Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość neverka
Witam serdecznie, Dobrze się czyta Wasze wypowiedzi, to mi przynosi ulgę. Borykam się z problemem od 4 miesięcy. Dopiero w zeszłym tygodniu trafiłam do psychiatry. Wcześniej rozmawiałam z lekarzem ogólnym i dostałam od niego na 1 miesiąc Xanax SR 0,5 mg (ulga i dobre samopoczucie), a na następny miesiąc Xanax 0,25mg i tu zaczęły się znowu lęki. Czułam się zdesperowana. Balam sie wychodzić z domu, w pracy bałam sie wychodzić z pokoju. Uprosiłam u ogólnego Xanax SR 0,5, po to aby pójść do psychiatry. Psychiatra kazał odstawić Xanax i zacząć brać Rexetin najpierw 1/2 tabl przez tydzień, potem po 1 tabl dziennie, a w razie niepokoju Hydroxyzinum (ewentualnie Xanax). Biorę Rexitin od 2 dni i czuję się skołowana i pojawia się panika. Natychmiast siegam po Hydro. Podpowiedzcie, kiedy poczuję ulgę? Jutro idę do psychologa, chcę spróbować walczyć podwójnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neverka witaj w klubie ja biore seroxat od 4 dni (to orginał rexetinu czyli ten sam lek ) i tez chodze na psychoterapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warszawianka z nerwica
witam,prosze o namiary na psychoterapie grupowe w Warszawie,jesli ktos co s wie - bede wdzieczna Wbrew pozorom ciezko uzyskac informacje od lekarzy psychiatrow a nawet psychologow. Prosze o pomoc Wiedzacych.. Interesuje nie terapia grupowa ale refundowana przez NFZ. Nie bede miala problemu ze skierowaniem na taka terapie tylko nie wiem gdzie takie sa prowadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona86
elka napisz proszę jak wyglądaja zajęcia na psychoterapii i czy ci pomagają ? czy dużo ludzi na taki problem jak my ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadze ze barrrrdzo duzo ludzi sie z tym boryka o czym moze tez swiadczyc ten topic ja mam terapie indywidualna na 1 spotkaniu pani troszke mnie popytała o moja codziennosc i zaleciła trening relaksacyjny Jacobsona (mozesz to sciagnac w necie gratis) Na 2 spotkaniu pytała o samopoczucie i kazała przed snem robic trening autogenny Shultza (do pobrania w necie za 29 zł) 3 spotkanie mam w poniedziałek 5 V ...zobaczymy co bedzie tym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona86
dzieki elka, sciagne potrzebne informacje i bede walczyc o powrot do normalnosci. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neverka
Elka, dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam wszystkich, oby nasza droga do wolności była jak najkrótsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona 86...mi psycholog zaleciła tak : przez 2 tyg jacobson 2 razy dziennie potem przez 2 tyg rano jackobson a przed snem Shulzt powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich;) po krótkiej obserwacji zauważyłam u siebie, że jeśli nie ma w domu mamy to mój umysł chyba podświadomie czuje, że nie mogę pozwolić sobie na jakieś tam słabosci ciala i czuje się nawet ok. chyba trochę samodzielnosci mi to doda.. raz mnie tylko mocno kłujnęło w czubek głowy tzn tam gdzie zwykle.. nie jest mi za wesoło bo moja kuzynka umiera.. lekarze rozłozyli ręce.. aż mi się nie chce nawet o tym pisać.. pozdrawiam was ,buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie ja dzis mam cos w glowie jakis metlik niewiem jak to opisac i przesto jestem bardziej nerwowa ze to mi sie mnie musialo przytrafic bylam wczoraj u lekarki swojej przepisala mi lek dodatkowy juz 2 paczke powinnam brac a ja nie moge jej wykupic bo juz 5 aptek zaliczylam od wczoraj i niema leku co za djabelstwo mi dala zebraki sa a tak pozatym do kitu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjolaine
