Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość farcia
witajcie:) ata27 - ja tez mam niskie ciśnienie, często właśnie 90/50 i dodatkowo szybki puls. Też czasem walczę z myślami, że jak zasnę, to sie nie obudzę...to chyba normalne zachowanie przy tej cholernej nerwicy. Najważniejsze i optymistyczne to to, ze to właśnie nerwica i nic innego. Czy ktoś reaguje bardzo na zmiany pogody i ciśnienia? mi ostatnio jest bardzo słabo i tak jakoś dziwnie się czuję :(( Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farcia - puls też mam niski :( jakby mnie wcale nie było.i ostatnio też jestem słabiutka. kiedyś przejdzie. Aliess- świetnie,że dzieci zdrowe na pewno jesteś teraz spokojniejsza, spacerujcie i wycieczkujcie ile się da.buziaki 👄 Beatea-wiesz ja bum bardzo chciała zobaczyć prawdziwego niedzwiedzia w jego naturalnym środowisku :). Mam nadzieję, że jesteś super wypoczęta 🌻 👄 Efka- dziękuję za kciuki na pewno zadziałały bo nie uciekłam sprzed gabinetu, (a taka myśl kołatała mi się cały czas po głowie)🌻 Jogódko odwzajemniam się całusem 👄 tak wiele dzięki Tobie! jutro rano idę na pobranie krwi. Zastanawiam się jakie jeszcze badania mogłabym zrobić, jak już zaczęłam to na całego. co mi tam. Chciałabym przebadać serce (bo boli) , niby ekg jest ok, ale... spokojnej nocy kochane Baby. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) u mnie dzis tak sobie ale lepiej niz wczoraj mysle ze jest niskie cisnienie bo jakos dziwnie sie czuje a jestem niskocisnieniowcem.. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, miałam wczoraj jeszcze wpaść ale jednak nie udalo się :-). Zauważyłam, że większość z nas ma niskie cisnienie, ja zresztą też, zaczełam się zastanawiać czy to ma coś wspólnego z naszą nerwicą??????? No i wszystkie chyba jesteśmy podatne na wszelkie zmiany pogody! Dziwne to wszystko!!!???? Pozdrowionka!!! Ata, bardzo się cieszę, że zdecydowałaś się na lekarza, bravo!!!!! Dzielna dziewczynka!!!! :-))))) Trzymam kciuki :-) Pisz na bieżąco co i jak, jestem bardzo ciekawa Twoich wyników!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale straszne pustki na forum ,wywiało wszystkie dziewczyny na wakacje !!! Pozdrowienia dla wszystkich,Efka nie płacz !!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frigue
Dziewczyny ratujcie , odebrałam dziś wyniki badań i są następujące : cholesterol 225 mg/dl ; HDL 51 mg/dl ; LDL 136 mg/dl ; trójglicerydy 206 mg/dl . Nie dość , że się boję zawału to tu jeszcze takie coś . Boję się bardzo , jutro idę do lekarza - no to zawał pewnie murowany . Kochane napiszcie jaką macie wiedzę w tym temacie , co mam robić - wiem , że mam nadwagę bo przy wzroście 170 ważę 82 kg i czy dieta wystarczy czy będą mnie faszerować tabletami . Przytyłam tak od seroxatu i nie umię się nadwagi pozbyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Frigue. 👄 Ja dzis smigam nad morze na weekend! ciekawe czy przezyje hihih buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kobietki dawno nie zagladalam na forum,z tego wzgledu,ze mnie nie bylo bylam na wakacjach. Na wakacjach bylo super bylam w gorach,oswiecimiu,krakowie i katowicach. No i wrocilam do szarej rzeczywistosci i sie zaczelo od nowa wszystko moja straszna przyjaciolka (nerwica)daje mi w kosc . Niewiem juz sama czy te nawroty to normalka moze juz zwariowalam a bardzo sie tego boje,mam problemy z pamiecia ,zawroty glowy,leki straszne ,ciagle mysli w glowie,problemy ze wszystkim nawet blachostkami,nawet z pisaniem na kompie,z pilotem do telewizora,problemy z mowa ze wszystkim zero koncentracji i myslenia poprostu czuje sie jak pijana.Boze boje sie strasznie tego uczucia to mnie przerasta mam wrazenie ze juz z tego nie wyjde to trwa caly dzien juz mam dosyc a jeszcze w dodatku tyle chorych psychicznie na okolo osob widze boje sie ze taka tez bede,to straszne nie wiem co mam robic stracilam juz nadzieje . Ciagle siedze i zdrapuje sobie strupki itd.. co mam dalej robic jak sobie radzic??? POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello wszystkim. Straaaaasznie tu pusto ostatnimi czasy, jedna strone przerabiamy po kilka dni, ale to dobrze, bo to moze tylko znaczyc, ze reszta dobrze sie gdzies bawi na wyjazdach. Ja czytam posty, bo jakos ostatnio nie mam melodii do pisania, jak sie tylko nastroje na pisanie to znowu bedzie mnie tu wiecej. Acha , ktoras tu pisala, ze ma za wysoki cholesterol- nie przejmuj sie az tak, musisz troche pocwiczyc, unikac tluszczow i slodyczy, ale rowniez i stresu-chociaz nie wiem czy to jest mozliwe w naszym przypadku, a dopiero jesli to nie pomoze to mozesz myslec o leczeniu farmakologicznym. Ja tez mam za wysoki cholesterol, moja mama, siostra, ktora jest szczupla. Ta przypadlosc ma co trzecia osoba. Ja juz sama nie wiem, czy kiedys kiedy sie jadlo slonine, smalec i same mieso ze swini to kiedys nie badalo sie tego cholesterolu czy ludzie nie byli swiadomi i tego nie badali? Czy moze ta chemia w dzisiejszej zywnosci nas tak truje? Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj pusto pusto rzeczywiście! A właśnie dzisiaj miałam zapytać gdzie sie podziewa Beatea, ale jestes to dobrze :-) Ze stałych bywalczyń brakuje mi tu Jagódki, ale wiem że się wczasuje, ale co z Efcią - odezwij się?! Frigue, napisz czy byłaś dzis u lekarza i co Ci powiedział! Nie martw się tych wyników, to nie wyrok, z tym żyje wielu ludzi! Będzie dobrze! Napisz co z Tobą! Ata a co u Ciebie, jak sie czujesz i jak Twoje wyniki? Odezwijcie sie dziewczynki! Ja wczoraj skończyłam całe opakowanie swojego leku, nastepne wysłali mi z domu ale jeszcze nie doszło, mam nadzieje , że jutro przyjdzie bo inaczej szok. Dopiero co zaczełam kuracje, tyle mnie kosztowało przyzwyczajenie sie organizmu do leku a tu juz przerwa, dzisiaj jestem bez tabletki, jutro musze już ją mieć!!!!! trzymajcie kciuki żeby doszły!!! To narazie dziewczynki! :-) Pozdrowienia dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :( Jestem w domu u siebie na Śląsku, musiałam wrócić, samopoczucie tragedia, mieliśmy być do 18-stego, ale nie dało rady, decyzja wyjazdu z wczasów podjęta w 1 sekundę, 3 godziny pakowania , przyjazd do domu o 1-wszej w nocy. W domku jest najlepiej. Jutro napiszę więcej. Dobrano pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódko, ciesze, że Cie tu widze bo brakowało mi Ciebie, ale smutno mi , że nerwica wygoniła Cię z zasłużonego urlopu. Czy ona nie da nam nawet odpocząć!!!!!!!! Odpoczywaj w domu, relaksuj sie i trzymaj ciepło, czekam na następna Twoją wiadomość! Buziaczki kochana! Do jutra! Dobrej nocy! No i Witaj w Domu!!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Już lepiej się czuję, byłam wczoraj u lekarza i przepisała mi rexetin. Na razie wykupiłam ale w związku z tym że lepiej się czuję to na razie nie biorę - zastanowię się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiam83krak
hej Julcia!!! Nie przejmujsie ,ja od kilku tygodni mam podobny problem. Miewalam najpierw mocne pole glowy zaczynajace sie od potylicy,uczucie sciagnietej skory,pieczenie,ito przemieszczalo mi sie do przodu w strone czola.Byl amu neurologa ,zrobilam rtgkregoslupa.Wyszly mi zmiany i chodze na rechabilitacje.Zobaczymy troche mi lepiej ale bylam dopiero 2razy.Im wiecej mysle o tej glowie tym bardziej mnie boli. Musisz starac sie nie myslec ,wyjsc do ludzi,uprawiac jakis sport i samo to minie.Im wiecej czlowiek szuka przyczyn i chodzi do lekarzy tym wiecej chorob wymysla. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie sobotnio 🖐️ u mnie leniwie i apatycznie :( wyniki odbieram w poniedziałek i od razu idę z nimi do lekarza, od \"ręki\" zmierzyli mi tylko cholesterol 82mg. Jagoda jak mnie zmartwiłaś, mam nadzieję że już CI LEPIEJ i wysyłam Ci wielkiego buziaka 👄, Ty mi narobiłaś tyle dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziusia24 ja tez często tak się czuję:( doskonale Cię rozumiem . nie trać nadziei i nie zdrapuj strupków bo zostają blizny :) 🌻 Jaco 20 ale się uśmiałam , kiedy przeczytałam ,że \"laski\". :D. Jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagodko przykro mi ze musialas skrocic urlop:(ale ciesze sie ze w domku lepiej aliess jak bez tabletek? u mnie generalnie nie jest ok przeraza mnie to ze wiekszosc z nas sie leczy,lyka pigulki,chodzi na terapie,stosuje rozne inne metody(joga,mudry,afirmacje itd) a i tak ta \"franciszka\"wisi nam na ramieniu w wiekszym lub mniejszym stopniu czemu to nie jest tak jak z grypa? 2 tyg odpowiednia kuracja i człowiek jest jak nowonarodzony a tu?ja mam 30 lat a czesto czuje sie gorzej niz moja 75letnia Babcia wiec jak to bedzie dalej? no koniec marudzenia pozdrawiam wszystkich,sciskam cieplutko i przesylam wirtualnie duza dawke spokoju kazdemu czytajacemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane nerwusiątka jak zleciał wam dzień u mnie bez zmian kiepściutko,ale mam nadzieje ze jutro bedzielepieji musi bo za tydzien jade na wesele i nie wiem jak to bedzie czy z tamtad nie uciekne na sama mysl mam leki ze cos mi sie tam stanie a to jest wioska i mam wrazenie ze nie zdazy tam po mnie przyjechac pogotowie wiem ze to absurt ale to tak juz jest . Och ta naszanerwiczka i te lęki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurrrraaaaa!!!!! mam swój lek, postawiłam całą Anglię na nogi żeby go zdobyć, ale mam !!!!!!!!!!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do polaka w paryżu
