Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Żegnam się z wami bardzo cieplutko bo obowiązki \"małżeńskie\" wzywają i życze spokojnej nocki bez lęków i koszmarów sennych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelasiu Dziś dostajesz \" Order \" za dzielność i odwagę ! 🌼 Wytrzymałas cały dzien i byłas dzielna ;) nawet miałas siłe coś zrobić ....🌼 Malenstwo Tobie równiez spokojnej i \"miłej\" nocki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! dzisiaj późno bo po pracy skoczyłam do babci na 77 urodziny :) Magdziapku serio? nie wiedziałam, że jest tam kamera :( szkoda, pomachałabym wam :) hihi a tak a propos... to mieszkasz niedaleko Katowic? gdzie konkretnie? to mamy blisko :) Aniołku z całego serca gratuluję zaręczyn :) 😍 Pelasiu nie przejmuj się mną, przynajmniej się zmobilizuję i wybiorę wreszcie do biblioteki śląskiej :) ech, muszę się wreszcie wziąć za ten trzeci rozdział, obiecałam sobie, że do końca lutego go napiszę a nawet nie zaczęłam..... kiszka straszna, jakoś brak mi chęci.... muszę się jakoś zmobilizować i zacząć, bo jak zacznę to jakoś już poleci buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was cieplutko !!! nick..............wiek..................dolegliwość..... .......miejscowość Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa Hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów Punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec Basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź Liduszka.............37.................ner. lękowa.agorafobia.Jaworzno Pipek................44.................nerwica lękowa.........Warszawa Netka30.............32...............nerwica lękowa.depresja Włocławek MamaJulki...........30..............nerwica lękowa,depresja małopolska Dana39...............40..............nerwica lękowa.........Kujawy Efka43...............43...............n.lękowa , agorafobia....Gdańsk Iiyama(Tunia)....50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą.....Warszawa Marijke.........23......nerwica lękowo-depresyjna........Warszawa Aniołek21.......21..........................nerwica lekowa....... Poznan Ammarylis ......46 ......nerwica lekowa z agorafobią... Ostrów Wlkp Olabasia.........52....................n.lękowa......... ........Warszawa Zgredek......... Tamara...........35...................agorafobia........ .........Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. zuza..............35.................nerwica, depr...........Dziwnów kasia100.........43................nerwica lękowa............ Poznąń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelasia dzieki za podpowiedz,jestes wielka , siosstra podrzucila mi kilka zdanek tez, i mam podanie,ze jakbym sama dostala to bym sie zapytala, a coz jeszcze moge dla ciebie zrobic drogi petencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm ja juz sie wpisywalam ale gdzies sie moje dane zapodzialy :) no to robie kolejne podejscie :D moze tym razem sie uda mi tu wpsiac :) nick..............wiek..................dolegliwość..... .......miejscowość Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa Hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów Punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec Basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź Liduszka.............37.................ner. lękowa.agorafobia.Jaworzno Pipek................44.................nerwica lękowa.........Warszawa Netka30.............32...............nerwica lękowa.depresja Włocławek MamaJulki...........30..............nerwica lękowa,depresja małopolska Dana39...............40..............nerwica lękowa.........Kujawy Efka43...............43...............n.lękowa , agorafobia....Gdańsk Iiyama(Tunia)....50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą.....Warszawa Marijke.........23......nerwica lękowo-depresyjna........Warszawa Aniołek21.......21..........................nerwica lekowa....... Poznan Ammarylis ......46 ......nerwica lekowa z agorafobią... Ostrów Wlkp Olabasia.........52....................n.lękowa......... ........Warszawa Zgredek........31......................depresja......... ..........Konin Tamara...........35...................agorafobia........ .........Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr...........Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ....Warszawa Marska...........42.................n.lękowa............ ......Kujawy Jagoda...........45...................n.lękowa.......... .......Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .......Łódź Ada7777........ Angel61......... 27...................nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.............25......................................Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kim jest Jagoda???wpisana jest w liste!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, nic mi się nie chce.... buuuuuu każcie mi wreszcie wziąć się za tę pracę mgr. muszę do cholery w końcu zacząć ten trzeci rozdział..... buuuuu co tu zrobić?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punca - zawstydzilas mnie tym mailem - a dokladniej tymi slowami :) ja siebie za taka nie uwazam :) ale milo mi bardzo :) Natomiast Ty to naprawde fantastyczna dziewczyna i nigdy bym nie wpadla na to ze masz problemy z pania N :) i bardzo fajnie razem z mezem wygladacie :D a co do pracy - to tak jak radzilam pelasi :) pomysl sobie ze jeszczse tylko troszke i bedziesz to miala z glowy :) rety rok temu ja sie tak meczylam :) hi tylko ze ja jestem taka znerwicowana tym wszystkim zawzse i boje sie ze nie zdaze ze w wakacje cala prace mialam gotowa :) hihi Trzymam za WAs kciuki :) na pewno dacie sobie rade i napiszecie ta prace :D Pozdrawiam wzsystkich serdecznie i zycze dobrej i spokojnej nocki :) i slodkich i kolorowych snow :) jutro dnia bez pani N :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..............wiek..................dolegliwość..... .......miejscowość Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa Hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów Punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec Basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź Liduszka.............37.................ner. lękowa.agorafobia.Jaworzno Pipek................44.................nerwica lękowa.........Warszawa Netka30.............32...............nerwica lękowa.depresja Włocławek MamaJulki...........30..............nerwica lękowa,depresja małopolska Dana39...............40..............nerwica lękowa.........Kujawy Efka43...............43...............n.lękowa , agorafobia....Gdańsk Iiyama(Tunia)....50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą.....Warszawa Marijke.........23......nerwica lękowo-depresyjna........Warszawa Aniołek21.......21..........................nerwica lekowa....... Poznan Ammarylis ......46 ......nerwica lekowa z agorafobią... Ostrów Wlkp Olabasia.........52....................n.lękowa......... ........Warszawa Zgredek........31......................depresja......... ..........Konin Tamara...........35...................agorafobia........ .........Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr...........Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ....Warszawa Marska...........42.................n.lękowa............ ......Kujawy Jagoda...........45...................n.lękowa.......... .......Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .......Łódź Ada7777........ Angel61......... 27...................nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.............25............................... .......Śląsk Kasia100................47.................n.lękowa.................Poznań Naniosłam poprawki. Najlepiej wpisywac się na ostatnią tabelkę, bo tak zawsze kogos brakuje. Mąż mój wrócił 40 min temu. Dziekuję za order - ma się rozumieć, że w kształcie kaktusa na tle lecącej dzikiej kaczki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie reszta naszych kolezanek??? Mama Julki Necia Hexa Tamara Starababa Marska I Tajemnicza Jagoda????? Odezwijcie sie prosze?????!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i jeszcze dawno niewidziany SYCYLIJCZYK??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze Nadzia byla kiedys.:D Co sie dzieje???Czyzby juz wyzdrowialy!!???? Byloby znakomicie.:D Ja juz ide spac,bo ostatniej nocki malo spalam.😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada, prosze o Twoje zdjecie,jesli to mozliwe.Brakuje mi do zbioru.:D Dobranocka!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×