Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

W takim razie pytam wszystkich: czy nie macie nic przeciwko temu, abym dostała dostęp do czata? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani!Zaraz poczytam coscie naskrobali ale musze sie pochwalic-przelamalam dzis swoj strach i poszlam do fryzjera!:D ,juz o 9 tej bylam u fryca,powiedzialam sobie albo bede wreszcie ladna albo nie wyjde na ulice tylko zamkne sie na wieki w domu bo ni bede ludzi straszyc ;),a ze chce wychodzic to sie odwazylam, ale szlam jak na egzekucje.....4 godziny wysiedzialam , trodszke czulam oddech N na plecach no ale mam wreszcie balejazyk i fajna fryzurke ,hura,hura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje rrenko , że Ci się udało. ;) I takimi małymi kroczkami pokonasz w końcu Panią NN, wierzę w to ! Wierzę też że wszystkim nam się uda i kiedyś na tym forum będziemy gadać już o zupełnie innych, codziennych sprawach, nie związanych z NN ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani !!! ja cosik taka jestem rozdygotana..... już drugi dzień.... ale przeżyję :) nie martwcie się o mnie Ewciu oczywiście, że pomogę :D Wejdź na pocztę Jeśli chodzi o miss galeryjki to Diabełek bije nas wszystkich na głowę :D i pomyślałby kto Diabełku, że Ty taka nieśmiała jesteś :D nie powinnaś :D:D Asix, jeżeli o mnie chodzi, to ja nie mam nic przeciwko, żebyś dołączyła do nas na czaciku :) dziewczyny pewnie też nie Zgredku świetny pomysł z tym forum, pocztą i wszystkim innym - bomba p.s. będę się bronić (jeżeli oczywiście napiszę pracę....) albo około 25 maja albo początek czerwca (bo sie okazało, że jednak pani prof. będzie) muszę się wziąć za siebie..... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dopadl mnie jakis katar,lzawia mi oczy-ni z tego ni z owego.Moze jakas alergia?! Boli mnie glowa z przodu.To lzawienie oczu utrudnia mi pisanie. Wiec narazie skoncze.Moze przejdzie. Pozdrawiam.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie bylam uczulona na nic.ale corka jest alergikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis na kuursie bylo aktywach, pasywach, amortyzacji, bilansie .plakac mi sie chcialo bo ja to nawet w slupkach liczyc nie umiem. cos tam zrozumialam ,ale glownie ze jakbym zalozyla wlasna firme to bez ksiegowej sie nie obedzie. U nas piekna pogoda, nauczylam sie nie stresowac glupimi ludzmi a zawsze to przezywalam po kilka dni. a za chwilke zajrze do gakeryji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipku alergii można się nabawić w każdym wieku. ja zaczęłam reagować na alergeny w wieku 15 lat, a np mój tata dopiero po czterdziestce. teraz oboje jestesmy okropnymi alergikami :( ponad 3 lata stosowałam kurację odczulającą - comiesięczne zatrzyki, ale nic nie pomogło.... aż się boję, co będzie jak przyjdzie maj, czerwiec i lipiec - wtedy najmocniej pylą trawy i żyto, na które najbardziej reaguję... w zeszłym roku omal się nie udusiłam, takiego kaszlu dostałam - pół nocy na inhalacjach - ble najlepiej bedzie jak wybierzesz się do alergologa i zrobisz testy - wtedy bedzie wszystko jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspolczuje Punca.Ale moja corka tez miala napady kaszlu,ale odkad bierze leki-ok.3 lat to jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za pół godzinki będzie nasze tajne forum dla wtajemniczonych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest jakieś chore
Dziewczyny czytam was i nie rozumiem nic. Zajmujecie sie takimi pierdołami! Jedna chwali sie,ze spaceruje wokół smietnika,druga sie szczyci bo wyjezdza do szpitala dla czubków i jeszcze o tym rozpowiada,trzecia rzyga jak ma do autobusu wsiąśc,czwarta ma wielki problem bo ma ojca starego który jej zawadza.Ludzie na jakiej planecie zyjecie!! Obudżcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FORUM DLA Madrych
Do POMARANCZOWEGO NICKU! To forum jest tylko dla wtajemniczonych.Tu pisze sie szyfrem i jest przeznaczone dla madrych osob.Takze nie czytaj nas wiecej .bo jeszcze dlugo nic nie zrozumiesz.TO TYLKO DLA MADRYCH I POTRAFIACYCH CZYTAC LUDZI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest jakieś chore - mam wrażenie, że jestes bardzo samotny, może lepiej Ty się zastanów na jakiej planecie zyjesz??? Jestes takim prawdziwym dzieckiem Giertycha, najlepiej ludzi z problemami pozamykać prawda? Wiesz co, lepiej tutaj nie wchodź, skoro Cie to tak bardzo drażni, nie pozdrawiam :D i ze tak brzydko powiem: WAL SIĘ NA RYJ!!!!!! Dzieki że poprawiłeś mi samopoczucie, bo miałam ochote się wyżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwo, bo tak naprawdę to współczuje tej pomarańczowej ograniczenia umysłowego.....Podatku od inteligencji to by państwo z tego pomarańczowego nie ściągnęło.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty pomarańczowy ,a może to ty śpisz ,a my jesteśmy obudzeni.Uważasz ,że jak ktoś idzie do szpitala psychiatrycznego to nie powinien o tym mówić,dla ciebie byłby to wstyd zapewne,ale ty jesteś z tych mądrych ,których mądrość rozświetla cały internet ,a u mnie na monitorze ,aż lampka kontrolna się zapaliła jak czytałam twój wpis.Życzę ci powodzenia z takim podejściem do ludzkich problemów napewno daleko zajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest jakieś chore
GONIA to Ty sie wal!!! Widać,ze z Tobą nie tak coś skoro publicznie sie tak wyrażasz.A mnie to tita wiesz?Wyżywaj sie na swoim facecie i w innych okolicznościach a nie tutaj. Zastanówcie się,czy nie mam troche racji? W zyciu z tego nie wyjdziecie bo same w kółko o tym gadacie!! Zdrowy by przy Was zeswirował :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunia ostatnio oglądałaś Majewskiego ;) Plej pomarańczowego nie warto się denerwować ale jak miałaś ochotke się wyżyć to ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×