Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

hej-bylam wczoraj u takiego zielarza -bioenergoterapeuty-nie wiem jakie macie podejscie do tego ale podam Wam liste ziólek na nerwiczke po 50 g ziele krwawnika korzen arcydziegla korzen kozłka kłącze tataraku szyszka chmielu kwiat lawendy lisc miety pieprzowej lisc rozmarynu lisc melisy kwiat wrzosu ziele marzanki wszystkie te zioła zmieszac razem i na kazdy raz brac czubatą łyzke mieszanki,zalac szklanką wrzątku,przykryc na 3h.Przecedzic,lekko podgrzac i pic 3x dziennie po szklance-20 minut przed posiłkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry choc nie taki dobry bo caly czas pada i wieje i nie mozna wyjsc nawet na spacer a mala marudzi ... efka43 bralam antydepresanty rowniez a wogole to ostatnio jakiekolwiek leki bralam jakies 3 lata temu, bylam silnie od nich uzalezniona i pamietam ze przynajmniej dwa razy mialam silne reakcje polekowa czyli odstawieniowa , raz nie dalam rady i znow zaczelam brac, teraz mam przy sobie tylko afobam ale go nie wezme bo caly czas karmie piersia i to dosc sporo ... lece bo mala sie juz drze...mowie wam czasami juz na nia krzycze a potem mi smutno:( bo musze ja nosic caly dzien na rekach i czasem juz mam dosc a mala ma juz 7 miesiecy i 8.5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze chciałam Wam powiedzieć, że moja tajemnicza rozmówczyni żyje, teraz moge spokojnie usunąć ją z gg. więcej nie pozwole zrobić sobie takiego bałaganu w głowie. sama w to nie wierze, każda wiadomość o egzekucji wzbudza we mnie lęk przed śmiercią. ale nie myśle o tym teraz. wczoraj wieczorem ukręciłam sobie pierwszy raz papiloty:). Moj mąż kiedy wrócił rano z pracy dostała taki atak śmiechu,że myslałam ze krzywda jakaś mu się stanie:). teraz mam na głowie wielkie afro i powtarzam sobie mantre \" to będzie dobry dzień\" czego i Wam życze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka najchetniej olalabym go wrzatkiem po jezyku Kawal chama z niego ale taki jest i sie nie zmieni pracuje i korzystam z tego. powiedzial ze mnie spakuje i wysle do wariatow bo tam jest moje miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki co wy na zamawiany obiadek nie chce mi sie gotowac bo jestem do dupy i mnie nosi Ale pan doktor przepisal mi wczoraj cukierkow na kregoslup po powiedzial ze mam miesinie napieta i dal mi na rozluznienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki ja dopiero teraz wstałam z łóżka byłam taka zmęczona że cały czas spałam rano o 7.godz pożegnałam córke i dalej poszłam spać teraz czuje że lewe uczo mam jakies takie dziwne bardzo wrażliwe na najmniejszy hałas znów zaczyna sie cos dziac albo ta cholera w uchu sobie znalazła miejsce ..................................... Ide prać , sprzątać bo po tym pakowaniu jest tu nas sajgon ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ..🖐️ Ata ..sorki ale chyba tak jak kazda wrażliwa istota mam wyobraznie i już widzę to jak siedzisz z ..afro na głowie :) sorki ale ja też jakiegoś śmiechu dostałam :) może dlatego że sama też zrobiłam sobie kiedyś coś takiego ..ale u fryzjera ;) skutek był taki że wróciłam do domu i obciełam te wszystkie loczki .. Bardzo mi sie osobiście podobają lokowane włosy ..ale nie na mojej głowie :) Jaco ..to jutro trzymam kciuki za egzamin ...:) Afobamko tenkss za ziółka :) wszystko pomaga jesli się w to ..wierzy ! Aagataa30 ...mała potrzebuje twojej bliskosci i może dlatego nie daje ci odpocząć ..ale wiesz dla własnego wypoczynku , może poproś kogoś żeby Ci pomógł żebyś chociaż przez godzinkę dziennie mogła zajać się tylko sobą . To jest ważne bo wtedy wypoczniesz .. Moze jeszcze zainteresują ja jakimiś zabawkami bo maleństwo też sie może nudzić :) i dlatego potrzebuje towarzystwa . Neciu kochana ..czas szybko mija ..małżonek już niedługo wpadnie do domciu ... a po tym co widać to chyba u Ciebie już troszkę lepiej :) Miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syn pojechał na odczytanie wyników z matury . Muasze wam coś jeszcze napisać dziewczyny brałam przez 3 miesiące tą FLUNARIZINE i dosyć dobrze się na niej czułam ale pózniej lekarka skierowała mnie do laryngologa na badania robili mi badanie błędnika strumieniem powietrza raz zimne raz ciepłe i wyszło nadwrazliwośc błędników no to lekarka zrobiła jeszcze próby położeniowe no i tu wyszło zaburzenia równowagi z obustronnym oczoplasem diagnoza do końca zycia leki byłam załamana dlatego do was nawet nie pisałam ............nie mogłam znieść tej myśli że do końca zycia będzie mi sie krecic w głowie .Dostałam BETASERC 24mg 2 razy na dobe ale odstawiłam tą FLUNARIZINE ona rozlużnia także napięte mięsnie i chyba z tego są u mnie te bóle mięsni .ale te zawroty nie sa takie silne ....................................nie wiem co mam robić do kogo iść czy do tej neurolog która dała tą FLUNARI.............czy do laryngolog która dała BETASERCK .................................prosze o rade najlepiej to bym nigdzie nie szła bo kazdy leczy na swoje kopyto................co myślicie .........................................jestem juz chyba z tymi zawrotami skończona ...............