Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość kokardka 25
iiyama jestes ? myslalam o tobie. przypomnialam o tobie tuz zanim peklam dzisiaj jak banka mydlana. rozsypalam sie jak koraliki, tluklam po kafelkach w toalecie w pracy. zaplakalam sie. w spazmach zasmarkalam twarz, nie nadazalam wycierac sluzu czy lez czy wszystko jedno. goraca od wycia, rozmazalam lzy w smarkach na twarzy ktos na korytarzu nazwal moj bol mobbingiem. wciaz sie trzese. me cialo tika tiktik tik tik tik, lewy bok od piersi do biodra kurczy tikanie. joga nama stay, uracze sie dzis.... tak tylko mowie. choc wiem ze pomaga, nie wstane z kanapy. jak tam twoje kanaly?? wciaz do nich tesknisz? pragne sie od nich uwolnic. pragne nie musiec pisac. niewielka cena za normalnosc. normalnosc pachnie mama. prosta wykrochmalona posciela. szorska dlonia od obierania mlodych ziemniakow. Alojka, nie pisze. choc mam notesy slow, ktorych boje sie czytac. pisanie wsysa w spirale strachu, przelacza na inny poziom. boje sie pisania. boje sie innego poziomu, obcosci rzeczywistosci. balas sie sztalugi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no czesc:)Wiem wiem.Dzis rano mnie tak trzebaczka chwycila i obrecz wokol glowy ze myslalam ze juz nie pojade.cos kazalo mi zostac w domu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz wrocilam do tamtych stron-fajnie sie to czyta. Byla ZALAMANA WAWA-ona miala problemy bolowe,pamietasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche ja pamietam ale przy mnie byla krociutko bo odeszla zaraz zaanurkuje do tych stron.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kokardka,nie wiem czy mam to samo,ale ja tez boje sie juz slow.A wyobraz sobie ze studiuje literature wiec codziennie mam koszmar:OTo w ogole dluga historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
--->renka, nie bralam tak jak wypisal bo tam bylo na ulotce zeby brac najpierw po pol.I pisalo ze moga sie wzmoznic objawy padaczkowe.A ja czesto miewam trzepaczki. Poza tym akurat wtedy byl ten dlugi weekend i za bardzo nie jezdily autobusy, nie byloby jak pojechac do szpitala gdyby cos sie dzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhh,nie czytaj ulotek i nie wymyslaj wyjazdow do lekarza!!!!:):):)Wiem cos o tym ,bo sama przez to przeszlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie rozumiem o tych wyjazdach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisalas,ze autobusy nie jezdzily i nie byloby jak do szpitala dojechac.Cos juz wymyslilas,ze jak wezmiesz wiecej tabletki to bedzie sie cos z Toba dzialo.Ten lek jest dosc bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Aha:) No byc moze juz sie nakrecilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ,Maaaja fajnie pisala.ja jestem od 75.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhhhhh skoro w ulotce bylo napisane ze zaczynac od polowki to o co chodzi lekarzowi ,pewnie kazal od razu z grubej rury brac czyli po calej tabl.? ja bym tez byla ostrozna i wolala od malej dawki my wszyscy boimy sie nowych lekow a po czytaniu ulotek to juz wogole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytanie ulotek jest bardzo zgubne.Mnie to zgubilo!!!Nie wezme zadnej tabletki,ktorej nigdy jeszcze nie bralam.I to jest moj wielki problem.Antybiotykow zadnych!!!!Tak ta ulotke rozpracuje ,ze zaraz mam rozne objawy niepozadane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokarka - pięknie piszesz dziewczyny - ja jestem z wami dopiero od stycznia ale czuję się jakbym była całe lata :D ściskam was serdecznie i idę do łóżeczka posłuchać trochę muzyczki, pomarzyć, pośnić... dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wiem wiem,ale citaxin ponoc jest w miare lagodny.Dobra dobranoc to everyone😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez prawie 10 miesiecy jak jestem przybylo 1000 stron!a u mnie jakze diametralna zmiana w porownaniu z tym co wtedy bylo!:D dzieki Wam!!!!!:D a ja mam juz 2357 wpisow a ty 3601 !:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz pozegnam sie do jutra.Juz raz mowilam Dobranoc.A teraz drugi raz.Kolorowych snow! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokardka ale z Ciebie poetka:D punca fajnie ze masz juz spokoj z praca dyplomowa!!! gratulacje jej zakonczenia!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Renia -troche sie juz popisalo!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
punca wpadla i wypadla:P no to i ja uciekam bo korzenie tu zapuszcze przy tym kompie,pa! DOBRANOC!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenko jeszcze nie koniec niestety - w środę dostanę ją od promotorki do poprawki bo teraz ją sprawdza i jeszcze troche sie bede musiała pomęczyć ale dziękuję :D ja chyba nigdy stąd nie pójdę hehe :D dobranoc pchły na noc hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×