Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

To ile przeczytalem nie znaczy ile wiem bo cierpie na to od kilku lat i obchodze sie bez lekow no moze maly deprim bo wiem co to znaczy depresja ale sami sobie to robimy taki swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! czesc Mamo Julki!!!!:) A ja dzisiaj troszke popracowalam w domciu.Mialam sporo prasowania,porzadki male.A teraz przerwa w prasowaniu-wiec napisze do Was. u mnie cieplo i slonecznie.samopoczucie w normie. Niedlugo wyjazd.:):):):) Zycze milego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim........do d**y sie dzisiaj czuje i mam nastroj jeszcze chyba gorszy, mysle, ze chyba znowu mnie deprecha bierze w swoje rece (tak mi podpowiada moja swiadoma psychika, natomiast podwiadomosc podpowiada, ze napewno nie, ze to napewno cos innego, jakies chorobsko, z ktorego nie wyjde juz nigdy. jeszcze wczoraj wierzylam, ze wszystko moze byc dobrze, ze swiat moze byc piekny. Bawilam sie na weselu, a dzisiaj wstalam z jakims piekacym zoladkiem (zaznaczam, ze nie pilam, bo po pierwsze jestem na leku, po drugie nie lubie alkoholu, a po trzecie wracalam samochodem) i uczuciem goraca, tzn. te pieczenie w takie goraco sie rozchodzi po calym ciele, przede wszystkim twarz i ramiona. Czy tez ktos tak ma? Znowu dzisiaj przestaje wierzyc, ze to nerwica, deprecha itd. znowu mysle, ze jestem na cos powaznie chora, ...i pisze do Was i rycze, tak bym chciala miec Was kolo siebie, tak bym chciala ktorejs wyplakac sie w rekaw, bo nie mam tu nikogo kto mnie zrozumie, wlasnie do wysluchania mam kilka bliskich mi osob, ale nie do zrozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu się pojawiam witak kobietki ja jestem w polsce w domku jedną noga od 15 lipca huraa ale to też zjada moje nerwy :( zamiast sie cieszyć zamartwiam..buu... ale jednak sie cieszę ..:) no i po 3 miesiacach (nie liczyłam dokładnie) bez xanaxu zaczęło mnie dusić i jem znowu ale 0,25 tak sie przestraszyłam nawrotu,że wolałam sobie wziąść po o,25 rano lub wieczór... póki co pomaga i radzę sobie.. muruję , maluje, mebluje i przy okazji denerwuję taka już jestem.. pozdrawiam :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za to Polsce małą.. razi po oczach !?! i dzięki pipek ❤️ i Efka za to ,,Naszą,, miło to usłyszeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia dla wszystkich dalej walcze z wagą i z ta wredną NNN najupierdliwsza kolezanka ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc lolczki :) jak tam wam mija dzionek ? :) mi tak w miare :(:(:( ale nie jest za fajnie :(:(:( Pozdrawiam :) buzi buzi :) CO porabiacie ? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich dzień jak to dzień. kupiliśmy dzisiaj z moim mężem nową poduszkę. w sklepie był dramat bo trzeba było dokonać WYBORU, a to jest to czego nie lubie najbardziej i zwykle kończy się moją ucieczką. tak było tez dzisiaj, powiedziałam,że nie chce żadnej i wyszłam zalewając się łzami. Beatea ja mam zmiany nastroju gorsze od baby w ciązy...jak Ci pomoże to oddaje ci wszystkie moje rękawy do płakania. Buziaki i trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki i koledzy !!! Pipek Ciebie pamietam doskonale.Tak, pisałam prawie rok temu, potem zaglądałam,potem zapomniałam, a teraz sobie przypomniałam i przyszłam zobaczyć co tu u Was słychac.Też jadę na tym samym wózku, ale jest lepiej niż przed rokiem.Dużo lepiej.Nie wszystkie lęki pokonałam, ale niektóre sobie naprawde poszły.Resztę też mam zamiar pokonać.Dałam radę jednym, dam i innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi jak zyc z tymi wszystkimi lekami i tym strsznym paralizujazycm zycie lekiem znow sie zaczyna czuej ze mnie bierze boje sie tak panicznie wszystkiego a szczegolnie przyszlosci ze mi sie z tego leku slabo robi jak sobie z tym radzicie juz 3 lata bylo dobrze i znow znow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry na nowy dzień. Mówię Wam wszystkim to będzie dobry dzień, a nawet więcej- to będzie dobry tydzień. wszelkie \"n\" objawy, strachy i smutki posyłam w cholerę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani! Pozdrawiam wszystkich i szczegolnie dawno nie widziana mamajulki! duze buziaki!👄 no i Ronke ,ktorej nie znam ale \"wskoczylam \" tu zaraz po niej i nas pomylono:D MOj syn wczoraj wrocil z obozu -9 dni minelo nie wiem kiedy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolku jak tam sie czujesz po tym leku? nie czytaj ulotek najlepiej......trzymam kciuki aby sie przyjal jak najlepiej!