cześć dziewczynki.ja też dziś lepiej.ELKA sory.jasne że chodzi o lexotan.dziś dokuczają mi jedynie zawroty głowy,ale za to nie mam lęków.A propos psychoterapi mnie trochę pomogła,ale dopiero 3 psychoterapeutka.trafiłam na super babkę,miłą iżyczliwą.uzmysłowiła mi ile błędów do tej pory ppełniałam,za ile rzeczy niepotrzebnie się winiłam,przez cały czas starała się zmienić mój tok myślenia.myślę że po części jej się udało.Ale najważniejszą rzeczą jest to podtrzymac,cały czas pracować nad sobą,nie dopuszczać negatywnych myśli.niestety to nie jest łatwe.aha zawsze trzeba szukać dobrych stron nawet złych rzeczy.ja np.zaczęłam jeżdzić samochodem,bo tak się bałam chodzić po ulicach,mieście.a przed nerwicą nie mogłam ,bo się bałam hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, mam pytanie, biorę od półtora tygodnia Xanax i Setaloft, czy któraś z Was birzerze lub brała ten lek?Często ziewam, ale nie czuję specjalnego powalającego zmęczenia, tylko te ciagłe ziewanie mnie zastanawia.Czy ktoś miał podobne objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona86
Są dzisiaj na forum jakieś nerwusy oprócz mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppp
a czy ktoras z was zazywala lek homeopatyczny sedatif pc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. nastrój mam średni,choć nie najgorszy. ostatnio cos mi ręce boleśnie drętwieją w nocy.. czasem budzę sie z bolącą kończyną kiedy akurat na niej śpię a czasem nie, tak po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upppppppp witaj niestety ja nie brałam tego leku, zdrówko witaj:) a jesteś pewna(pewien) czy napewno to nerwica, byłaś u lekarza z tym drętwieniem?w ciagu dnia też się pojawia np przy zdenerwowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko w nocy.. czesto jest tak że śpię na boku i najzwyczajnień mi drętwieja.. czasem nie, chyba że nie pamietam w nocy;) oprócz tego mam takie mrowienie, drętwienie uszu ale to też pojawia sie tylko jak kładę się spac, rutyna nerwicowa chyba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te nerwicowe objawy są najprzeróżniejsze, ja od trzech dni mam nadzieję zwalczyłam uczucie w nogach jakby z waty były, uginające się trzesace, miałam też straszne palenie skóry na udach, mniej na łydkach, takie igiełki, stres i nerwica wywołują niesamowite objawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to drętwienie uszu masz fajne:) wiesz chyba czasem trzeba się pośmiać z nas samych bo czasem to już pozostaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmadzias racja, jak by się to wszystko do kupy zebrało to normalny człowiek (znaczy ten bez nerwicy) nigdy by nie zrozumiał i nie uwierzył że można tak funkcjonować.. jest ich tyle, tych objawów, że nieskończenie wiele.. te uszy są denerwujace, naprawdę, dobrze że to tylko przed spaniem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a takie mysli straszne ze moge komus cos zlego zrobic,czy to jest niebezpieczne?czy ja wariuje????pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mely czy może coś złego sie stało w Twoim zyciu, że masz takie niepokojące myśli?czy one tak poprostu się pojawiły, bo czasami jest taka myśl, są takie natręctwa ale tak naprawdę to nigdy taka osoba nie zrobiłaby nic złego, ma tylko takie głupie myśli.Czy ty tak masz> czy naprawdę myślisz żeby komuś coś zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to mi przyszlo tak nagle,ja bym normalnie nigdy nic nikomu nie zrobila,szlam sobie z nozem w reku i tak pomyslalam(boze jak bym nim np siostrze cos zrobila)to naprawde straszne z kad to mi do glowy przychodzi,nigdy tak nie mialam,az sie boje. chyba wybiore sie do psychologa,bo widze ze to coraz gorzej ze mna.najgorsze jest to ze te wszystkie zle mysli chce zapomnic,nie chce o nich wogole myslec,a tu jeszcze gorzej,caly czas kraza nademna,dlaczego nie moge tego w niepamiec puscic???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia..... odebrałaś maila?? Nie gniewaj się na mnie za to że pozwoliłam sobie prosić cie o pomoc... Jezeli przesadziłam - przepraszam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova troche
jestem nowa i nie wiem od czego zacząć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova trochę
hmm. moze zaczernie nicka ale nie wiem jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×