Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Cześć dziewczynki :) Podpisuje liste.Pogoda fatalna,mam kręciołke w głowie już drugi dzień i do tego totalnego lenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwo ciesz się ze możesz sobie poleniouchować, ja mam dzisiaj w pracy sądny dzień. Po prostu chrzest bojowy po urlopie a buuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja też ostatnio tutaj rzadko zaglądam, bo goni mnie praca dyplomowa....A że ja wykonuję trenowanie sieci neuronowych, to mam zajętą całą pamięć i nie mogę nic innego robić przy kompie :D Więc wrócę jak skończę pisać pracę :) Pozdrawiam Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja z nerwica walcze od 89 roku. Od kilku lat nie mam typowych atakow paniki, pomogl mi bardzo pobyt w szpitalu w Warszawie ul. Sobieskiego Oddzial Nerwic. Nauczylam sie zyc z ta choroba i coraz mniej mi doskwiera. W stanach ostrych nie wychodzilam z domu 9 miesiecy, od 7 lat tzn od pobytu w szpitalu moje zycie jest normalne a ja nie pamietam calymi miesiacami ze choruje na nerwice. Dla mnie wyjsciem z choroby byla calkowita zmian trybu zycia i odnalezinie swojej pasji / maluje/. Ada7777 napisals , ze w kolejce zlapal cie atak paniki, i bardzo boli cie gardlo. Znam te objawy swietnie, przypuszczam nawet , ze rozpoznnie u mnie nerwicy bylo nieprawdziwe. Ja mam bardzo silna alergie na wszystkie naskorki/ ludzie , psy , koty/ sprawdz czy ty rowniez jej nie masz. Mnie robilo sie slabo w kolejce, zaczynalm wiec wpadac w panike, okazalo sie , ze slabo robilo mi sie z alergii a panika byla wtorna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! Dziewczyny,ja juz nie moglabym nocki nie przespac!!!! Jestem juz za stara!!!Podziwiam Was!!!:D:D:D Mnie boli glowa i wszystko-nerwy mnie dzs rano dopadly na corcie.A teraz to wychodzi.-w klatce tez mnie boli.I siedze i mysle. Zycze milego dnia. Efcia,syn juz zdrowy?Teraz sporo ludzi choruje.Moze toprzez pogode?! A ja juz zupke -krupniczek zrobilam.I chalupke ogarnelam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka120
Tu Bianka witam wszystkich i pozdrawiam do tej pory jakoś leciało dawałam rade leków nie biore i jest ok. ale od 4 dni męcze się z pęcherzem co chwila chodze siku ciągle boli mnie pod pepkiem tak w samym dole , w nocy wstaje po5 .,6 razy siku dziewczyny pomóżcie może któraś z was takie cos przechodzila i zna jakis sposób na poprawe biore tylko FURAGINUM ale jakoś nie przechodzi prosze ....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziusia24, Mazanek nie chcialabym sie wymadrzac, ale wiem z wlasnego doswiadczenia, ze jedyne wyjscie z tej choroby to zrobic cos dla siebie. Weszlam na to forum bo byl to pierwszy temat tego dnia. Sama jestem agorafobiczka, chwilowo zaleczona. Wiem tez , ze ta choroba powraca jak bumerang nawet po latach, zawsze wtedy gdy robie cos w swoim zyciu,co moja podswiadmosc traktuje jako dzialanie niedobre dla\\mnie. To znaczy ,wykonuje czynnosci ktorych w glebi duszy nie chce robic.Wiem, ze w zyciu codziennym jest trudno robic tylko to co sie chce, ale trzeba miec taka odskocznie bo inaczej organizm was zadreczy. Kiedys jeden psychiatra powiedzial mi bardzo wazne zdanie, gdy zapytalam czy ja kiedykolwiek z tego wyjde i bede mogla swobodnie znowu chodzic po ulicach powiedzial \" Natychmiast, gdy tylko twoja chec zrobienia czegos na zewnatrz bedzie tak silna , ze bedziesz miala w dupie chorobe. Tak sie stalo . Moj maz mial wyjazd sluzbowo-wypoczynkowy do Afryki. Strasznie chcialam jechac, ale nie wychodzilam z domu juz kilka miesiecy, jednak chec byla tak duza , ze wyszlam ,wsiadlam do samolotu i polecialam do Afryki. Caly wyjazd byl udany , plywalam , smialam sie i mialam w nosie objawy. Objawy znikly same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu wyszłam na pomarańczowo ale to ja BIANKA JUż wiem zapomniałam kreseczki sorki .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny doradzcie mi moja coreczka ma 4 miesiace i dostala plesniawki nie wiem co juz robic. Robilam juz moczem na chwile pomaga i znowu wychoedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka, powinnas pojsc do lekarza i zrobic posiew czy nie masz bakterii coli. Jesli wzielas furagin to mozesz rowniez wziac URINAL dawke leczaca, to powinno natychmiast przyniesc ulge Urinal jest bez recepty powoduje odklejenie bakterii od scianek drog moczowych, furagin jest dezynfekujacy i dziala leczniczo. Ale potem do lekarza , tylko powiedz mu co wzielas bo w posiewie nic po tych lekach nie wykryja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANdziusiu przeciez w aptece jest taki płyn APTHIN czy jakoś tak on zawsze