Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość nie bój się nic
"gdzie poczytać? w Wikipedii? Ty lepiej poczytaj ulotki leków, które łykasz " no nie, są mądrzejsze pozycje niz wikipedia.:)a leków ja nie łykam żadnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmm
antydepresanty dzialaj na nerwice??? bo ja sie czuje jakas taka bezsilna..brak mi sil na wszystko, jestem jak flak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM mi nie wyjasnilscie z tymi zawrotami i uciskiem w glowie ale wiem wy tez borykacie sie z tym i nikt nic niewie tylko sie tu nie klucic bo to spokojne forum ha ha ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? podziwiam was (broń Boże nie krytykuję bo to indywidualna sprawa każdego) za to, że bierzecie leki lub zamierzacie. Ja pewnie nawet z nakazu lekarza bym ich nie wzięła . Pogoda dziś męcząca ale cieszę się że weekend nadszedł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) gdy sie tak przypatruje swojej chorobie to dochodze do wniosku ze przezylam juz prawie wszystkie \"odmiany\" nerwicy... na poczatku agorofobia (siedzialam prawie caly czas w domu) pozniej nerwica natrectw (cos strasznego) potem cos z brzuchem ( myslalam ze mam jakiegos raka?) pozniej glowa ( straszne zawroty) no a teraz serducho i ten nieszczesny zawal... no a najgorszy w tym wszystkim ten lęk.. Dziewczyny powiedzcie czy to jest normalne?? dlaczego moj organizm nie trzyma sie jednej przypadlosci tylko tak sobie skacze?? mialyscie tak?? powiedzcie co o tym sadzicie?? Pozdrowienia i buziaki :) ahaaa zapomnialam dodac ze teraz najlepiej czuje sie na dworze, wsrod ludzi.. nawet duze oddalenie sie od domu to dla mnie nie problem.. za tonie cierpie siedziec w domu.. dlaczego tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zdrówko
wiesz zdrowko a ja ciebie podziwiam szczerze!!!!!!! ze mozesz zyc nie do konca wiedzac co sie dzieje z toba ja bym zwariowała w mig no przeciez skoro to nerwowe i powie ci to lekarz to sie uspokoisz i wtedy te objawy mina a jesli to cos innego niz nerwy to beda cie leczyc i tez problem zniknie po leczeniu wiec nie rozumiem zupełnie twojego postepowania i podziwiam twoich rodziców ze patrza na ciebie jak sie meczysz i nic z tym nie robia tz nie zaprowadza cie do lekarza Ty i twoja rodzina macie nerwy ze stali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz,aj naprawdę dobrze funkcjonuję na codzień. nie siedzę z nosem w podłodze i nie myślę \"O Boże jak ja się źle czuję\". Jestem okazem zdrowia zewnętrznie i oprócz tych dolegliwosci które mam a które długo mi towarzyszą nie dzieje się ze mną nic. Jeżeli coś zacznie się dziać wtedy pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awril
do zdrowko---objawy,ktore opisujesz moga wskazywac na padaczke...wiem,niektorym padaczka kojarzy sie glownie z konwulsjami...ale to nie do konca tak jest.Niektory rodzaj padaczki objawia sie dokladnie tak,jak opisujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie tez sie dziwie
zdrowko pisalas o dziwnych objawach jakich swiadkiem byly znajome dziewczyny ktore to zauwazyly ze z toba sie cos dziwnego dzialo,nie powiesz chyba ,ze nie jest to powod aby sie przebadac...ale twoje cialo ,twoja sprawa.......moze to tylko nerwica ale moze byc cos gorszego ,pojdz do neurologa ,pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrówko kochanie
"Jestem okazem zdrowia zewnętrznie i oprócz tych dolegliwosci które mam a które długo mi towarzyszą nie dzieje się ze mną nic. " mylisz sie cos s ie z toba dzieje tylko nie wiadomo z jakiego powodu okaz zdrowia to ktos kto czuje sie jak młody bog i wszsytkie badania ma ok ty nie wiesz co ci jest podejrzewasz tylko nerwice a wiec okazem zdrowia nie jestes idz do lekarza tymbardziej ze to tak długo trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciii ze zdrówka proszę dzisiaj już zejść. jak przeczytałam o tej padaczce to już wystarczyło aby mi zepsuć nastrój na conajmniej tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zdrowko
szkoda ze sie dopatrzylas w tych wpisach do ciebie jakis zlych przeslan czy zlych intencji.....mi sie wydaje ze dobrze ci poradzono ,,,,,jesli chcialas tylko pocieszenia ze jest z toba ok ,to niestety ale nikt tego nie zrobi bo nie jest z toba ok,tak mi sie wydaje,wiele osob to zauwazylo...... zycze ci rozwagi ,pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy25
ja tez mam dziwne zawroty w glowie, albo je sobie wmawiam:) wydaje mi sie ze asfalt podskakuje jak ide:D i caly czuc czuje takie kłucie w żoładku jak np przed klasowka, 2 razy mialam napad lęku, czy to juz nerwica??? wiem ze jestem zdrowa nic mi nie dolega, i wiem ze taki atak przechodzi i ze to tylko lęk, czy bez pomocy psychologa moge dac sobie rade????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mely
