Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

czekam na kolegę i tak przeglądam wpisy. Zgredku! Wszystkiego najlepszego! A czekam na kolegę, bo od samego rana problemy. Auto mi nawaliło i przed chwilą dzwonił mechanik ,ze już jest ok a że daleko , a muszę się wyrwać z pracy więc cierpliwie czekam. Pelasiu! Jak pisałam, gdy tylko będę z powrotem zaraz odpiszę. W sobotę córka napędziła mi strachu . Mam dosyć długą ale wąską kuchnię. Córka bawiła się z psem i nagle właściwie nie wiem jak to było usłyszałam huk. Gdy wpadłam do kuchni leżała na podłodze a obok strużka krwi. Strasznie to wyglądało ale okazało się ,ze mocno stłukła wargę oraz z zębem jest problem. Wygląda jak Fiona( ta z drugiej części) ale na całe szczęście tak się ten upadek skończył a nie gorzej! Myślę,że będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na kolegę i tak przeglądam wpisy. Zgredku! Wszystkiego najlepszego! A czekam na kolegę, bo od samego rana problemy. Auto mi nawaliło i przed chwilą dzwonił mechanik ,ze już jest ok a że daleko , a muszę się wyrwać z pracy więc cierpliwie czekam. Pelasiu! Jak pisałam, gdy tylko będę z powrotem zaraz odpiszę. W sobotę córka napędziła mi strachu . Mam dosyć długą ale wąską kuchnię. Córka bawiła się z psem i nagle właściwie nie wiem jak to było usłyszałam huk. Gdy wpadłam do kuchni leżała na podłodze a obok strużka krwi. Strasznie to wyglądało ale okazało się ,ze mocno stłukła wargę oraz z zębem jest problem. Wygląda jak Fiona( ta z drugiej części) ale na całe szczęście tak się ten upadek skończył a nie gorzej! Myślę,że będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacko forum faktycznie nie dzialalo tzn.ta nasza ostatnia stronka ,pewnie sie lacza przegrzaly od twojej muzy;) :D hihihi az wstyd sie przyznac -jak Ci napisalam na czacie-to tak dawno nie korzystalam z gg ,ze nie wiedziala co i jak ...... Milo mi bardzo ,ze poswieciles \'starszej pani\" :Otroszke czasu i pograles swietne kawalki:classic_cool:,naprawde fajnie bylo posluchac ,zycze Ci aby sie powiodla sie wspolpraca z innymi rozglosniami ,mlode talenty trzeba wspierac!:D:D:D Trudno uwierzyc sluchajac Ciebie ,ze tez Cie dreczy NNNN!!!!!Przegon ja na 4 wiatry!POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się niestety nie udało posłuchać ale sprowadze kogoś do domku to powie co i jak. RRenke nigdy przenigdy nie pisz \"starsza pani\"!!!:) Basiaijuż tak to bywa z dziećmi,będzie dobrze i córci szybko zagoją się rany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenstwo, spoko !no ja dla jacko to starsza pani bo on ma 20 lat a ja drugie tyle :Dhihihi!moj syn ma prawie 17 lat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niedlugo ide na zakupy bo sie opindalam przed kompem a tu gary puste:P ale sie wreszcie dobudzilam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziala :) czesc :) hehe e tam mowisz ze stara hehehe poprostu urodzilas sie wczsniej :P hihih :) Pozdrawiam ide myju myju :) Pozdrawaiam buzka Hey :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek /Wszystkiego dobrego !!! :) Zdrowia to na 1 miejscu :) i satysfakkcji z zycia :) hiii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle reenka to wczoraj myślałam o Tobie:-) Nie, ona nie zemdlała tylko po upadku leżała chwilę. Wiesz jak to jest , zwolnione obrazy! Powiem ,ze jak wcześniej do Was pisałam, przeżywałam to od nowa. Teraz już jest dobrze. Nie chce jednak iść do lekarza ale chociażby zęba trzeba sprawdzić bo sie chwieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim uuuuu pogoda tez u mnie wred....... nic sie nie chce :(:(:( Iiyama skocz na pocztę posłałam to co mówiłam :) Jaco weszłam na winampa zrobiłam co mówiles i echo nic nie słychać szkoda:(:( A propo zlociku to pomylę pozdrawiam buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaco ...fanka już twoja jestem ;) lubie taką muzykę ...ostatnio jednak stale chodzi mi po myślach East Clubbers \"Sextasy\" ..chyba mi się pogorszyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być pomyślę a nie pomylę sorki Zgredzio masz minusa ze nie powiedziałes o urodzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam powera , pomyłam okna wyprałam firanki , byłam w piwnicy ;) i na krótkim wyjściu ;) teraz lecę robić obiadek ... Liduszko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc🖐️ Ewcia Radio pisze połączony ale nie gra o co chodzi kto wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh musialo dzialac :P albo aj cos zle wytlumaczylem :PPPP hihi mam juz fanki hehe :) no no :) Jak wam mija dzionek ??????? :) ja po kapieli ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Jaco nie działa nie wiem o co chodzi winamp jest ale glosu nie ma potem sprawdze lepiej pozdrawiam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja teraz nie jestem polaczony z serwerem wiec ci teraz nie bedzie dzialac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wszyscy !! dzisiaj troche ponuro tak jak na polu JACO 20 chcialam posluchac ale nici ztego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiuijuz milo mi ze myslalas o mnie,mam nadzieje ze dobrze....;) dobrze ,ze corce nic sie nie stalo i ze polezala chwilke ,tak powinno byc po upadku nie zrywac sie od razu na nogi,ja 3 lata temu jak wyrżnęlam na rowqerze to dlugo lezalam az opezechodzaca kobieta myslaal ze ja zemdlalam ale ja poprostu tak lezalam i odpoczywalam w koncu bylam rozpedzona i wogole to sie wszystko we mnie trzeslo to musialam odlezec.... ja juz bylam na zakupach,chalupke obsprzatalam i wyraznie sie ozywilam oby tak dalej....teraz ziemniaki sie gotuja ,corka ze szkoly wrocila trzeba bedzie dac jej obiadek a wogole to dzieki wszystkim za maile ,mialam problem z poczta wp wiec troche sie tego nazbieralo do ogladania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Czas podpisać listę. Dzia za życzenia. A na zlocik narazie 3 osoby się wpisały. Szkoda. Będzie zlot w 3 osoby najwyżej ale do kwietnia jeszcze kawałek. A i nie koniecznie musi być Kraków ale to miejsce zostało tak wstępnie wybrane. Daaaawno tam nie byłem. A jakie miejsce w Krakowie wybieracie ?. Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adusia a Ciebie gdzie nosiło ;) dziś tak sobie myślałam gdzie jestes i czy wszystko ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh nie ma chętnych ? no co jest ? która leci ze mną do szkocji w marcu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedia
ludziska pomożcie jak wyjść z tego nerwicowego koła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×