Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Mnie tez bardzo ,bardzo boli glowa!!!! Chodzcie na nowe forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabelku moze nie zaznaczylas ptyaszkiem \"kobieta\" -ja tak mialam ,haslo moze byc inne ale nick lepiej ten sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdz,czy wypelnilas wszystko to co bylo konieczne w tej ankiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mialam,ale za kolejnym razem udalo sie-nie wiem czemu tak sie dzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Probuj Diabelku! Albo skontaktuj sie ze Zgredziem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ten nick za dlugi i dlatego a kod to sie automatycznie pokazuje do przepisaniapod spodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny widze ze my troszke schorowane dzisiaj :-( ja miałam straszne zawroty głowy dzisiaj ale tłumacze tym że odstawiam lek i pewnie organizm domaga się swojej porcji paroksetyny.wytrzymać trzeba. diabełku mam nadzieje ze dla ciebie dzisiejsza nocka będzie spokojniejsza. wyobrażam sobie jak byłaś wystraszona. ja taki atak przeszłam ostatnio około 2 miesięcy temu. myślałam że moje serce już nigdy się nie uspokoi, że pękne na kawałeczki. kurcze czy to wreszcie się skończy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jeszcze w pracy.muszę zrobić wzór pieczątki z herbem, znakiem firmowym i takie tam głupoty.nic mi nie wychodzi.zaraz wypieprze ten komputer przez okno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko napisałaś: \"Chryste Panie, Andzia, skąd ty ,masz takie myśli?? Ja nie wiem co Ci powiedzieć, to co Cię męczy to straszne, idź koniecznie na terapię i to jak najszybciej, zanim stanie się komuś jakaś krzywda.\" nie pisz takich rzeczy proszę. tylko ją przestraszyłaś. nie masz nerwicy natręctw, więc nie wiesz, że te myśli, choć okrutne, nigdy się nie urzeczywistnią. Ja również mam takie myśli, że mogłabym komuś lub sobie zrobić krzywdę... czasem bardzo okrutne myśli... Andziu, rozmawiałyśmy wczoraj na gg (to ja magda) - wiesz, że nigdy nie zrobisz krzywdy swojej córeczce. to po prostu niemożliwe. te myśli pojawiają się, bo podsuwa Ci je ta głupia N. dobrze wiesz, że nie byłabys w stanie jej skrzywdzić i nigdy NIGDY tego nie zrobisz. Zbyt mocno ją kochasz!!!!! a do wszystkich: my (z nerwicą natręctw) nie jesteśmy niebezpieczni!!! - te myśli to odwrócenie tego, co tak na prawdę pragniemy. Andzia pragnie szczęścia i zdrowia dla córeczki, nie chce, żeby coś jej się złego stało - boi się o nią - dlatego nerwica obraca to wszystko na drugą stronę... nie wiem czy dobrze to wyjaśniłam... ale nie umiem inaczej Zgredku: wypełniłam formularz rejestracyjny i zatwierdziłam. co dalej? czy mam czekac na jakiegos maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×