Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Zuza a jak mam uważać na mój bok ,boli i już .W piersiach bolało mnie rok ,teraz czas na bok.Nawet mi się zrymowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada7777: ale zapraszam jeszce do mnie ja dopiero zacząłem a do końca daleko a nie chce mi się juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredzio słonko ,a gdzie ja z moją fobią przed wychodzeniem z domu dojadę do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredzio a nie mogłeś jakieś małolatki zatrudnić do sprzątania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Adula leci jakos głowizna dzisiaj mi dokuczala ale po za tym to nawet ok tylko mam lenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduszka dzieki Dziewczyny kocham was za wsparcie jakiego mi udzielacie nik tak nie rozumie moich dolegliwości jak wy . Ide przygotowac objad na jutro bo chyba nie wstane rano z łóżka bo gdybym się przewróciła to mój synek nie widział by co sie dzieje zaraz do was wróce . ja już teraz wiem na pewno że to od ucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Bianka czy przeszlas jakies badanie na ten blednik ,na jakiej podstawie mowi Ci lekarz ,ze to choroba maniera????!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem,czemu link nie lapie?jest wlasciwy,bo artykul jest.wejdz w Google i wpisz CHOROBA MENIERE\'A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARIJKE wielkie gratulacje w zwiazku z praca!!!!!! pelasiu trzymam kciuki za te pecherzyki ! u mnie dobry dzien tylko mi tak smutno i nudno bylo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bianka trzeba przejsc przez serie badan aby ja stwierdzic bo do nas nerwusow z zawrotami glowy tez wszystkie te objawy pasuja jak ulal ,mi kiedys tez sugerowano te chorobe ale mialam badania ktore je wykluczyly a mimo to bralam na nie lek przez rok(wiec sie balam ze to jednak to) ale i tak mialam zawroty wiec je odstawili ,dopiero uspokajacze mi na zawroty pomagaly i fakt ,ze przestalam sie zamartwiac ,ze to choroba maniera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej liduszka, rrenka, pipek, ada pozdrawiam gorąco :) ada ty przestań się nakręcać jutro idziemy nad morze, bo tyłek już mi urósł, że hej :) jak będziesz tak siedziała to ci taż urośnie :) jak dzieciaczki? pozdrów je..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz mam spory zad i brzuszek ,aż wstyd będzie latem ,że tak przytyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja równiez wpadłam sie tylko pozegnac i zyczyc miłej i spokojnej nocki wszystkim Puca czemu tak zle ? pa pa :):)(:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mnie się poplątało i nie chciało wysyłać. Pozdrawiam nerwusków z całej Polski!! We Wrocławiu fdzisiaj taki piękny dzień- wiosną pachniało powietrze. Żal iść do pracy i się w murach zamykać Co do rosnących zadków i fałdeczek -to musi być jakaś epidemia, bo tutaj już też dotarło. Ciekawe jaką drogą się roznosi?? Kropelkowoą? Cukierkową?? ;) FDziewczyny co z tymi polskimi nie pękającymi pęcherzykami?? Jakie to daje doiklegliwości i skąd się bierze?? Całuski i miłych snów śpiochom którzy zmykają już spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze na chwile jeszcze weszlam-sprawdze czy dziala moja mysl jaka Wam posylam . I teraz pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę lulu bo mi kręgi zaraz bokiem wyjdą :( buźka Angel :) nie łam się, będzie dobrze :) razem damy radę tej małpie wrednej pani N dedykuję piosenkę Karramby pt.\"Pocałuj mnie w du....\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie jakiś taki fajny dzień.Niedawno wróciłam do domku,cały dzień zapracowany a pani N przez to nie mogła dać o sobie znać bo jej nie dopuściłam:) A teraz pora na zasłużony wypoczynek więc życze wam spokojnej nocki:) Ada Ty się nie daj prosić Zuzi bo nie ma to jak spacer po plaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to rodzina w komplecie , czyli dorwac sie do kompa nie moge, dzien udany ale przepekany,troche udaje mi sie mobilizowac do pracy ale to jeszcze nie to co dawniej. ammarylis nie wiem co jejszcze bym miala dodac moze tyle, ze doskonale czuje ten brak checi do czegokolwiek ale wiem,ze z dnia na dzien nic sie nie zmieni. tak jak powoli nachodzilo cie zniechecilo to w rownym tepie bedzie szlo na odwrot. zgredku mily jak wizyta, mam nadzieje, ze dales z siebie wszystko, bardzo cieplo o tobie myslalam. cieplo myslalam o nas wszystkich , kochane dzikie kaczki. no i wykopali mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×