Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Czesc! czesc! milo ze o mnie pamiętacie :) U mnie raz lepiej raz gorzej, w weekend byłam na ślubie.... 3 dni poza domem wytrzymałam :) sukces :) zaczynam terapie indywidualna i ... bedę brała leki... VENLECTINE strasznie sie boje, bo nawet po \'witaminie C\' mam \'skutki uboczne\' ;/ ale chce zaczac studia od pazdziernika ... i musze czuc sie lepiej, choc troche zmniejeszyc objawy... Pozdrawiam serdecznie kochane Nerwuski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Aniołku. ja mam tez ten lek zapisany ale narazie grzecznie sobie leży w szafce. Daj mi znać proszę jak u ciebie bedzie działał. buziolki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ranne ptaszki! Mimo, iż u mnie piekna letnia pogoda i nastrój tez powinien byc taki, czuje sie dzisiaj marnie. Puls mam chyba okolo setki i ogólnie czuję niepokój. Domyslam sie powodu, przez który sie tak czuje.... Mimo, iż jestem na chorobowym miałam dzis telefon z pracy i sie podkur.... strasznie! Sory za nieparlamentarne określenie, ale inaczej tego nazwac nie można :( Boze, jak toksyczny jest moj \"związek z pracą\"... Postaram się nie myslec o robocie, bo mam jeszcze 2 tygodnie zwolnienia... ale to bardzo trudne! Ja mam pecha, jak jestem przy kompie to Was nie ma , a jak nie mam dostępu do netu - jesteście.... buuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołu i jeszcze napisz mi ile kosztuje bo ja dostałam pierwsze pudełko za darmo od lekarza. dzięki czytałam ze ten lek jest bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Aniolek czesc!!!Fajnie ,ze sie pojawilas. a u mnie dzis nie najlepiej.Mam jakies klopoty z brzuchem.Boli mnie-jakas niestrawnosc chyba.Od rana w biegu.bylam w por.sutka po skierowanie na mammografie-juz 2 lata mijaja jak robilam.Potem w przychodni u corci po recepte.Niedlugo idziemy na zajecia.A syn ma dzis egzamin. A w ogole samopoczucie moje dzis marne-glowa ciezka i ten brzuch dokucza. Zycze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Starababo!!!:) Zagladaj czesciej do nas.Jestes dumna z corki!!!???Fajnie.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, masz stuprocentową rację z odstresowaniem podczas nauki jazdy. Ja uwielbiałam naukę prowadzenia samochodu. Raz nawet miałam podczas jazdy atak, ale m oj nauczyciel nauczył mnie natychmiast jak sobie z czymś takim poradzić. POtem samoch od by ł moim jedynym kontaktem ze światem. Skończyło się, ale ufam, że kiedyś do tego wrócę. Uwielbiałam prowadzić, bo nie moglam wtedy zajmować się soba i swoimi objawami. Netko, jestem, jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eutrapelia to pelasia, tylko założyłam sobie jeszcze jeden nick i troche mi się pomieszało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilac winee
chyba musze do was dolaczyc... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, coś musi wisiec w powietrzu, bo każda z nas na swoj sposób ma dzień do bani... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardka 25
nie bede oryginalna... dzien pelen niepokoju i niepewnosci. lzy same leca... w pracy szkoda gadac, wciaz nic nie wiem, ale tez nic nie podpisalam. karuzela nadal sie kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardka 25
Rewers 180 wisi do gory nogami 081 spedzam dnie w gabinecie krzywych luster tam chodze po suficie cyrkowej budy z lustrami gdzie swiat jest takim jakim jest i czyz to nie pytanie zasadnicze czy zebra jest czarna w paski czy pasiaście biala? czy czarna czy biala czy mnie nie ma czy jestem to tylko zludzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziusia przypomniałas mi o moim rzuceniu palenia. Jutro miną dwa lata jak nie palę! Pamiętam, jak rzucałam palenie, nie mogłam sobie wyobrazic jak to będzie, jak juz nigdy nie pociągnę ani jednego maszka (???) i wiecie co? Tak się cieszę, że się uwolniłam od tego smrodu! I wcale mi tego nie brakuje... Andziusiu, jak nie jest jeszcze za późno - pozbądź się tego świństwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie juz dzis dopadla NNNNN i chyba pojde gdzies do lekarza,bo spanikuje.Zle sie czuje-sama nie wiem ,co mi jest. a do tego jeszcze dzis idziemy do sasiadow na tort ur.ich syna-chrzesniaka mojego meza.A ja taka do niczego!!!Juz poplakalam sobie z tej bezsilnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardka 25
kochane nerwuski odkrycie roku powinnysmy sie nazywac stumilowym lasem :) bo czy zauwazylyscie ze wszystkie postaci z kubusia puchatka maja problemy psycholigiczne?? klapouchy -ewidentna depresja krolik - nerwica natrectw prosiaczek - niska samoocena tygrysek - nadpopudliwosc no i puchatek - zaburzenia zywienia caluje was przyjaciele ze stumilowego lasu klapouszek pierwszy pipku mam nadzieje ze juz lepiej sie czujesz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokardka,dzieki za ta wypowiedz-usmialam sie!!!!:) Troche lepiej,ale ta podswiadomosc mna kieruje.Wymyslam scenariusze,co moze mi dolegac.I sie nakrecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku!!!najgorsze,jak tak duzo dolegliwosci sie skumuluje.Juz dawno tak sie nie czulam.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz mam dosc tej NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipuś trzym się dzielnie ..❤️ to minie a dziś nagroda ..torcik :) Przecież dziś jest taka pogoda zobacz wszystkie dziś jakieś ..niedorobione chodzimy :) bez obrazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanilja jeśli chcesz to ja pojadę z Toba :) będziemy razem się wspierały :) Ale już zacznij myśleć co na miejscu czeka na ciebie ..jakie urocze miejsce i jak wypoczniesz od dnia codziennego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanilja jeśli chcesz to ja pojadę z Toba :) będziemy razem się wspierały :) Ale już zacznij myśleć co na miejscu czeka na ciebie ..jakie urocze miejsce i jak wypoczniesz od dnia codziennego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×