Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Wszystko bylo ok a tu porazka Nie czuję się dzisiaj dobrze ale ze znanego wszystkim kobietom powodu. W pracy zrobiło mi się tak bardzo slabo że się zwolniłam i pojechalam do domu w drodze słabo panika syf. W domu oczywiście już lepiej Porażka przegralam ten dzien walki Smutno mi...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazanku:) Usmiechnij sie prosze. Ja mam tak bardzo czesto. W pracy syf. Zwalniam sie a w domu juz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazanek nie denerwuj się :) Jak miałam małpe to zawsze byłam bardziej narażona na lęki,panike itd.Koszmar :( Nie przegrałaś tylko zrobiłaś mały kroczek w tył ale życie trwa dalej i pójdziesz szybciutko do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wszystkim Maleństwo chyba ci jeszcze nie gartulowałam to gratuluję!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc nerusiatka! Ja dzisiaj mam urlopik, wiec chcialam sie z Wami przywitac i życzyc spokojnego dnia. U mnie za oknem ponuro i czesto pada, co mnie bardzo martwi, poniewaz w niedziele mam Komunię. To znaczy nie ja tylko mój syn ale na jedno wychodzi :), żeby tylko tak nie lało!!! Mnie cały czas kłuje coś w prawym boku, myśli mam same wiecie jakie a na dodatek coś mi wlazło w plecy! Mówię Wam, na mnie to zawsze muszą spaśc wszystkie plagi świata! Ale Wy zawsze dodajecie mi otuchy, czesto do Was zaglądam, chociaż rzadko piszę, no i myślę o Was dzielne babeczki :) PA! 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak U mnie wszyscy jacyś polamani ale to od pogody Duża wilgoć i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak a mnie lupie w krzyzu bo mam okres:p. Ale tak w nawiasie mowiac to czesto mnie blupie bez powodu to chyba jakies nerwobole. A najczesciej w nocy. Ostatnio zaczelam lykac dwie tabletku magnezu plus b6 naprawde pomaga na sen!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lyknijcie raz na sprobowanie tak pol godzinki przed snem. Sny sa kolorowe i noc przespana a nie szkodzi zdrowiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z jakiej firmy ten magnez
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peta
ratunku mam jakiegos torbielaka czy gruczolaka i cos miedzy szczekami typu gruczolowatego mam takiego dola czy ktos mi morze pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peta
czyjest tam ktos bo wariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peta
wyszlo mi to z mri mozgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peta, nie denerwuj sie na zapas, czy rozmawialas z lekarzem na temat leczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za zdjecia prosze o wiecej bielny@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peta
gruczolak albo torbielak sami nie wiedzom i ma 6 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peta
do lekarki ide dopiero we wtorek ale jezeli ktos wie co to jest i zczym to sie je to prosze o informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peta
jestem tu??!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem, to sa nowotwory lagodne. Leczy sie je lekami lub operacyjne jak sa duze. Najczesciej wystepuja u dzici i mlodziezy. Nie mozesz tego zlekcewzyc, ale nie wpadaj w panike. Operacja to ostatecznosc jak jest maly moze wystarcza leki. Koniecznie ustal z lekazem sposob leczenia to natychmiast sie uspokoisz. Co chwile trace z wami lacznosc bo u mnie straszna burza a ja mam internet radiowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peta!!! jeśli to jest torbiel to się tym nie przejmuj ,ja miałam pod piersią i juz myslałam że to raczydło a torbiele nie są grożne na pewno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam torbiel na nerce i nawet tego nie chca leczyc bo podobno kazdy takie ma. Chodze z tym juz 20 lat. Wczesniej mialam na jajniku i zlikwidowali mi lekami. Gruczolaki natomiast sa lagodne jest to przerost tkanki, moga wydzielac te same hormony i enzymy co dana tkanka, na ktorej powstaly. Leczy sie tez lekami lub w ostatecznosci operacyjnie. Nie ma sensu sie dzis zamartwiac , bo nie jestesmy lekarzami , a nasze tendencje do czarnowidztwa wykreuja takie stany ,jak u tego mojego kolegi / o ktorym pisalam wczesniej / co rozpoznal u siebie zapalenie jajnikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apel do amarylis
Czy mozesz opisać swoje wrazenia z pobytu? Jesli będą pozytywne tez chętnie skorzystam z wyjazdu.Pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peta
dzieki wam dziewczyny ale trzese sie dzis jak galareta nogi rece w chalupie syf aja juz odlot mam chyba musze se dac na wstrzymanie ale jak jeszcze do tego te okropne fajki jak to swnstwo zucic bo sie boje teraz ze mi sie to od tego pogorszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trollek glupolek
a ja mam ochote lyknac te pomaranczowe nicki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze jestes rozdygotana, ale przed toba weekend i wyluzuj. Podobno ma byc cieplo. Bede zagladac na forum, gdybys miala dola, to pisz. A teraz zajmij glowe czymkolwiek byle przyjemnym. naprzyklad zrob sobie fantastyczna odprezajaca kapiel z pachnidlami i obejrzyj dobry film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peta a może to od tego torbiela masz takie samopoczucie.Pomyśl tak napewno jest to do wyleczenia i kiedy ci go usuną będzie dobrze i już .Trzymaj się ja w poniedziałek jade do szpitala i jestem skazana na operacje i wiem jak się czujesz.Może będzie możliwe leczenie farmakologiczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada7777 a jak ty sie czujesz? trzymam kciuki za ciebie. Pamietaj jak oczka w ziemniakach oni wycinaja woreczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×