Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

onulka, dla mnie jako ozdrowienca podepresyjnego, nurtuje dlaczego szukasz wsobie choroby co ci ona zastapi albo wyprze z mysli, czy nie lepiej myslec o sobie jako zdrowej, pogmerac w epku co jest twoim problemem i zmierzyc sie z nim.sorki za upraszczanie i moze splaszczanie problemu ale dla mnie ozdrowienca jak wspomnialam wszystko teraz wydaje sie proste i do osiagniecia , byle poznac przyczynydostac wsparcie - a od tego wlasnie tu jestesmy i do dziela. aha ja jeszcze zjadlam troche pigulek, potrzebny byl mi impuls do innego spojrzenia na rzeczywistosc. anerwica i depresja parami chadzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda62
NICK................Wiek................dolegliwość..... .......miejscowość Pelasia 78...........29...................agorafobia...............W arszawa Hexa.................29..................nerwica lękowa..............Gorzów Punca24.............24.................nerwica natręctw........Sosnowiec Basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była..........Łódź Liduszka............37.................ner. lękowa.agorafobia...Jaworzno Pipek................44.................nerwica lękowa............Warszawa Netka30............32...............nerwica lękowa.depresja .Włocławek MamaJulki..........30..............nerwica lękowa,depresja.. małopolska Dana39.............40..............nerwica lękowa...................Kujawy Efka43..............43...............n.lękowa , agorafobia..........Gdańsk Iiyama(Tunia).....50................depresja+lęk........ ................Łódź Rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą..........Warszawa Marijke.............23......nerwica lękowo-depresyjna........Warszawa Aniołek21..........21..........................nerwica lekowa....... Poznan Ammarylis ..........46 ......n.lękowa+agorafobia............ Ostrów Wlkp Olabasia............52....................n.lękowa...... ... ........Warszawa Zgredek............31..................dużo tego.........................Konin Tamara.............35...................agorafobia...... .. ...............Śląsk Starababa..........59................n.lekowo-depresyjna .. .Gorzów Wlk. Maleństwo29.......29................agorafobia.......... ........Warszawa Marska ...........42 ...........n. lękowa..........Kujawy jagoda62 ..........45..........n.lękowa...........................Katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam!Boze jak mi dzis czas zasuwa nie mam na nic czasu , witam Jagódke i wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja dzis bylam w pracy a teraz sprzatam i jakis obiad musze ugotowac Ale wczoraj sie zle czulam nie wiem dlaczego Spalam po poludniu i zaczelo mnie strasznie telepac chyba ta cholera sie do mnie juz przyzwyczaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj marzena! Wczoraj chyba wszystkie narzekalysmy na kiepski dzien wiec zwal to na pogode,Marzena dopisz sie do tabeli iiyama corcia doleciala? ada zyjesz? odezwij sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Wiek................dolegliwość..... .......miejscowość Pelasia 78...........29...................agorafobia...............W arszawa Hexa.................29..................nerwica lękowa..............Gorzów Punca24.............24.................nerwica natręctw........Sosnowiec Basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była..........Łódź Liduszka............37.................ner. lękowa.agorafobia...Jaworzno Pipek................44.................nerwica lękowa............Warszawa Netka30............32...............nerwica lękowa.depresja .Włocławek MamaJulki..........30..............nerwica lękowa,depresja.. małopolska Dana39.............40..............nerwica lękowa...................Kujawy Efka43..............43...............n.lękowa , agorafobia..........Gdańsk Iiyama(Tunia).....50................depresja+lęk........ ................Łódź Rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą..........Warszawa Marijke.............23......nerwica lękowo-depresyjna........Warszawa Aniołek21..........21..........................nerwica lekowa....... Poznan Ammarylis ..........46 ......n.lękowa+agorafobia............ Ostrów Wlkp Olabasia............52....................n.lękowa...... ... ........Warszawa Zgredek............31..................dużo tego.........................Konin Tamara.............35...................agorafobia...... .. ...............Śląsk Starababa..........59................n.lekowo-depresyjna .. .Gorzów Wlk. Maleństwo29.......29................agorafobia.......... ........Warszawa Marska ...........42 ...........n. lękowa..........Kujawy jagoda62 ..........45..........n.lękowa...........................Kat owice marzena60.......47............nerwica ,agorafobia.............Łódż dopisalam marzene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Wszystkich! Poniewaz od paru dni mam przyspieszony puls a dzisiaj to juz dochodzi do 100 wiec szukalam w necie co to moze byc i trafilam na Wasze Forum. Ja tez cierpie na NERWICE LEKOWA chodze od 2 miesiecy do psychologa. Tabletek staram sie nei brac tylko w naglych przypadkach. Ostatnio bylo juz calkiem fajnie ale od jakiegos czasu znowu wszystko powraca i potwornie sie boje ze nie dam sobie rady :( w takich chwilach watpie czy w ogole kiedykolwiek z tego wyjde :( szczegolnie nasila mi sie wszystko wieczorem takze \\\"wegetuje\\\" do rana by znowu \\\"czekac\\\" az mnie to dopadnie. Objawy mam dokladnie takie same jak Wy - teraz aktualnie mam przyspieszony puls, poce sie, goraco mi - jestem na twarzy czerwona jak burak, i najgorsze jest to ze boje sie ze to serce albo jakas sepsa. Robilam juz serie badan i wszystko jest ok. ale jak jedno sobie wybije z glowy to wymyslam nastepne :( Z czego to sie bierze i czy mozna z tego wyjsc i bez tabletek normlanie funkcjonowac? Pozdrawiam wszystkich znerwicowanych,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Szczegolnie witam nowych uczestnikow Forum.:D🌻 Dzisiaj znowu bylam na zajeciach z corcia.Rano bylam na USG piersi tak profilaktycznie i jest ok.Zaraz poczytam Wasze wpisy,bo jeszcze nie zdazylam.Ale melduje sie ,ze jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ammarylis dzieki za maile.-fajoskie sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek, czemu nic nie piszesz na czaciku,choc tam jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdziapek,ty masz hipochondrie i nerwice lekowa.Chcesz potwierdzenia-udaj sie do psycho.A powinnas to zrobic,abys nie wpadla w wieksze i bardziej dokuczliwe objawy.Potrzebna Ci psychoterapia,poki jeszcze wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że dziś wiele nowych osób nam przybyło. Fajnie, a na liście jest nas już 23. Mnie dziś wykończyły moje 6-latki. Powiedziałam im nawet, ze zaraz się wścieknę i zacznę wyrzucac ich z sali. Byli zdziwieni, ale czadowali, że strach. Potem jeden drugiemu wsadził palec w oko i się uspokoili, bo płacz był, a wtedy pani jest bardzo potrzebna. Ale potem byłam choć trochę dzielna, bo rozstaliśmy się z mężem niedaleko bloku i już sama poszłam do domu - uch, byłam dumna jak paw. Rrenko, miałaś rację, małe kroczki są najlepsze, bo jak chcę coś dużego osiągnąć i mi się to nie udaje, to zaraz się podłamuję, a tak tyle radości z takiej głupoty - ot, poszła 100 m sama do domu! -ktoś by powiedział, a ja taka dumna! MamaJulki, jakiego typu masz duszności w nocy? Jeśli masz tylko trudność z zaczerpaniem powietrza, to nie musisz się niepokoić, ale jeśli z wypchnięciem, to zrób koniecznie spirometrię. Jagodo, dziękujemy za te ciepłe słowa. Widzicie, ile w nas humoru i dobrych myśli? Świetnie się maskujemy i tyle :-D Ktoś pisał o tętnie. 100 udarzeń na minutę nie jest wcale niepokojące dla lekarza. 