Pelasia 78...........29...................agorafobia...............W arszawa Hexa.................29..................nerwica lękowa..............Gorzów Punca24.............24.................nerwica natręctw........Sosnowiec Basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była..........Łódź Liduszka............37.................ner. lękowa.agorafobia...Jaworzno Pipek................44.................nerwica lękowa............Warszawa Netka30............32...............nerwica lękowa.depresja .Włocławek MamaJulki..........30..............nerwica lękowa,depresja.. małopolska Dana39.............40..............nerwica lękowa...................Kujawy Efka43..............43...............n.lękowa , agorafobia..........Gdańsk Iiyama(Tunia).....50................depresja+lęk........ ................Łódź Rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą..........Warszawa Marijke.............23......nerwica lękowo-depresyjna........Warszawa Aniołek21..........21..........................nerwica lekowa....... Poznan Ammarylis ..........46 ......n.lękowa+agorafobia............ Ostrów Wlkp Olabasia............52....................n.lękowa...... ... ........Warszawa Zgredek............31..................dużo tego.........................Konin Tamara.............35...................agorafobia...... .. ...............Śląsk Starababa..........59................n.lekowo-depresyjna .. .Gorzów Wlk. Maleństwo29.......29................agorafobia..................Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erotyczne to te najfajniejsze:)A najdziwniejszy który ostatnio pamiętam...Powódź w Warszawie a raczej cały sen był czekaniem na na kataklizm,przygotowywaniem się ,czekaniem na pomoc itd.Okropność,ale takie sny mam bardzo rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wogole duzo sie sni i kolorowo sie sni, ale szybko o nich zapominam. natomiast od kilu dni sni mi sie woda, woda ktora mailam przeplynac statkiem ale nie przeplynelam bo sie wzburzyla . dzis mi sie snila woda ktora byla ulica i plynelam po niej w wioslowce a woda byla czarna, taka woda ponoc nic dobrego ale ja nie przywiazuje do takich interpretacji uwagi. natomiast wiem, ze sniac mozg odpoczywa gdzies te polaczenia ktore byly w ciagu dnia pobudzone oddaja energie elektryczna wywolujac we snie zdarzenia i zawsze szukam powiazan snu ztym o czym poprzedniego dnia myslalam. sporo sie potwierdza. chocby ta ulica zdzisiejszego snu, wczoraj na ulamek sekundy mi sie przypomniala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. oczywiste , ze te erotyczne sa najfajniesze , lubie takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładne sny macie kobitki mi to roznie sie sni ,ale przeważnie domek na wsi a jak jestem na wsi to na odwrót nie wiem czemu tak to jest a propo erotycznych to sa niezłe ale to tylko sen ha ha ha :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×