Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Zebranie mam na 17 i kumpela ma po mnie przyjechać ,chciałam się wykrecić ,ale nie dało rady ,ona zna moją przypadlość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanka poprzestawiala i zaczelo jej sie zmienaiac w zyciu, u mojej siostry od dawna to funkcjonuje i tez jej dobrze w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty pomarańczowa ty nieżle pieprznieta jesteś.Ty tak zawsze ,czy tylko czasami.Czytając takie wpisy jak twoje dziękuje ,że mam tylko nerwice ,a nie jestem upośledzona jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada, makijazyk popraw , herbatke w spokoju sie napij i my wszystkie wspieramy cie myslami, pamietaj o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na walentynki wez kaktusa i sobie go wsac ,moze ci się lepiej zrobi.To oczywiscie do panny bez nicu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ady7777
Mam nerwice i nie tylko ale myśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ady7777
Jasne ,że to zrobie, w końcu jestem pieprznięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz pomaranczowa akurat teraz sie nieslusznie czepiasz marzeny bo ja u niej zauwazam zmiany ,nie uzala sie jak kiedys i zaczela wiexcej wlaczac sie w temat ,pisac jak kazdy z nas o zwyklych codziennych sprawach i pozartuje i wreszcie potrafi sie odgryzc ,marzena nie martw sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie spotkalam takiej osoby jak Ty jeszcze nigdy Nie wiem jak Cie traktowac jak pusta pieprznieta Czy chora ograniczona umyslowo Dziwny z ciebie czlowiek ale i tacy musza na swiecie zyc !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kim jestes pomaranczowy?moze masz klopoty i sie wstydzisz o nich pisac.Wyczuwam ze masz duuuuzzzzeeee klopoty.Nie badz taki anonimowy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada ,imasz fajna kumpele ze nie da ci sie wykrecic od zebrania i masz w niej wsparcie i podwozke ,super!ciesz sie nie jestes z tym sama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze tu niezly ruch :) nie nadazam czytac :) ja dalej siedze w pracy :( czekam bo klient ma przyjsc polise podpisac ech ta praca ... ale dobrze ze jest :) hm a z tym kaktusem to calkiem fajny pomysl :) moze sprobuje :) a tak poza tym to widze ze u wszystkich dzisiaj dobry humorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena-marysia
No wścieknij się jeszcze bardziej, nareszcie ludzkie uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena-marysia
Jestem Marysi sumieniem, to za jej ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena-marysia
a ja jestem lesba i nie dosiegam aby sie polizac w pi..e!i dlatego jestem taka nieszczesliwa i zlosliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty pomaranczowa ty jesteś cieńki baton ,którego nikt nie chce ,nawet my tu na forum .Spieprzaj stąd popaprańcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena-marysia
Tak pipek, masz rację, jak widzę jak ten babsztyl go źle traktuje to mnie cholera bierze. Córunia kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena-marysia
Co ja widzę, marysie-marzeny sie mnożą, kto jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Perełeczki ale sie rozisałyscie ze nie zdazyłam jeszcze poczytac (),,() ( (..) .-""""-. ( o ))( 'o' ) (,,)=(,,)(,,)==(,,)= ( ' ""() ("( 'o', ) (")(")(,,)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posluchaj pomaranczowy wpisie-o tym traktowaniu juz pisalismy i dajmy temu spokoj.Marzenka to wszystko zapewne czytala. Jezeli chcesz gadac to zaloguj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za prymityw ,szkoda slow! znajdz sobie kobitke fajna i od razu bedzie ci lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej! co się dzieje? iiama! Ja fung shui stosuję od bardzo dawna i napewno ma znaczenie w naszym życiu. Wielki firmy wydają krocie na urządzenie swoich biur według tej sztuki. Nie wiem ale coś w tym jest! I ja nie raz nie dwa się przekonałam na działaniu FS. Jesli dobrze sie czujesz z kaktusami akurat w miejscu \"dzieci\" to tak trzymaj . Kaktus, róża, rybka, żaba i inne to tzw remedia czyli symbole np. pieniędzy, dobrego samopoczucia , zdrowia etc....... Jeśli już sie zna mniej wiecej gdzie co jest ,że tam mamy np kącik bogactwa czy zdrowia warto spojrzeć w każde miejsce i zastanowić się jak nam sie podoba . Jakie wzbudza w nas uczucia. Jeśli czujemy sie z tym dobrze to znaczy ,że przez pokój przepływa dobra energia czyli tzw. chi. Znacie to uczucie ,że w jednym miejscu czujecie się dobrze w innych bardzo źle. To właśnie nie widoczna energia , która na nas działa źle lub dobrze. UWAGA! nie mylic z nerwicą. Co do Marzenki! Zauważam ( ale chyba o Marzence pisaliście-przejrzałam nie dokładnie ) że Marzenko zmieniasz sie na coraz lepiej! Tak trzymaj! Jest coraz lepiej a nie długo bedzie super. A jak ktoś dokucza , załóż \"parasol\" niech sobie pluje na niego!:-))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem wszyscy na forum powinni sie zaczernic.Bo przez takich popaprancow robia sie nieprzyjemnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pamiętaj! Marzenko! Żadne słowa nie mają wartości jeśli krzywdzą drugiego człowieka! Także nie zwracaj uwagi tylko głowa do góry , bo jesteś bardzo ważną osobą na tym świecie! Nie zapominaj o tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no obiadekjuz ugotwowany, maz zaraz wroci. basiaijuz wieczorkiem narysuje pokoj bo juz sie gubie jak to przylozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×