Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość Marzena 60 nie chce sobie
pomóc, ona chce się tylko pożalic, i nic nie zrobi, bo tak jej wygodniej miec na kim wyładowac swoją złośc i frustracje, jest zmęczona i sfrustrowana ma nerwice ale nic z tym i tak nie zrobi i żadnej rady nie posłucha szkoda waszej uwagi, emocji które jej poświęcacie ona i tak to zlekceważy.Liczy tylko .że leki to zrobią za nią. Marzena nic nie zmieni się jeśli nie powiesz dośc inie zaczniesz konsekwentnie zmieniac swoje życie .Mnie już nie chce się interesowac twoimi problemami, bo ty lekcważysz wszystkie rady a co za tym idzie i osoby, które poświęciły ci czas i uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lu*
kurcze potem napiszę bo teraz muszę lecieć, ale ponoć również świetny na depresję, trzymajcie się... do zob.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena 60 weź się do pracy
nad sobą, nie czekaj , az twoją wolnośc ktos ci ofiaruje, to zrób sama,nie ma książąt zbajki. JAK SOBIE POśCIELESZ TAK SIę WYśPISZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki ktos madry to mam sie nie odezwac Ja nie umie sie gniewac ale on nie odzywa sie i jest zamkniety Mam wszystko w d...i jestem ja tu od rzadzenia co Ty bys zrobila byla konsekwentna Jak nie odezwac sie olac to mi nie da jesc i nic wiecej nie wskuram Jeszcedostane pare slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem chora mam cisnienie gdzie pojde do pracy a ojciec a rodzina a sprzatanie na 5 ludzi i zakupy U mnie nikt nic nie robi nic!!!!! procz mnie Rozumiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Depresjaa
....to jest tak latwo mowic co ma Marzena zrobic ale trudniej jest to zrobic bo zylam w takim domu i wiem jak trudno jest takiego faceta zagiac...moim zdaniem tu chyba juz nic nie pomoze ...powinniscie sie rozstac bo bedzie jeszcze gorzej,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Depresjaa
Marzena60 ...niestety widocznie dalas sie pozbasc i teraz trudno Ci bedzie odbudowac szacunek...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest czlowiek robokop bez uczuc milosci i szacunku Ja nie znam tych uczuc od niego Nie wiem co to milosc i uczucie z glebi duszy Tak sie stalo i jestem w nerwicy depresji i innych chorobach Nie potrafie tego zmienic On to wyniosl z domu bo u niego tez tak bylo kazdy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Depresjaa
a jaki byl przed slubem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale on sie kloci ze wszystkimi z sasiadami z ludzmi ktorzy do niego przyjezdzaja a z rodzina to na ful Nawet z niedoszlymi tescmi i narzeczonym corki z kim moze to jest wielki awanturnik!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena dzieci masz już dorosłe .M€wisz ,ze mąż nie da ci jeść ,a za chwile piszesz ,że to ty robisz zakupy i gotujesz .Wybacz ,ale coś tu nie gra ,przynajmniej mi tak się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed slubem byl lepszy ale tez rzadny Tylko rodzice mnie namawiali zebym chodzila nie raz musialam ulegac Ale wszystkiego im nie mowilam Mama byla dumna ze mam dobrzei na mnie zarabia a ja siedze w domu i co chce wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena chyba ze sto razy dziewczyny dawały ci rady i kierowały do różnych urzędów ,ktos nawet podawał ci stronki o przemocy w rodzinie .Zawód masz w ręku dzieci masz dorosłe ,naprawde nie wiem o co ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Depresjaa
moze narazie ona ale potem on by to robil albo...poprostu nie da jej jesc tylko jak jej sie uda po kryjonu...nie wiem juz sama...sama dzis jestem taka jakas roztrzesiona i nie wiem co mam ze soba zrobic...ja to juz woglole nie wiem dlaczego sie tak czuje bo nie mam do tego tAKICH powodow...a jednak niepokoj nie odchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada w trakcie klotni tak mowi ze jak mu nie bede podlegla to wypierdalaj i jesc mi nie da On tu rzadzi i zarabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z twojej wypowiedzi wynika ,że wyszłaś za mąż dla pięniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEpresja moze zmiana pogody jest dla ciebie niekorzystna Pomysl o mnie jak mnie jest ciezko i co mam zrobic Nie spij w pokoju nie je obiadu zamkna sie i nic go nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie mam różowego życia ,ale przynajmniej staram się coś zmienić.A twój mąż jeśli tak dobrze zarabia musiałby płacić ci alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto chce
kobity podawajcie meile wysle wam zaproszenia do nivea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Depresjaa
ada7777 26...a dlaczego pytasz>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Lu niestety ja nie brałam tego leku ,ale poczekaj zlecą się dziewczyny to może któraś ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzeno dołączam się do tego co pisze Ada!!!!!!!!!!!! Nie wiem już co ci doradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada to byl biedak nie mial matki bo mu umarla gdy mial14 lat a ojciec ma druga zone i sie nimi nie interesowal Wychowal go hufiec na Slasku i nic wiecej teraz jest mechanikiem i ma troche kasy Byla ich4 w domu i wszyscy sa tacy bez serca bo kto im mial pokazac jak prawdziwy dom wyglada On na moja mame mowil mama5 miesiecy przed slubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro wiesz jak wygląda prawdziwy dom trzeba było mu pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ado jak mija niedziela! Mnie troszkę przechodzi, ale teraz coś mnie boli wątroba, wydęło mnie...może się za bardzo obżarłam nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Depresjaa
...nie slyszalyscie moze o jakis cwiczeniach relaksacyjnych czy czyms w tym stylu??...trzesie mna jak galaretka...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×