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich Adusia wreszcie się odezwałaś. Ciesze się że lepiej się czujesz. Oby tak dalej. Renka rzeczywiście szybko to zleciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w goracy dzien!!!! U nas duchota.ja dzis srednio sie czuje.Glowa jakas ciezka.ale nie bede narzekac Ronka,ciesze sie,ze mnie pamietasz i fajnie ,ze znowu tu jestes.:) Pokonasz reszte lękow!!!U mnietez o wielelepiej niz przed rokiem-radze sobie w zasadzie bez lekow.Na stale nie biore nic,tylko w sporadycznych momentach. Renia,a co tak krotko ten oboz trwal?:( Ziutello-ja tych lekow nie bralam.Ale moze ktoras z dziewczyn Ci cos napisze/jak sie po nich czuly/:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatea z tą pieprzoną nerwicą juz tak jest. raz pod górkę raz z górki. objawy sa różne i nieraz mnie już zaskoczyły. a jeśli chodzi o uczucie gorąca to też tak mam. nie myśl o jakiś powaznych chorobach bo sama bedziesz sie nakręcać. pozdrowionka. mam nadzieję że dziś będziesz miała lepszy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pryszczata 30 stka
Beatea czytałam o tym jak byłaś u fryzjera i o twoich obawach i uśmialam sie bo ja też nie raz jak szłam do fryzjera to wyobrażałam sobie jak muszę uciekać z folijkami na włosach albo jakby złapała mnie jakaś mega biegunka i zamiast na fotelu fryzjerskim to ja siedziałabym na "tronie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pryszczata 30 stka
to takie ziołowe czyli na bardzo lekką nerwicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli taka lipa do łykanie :) duszności i brak głębokiego oddechu nei jest po tych lekach tylko od nerwicy tak ma to rozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do valused to z ziolowych ale dobrze uspokaja,polecam! bellergot stary lek i raczej rzadko stosowany ,glownie przy zaurzeniach krazenia mozgowego na tle nerwowym z tego co pamietam niekorzystnie wplywa na uklad sercowy czyli moze zle sluzyc osobom nerwowym uskarzajacym sie na objawy sercowe,nie wiem kto go dzis moze polecac jako uspokajacz? hmmm! pipek obozy sportowe zwykle trwaja 10 dni ,teraz 9 dni nie wiem co tak krotko...moze zeby ceny nie podnosic za to standard sie podniosl bo bywal dziadowski ,powiem Ci ze jak na intensywne treningi to jest tak akurat ,bylismy pare lat temu razem z cala rodzina ,tylko ja i corka tak na dokladke bez treningow to jak popatrzylam jak ten moj maz i syn fikaja caly dzien to skora cierpla! teraz troche mniej maja cwiczen zeby byl czas na zwykle zajecia a nie tylko cwiczenia,gdyby to byla taka forma kolonii to 9 dni byloby nmalo ,a ze to glownie cwiczonka to wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziutello takie objawy daje nerwica ,leki jak sa za slabe albo zle dzialaja to tez....... skad ja znam takie schizy fryzjerskie !pisalam jak pol zimy wybieralam sie na balejaz i nie moglam strachu przed ucieczka w sreberkach pokonac....ale na wiosne sie udalo!teraz wygladam jak czlowiek ale niedlugo chcialabym znow isc odnowic ten balejaz i znow nie mam ochoty .....4 godz.u fryca to meka! ja dzis w nie najlepszej kondycji psychicznej ale sie zaraz zlapie za sprzatanie i pranie to je przegonie na 4 wiatry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renke037 dzięki serdeczne co do tych ziołówek ile tego można łykać dziennie i keidy najlpeiej? Bo szczerze powiem mam już dość tek kur... nerwicy lekarze tez zaczynają meni wkurzac że to nerwica ale jak możne być to nerwica kiedy ja naprawde czuje goraco w sobie poty pieczenie w piersiach uciski i brak powietzra krótkie oddechy to mi się w g łowie nei mieści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borek
Cześć nerwuski widze ,że koleżanka N nie opuszcza Was podobnie jak mnie ,kurcze zamiast człowiek cieszyć się słońcem,latem ,wakacjami to to cholerstwo skutecznie zabija tę radość Beatea i tak gratuluję ,że wytrzymałaś przez ten czas pokazałaś tej fr...y ,że to Ty nad nią panujesz Brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borek
Pzdrawiam Was wszystkie i idę szykować obiadek Życze spokojnego popołudnia!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! :) Ja dziś 2 dzień na lekach, wczoraj czulam otepienie ,ale dzis juz lepiej, tylko glowko troche boli. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×