Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość Depresjaa
ZUZA...... nic nie jesm i boje sie ze wpadne w jakas anemie...moze powinnam ten lek jednak odstawic??...sama juz nie wiem...terapia a gdzie sie tego szuka...terapi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi terapia dużo pomogła ,na wiele rzeczy otworzyła mi oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Depresjaa
ZUZA...... pomaga??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Depresjaa
ZUZA...... dobra poczytam reszte jak wroce...ide sie polozyc tak jak kazalas puki moge...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem - po urodzinkach :) Depresja za nic nie przepraszaj :) nic sie nie stalo - najwazniejsze ze spacerek troszke pomogl :) Hexa - dziekuje bardzo za zdjecia - jejciu ale sliczne po prostu przesliczne!!!!! Marzenka trzymaj sie - nie poddawaj sie - na pewno jest jakies wyjscie z TWojej sytuacji i na pewno sa ludzie ktorzy Ci chetnie pomaga :) DZiewczyny a mnie zaczyna znowu dopadac pani N :( mam wrazenie ze mi lewa reka dretwieje i ze w klatce piersiowej mnie boli - to od razu mysli mi przychodza ze to cos z serduchem i zaczynam sie pocic rety jak ja tego niecierpie - a juz myslalam ze lepiej mi :( Trzymajcie sie dziewczyny dzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Depresjaa
ada7777 drugi dzien dzis...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z małego miasteczka i terapii musiałam szukać na własną ręke no i prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Depresja to poczekaj jeszcze troche organizm też musi się przyzwyczaić ,a jesli nie to poproś lekarza o zmianę leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Depresjaa
ada7777 dlaczego oytalas o to od kiedy biore ten lek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
depresjaa pposzukaj dobrego psychoterapeutę i idź do niego .. tam nie biją podobno pomaga ja za dużo Ci nie powiem bo dopiero zaczęłam...ale jest mi tam dobrze i bezpiecznie....Idź, nie spodziewaj się od razu cudów ..ale będzie dobrze...a leki bierz, zanim organizm się nimi nasyci to też minie ok. 3 tygodnii tak jak Ci ktoś już pisał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Depresjaa
ada7777 ok..tylko nie wiem czy wytrwam...ale postaram sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antydepresanty zanim zaczną działać musi upłynąć przynajmniej tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Depresjaa
ok dzieki za wszystkie rady i teraz juz naprawde uciekam polozyc sie...moxze jeszcze pozniej wroce...dziekuje jeszcze raz..pappapapa👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałam o lek ,bo te leki mają to do siebie ,że potrzebują czasu ,chociaż na mnie żaden nie działal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Depresja trzymaj się i dobrze się zrelaksuj przed przyjsciem coreczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny jeszcze tylko 92 stronki i bedziemy miały równy 1000.Ja zaczynałam tu pisać chyba na trzysta którejś stronce .Kiedys bede musiała poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada moj chlop zrobil sobie 3 kawe a mnie cisnienie poszlo wysoko Wyszedl z kuchni nic nie powiedzial i poszedl do pokoju tam siedzi zamkniety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorowo . Teraz mam chwilkę wolną bo prędzej synek stał nad głową i nie mogłam pisać . Depresjo nie gniewaj sie jak ktoś odrazu nie odpisze bo to jest forum nie czat , i nie zawsze ktoś jest albo nie zawsze jest czas zeby usiąść i coś napisać . Zuza skąd jestes ? Magdziapku może byłas spięta przed urodzinkami i teraz N odpuszcza . Wiesz dobrze że to tylko nerwiczka fixsuje więc nie zwracaj uwagi na tą Swoją lewą stronę ;) Zjadłaś ciacho? hmmmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny jeszcze tylko 92 stronki i bedziemy miały równy 1000.Ja zaczynałam tu pisać chyba na trzysta którejś stronce .Kiedys bede musiała poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze wziasc Xanax bo mnie coraz bardzien kreci boje sie ze potem nie dam rady Ale dzis mu wszystko powiedzialam co mi na sercu lezy o nim o jego bliskich i o wszystkim co jest niedobre Nie odzywa sie i ma mnie gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena to jak to jest on pije trzecią kawe a tobie skacze ciśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdziapek witaj po urodzinkach jak tam słodkości...wytrwałaś, bo mnie to samo czeka jutro Trzymaj się nie daj się pani N ja też dzisiaJ nie najlepiej, ale cóż znerwicowana osoba to bolące ciało, zagubiony umysł i zmęczony duch..vNerwica jest odpowiedzią na bó...jestem z Tobą będzie dobrze a może już jest lepiejl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie kawałek jakieś słodyczy ,bo ja pakuje w siebie kakao slodzone na sucho ,ach te słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexsa tenkss za meila ...śliczne ! Adusia nie kuś chociaż Ty bądz kumpelą ;) czekolada na sucho....ło matko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×