Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Witam przeczytalam ale nie wszystkie posty Mamy nowe kolezanki dobrze i szkoda . Ja dzis taka sobie bo mam miesiaczke ale przez 3 dni bylo fatalnie Myslalam ze ta cholerna N mnie wykonczy. Dzis ma przyjsc lekarz do mnie i zbadac moje serducho odnosnie arytmii i czekam na niego 2 godz Czy ktos bral lek o nazwie RHODILA TO COS NA NERWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do PODNOSIMY!!!!! Mnie sie wydaje,ze gdybys nick miala-jakis rzeczownik,to latwiej by sie gadalo.Bo takie PODNOSIMY,to coz znaczy?!Ze wyciagamy cos z dolu.Tak?A Ty nawet nie chcesz ujawnic pod jakim nickiem napisalas.A teraz nie bedziemy sie domyslac,kto i kiedy pisal,a nie dostal odpowiedzi. Napisz jeszcze raz z jakim problemem jestes????????:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Marzenka!:) ja nie znam tego leku.A czy to lek ziolowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek zle napisalam nazwe juz pisze prawidlowa RHODIOLIN to jest lek ziolowy ciekawe jak dziala PIPEK zobacz co to i napisz co o tym sadzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena,poczytalam o tym .Nalezy on do grupy ANTYOKSYDANTOW.Dziala na zasadzie witamin.Moja ocena taka-nie posiada konkretnego producenta,to ja juz z tego powodu bym nie kupila.Poza tym moze byc po nim rozchwiana morfologia-obniza wiela skladnikow krwi.Gdybym miala to brac to zrobilabym najpierw badania i skonsultowala sie z lekarzem. Ale to jest moje zdanie I nie odradzam Ci ,ani nie polecam.Uwazam,ze sa inne leki godne polecenia. Ale jesli dobrze pamietam kupilas juz cos tego typu!?ktos Ci polecil jakis lek.Pamietam,ze tez o nim czytalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi ja nawet nie mam czasu zeby dluzej posiedziec na necie i troche poczytac , corcia wymaga ciaglej absorbacji i uwagi, juz niewazne to zmeczenie fizyczne choc chcialabym w koncu sie wyspac i odpoczac ale to napiecie psychiczne... ten lek...przed tym , tamtym i siamntym i wogole , ech, wczoraj cala sie trzeslam w srodku czulam jak trzesie mi sie serce , najgorsze ze jestem za granica i nie mam znow do kogo sie udac , w Polsce tak ale tutaj nawet znajomyc nie mam, caly dzien sama z mala bo maz pracuje ....jak jak przezwyciezyc te leki??? jak sobie z nimi poradzic?? :( leki odpadaja bo karmie, pisaliscie o ziolowych , na mnie one nie dzialalay ja jechalam od razu z grubej rury , oxazepam, lexotan, afobam, fluoxytyna i inne, cala masa a afobamu lykalam czasem po dwie naraz 0.50 piszecie o niezrozumieniu...u mnie w domu nie traktowali tego powaznie , mysle ze nie do konca sa swiadomi tego jak straszna moze byc nerwica, mowilo: wez sie za siebie za zycie nie mysl o tym ...latwo powiedziec im bylo, moj maz nie wie do konca tego co sie we mnie dzieje, keidy go poznalam nerwica byla w uspieniu , bylo nawet bardzo dobrze, mysle ze powinnma opowiedziec mu o tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie kochane nie moge sie tu dzisiaj dopchać bo córka ciagle tu siedzi żegna sie z przyjaciółmi itd .Ciesze sie że czasem o mnie myślicie dzięki za syna jutro sie okaże jak reszta ............ u lekarza nie byłam z małym poniewaz na nic sie nie skarżył a po chwili znów latał jak szalony .......Musze wam sie przyznac że od 3 tygodni się odchudzam nie jem nic słodkiego ani chleba ale nic waga ani drgnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo :) Bianko to super że udaje Ci się z dietą , ale nie zniechęcaj się bo na początku to tak bywa że waga ani drgnie ..trzymam kciuki za to żebyś wytrwała w tym co postanowiłaś :) aagataa30 witaj :) z tego co piszesz to brałaś leki psychotropowe a brałas kiedyś antydepresanty ? wiesz że po tych lekach mogą sie nasilać objawy , ale nie muszą i kazdy lek trzeba trochę pobrać żeby zaczął działać . Trafiłas tutaj do ludzi którzy akurat doskonale rozumieją co to znaczy nerwica , depresja ..Ale nie miej pretensji do męża bo to jest trudno kogoś zrozumieć jesli choroby nie widać . Nasza choroba to jest ukryta głęboko w duszy więc dla ludzi obok jesteśmy okazami zdrowia. Pisz gdy tylko będziesz miała potrzebę pogadać , albo pobyć .. My wszyscy tutaj tego czasami potrzebujemy .. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie, znowu nie mialam czasu w ciagu dnia na klikanie do Was, ale przegladajac posty zauwazylam, ze ata27 byla jakas smutna , przygnebiona........glowka do gory ata, musimy zdac sobie sprawe z tego, ze swiat dookola nas jest rowniez taki jaki sobie go namalujemy, zalezy jak chcesz na niego spojrzec, wiem to po sobie, po jescze niedawno ja mialam takiego dola, ze wszystkiego mialam dosc, nic mnie nie cieszylo i wogole, jak mnie tylko cos zaklulo, czy zabolalo to juz wyobrazalam sobie to najgorsze, tzn, ze umieram i zaraz juz widzialam tabliczke nad moim grobem z data zgonu czyli w zaleznosci od tego ktorego dnia mi sie to dzieje, makabra, ale tak mam i nic nie moge na to poradzic, a jak jest troche lepiej, to i wszystko dookola wydaje sie fajniejsze, takze nalezy pamietac, ze ......