Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Czesc dziewczyny! Ja w pracy jeszcze siedze :( W domu wciąż jeszcze nie naprawili mi internetu, więc nie mogę klikać 😭 No i stało się- mój węzeł chłonny sie nie zmniejsza, więc już mam telepawki, żyję w przekonaniu śmiertelnej choroby........ Jak to sie dzieje że coś co dla jednego jest błachostka innych przyprawia o płacz i lęk. Niby wiem, że to może być byle pierdoła a jednocześnie nie moge przestać myśleć, że na pewno mnie spotkała straszna, bolesna śmiertelna choroba. Skąd u tak młodej osoby taki ogromny lęk o własne życie, lęk przed śmiercią?? tak bardzo sie boje...Ryczeć mi się chce........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amiga _gdynia ja brałam SULPIRYD 8 lat temu mi miałam po nim zatrzymana miesiaczke i znam pare osób na które tak samo działał Pozdrawiam wszystkich dopiero teraz mogłam do was sie dosiaść syn napisał mature ale jak to sie dopiero okarze po ze tym 23 znowu zdaje tylko że teraz ustna z polskiego i nienmieckiego , któras z was pytała o farbowanie włosów ja byłam w ciazy 4 razy i zawsze farbowałam chodzi chyba o amoniak zawarty w farbie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amiga sto lat bez nerwicy!!!!! Pelasia bede trzymac kciuki . Strasznie podoba mi sie pmysl z karteczkami sama bede tak robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko przestań się martwić moja córka ma na szyji pod pachą i w pachwinie co zhwila powiekszone węzły chłonne byliśmy nawet na onkologi i lekarz stwierdził że to taka natura po za tym wezły bardzo długo sie zmniejszają potrzebują ciepła i czasu nie martw sie wiem że łatwo drugiemu tak mówic sama wiem po sobie u mnie ciągle zagrożenie zawałem .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela ..co do fotek ..jestem w makijażu jak by cioo ;) więc sie nie obawiam ..zaskoczenia ;) Dzielna kobito gdzie znów schowałas swoją agorkę ? hmmm? Ty to musisz mieć powera że tak idziesz jak ..taran do przodu ! Trzymam kciuki ;) Słonko kochane ❤️ robiłas ostatnio badania ? na pewno były ok więc może to węzełek od nerwiczki wyskoczył .. albo po chorobie ostatniej coś zostało bo przecież byłas cierpiąca ..Wiem że to martwi ... ale może ten węzełek bardzo Cię ..lubi ;) uśmiechnij się ...Słonko!! Adusia lekarzowi na pewno chodziło o to czy leki jakie bierzesz nie są usypiające bo wtedy byś musiała je odstawić .. Nie martw się kochana ... pomyśl że już nigdy nie będziesz cierpiała przez ten pęcherzyk . Jesli mogę Ci powiedzieć miałam operację i tylko co pamiętam z niej to że czułam w ustach rurkę do oddychania ...a tak kompletnie nic ...no i po wybudzeniu to niemiłe uczucie bo strasznie mdliło ..ale z czasem ..ulżyło . Zobaczysz strach ma wielkie oczy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczko ja tez mam naturalnie powiekszone wezly chlonne na szyi i jakos zyje. Tylko czasem boli:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczko, nie wiem czy bylas u lekarza , ale im szybciej zbada cie tym szybciej bedziesz wiedziala co to jest. Wezly powiekszaja sie zwykle przy infekcjach. Ja tez kazda sprawe u siebie bardzo przezywam, dlatego teraz przyjelam zasade ze lece od razu do specjalisty aby nie wpasc znowu w telepki. Moj kolega jak studiowal na medycynie to chcial to wszystko rzucic , jak rozpoznal u siebie zapalenie jajnikow. Podobno mozna wyolbrzymic wszystko, wiec nie tylko tobie sie to zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i podaje jeszcze gg moze ktos do mnie napisze 1054584

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz sobie zainstalowaac to taki komunikator popros meza moze ci pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam u lekarza, ale on sie specjalnie nie przejął. Dla niego póki węzeł nie osiągnie wielkości jabłka to nie nadaje sie do badania. Kazał pójść do dentysty wykluczyć infekcje i wyleczyć wszystkie zęby i do laryngologa, też wykluczyć infekcje. Ide do laryngologa jutro. Tylko po co tyle gadania w mediach i wszędzie, że choroba a zwłaszcza rak wcześnie wykryty to diametralnie większa szansa na wyleczenie, skoro idziesz do lekarza a on ma to w d..pie i przetrzyma cie do ostatniego stadium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efka , aczy ty swoja operacje