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aagata30 cytuje tutaj wypowiedz z innego forum gdzie pytałam czy jak wezme rano 0,25 afobamu to czy ok 2 w nocy moge podac piers synkowi(był odstawiony juz w dzien całkowicie-musiałam to zrobic ze wzgledu na moje samopoczucie)jednak to jedno nocne karmienie pozostawało i zobacz jaka uzyskałm odp Afobam ( alprazolam) osiaga szytowe stężenie we krwi po 1-2 godzinach , a okres półtrwania wynosi 12-15 godzin. Oznacza to że po 12-15 godzinach od doustnego przyjęcia w osoczu ( krwi) jest jeszcze połowa dawki którą się zażyło. Po następnych 12-15 godzinach eliminacji ulega następna połowa z tej pozostałej połowy itd. Warto wziąć pod uwagę też ,że afobam ulega w organiźmie przemianom do metabolitów ,z których jeden też ma swoją własną aktywność (alfa-hydroksyalprazolam).Alprazolam przenika do mleka matki, tak jwięc nie ma co mówić o bezpiecznym karmieniu piersią kiedy się zażywało afobam nawet kilkadziesiąt godzin wcześniej i nie czuje się już żadnego działania na własny organizm. Dodatkowo u dziecka ,że względu na niedojrzały metabolizm dziecka moze dochodzić do kumulacji zarówno leku , jak i metabolitów ,a to grozi juz zatruciem. Dodatkowo trzeba uwzględnić fakt iz masa dziecka jest kilkunastokrotnie czy nawet kilkudziuesięciokrotnie nizsza od masy ciała matki. Zatem nawet jeśli lek przedostaje się w niewielkim tylko stopniu do mleka może być smiertelnie niebezpieczny dla niemowlęcia. Radzę jak najszybciej udac się do lekarza. Pozdrawiam mi zdarzylo sie podac 2x ale po przeczytaniu tego nie kombinowałam wiecej-lekarzy pytałam-zdania były podzielone-wrrrrr ale ja karmiłam 10,5 m-ca wiec mysle ze to był dobry czas na odstawienie ja tez cały czas teraz na afobamie badz xanaxie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z moim dzieckiem to wyglada tak:.. od pozcatku musialam caly czasja nosic na rekach, caly czas..pozatym dlugo byla w szpitalu bo byla bardzo chora i to tez na nia wplynelo , ale wtedy jeszzce bylam w Polsce gdzie mama mi posprztalam, ugotowala. wyprala i przybawila mala a jak wrocilam z powrotem tutaj do meza to sie wszystko zmienilo, sama zostalam ze wszystkim, maz w pracy od rana do wieczora, przychodzi zmeczony to jest juz pora kiedy klade ja spac a jak ma wolne to tez nie za bardzo bo mala za dlugo u niego nie bedzie siddziec!! tez jest krzyk i placz nie mowiac juz o calkiem obcyh osobach do ktorych wogole nie pojdzie...jest tak do mnie przywiazana ze nie toleruje nikogo innego no i caly czas na rekach , do 5 miesiecy caly czas , nawet jadlam majac ja na rekach...teraz moze chwilke sama sobie posiedzi i pobawi sie ale nie za dlugo, jesli chce ja polozyc to jest krzyk wrzask placz wierzganie nogami czyli wszelka proba wymuszania na mnie zebym ja wziela na rece...nie mam dla siebie wogole czasu, jestem zmeczona pod kazdym wzgledem, wszytsko robie z nia na rece , nawet gotuje o ile mi sie da , a jak musze ja polozyc czy posadzic bo musze albo juz nie mam sily to tak wrzeszczy i nie przestanie poki znow sie nei znajdzie u mnie na rekach:( nawet dolazienki z nia chodze bo nie da rady inaczej...juz sie drze wiec musze leciec ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
