Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Kochani, łeb mi peka po wizycie znajomych psychologów. Było świetnie. Jestem zakręconym zbieraczem magnesów z różnych miejsc i właśnie dostałam dwa: z Madrytu i ze Słowacji - cieszę się, jak dziki osioł! Punco, ten zabieg nie jest za bardzo związany z pęcherzykiem, coś tam innego jest nie tak. Trzeba to wyleczyć zanim zajmiemy sie pęcherzykiem - chyba o to chodzi, albo pokręciłąm wszystko. Pęcherzyk nie pęka, robiłam test owulacyjny i już nawet nie mam owulacji. To podobno na tle nerwicowym - nie jestem psychicznie gotowa na dziecko. Wszystko ok - tylko, ze ja już strasznie stara jestem - na emeryturze będę gotowa? Uch, płakać mi się chce. Słoneczko, nie miałam żadnych objawów, oprócz potwornie bolesnychpiersi od 13 dnia cyklu. Dziś też 13 i już bolą, ale jakoś mniej - wiesiołek mi pomaga. A jutro jadę do moich kochanych przedszkolaków - ciekawe, czy znowu taksówkarz jakiś mnie nawyzywa, że mu zmarnowałam dzień bo tylko 14 zł zarobił. Ale, wiecie, mam go gdzieś - niech się buja na drzewie i tak musi mnie zawieść, bo jak nie to mu aortę przegryzę i załatwię sobie żółte papiery. Życzę pięknych snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze wy tak piszecie o tych cyklach bezowulacyjnych że sama musz to sprawdzić u siebie !!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenstwo, na razie nie sprawdzaj. Jak będziesz starać się o dziecko 1,5 roku i nic nie będzie wychodziło, wtedy zacznij sie martwić, a tak nie ma sensu niczego szukać. Czasem każdy ma cykl bez owulacji, spradzisz, trafisz na taki i się przerazisz. Po co Ci to? My staramy się o dziecko juz prawie dwa lata, a cykle bezowulacyjne mam już od kilku miesięcy, dlatego muszę coś z tym zrobić - pęcherzyk nie pęka i tworzą się torbielki - też miło się zwą, ale dzieckiem nie są, więc chcę się ich pozbyć. Tym razem już naprawdę mówię \"DOBRANOC\" 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Depresjaa
...w koncu zaczynam wracac do siebe...przedwczoraj mialam przelom...dwa dni nic nie jadlam...teraz juz jest ciupeczke mniej niz normalnie...az mi sie plakac chce ze szczescia ze wytrwalam i powrocilam do stanu normalnosci...pani "N" odchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki i chlopaki!!! Podpisuje tylko liste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć nerwusiątka ja też podpisuje tylko liste bo jade do mojej przyjaciólki poplotkować i może małe zakupy :) Miłego dnia i trzymajcie się cieplutko:) A jak N będzie pukać to kopa w ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek, czy nie sadzicie , ze jak sie sni jamnik i baset i ze dostalam prace to tak bedzie. alez ja mam zaleglosci, musze natychmiast oprzytomniec i dzialac bo sie nie wyrobie . papapap, bede zagladac, juz mnie zoladek boli ze strach czy zdaze i jak wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia3
Witam, mam take same objawy ja rosa, ale narazie nie występuja tak duże stany lekowe , mnie porostu od czasu do czasu biora takie ataki - drgawki ,zuca mna strasznie i naprawde jest to okropne..:( i teaz tez szukam pomocy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani, jeszcze tylko 6 h i do domciu. Już mam dość tej nerwicy natręctw, tego lęku który osadził się w klatce piersiowej buuuu ja chcę aby on sobie poszedł siooooo :( Czasem mi się żyć odechciewa :( bo to strasznie męczące jest :( Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dupa dupa dupa i jeszcze wieksza dupa,,dopadlo mnie,jestem zalamana. jestemzalamana bo juz tak fajnie sobie radzilam, juz bylo to tak dalekie jakby nie prawedziwe, myslalam, ze porzegnalam sie z lekami i naprawde nie wiele mi tzreba bylo by wrocily, kilka glupich slow gdzies tam przeczytanych, wyzwolilo cala reaakcje, przeciez to absurd , wiem, a nie jestem w stanie tego powstrzymac, wiem, ze za jakis czas minie ale teraz czuje sie jak zbity pies bo nie moge opanowac lęku, wlasciweie nie wiem przed czym, rycze jak bobr, nakrzyczalam na dziecko ktore przestraszone pytalo co mi, co jej powiem , ze ma tez w tym udzial choc nieswiadomy to obarcze ja poczuciem winy ,ze moze je czuc potem jak bedzie dorosla. po co jej ta trauma,czuje , ze gdzies tu jest sedno sprawy ale nie wiem gdzie , do terapi jeszcze miesiac. jutro lece po recepte. dobrze, ze jestescie,bo inni nie zrozumieja ze to idiotyczne co czuje ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Iiyama! Spokojnie.Dzis jest trudny dzien dla nerwicowcow-niskie cisnienie i zmiana pogody.Ja tez jestem jakas rozdykotana,boli mnie w klatce,mam jakis niepokoj.A glowa ciezka i jakos dziwna.Mam jakies jakby chwiania. U Ciebie tez moze to byc wplyw pogody i czujesz sie gorzej.Wez cos na uspokojenie i dojdziesz do siebie.Trzymaj sie!Jestem z Toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze towplyw odstawienia lekow?od kiedy nie bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też na pokładzie popieram-pogoda do d....., ja śpie cały dzień a srducho chce mi z klatki wyskoczyć wszystkimi dostępnymi otworami ciała, Trzymajcie się nerwusiątka ciepło :) Byle do słońca, byle do lata...... :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz powoli sie uspokajam, ale mna potargalo, trudno, juz sie nie zastanawiam brac nie brac?