Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Ach to miło Zuza Cię widać :) 🌼 bo nas z północy to tu jak na lekarstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia jak chcesz to mogę ci troche odsypać ,jest bardzo słodkie i smakuje na sucho dużo lepiej niż z mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ograniczam slodkie jak tylko skończę tą puszke kakao.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha my nie mamy celulitu tylko brak nam wiary w siebie.Masz coś takiego odrazu biorę cały samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tragicznie, chyba się tu znalazłam. W piątek byłam znowu u psychiatry, fajny facet pogadałam z nim powiedział że conajmniej pół roku leczenia lekami, a tak na marginesie to bardzo przystojny, tak mu się przyjżałam to nie ma co...pozdrawiam Cię serdecznie,miło było Cię poznać :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza to zabierz mnie do tego psychiatry jak taki przystojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza ty masz się leczyć ,a nie oglądać się za chlopami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada jak mi jeszcze jakiś wpadnie w oko to Ci podeślę nie będę taka pazerna :)*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka mój mąż ponoć wraca 4 marca ,ale to jest jeszcze niepewne ,kupił mi auto i już mnie szlag trafia ,bo po co.Za ciął mi sie zamek w drzwiach i musimy wychodzić z przodu ,kończy mi się opał i facet mi jeszcze nie przywiózł drzewa no i moje pociechy miały dzisiaj bardzo zły dzień.Mimo to staram się zachować spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARZENKA60- czytam to co piszesz i przyznaje ze nie chce sie wiezyc ze wsrod najblizszych moze byc taka znieczulica i pogarda dla drugiej osoby jestes przeciez zona i matka a nie sluzaca !!! wydaje mi sie ze dobrze zrobilas ze mu wygarnełas mze chociaz troche ci sie ulzy ...MYSLE O TOBIE I JESTEMZ TOBA POZDRAWIAM WSZYSTKIE NERWUSKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia przydałby się taki do 40 lat ,wysoki taki 185 no i przystojny oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada moze dzis jest dzien dla nerwusow zly Ale jestem w dole Teraz reklamuja deprim co to za cudo Moze pomoze albo nie Boze jak ja chce zyc inaczej a nie mam sily tak zyc w ciaglym stresie Chce zeby mnie Bog zabral do siebie albo mnie i mojego meza zmienil Jego najbarzej to ja bede spokojna i wszystko sie ulozy Jak on jest doby to sa 3 dni w miesiacu to ja chce zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny :) staram sie byc dzielna i wmawiac sobie ze to tylko pani N ... Efcia tak mysle ze to przez te urodzinki bo w mojej rodzinie sie troszke namieszalo po smierci babci i teraz jest taka sztuczna atmosfera i mysle ze to teraz mi schodzi ale nie jest to przyjemne :( A ciacho zjadlam jedno :((((( bo mi tak glupio bylo ale tylko jedno a inni sie zajadali i jak na zlosc bylo tyle pysznosci :( ale za to w ogole alkoholu nie wypilam :D jej Zuza z DZiwnowa to masz blisko do mojego kochanego Dzwirzyna :) ja mam potwornie dalkeo jej ale by mi teraz tak pomoglo spacer po plazy jejciu uwielbiam szum morza po prostu moge godzinami siedziec i gapic sie w fale i sluchac tego szumu jejjjjj chyba sobie wlacze plytke z szumem fal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha w piątek miałam znowu Kamila Anki u siebie ,bo ona była u Zenka to już drugi raz.On to teraz dopra partia jest tylko cholera troche niski ,ale może ma inne walory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenko ja bralam deprim kiedys hm no troszke mi pomogl ale wiecej nie bralam bo w sumie to bardziej na depresje a ja mam bardziej nerwice lekowa i hipochondrie ale sprobuj moze Ci pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziapanek z dziwnowa do dżwizyna wcale nie jest tak blisko.I witaj niedzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam cisnienie jak on jest w kuchni bo sie boje kolejnej awantury ale chodze na palcach zeby go nie urazic Dziewczyny moj tel 0247215089 stacjonalny Potrzeba mu list zeby ktos mu powiedzial ze jest tym kim jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada chcesz chlopa 185 lat50 i debila moze go wychowasz to go wysle jeszcze dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×