afomamka ja tez biore XANAX I SIE TYM NIE MARTWIE BO POSTANOWILAM DALEJ SIE NIE MECZYC I WZIAC LEK jak bierzesz AFOBAM W jakich dawkach bo ja 2 tazypo0,5 mg Wszystko bralam z ziolowych i nic nie pomaga a chemia dziala niestety Ty nie jedna bierzesz takie leki Wazne zebys miala konfort zycia lepszy Dziecko dlugo karmilas inne matki nie biora lekow i tez nie karmia a Ty i tak dlugo walczylas zeby malenstwo zylo przy cycu Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za bledy ale jestem dzis taka zmeczona ze nic mi sie nie chce Kupilam mieso i bede gotowac obiad niestety mial byc kupiony ale gdzie ja kupie obiad na wsi zabitej dechami Tu nie ma sklepu porzadnego a co dopiero bar. Jak lekarz napisze mi lek na nerwy to wam napisze nazwe teraz mysli co mi tu podarowac abym byla szczesliwa chyba kolejna wizyte Boze czy nie ma leki bezpiecznego na ta cholerna nerwice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka60 powiem Ci ze xanax mam przepisany pierwszy raz i testowałam i niby to to samo co afobam ale ja jednak wole afobamik-pewno to psychiczne nastawienie? teraz jestem w takim stanie ze 0,5 mi nie wystarcza aby wyjsc z domu:( najczesciej jest to 1mg z tym ze pozniej juz raczej nie biore-czasami popoludniu wezme jeszcze 0,5-w zaleznosci od samopoczucia-na noc nie brałam nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwa25
Witam wszystkich serdecznie! Widzę, że Panie rozmawiają o lekach. Mi psychiatra przepisywał leki typu Anafranil, Asentre itd. Jednak po tych lekach dostawałam straszliwie silnych ataków paniki, a dokładnie klaustrofobii, miałam wrażenie, że wszystkie ściany się przewracają i zaraz mnie przygniotą, do tego tachykardia, brak możliwości skupienia myśli, hiperwentylacja. Zawsze stawałam po nich na skraju omdlenia. Tego typu leki całkowicie odpadają. Teraz biorę Milocardin, Hydroxizinium, z ziołowych Valerin Mite. Wszystko u mnie działa na zasadzie placebo, biorąc automatycznie się uspokajam. Jest to jednak lek na większe ataki paniki. Natomiast na ciągły delikatny lęk, który odczuwam w przez całe dni nie znalazłam jeszcze lekarstwa. Często przechodzi sam. A teraz właśnie odczuwam pewną ulgę, po 6 dniach męczarni czuję, że odchodzi, bo znowu mogę normalnie myśleć i skupić się na tych myślach. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aagata tu potrzebna jest super niania ;-) przyjedzie i powie nie, nie nie, tak nie może być musze im pomóc jadę tam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciu mam takiego stracha przed tym nowym lekiem że próbuje narazie sama jakoś sobie radzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AFOBAMKA moja znajoma bierze Afobam i jest bardzo zadowolona a brala Asentre i jeszcze cos i nic nie pomagaly Wreszcie znalazla lek dla siebie tak mowi. Ja dostalam Xanax bo mam ze sercem problem i tylko dlatego. Przeciez nie bierzesz kolosalnych dawek bo biora duzo wieksze bo takich potrzebuja Kolezanka bierze 1mg rano i 1 mg w poludnie i cos na spanie ale nie wiem Bierz i sie wylecz . Moja corcia patrzyla na mnie jak cierpjalam i tez wpadla w nerwice bo barzo przezyla jak ja lezalam 2 tyg nic nie jadlam i nie pilam to byl koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy lek na nerwy to LERIVON CALY SWIAT MI SIE KOLOWAL bALAM WYJSC NA ULICE BO SZLAM SKOSEM A WIDZIALAM ZE IDE DOBRZE ludzie zwracali mi uwage ze schodze na droge a nie ide chodnikiem odstawilam to w cholere i zaczelam brac BLW TO LEK ZIOLOWO- CHEMICZNY i bralam inne ziolka i nasenne , A w Lodzi psychiatra przepisal mi Seroxat tez nie kupilam i tak zyje na ziolkach i Xanaxsie wiec wyzdrowien AFOBAMKO NIECH DZIECKO NIE WIDZI MAMUSI Z NERWICA JAK MOJE BO TEZ NAPEWNO BEDZIE PRZEZYWAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seroxatu tez nie wykupilam........zaduzo sie naczytałam o nim......nie wiem czy dobrze zrobilam ale moja decyzja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE martw sie jakos to bedzie mysle ze ta wstretna malpa nieproszona nas opusci i jeszcze bedziemy cieszyc sie zyciem TY NAPEWNO TAK gotuje obiadek i wpadam co chwilke zeby poczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaga
Mysle ze marzena60 ma racje leki trzeba brac zeby sie wyleczyc jak z kazdej choroby ale po co XANAX I AFOBAM nie ma innych ja biore leki 2 rodzaje i zyje korde ale jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym bardziejze
afobam ani xanax nie wylecza to tak jak leczenie bolu glowy tab.apapu.... powinno sie wziasc rownoczesnie antydepr.a benzodiazepina na uzupelnienie i wtedy mozna oczekiwac efektu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zaga
a co bierzesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaga
wciagam nochem i popijam alpaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaga
nie podawaj sie cwaniaro za mnie ja biore afobami lerivon hujowo na mnie dzialaja nie ma leki na nerwy czy wy nie rozumiecie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i pozdrawiam ! Szykuje sie na imieniny wiec tylko wpadlam pozdrowic! Buziaki ,pa!👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×