dziewczyny nie moge sie zrobic na czarno,chyba za tepa jestem? jak mam to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpirtunia
wejdz w preferencje , a dalej juz bedziesz wiedziala, wpisz login haslo, email adres, wsio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mely
witam was znowu.my to biedne jestesmy.ja wam powiem ze dzisiaj nie byl moj dzien,bylam w miescie na zakupach w centrum handlowym z moja siostra.w sklepie w pewnym momencie zaczelam znowu myslec czarno,boze co bedzie jak mnie teraz sparalizuje,albo cos jeszcze zlego(ostatnio mam takie mysli,choc nigdy mnie nic nie sparalizowalo)no i krecenie w glowie,trzesienie sie,smieszne uczucie ciala itd.zaczelam szybko szukac siostry miedzy regalami,potem mi troche przeszlo,ale mam caly dzien takie smieszne uczucie,boze czasami mysle ze juz wygrywam z tym cholerstwem,a tu znowu niespodzianka.taka jestem zla na siebie.chyba pojde jednak do pschologa.a powiedzcie gdzie mam lepiej isc do psychiatry czy pschologa.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mely
dzieki szpirtunia ,zaraz sprubuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie non stop sie te przeklęte lęki trzymają, chyba dlatego ze mysle o tym g..non stop..caly czas czuje poddenerwowanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awril
zdrowko...przepraszam cie ...nie bylo moja intencja,aby cie nastraszyc czy cos w tym rodzaju...przepraszam...Poprostu ogladalam kiedys w tv program o padaczce i pani doktor opisała min dokladnie takie objawy o ktorych ty piszesz!!! postanowiłam cie tylko ostrzec i zmobilizowac do pojscia do lekarza mimo wszystko.Oczywiste jest,ze to nie music byc ta choroba i tego ci zycze aby tak bylo.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mely 1
boze wpisalam jakos chaslo i niepamietam,musze zmienic pseudonim,bo nie moge nic wpisac,madra jestm co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mely 1
mnie tez te leki non stop mecza jak o nich mysle.nie wiem najpierw byly rozne bole,a teraz to te przeklete leki,nie wem kiedys bylo tak fajnie jakos nie mialam takich wymyslow.dopiero teraz doceniam to co mialam,a ak narzekalam glupia krowa.a jak wy sobie radzicie z tymi lekami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mely 1
o udalo sie jestem czarna,no wkoncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mely 1
nie udalo sie.jaki wstyd,hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mely 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mely 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mely witam serdecznie i resztę tez Na lęki mam takie sposoby że wmawiam sobie w dosadnysposób ze wszzystko mi sie wydaje, tak przekonuję siebie az mi przechodzi. Wiem ze to trudne ale mi pomaga. Np boję sie chodzić do marketu bo paralizuje mnie lek przed ta masą ludzi i przed duża przestrzenia a robię naprzekór, idę do marketu choć już na samą myśl kręci mi sie w głowie, ale twardo łażę czując drżenie, pocac się i dusząc . Wmawiam sobie że przeciez jestem bezpieczna i takie tam i po jakimś czasie przechodzi. To samo robię np stojąc w kolejce. Ja mam taki sposób ze lękiem leczę lek czyli najlepszą obroną jest atak, bo właśnie wtedy gdy się przełamuję pokazuję nerwicy że mam ją gdzies i ze mogę z nią normalnie egzystować. Jedynie czego nie umiem \"jeszcze\" zrobić to jechac sama windą..... ale na szczęscie nie mam zbyt czesto okazji więc tak mnie to nie martwi. Na studiach bywało ze targałam pieszko schodami na 10 te piętro.... hehe . Najlepiej poprostu udowodnić sobie w ten sposób ze mozna mieć górę nad lękami. Oczywiście nie od razu to tak łatwo przychodzi ale trening czyni mistrza a ja niedługo mistrzostwo moze osiagnę bo naprawde dobrze mi idzie hehe. No i jeszcze jak czuję że coś mnie dopada to duzo sie śmieję i nawet z siebie samej, staram se wszystko obracać w zart, czytam kawały itd.ale to wszystko zależy od charakteru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety cala jesien i zime zle znosze depresja daje w doope:( ale im wiecej slonca tym objawy psychicze i fizyczne uspakajaja sie tez staram sobie tlumaczyc zeby nie panikowac i głebooooko oddycham jak cos sie dzieje i jakos mi przechodzi... trzeba szukac zlotego srodka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to raczej nie lęki, a jakies wewnętrzne poddenerwowanie, jak by cos sie mialo zaraz dziac..durne to takie i tak juz od tygodnia,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×