- brac, nie tak predko nie tak latwo, podstepna ta deprecha, swinia malpa jedna francowata franca. sorki ze musialyscie tego sluchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iiyama! Jezeli odstawilas nagle lek to mozesz miec rozne nieprzyjemne objawy-mowia ze do 3 tyg. Ale fajnie ,ze juz przechodzi. Mnie najbardziej dokucza glowa!!!!!Juz Amolem wysmarowalam!!!! Witaj Sloneczko!!!! Dzis juz wiosennie w stolicy.Wskoczylam juz w lzejsza kurteczke.W niedziele ma byc do 15 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie to bylo to, mimo wszystko nieprzyjemne, przypomnialy mi sie nieprzyjemne emocje. to byl incydent ale dla mnie wazny, wnosek jeden, nie mozna bagatelizowac problemu. juz sie biore w garsc, juz jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! ;) Teraz dopisuje się do listy najmłodsza osoba na tym forum :P. Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa Hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów Punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec Basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź Liduszka.............37.................ner. lękowa.agorafobia.Jaworzno Pipek................44.................nerwica lękowa.........Warszawa Netka30.............32...............nerwica lękowa.depresja Włocławek MamaJulki...........30..............nerwica lękowa,depresja małopolska Dana39...............40..............nerwica lękowa.........Kujawy Efka43...............43...............n.lękowa , agorafobia....Gdańsk Iiyama(Tunia)....50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą.....Warszawa Marijke.........23......nerwica lękowo-depresyjna........Warszawa Aniołek21.......21..........................nerwica lekowa....... Poznan Ammarylis ......46 ......nerwica lekowa z agorafobią... Ostrów Wlkp Olabasia.........52....................n.lękowa......... ........Warszawa Zgredek........31......................depresja......... ..........Konin Tamara...........35...................agorafobia........ .........Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr...........Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ....Warszawa Marska...........42.................n.lękowa............ ......Kujawy Jagoda...........45...................n.lękowa.......... .......Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .......Łódź Ada7777........ Angel61......... 27...................nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.............25...........n.lękowa.......... .......Śląsk Kasia100.................43...........n.lękowa.......... .........Poznań Nadzia26...............27............n lękowa................ślask Asix90...................17......n. lękowa (n. serca).........Toruń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie/!! U MNIE POGODA niezabardzo wieje strasznie silny wiatr doslownie leb urywa wydaje mi sie ze zapomnialyscie juz omnie bo dlugo sie nieoddzywalam ale nie czuje sie najlepiej zreszta pewnie jak wiekszosc zwas ale dzisiaj to juz wogule cala jestem rozdygotana pelna niepokoju leku tyle chcialabym wam napisac ale zdaje sobie sprawe ze niejestem jedna ktora chciala by sie podzielic swoimi klopotami i troskami idotego jeszcze pani N daje kurcze osobie ciagle znac niemoge sobie juz z tym wszystkim poradzic .....placze po katachiwogule wszystko jest do DU..jak jeden dzien jest jaki taki to drugi doniczego ....PIPKU jak ciebie czytam i PELASIE MAGDZIAPKA MALENSTWO BASIEIJUZ TO czasem wam zazdroszcze tej wszechstronnosci widac powas ze niedajecie za wygrana i tak TRZYMAC ja jakos niepotrafie i sie rozklejam iciagle poddaje pozdrawiam wszystkie nerwuski CALUJE WAS MOCNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i mam pytanko jak wy robicie te kwiatuszki, łapki, usta, serduszka? ;> :usta: :lapka:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisuje sie do listy choc kiedys tu sie dopisywalam a dziwnym trafem mnie nie ma :):):):) Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa Hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów Punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec Basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź Liduszka.............37.................ner. lękowa.agorafobia.Jaworzno Pipek................44.................nerwica lękowa.........Warszawa Netka30.............32...............nerwica lękowa.depresja Włocławek MamaJulki...........30..............nerwica lękowa,depresja małopolska Dana39...............40..............nerwica lękowa.........Kujawy Efka43...............43...............n.lękowa , agorafobia....Gdańsk Iiyama(Tunia)....50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą.....Warszawa Marijke.........23......nerwica lękowo-depresyjna........Warszawa Aniołek21.......21..........................nerwica lekowa....... Poznan Ammarylis ......46 ......nerwica lekowa z agorafobią... Ostrów Wlkp Olabasia.........52....................n.lękowa......... ........Warszawa Zgredek........31......................depresja......... ..........Konin Tamara...........35...................agorafobia........ .........Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr...........Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ....Warszawa Marska...........42.................n.lękowa............ ......Kujawy Jagoda...........45...................n.lękowa.......... .......Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .......Łódź Ada7777........ Angel61......... 27...................nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.............25...........n.lękowa.......... .......Śląsk Kasia100.................43...........n.lękowa.......... .........Poznań Nadzia26...............27............n lękowa................ślask Asix90...................17......n. lękowa (n. serca).........Toruń nusia 35..............35.......n.lękowa i inne.........Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusia,z ta lista jest tak,ze nie kazdy wpisuje sie na ostatnia,gdzie sa wszyscy i powstaje zamieszanie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×