(czytaj ponizej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :( co za dzien staraszny mialam :( NNN mnie dopadla w pracy :( normalnie siedze sama a dzis byl dyr i nie moglam biegac po biurze dla rozladowania emocji :( tak mi strasznie bylo. Jutro biore po raz 1 leki.. denerwuje sie ... :( one maja mi pomc ale gdyby bylo tak cudnie jak mowi moja Pani dra to nikogo by tu nie bylo :( do tego spartoliłam sernik, ktory moj chłopak mial zabrac do pracy bo ma im. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowych snów starym i nowym koleżankom,nie dajcie sie tej cholerze.Zgredku??? A co z Tobą????? Gdzie sie podziewasz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM JA DZIS JAK SKOWRONEK RANIUTKO Pipek a producent tego leki to ColiVita ja sie nie znam na tym wiec prosze cie o rade i Twoj poglad na ten lek ziolowy Sugeruje sie tez cena Jestem w tym zielona wiec nie krytykuj mnie za moje glupie pisanie ale tonacy chwyta sie brzytwy Jestes w tym o wiele lepsza i zauwazylas ze to nic konkretnego wiec musi tak byc ALE ONI ONIM LADNIE PISZA I ZACHECAJA DO BRANIA myslalam ze to cos konkretnego dobrze ze jestes i mi pomozesz Byl lekarz i mnie zbadal Cisnienie za wysokie duzo nerw i serducho jako takie moze byc, O moich nerwach pomysli i cos przepisze ale musi poszukac w jakis ksiazkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek Ty siedzisz w internecie dluzej i jestes bardziej w tym obeznana niz ja z wiochy Czy moglabys napisac mi jakie leki bys TY mi polecila a noz widelec moze trafie na swoj J a sie na tym nie znam CIESZE SIE ZE MAM CIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenko
marzenko z lekami ostrożnie bo to nie cukierki sama kiedyś to napisałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKICH Aniołku dużo uśmiechu dla ciebie👄. Trzymaj się i nie poddawaj się tej francy. Wierzę że dziś będziesz miała wspaniały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatea mimo że jesteś tak daleko to jednocześnie tak blisko. Szkoda tylko że kiedy ty piszesz to większość z nas śpi. trzeba się umówić na jakąś nocną imprezkę ;-( Podziwiam dziewczyny które mieszkają zagranicą i radzą sobie tak wspaniale. A ja tak bardzo boję się wyjazdu :-( tchórz ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w sumie dziewczyny jakbym zabrała ze soba laptopa to tak jakbyście wy wszystkie ze mną jechały.byłoby mi raźniej jakbyście tam sobie siedziały ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Jaco. jakoś leci powoli. Imprezka urodzinowa już była czy dopiero będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba wyjść jakieś sprawy pozałatwiać- lenistwo nareszcie si wyspałam i jakiś ten dzień wydaje mi się przyjaźniejszy. nie straciłyście jeszcze do mnie cierpliwości? dobrego dnia wszystkim poinstruujcie mnie jak sie wysyła kwiatki i inne takie ale ze mnie dzisiaj leń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa powiem ci ze sam nie wiem... jutro mam egzamin ;p wiec narazie tak mocno to nie pije :P hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dzis w domu i wqidzac balagan szlak mnie trafia Rzuca mnie powoli az wpadam w histerie Trudno musze sprzatac i nic nie gadac bo juz mnie stary od rana zrypal ze nie pracuje i chlac mi daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka- dzięki za porady. ja wiem,ze lekarz nie wyśmieje ale jednocześnie boje się ze to zrobi taka fobia chyba.na pewno rozumiesz. jakiś czas temu mój mąż siłą zaprowadził mnie do lekarza (zapalenie płuc) byłam przekonana, ze wmówią mi hipochondrie i że ten kaszel jest wymuszony... wiem, ze powinnam poszukać specjalisty, ale jakoą mi to jeszcze nie wychodzi. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena jak ja Cie rozumiem, ja mom teraz tak zapuszczone mieszkanie, że mnie trzesie jak odwracam głowe od monitora i patrze na pokój. też planuje na dzis sprzątanie...bryy. powodzenia nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ata nikt nie stracił do ciebie cierpliwości. Ale cały czas będe nalegać abyś udała się do lekarza. być może wystarczy tylko psychoterapia. Naprawdę warto spróbować bo nie zaszkodzi a pomoże. kwitaek robisz tak że w nawias kawdratowy wpisujesz słowo kwiatek, pocałunek wpisujesz usta, serce wpisujesz serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×