pomagałmoim dzieciom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alojka dzis byłam w aaaaptece i kupiłam herbatke na drogi moczowe a aptekarz proponował mi Urinal a ja durna go nie kupiłam chyba jeszcze raz pójde nie chce iść do lekarza bo znów bedzie antybiotyk może jakoś się obejdzie ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przzepraszam , ze tak sie madrze ale skoro pytasz, Plesniawki nie lubia kwasnego srodowiska , wycisnij cytryne i przecieraj wacikiem zanurzonym w soku wnetrze buzki dziecka, Ja mialam ten sam problem dzis moj maly ma 25 lat. Uciekam bo powiecie ze jestem przemadrzala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nawracjace klopoty z drogami moczowymi tez nie lubie chodzic do lekarza, jak kazdy nerwus syndrom bialego fartucha. Zawsze ratuje sie Urinalem, biore 4 tabletki pierwsza dawke i nastepne juz zgodnie z przepisem. Dobrze jest brac rownolegle furagin. Jednak gdy kilka dni nie bedzie przechodzic , lub dostaniesz krwiomoczu / to czeste przy zakazeniach bakteryjnych/ musisz pojsc do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mam chwile czasu więc wam napisze co mi się przydazyło 2 tygodnie temu mój mały synek jak juz wiecie 4 latka miał wysypke na brzuszku i na plecch poszłam z nim do lekarza dziecinnego która stwierdziła ze to ospa dała leki i cała litanie mi odmówiła ze tak długo czekałam teraz dziecko może dostać zapałenia opon mózgowych g bv miały się z tego robić strupy ale nic robiły sie z tego placki nic nie swędziało tylko sie mnożyło znów do lekarki WIE pani co ja juz się poddaje nie wiem co to jest wysłała nas do dermatologa jedna maśc druga trzecia i nic w końcu dała skierowanie na badania mały tak wrzeszczał ze trzymały go rtzy osoby ale w końcu sie udało za trzy dni wynik .Mąz odebrał i dzwoni mi że bilurubina jest 19 alat 63 aspat 67 dzwonie do lekarzy 3 aby sie upewnic kazdy nayychmiast do szpitala żółtaczka zakazna płakałam nie wiedziałam co robić w końcu zdecydowałam powtórzyć badania pojechałam do innego laboratorium znów cyrki świata bo mały wrzeszczał jak szalony po 2 godzinach był wynik alat 3o aspat 25 co pani chce dziecku nic nie jest ..........A ja przeszłam piekło no i teraz mnie z łapało ale żeby pącherz ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim buziolki Witam nowe osoby na forum ALOJKA wcale sie nie mądrzysz fajnie ze mozesz pomóc i to sie liczy zawsze wspólnie razniej kazdy coś podpowie i jest dobrze Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczylam zlozylam a teraz czekam, nie najpierw odespie a potem czekam.jak sie wk......... to zrobie tylko dlaczego na ostatnia chwile. jeeeeeeeeeeeeezu chyba mam halucynacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Bianka ile przeszłas nerwów nie potrzebnie ale tak to jest człowiek zawsze mysli o najgorszym czasem warto powtórzyć badanie i jest dobrze Pipus a ty jak sie czujesz lepiej juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Iiyama jak ja cię podziwiam ile w tobie energii nie moge uwierzyc buziolki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka idz z małą do lekarza ..pleśniawki to są grzybki i może trzeba nystatyną je smarować żeby się ich pozbyć . Nie pamiętam czy karmisz piersią ..jesli tak to ją też musisz smarować bo mała na nowo się zararza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lidzia!! nadal boli mnie glowa i tak sie czuje jakbym byla zaziebiona.jakby gardlo mnie bolalo,oczy.sama juz nie wiem!. Cos GG mi znika z pulpitu-nie wiem ,czy moze jakas awaria?Odpisalam Ci na gg,ale zniklo mi i nie moge ponownie uruchomic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenko i Pipuś ..synek dostał antybiotyk i przeciwbólowy tabsik i już musiał pracować ..on ma jakąś odmianę anginy bo jest bez temperatury . Gdyby nie zszedł obrzęk gardziołka to miał iść do szpitala ...zakaznego ;) ale już jest ok . A u pumunologa był w piątek i jest poprawa po lekach , ale nie może przebywać w zadymionych pomieszczeniach no i sam nie może ..palić . Witaj Alojka ...🌼 i wcale tak nie myśl że sie ..wymądrzasz ;) bo kazda ma jakieś swoje doświadczenia w chorobie i razem możemy sobie pomagać ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio cały czas mnie mdli czy macie podobny objaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazanku wszystkie objawy można sobie ...wkręcić .. Jak masz zrobione badania i lekarze mówią ze są ok ...to mdłości mogą być od nerwiczki ;) Nie skupiaj sie na tych mdłościach , wiem że jest trudno i nic sie nie chce ... ale odwróć swoją uwagę od tego co własnie czujesz i ....zapomnij ..to pomaga !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×