nie ma sie z czego cieszyc. słabą macie wolę walki z nerwicą... leki tylko wyciszają lęki ale nie leczą przyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty polaku z paryża ja wcale ie biore leków i nic mnie nie wycisza przez co cierpie jak ccccccchlea nawet sobie nie możesz wyobrazić jak nerwica może zrujnować życie człowiekowi nieraz niewiem co bym dała żeby tylko pozbyć się tego . Dzisiaj zaplanowałam sobie cały dzien jako matka i żona ale ta zaraza chciała inaczej i nic z tym nie zrobisz możesz chcieć z całych swoich sił żeby ci nic nie dolegało a ona urządzi ci wszystko inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wole to my mamy taką jaka powinnismy miec katar masz tydzien i masz dośc ból głowy cały dzień masz dośc sraczke i masz dośc a nerwice ma sie latami niekiedy a prawie zawsze az do smierci ciągle ci cos dolega neka boli ściska kołacze nigdy nie ma tak jak powinno byc zawsze cos jest jeżeli ty masz silna wole to moze byś sie z nami podzielił swoja teoria czy tylko tak dla zabawy czytasz nasze posty i smiejesz sie z tej naszej woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektórzy to juz wogóle nie pisza bo albo nie widza nadzieji albo zwatpili w wyleczenie albo maja dosyc tak jak ja gdyby nie dzieci to bym dawno juz z soba skończyła te zawroty głowy do tego kołatanie serca wariowanie serca bo serce zaczyna walić jak chce nie ma człowiek na nie wpływu chce sie uspokoic uspokoic serce a one wali jak oszalałe do tego jeszcze dochodza dodatkowe skurcze palpitacje i masz dośc tak u mnie wygladał dzisiejszy dzien mam dosyc tej przeklettej nerwicy nienawidze dnia w którym po raz pierwszy sie ona ujawniła ostatnio same cierpienia smutki i tak juz zostanie nie wierze juz ze z tego kiedykolwiek wyjde ja cierpiem a drugi sie śmieje serce wariuje ja ledwo łapie oddech w głowie robi sie ciemno a maz ma radoche bo ona znów umiera a umrzeć nie moze .przepraszam dziewczyny nie bede was dołowac przepraszam..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do polaka w paryżu
ja mam nerwicę od wielu lat i dobrze wiem ,jaki to ból. ale postawiłam wszytsko na jendą kartę i dziś funkcjonuje normalnie. kiedys wyjście z domu do sklepu było przeprawą.. dobrze wiem jak nerwica niszczy życie.. ale też dobrze wiem że jest do pokonania.. ale trzeba mieć wolę do stanięcia twarzą w twarz z życiem i samym sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do polaka z paryża ty myślisz ze ja nie walcze z tym były czasy kiedy ktos musiał ze mna zostawac w domu , że nie weszłam sama do sklepu do koscioła na wywiadówke po prostu ciagle musiał ktos ze mną byc teraz juz to zwalczyłam jeżd,że sama samochodem godzinami chodze po super marketacz chodze do kościoła załatwiam rachunki na poczcie chodze na zebrania do szkół zajmuje sie dziećmi robie rózne roboty w kierunku plastycznym co roku8 był artykółw gazecie i co mi z tego jest dodrze ale na krótko jak mi dokopie to tak ze mi samej estyd przed soba nie mówiąc juz o ironicznym zachowaniu męża 11 lat walcze z tą k............i dalej ona wygrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do polaka w paryżu
można pokonać nerwicę ,ale trzeba chcieć. JA JESTEM NA TO ZYWYM PRZYKLADEM. nie zaskoczysz mnie zadnym objawem, zadną reakcją otoczenia.. ale wiem ,ze tu nikt mnie nie wysłucha i nikt nie potraktuje tego poważnie, bo z nerwicą trzeba chceić wygrać. a wiele z was po prostu nie chce.. bo nerwica jest jak płaszcz ochronny (myslcie sobie co chcecie, jak ju tego wyjdziecie to zrozumiecie..) są jakieś wrzody w twoim zyciu, rzeczy z ktorymi nie mozesz sie pogodzic, chcialabys zmienic etc... tu zaczyna sie nerwica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli znasz sposób podziel się z nami po co mamy cierpiec jak mozna z tym wygrac kazdy chetnie skożysta tutaj nerwica zabiera ludziom najpiekniejsze lata bo nie potrafia z nią wygrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×