120 to już problem. Weź w takich chwilach walidol i pij regularnie sok z pomidowrów - on dostarcza potas odpowiedzialny za prawidłowy przepływ krwi. Ale samego potasu nie polecam, bo on prowadzi do ryfluksu żołądkowego, lepiej pomidory. Na potasie się znam, bo brałam leki, które go wypłukiwały i miałąm zator w sercu, ale szybko mi wykryli (przez przypadek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena,polubila Cie ta kolezanka i lubi z Toba przebywac!A ta sennosc to niskie cisnienie na dworzu i ta pogoda... Rrenka juz niedlugo dzieciaki wracaja! nie moge sie doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelasia,masz siostre-taka widzialam podobna do Ciebie dziewczyne juz kolejny raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdziapek, a miałaś kontakt z kimś chorym na sepsę? bądź masz przewlekły, latami trwający kaszel? Jeśli nie, wywal z głowy tę sepsę. Ja mam wciąż podwyższoną temp ciała (37,2) i chrzanię to, powiedziałam lekarzowi, a on na to \"acha\" i się nie zmartwił, więc ja też się martwić nie zamierzam. Odkąd przyjęłam taką postawę przestałam mieć wiele bólów i dziwnych objawów, a może ich po prostu nie dostrzegam? Cześć Pipku! Miałam dzisiaj sen, w którym płaakałam, ponnieważ moja koleżanka miała 6-ro dzieci, a ja żadnego. Chyba mi już na mózg padło? Poduszka zlana od łez, a mi głupio, że tak zazdrośnica jestem. Ale się przestraszyłam. Kupa śniegu zleciała z dachu wprost przed moimi oknami - wyglądało to jak zjawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelasia ma racje tetno dla lekarza 100 jest ok.No chyba ze sa jakies objawy do tego no to wtedy sie zainteresuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ale te dodatkowe objawy, to musi być trzepotanie serca i drżenie kończyn. Pierw badają tarczycę, a potem serce. Mi tak drżały ręce, że nie mogłam szklanki z herbatą utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ciebie Pelasiu widzialam,jakas podobna dziewczyne-chodzi do Palacu na zajecia,czyli jest mlodsza od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest nas na liście już 23, a ja mam tylko 9 zdjęć. Czuję się osamotniona i porzucona - bubu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, mój ojciec nie był wiernym mężem, może to moja młodsza siostra. Pytałąm go kiedyś, czy mam jakieś inne rodzieństwo, ale się zaperzył... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie mam wszystkich!!!!Moze nie chca nam dziewczyny poslac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtajemniczeni, idę na czata. Jak ktoś ma ochotę, to zapraszam, mój mąż na spotkaniu Rady, gdzie jest skarbnikiem, więc mnie nie wygna z kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przyjmij ze nie masz rodzenstwa.I ze to jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwuski \"stare\" i \"nowe\", wpadnę może potem jeszcze na chwilkę, ale na wszelki wypadek macham już łapką Trzymajcie się dzielnie, jadę wyrzucać nerwiczkę w alpejskie przepaści i zakopywać deprechę pod śnieg - jak stopnieje, to słonko i tak ją przepędzi precz! Ciekawe co z Adą, mam nadzieję, że nic poważniejszego jej się nie stało po tym wypadku z gwoździem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Marijke,Ty tez trzymaj sie i wracaj cala i zdrowa-bez NNNN!!!powodzenia. Mysle ze z Ada ok.,jesli chodzi o ten gwozdz.Dostala zastrzyk przeciw tezcowi. Ada odezwij sie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny - troszke mi pomoglyscie - tetno mam w tej chwili 96 i nie mialam z nikim kontaktu z sepsa (przynajmniej nic takiego nie wiem no bo ja to mam wyobraznie - moge sobie wyobrazic ze np w autobusie albo w przychodni ktos byl chory i mnie zarazil - rety ja to juz naprawde jestem stuknieta) no i nie mam zadnego kaszlu - ale teraz ze strachu temperatura mi rosnie juz mam 37,3 wiem ze to nie jest duzo ale kurcze jak ja to mam opanowac hm im bardziej chce zeby sie zatrzymalo to bardziej mi zimno i poty mnie oblewaja - dzisiaj to mam wyjatkowo fatalny dzien A na psychoterapie chodze ale dopiero od 2 miesiecy i na poczatku bylo nawet fajnie, czulam poprawe ale ostatnio znowu cos mnie bierze :( Podobno takie leczenie daje efekty dopiero po roku wiec nie powinnam sie tak dziwic Ech ale narzekam dzisiaj mam nadzieje ze Wam nie zepsuje humoru A tak przy okazji to bardzo mi sie spodobalo Wasze Forum :) sprawiacie wrazenie takiej rodzinki ktora sie wspiera i pomaga sobie ... Jeszcze raz dziekuje za wszystkie porady i zycze wszystkim SPOKOJNEGO wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×