mialas jak bralas jakies leki, bo ja nie wiem czy z rexetinem mozna , moze jutro pojde do szpitala sie wywiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczko ja w swoim zyciu tez mialam nie raz powiekszone wezly i na szyi i w pachwinach. Wazne aby sprawdzic skad ta infekcja no i niestety pewnie bedziesz musiala wziac antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iiyamo ja byłam wtedy na benzo ..ale byłam w ciąży pozamacicznej i przed operacją nic nie wiedziałam co mnie czeka ...a nałykałam sie wtedy też leków przeciwbólowych ...lekarze nawet nie pytali co biorę tylko zapytali czy jestem na coś uczulona ...Ale zapytaj lekarza czy nie przeszkadza że bierzesz ten lek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie mnie w weekend uczyl takich rzeczy, bo ja po 9 latach od poniedzialku do roboty ide. I sie bardzo ciesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro ide na pierwsze szczepienie mojej córeczki bardzo sie boje mam nadzieje ze nie padne nie znosze jak placze ,żal mi jej wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie nerwusiatka moze zrobicie sobie wycieczke do mnie do Berlina???????? SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana Adusio ja mialam narkoze 4 miesiace temu,po porodzie musieli mnie wyczyscic bo zostalo lozysko wiec narkoza. Ale to nic strasznego obudzilam sie po godzince fakt troszeczke mnie mulilo na zoladku i ciezko mi sie oddychalo przez moment ale to normalka..... moja mama byla pod narkoza 8 razy w tym raz 6 godzin miala usowana piers i ma tak silna nerwice ze az tracila kiedys przytomnosc... WIEC GLOWA DO GORY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc wszystkim spadam spokojnej nocy wszystkim i kazdemu z osobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peta
adusia trzymaj sie mocno jak pojdziesz do szpitala to sie uspokoisz troche ja juz bylam dwa razy i nawet tam nie palilam niepowiem ze przed kazdym badaniem mialam pietra ale sa babki i zawsze sie idzie wyzalic trzymam za ciebie kciuki inieboj sie a przed operacja to itak bedzie ci wszystko jedno bo ci dadza cos na uspokojenie bo przed takimi zabiegami zawsze bija pierwszy zastrzyk na uspokojenie aco dotych antydepresantow to terzmaszracje bo jak bylam ostatnio w klinice chorob metabolicznych w ochojcu to tez mi to kazali swinstwo odstawic i powiedzieli ze sie niepotrzebnie troje no atak na marginesie to ci powiem ze mi powiedzieli ze mam se merza leczyc anie mnie ale to dluga chistoria iniechce sie rozpisywac bo mogk by to przecvzytac i znow by mogl byc ogien chyba ze da sie to skasowac to ci to opisze a ty itak juz masz po wszystkim adusia trzymaj sie mocno imow ze bedzie dobrze ja terz mam jutro wynik z mri muzgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peta
bianka ja po sulpirydzie wyladowalam w tej klinice co o niej adzie pisalam bo mleko z cycow mi zaczelo leciec koszmar przezylam najpierw ze ciaza poszlam do ginekologa ciazy niema do eudokrynkologa gruczolak w muzgu badania niezrobili bo maszyna sie zepsula ale jutro sie wyjasni ijak tu niezyc w nerwach jak jedno ci lecza a drugie psuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upieklam ciasteczka ciutke twarde i zweglone ale pycha, mozna maczac w mleku , maja duzo slonecznika i platkow owsianych. tez ide spac. bo jak sie nie wyspie to znowu przepie..... caly dzien. czy ktoras wybiera sie 13 na pobieganie z cala Polska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardka 25
prosze o pomoc o slowo o dotyk. o dotyk prosze, nikt mnie nie dotykal od tak dawna... cieplo dloni, albo chlod. potem szorstkosc, gladkosc, wilgotnosc, chwila. jakkolwiek. na policzku na wlosach na ramieniu, nie przez przypadek, celowo dotknij mnie boli cale cialo nerwobole tiki gdy ide ulica, tak wybieram droge aby omijac najbardziej zatloczone miejsca. boje sie slyszec, byc obserwowana byc czescia sytuacji, ktora jest obca. chce kogos bliskiego, kogos takiego nie ma, obcych odrzucam, kwadratura kola. samotnosc, ciag liter definiujacy moj fizyczny bol pomocy zapomniana optymistka.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peta
dobranoc nrwuski zycze wam dobrych snow i czymcie kciuki za adusie wszystcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×