Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość kto chce
podajcie meile,prosze zarejstrujcie sie to nie wirusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Depresjaa
...no i po tym setalofcie nie moge jesc...ostatnio jadlam o 20:30 wczoraj masakra...a jak pomysle sobie o jedzeniu to mnie na wymioty bierze,,,:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza ja też po obiedzie leżałam jak foka na brzegu ,ale już mi lepiej.Troche przymulona dzisiaj jestem ,ale to ta pogoda,rano było pięknie ,a póżniej popsuła się pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz sie wyprowadzilam raz i wrocilam to sie cieszyl ze wreszcie jest sam i zapozna inne babki ktore beda tanczyc kolo niego Nawet nie zadzwonil i nie zapytal czy mam grosz Tylko powiedzial ze zdechnie niebawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektóre leki zanim się przyzwyczaisz powodują takie objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenna jeśli on ma takie podejście do ciebie i praktycznie nic cie nie trzyma to nad czym ty się zastanawiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Depresjaa
ada7777 kurcze wiem ale nie wiem czy to wytrzymam...ciekawe jak dlugo taki stan moze sie utrzymywac...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś w tym wieku ,że musiałby płacić ci alimenty ,tym bardziej ,że to jest wspólnota majątkowa.Chyba ,że niie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Depresja wytrzymaj będzie lepiej ,wiem jak to jest .Głupio to zabrzmi ,ale postaraj się do tego przyzwyczić to szybciej minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Depresjaa
ada7777 nie nie brzmi glupio!!! do wszystkich rad probuje sie ustosunkowac ale est mi strasznie trudno...nie mam sily a zaraz przyjedzie moja coreczka od babci a ja nie bede miala sily na abawe i caluski tylko taka jakas jestem roztrzesiona...trudno mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córcia coś pokasłuje ,zeby mi się tylko nie rozchorowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Depresjaa
ile ma Twoja lat?? moja 5,5...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Depresja Ja często kładę się na podłodze i stosuje trening autogeniczny.. Połóż się na podłodze l;ub łóżku, leżenie zwiększa napływ krwi do głowy, zmniejsza działanie grawitacji na kręgosłup i pozwala odpocząć sercu. Ręce wyciągnij wzdłóż tułowia, nowi wyprostuj stopy niech lekko opadna, zamknij oczy i najlepiej posłuchać dcoś relaksacyjnego,bo ja do tego mam specjalną płytę.Leżenie pozwala także kościom na ułożenie się w naturalnych pozycjach.. To pomaga.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzeno nie rozumiem o czym mówisz??? Kiedy radziłam Ci różną pomoc mówiłaś że nie możesz się mu przeciwstawić, bo Cię zabije, że nie możesz zrobić żadnego ruchu...na teraz piszesz,że raz już się wyprowadziłaś i był zadowolony ???? O co tak naprawdę chodzi....zaczynasz się gubić. Naprawdę szukaj pomocy u psychoterapeuty - to nic złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Depresjaa
ZUZA...... bardzo Ci dziekuje...a ty chorujesz na depresje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Depresjaa
ada7777 ....to troche starsza od mojej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację ado ten dzień trochę też mnie przydusił, ale poza tym ta niedobra koleżanka \"N\" próbuje mnie pokonać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z chorym sercem
raczej nie baluje się do białego rana :O Wasze dzieci zawdzięczają wam start w dorosłość obciążone nerwicą :( I jeszcze syn prowadzi po lekach, az strach go spotkac na drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka dzieci masz dorosłe i najwyższy czas ,żeby zrobić cos dla siebie.Współczuje tylko temu twojemu staremu ojcu ,że musi tego wszystkiego słuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka dzieci masz dorosłe i najwyższy czas ,żeby zrobić cos dla siebie.Współczuje tylko temu twojemu staremu ojcu ,że musi tego wszystkiego słuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
depresja choruję od lat, ale bagatelizowałam temat i od roku mnie telepie, a teraz wzięło mnie na maxa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Depresjaa
ZUZA...... mnie sie wydaje ze ja za duzo mysle i potem tak sie dzieje ze zaczynam sie martwic i mam jakies zmory...nie wiem co zrobic zeby oderwac sie od tego myslenia teraz ide sie polozyc tak jak kazalas puki jestem sama w domu bo jak mala wroci to juz nie poleze sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyprowadzilam sie do opuszczonego mieszkania po smierci mojej mamy ale tam nie ma wody i jest bardzo zaniedbane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Depresjaa
ZUZA...... przepraszam jesli pytam nie pierwszy raz ale moj dzisiejszy stan tak9i ze nie za bardzo wiem do konca co pisze... ...bierzesz jakies antydepresanty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×