Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Bianka,juz kiedys podalam Ci link do tego leku.Poza tym zobacz w ulotce do jakiej grupy nalezy.Pozdrawiam. Zobacze w leksykonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiem wam że dzis mam juz dość teraz szukałam na internecie informacji na temat tej cholernej FLUNARYZYNY i wyczytałam że to psychotrop wczoraj wzięłam pierwsza tabletke a dzisiaj chodziłam cały dzień jak naćpana czuje sie po tym żle nie potrafie normalnier myślec .Błagam dziewczyny pomóżcie PIPKU ratuj może ty coś gdzieś znajdziesz na ten temat ? DZiewczyny pomóżcie mi ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka,sprawdzilam-nie jest to psychotrop.Jest to lek rozszerzajacy naczynia krwionosne,poprawiajacy krazenie krwi.Stosowany w przewleklym leczeniu zawrotow glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ulotce nic nie znajde bo lekarka kazała aptekarzowi ja wyjać pomóżcie mi coś znależć na ten temat ja nie moge wziaśc psychotropów bo juz raz doprowadziły mnie do takiego stanu że chciałam popełnic samobójstwo .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisałam FLUNARYZYNA i wyświetliły mi sie rózne wpisy na jednym pisało LEKI PSYCHOTROPOWE i pod spodem FLUNARYZYNA CINARYZ.......i inne PIPKU czy jestes pewna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bianki
ales Ty upierdliwa! skoro Ci lekarz zapisal a piszesz ,ze Cie mecza zawroty i jeszcze masz niezle schizy to bierz i nie czytaj glupot a sennosc napewno minie.....co Ci za roznica a moze pomoze??????!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka,to udalo mi sie poszukac.Jakby co,to wpisz-FLUNARIZINUM i szukaj.Jest duzo na ten temat.Rozumiem,ze sie boisz tego leku,ale wez go i nie mysl o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka,jest to lek przeciwhistaminowy,a to znaczy ze wycisza rowniez i moze powodowac sennosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki PIPKU przeczytalam ale dalej nie wiem do jakiej grupy ona nalezy Wiesz pomaranczowy dziękuje ci za ta upierdliwość ale jakbys znał całe moje życie to będąc na moim miejscu chyba byś tez gył upierdliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nalezy do grupy przeciwhistaminowych.Oni nie zawsze pisza :grupa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ammrylis i Punca.dzieki za maile,bardzo mi sie podobaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lidzia!:D dzis samopoczucie ok.Cos mi uszy przytkalo.tak jakos dziwnie mi w nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipus kolezanka własnie ma zapalenie ucha buuu bylam z jej psem na spacerze i naszlam chlopaki sie bobili i jeden oberwał az go erka wzieła szok co sie dzieje w glowie sie miesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze byl Zgredzio na czaciku to sobie z nim pogadałam tak sie zdenerwowałam Punca ja również dzirekuje za maila super kociak Amarylis juz dziekowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻DLA ANGEL🌻🌻 Wszystkiego naj naj najlepszego,spelnienia marzen,powodzenia w pracy i w zyciu osobistym oraz pokonania nerwicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny widzę ,że mamy doktora na forum .Tylko czy to prawdziwy doktor.Dobrze chociaż ,że podnosi nas na duchu ,a to jest nam bardzo potrzedne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punca coś mnie wywalilo i nie mogę wejść ,ale to chyba net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludziki właśnie dostałam od kolegi świetny dowcip, muszę się nim z wami podzielić bo rozwalił mnie na łopatki: Ksiądz i zakonnica podróżowali przez pustynię na wielbłądzie. Trzeciego dnia wielbłąd padł martwy, z wyczerpania. Po długiej chwili milczenia ksiądz powiedział: - Czy mogłabyś zrobić coś dla mnie, skoro i tak nie przeżyjemy więcej niż dzień / dwa...? - Oczywiście, ojcze. - Nigdy nie widziałem kobiecego biustu, czy mógłbym zobaczyć twój? - Dobrze, nic mi się nie stanie jak pokażę. Siostra zdjęła habit ku uciesze księdza, który oznajmił że ma piękne piersi. - Czy mógłbym ich dotknąć? Siostra zgodziła się, ksiądz popieścił je przez chwilę. - Ojcze, czy mogę się o coś zapytać? - Tak, siostro? - Nigdy nie widziałam męskiego penisa. Czy mógłbyś mi pokazać swojego? - Naturalnie - odparł ksiądz zdejmując ubranie. - Och, ojcze, czy mogę go dotknąć? - Ojciec zgodził się i po kilku minutach dostał potężnej erekcji. - Siostro, czy wiesz, że jeśli włożę penisa w odpowiednie miejsce, mogę stworzyć życie? - Czy to prawda, ojcze? - Tak, to prawda, siostro. - Więc wsadź go w dupę wielbłądowi i uciekajmy z tej pustyni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wieczorowa pora :) ja tylko na chwilke i przepraszam z gory ze nie zdazylam przeczytac Waszych postow i odpowiedziec ale zwyczajnie nie mam sily a poza tym hm no znowu mnie dopadlo :( :( :( :( mialam jazdy dzisiaj a stasznei sie tym stresuje i mysle ze moze to jest powodem ale z drugiej strony zeby tak sie przejmowac glupia jazda? no sama juz nie wiem :( wzielam sobie 2 tabletki bellergot ale to chyba jest do d... boje sie ze cos z serduchem mam nie tak :( rety jak ja sie boje - dziewczyny ja juz nie mam sil walczyc i wierzyc ze bedzie dobrze :( Pipku a jak Ty to zrobilas ze nauczylas sie byc asertywna? bo ja mam straszny z tym problem i pewnie wiekoszsc lekow to po tym jak nie potrafie komus odmowic jakiejs przyslugi chociaz sama nie mam na to ochoty i potem sie wsciekam sama na siebie :/ dziewczyny zycze Wam SPOKOJNEJ nocki i oby wszystkie leki i nerwy poszly w kat - oby ta noc byla dobra ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdziapku zacznij moze od przemyslenia do czego masz prawo a masz napewno do dobrego samopoczucia i jesli czyjas prosba narusza to to mu o tym powiedz, ze jest to ponad twoje sily moze winnym momencie dasz rade ale teraz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Iiyamo za rade - tak samo mowi pani psycholog :) niestety ale ja jestem osoba strasznie niesmiala i zakompleksiona i mam bardzo niskie poczucie wlasnej wartosci i jakos mi sie wydaje ze nie powinnam komus odmawiac bo sie obrazi bo nie wypada i w ogole ech :/ ja to w ogole jestem skomplikowany przypadek :/ acha i Hexa - ja mam takie samo uczucie!!!! panicznie boje sie ze nie bede miala nad soba kontroli i ze zwariuje ... Pelasiu dziekuje za te slowa otuchy - mam nadzieje, ze ja tez kiedys bede dobra matka i zona :) i mam nadzieje, ze bede sie mogla tym podzielic tutaj z Wami :) Iiyama a ten tekst jest piekny ... Jak mi sie uda to tez Wam jutro cos napisze bo tez czytalam ostatnio takie piekne opowiadanie :) a teraz ide spac moze zasne szybko i przespie te moje leki ech :/ Dobranoc wszystkich i jeszcze raz spokojnej nocki zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×