Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Go艣膰 Gosia72
Witajcie moje kochane . Wczoraj nie pisa艂am bo wr贸ci艂am oko艂o 18 , p贸藕niej jeszcze odwiedzi艂a mnie kole偶anka z m臋偶em i siedzieli艣my do 22 . Je偶eli chodzi o moj膮 podr贸偶 to dalej si臋 boj臋 , ludzie je藕dz膮 strasznie i c贸偶 z tego 偶e ja b臋d臋 jecha艂a przepisowo jak inni maj膮 to w dupie . By艂am te偶 u mojej psychiatry niestety powiedzia艂a mi 偶e mo偶e to potrwa膰 d艂ugo zanim odbuduj臋 zaufanie do innych kierowc贸w , spotka艂am r贸wnie偶 mojego psychologa z terapii grupowej i stwierdzi艂 偶e mam pecha i nie pozostaje mi nic innego jak wsiada膰 i jecha膰 a z czasem l臋k zacznie s艂abn膮膰 . Tak wi臋c jest to tak jak mi m贸wi艂y艣cie trzeba swoje l臋ki prze艂amywa膰 . Dzi臋kuje Enigmatic 偶e o si臋 o mnie martwi艂a艣 , jest mi bardzo mi艂o . Gosiu 4575 ja cz臋sto tak mam 偶e reaguj臋 na zmian臋 pogody i ci艣nienia , m贸j m膮偶 si臋 艣mieje 偶e mog臋 robi膰 za barometr . Rano jak wstaj臋 to r贸wnie偶 mam nogi jak o艂贸w ale t艂umacz臋 sobie to tym 偶e podczas dnia jestem napi臋ta i ci艣nienie mam podwy偶szone a w nocy odpoczywam , ci艣nienie spada i nogi w ten spos贸b reaguj膮 na to . Nie martw si臋 wszystko b臋dzie dobrze a wszystkie symptomy jakie odczuwasz s膮 normalne w nerwicy . Pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Kierowniczko ... 鉂わ笍 wcale si臋 nie przejmuj ..ja te偶 robie b艂臋dy ortograficzne stylistyczne i ....nie robie przecink贸w!!! ;) hihihi gdyby odemnie zale偶a艂o to bym nie robi艂a tych b艂臋d贸w ale...jestem ludziem omylnym ;) Julitko ...tam mia艂am Eva :) ale dawno ju偶 nie pisa艂am . Z kilkoma osobami na priv pisa艂am . Tutaj jest o tyle lepiej bo piszesz o tym co chcesz , i raczej ludzie odpisuj膮 ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 monia06
Nie wiem czy moja diagnoza jest trafna ale mam wrazenie 偶e mnie r贸wnie偶 dopad艂a nerwica. Od miesi膮ca boli mnie gard艂o podobno to refluks ale ja ca艂y czas mam wrazenie ze to co艣 gorszego Strach m贸j dochodzi do granic wytrzyma艂o艣ci a偶 robi mi si臋 slabo czuj臋 ucisk glowy bardzo nieprzyjemny 艣ciska mnie w gardle. O jedzeniu mo偶na zapomnie膰 nic nie przemknie si臋 Jak sobie radzi膰 ? Mam ma艂e dzieci Sa dni 偶e nie mog臋 normalnie funkcjonowa膰 Mo偶e psycholog?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 monia06
od wczoraj pij臋 melise Zastanawiam sie nad presenem

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
tez moze byc, takie leki sa w miare bezpieczne niz jakies psychotropki:) jak dluzej nie bedziesz sobie radzis wtedy polecam psychiatre i koniecznie idz do psychologa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tam sie wygadasz przynajmiej!!!!:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 monia06
Te偶 co艣 takiego masz?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie kochane, co fakt to fakt 偶e pogoda niestety do du... ja dalej cierpi臋 na \"swoje stukania\" niestety one nie maj膮 prze艂o偶enia na pogod臋:) ale zdecydowanie to jest refluks - poniewa偶 jak doczyta艂am si臋 czego je艣膰 nie mo偶na cierpi膮c na t膮 chorob臋 - to ja przez ostatnie 2 tygodnie - w艂a艣nie i tylko to jad艂am....\"to se na w艂asne 偶yczenie poprawi艂am\" ...dok艂adaj膮c do tego wyolbrzymienie nerwicowe :) i komplet... oczywi艣cie w zwi膮zku z zapoznaniem si臋 co mi je艣膰 wolno - od wczoraj \"moje 偶ycie straci艂o sens\" - wszystkie ulubione rzeczy..... no c贸偶 - mog臋 o nich zapomnie膰:(( Ale spr贸buj臋 stosowa膰 si臋 do tej diety - zobacz臋 czy mi przyniesie popraw臋.... Kierowniczko - Ty si臋 nie przejmuj w og贸le lud藕mi kt贸rzy pojawiaj膮 si臋 tu na chwil臋 偶eby skrytykowa膰 kogo艣.... to wida膰 od razu 偶e to jacy艣 niedowarto艣ciowani \"mali\" ludkowie \"robi膮cy sobie dobrze\" przez ubli偶anie innym.... proponuj臋 w og贸le nie odpisywa膰 na takie posty - bo to nie ma sensu ... Ju偶 to kiedy艣 pisa艂y艣my \"Najedzony G艂odnego nie zrozumie\" tak samo jest ze Zdrowymi i Chorymi... A w艂a艣ciwie trzeba si臋 pociesza膰 偶e nie jeste艣my chore tylko nadprzeci臋tnie wra偶liwe- I tego si臋 trzymajmy..... 呕yczmy sobie 偶eby艣my si臋 sta艂y oboj臋tne do naszej nerwicy ...to wtedy b臋dziemy zdrowe!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 alohna
achh te偶 mam problemy do ko艅ca nie wiem jakiej natury cz臋sto pojawiaj膮 si臋 u mnie zawroty szybkie bicie tentna przyp艂ywy gor膮ca jestem wtedy taka rozdra偶niona niespokojna nie wiem czy to mo偶e s膮 objawy nerwicy? nie jestem pewna ale licz臋 偶e mi kto艣 odpowie...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
alohna....to mo偶e by膰 nerwica...ale mo偶e te偶 by膰: - problem z tarczyc膮 - przekwitanie ( nie wiem ile masz lat) - k艂opoty sercowe niestety nerwica ma to do siebie i偶 jej objawy s膮 bardzo r贸偶ne.... niekt贸re s膮 cz臋stsze i wiele os贸b maj膮cych nerwic臋 je odczuwa.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
do monia 06 no kiedys tez mialam z gardlem:)inajlepszy sposob to to olac i nie myslec o tym,ale wiem latwo powiedziec, potem bylo juz gorzej bo przejelam sie panicznie bolem brzucha i plecow ale to tez niby wyszlo po badaniach ze jest ok i ze to z nerwow ewentualnie w zwiazku z zespolem jelita drazliwego:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 moniaaaa0666
do stres-stop masz gg ? fajnie mi si臋 z Tob膮 pisze mo偶e b臋dziesz moim lekarstwem na stres

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Didda ... nie wiem czy jeszcze tu zagl膮dasz ? Wierz臋 Ci 偶e straci艂a艣 zaufanie bo najcz臋艣ciej nikt s艂owa nie dotrzymywa艂 ..ale bez zaufania nie da si臋 偶y膰 . Trzeba komu艣 zaufa膰 bo inaczej b臋dziesz stale ucieka艂a . Rozumiem Twoje oburzenie na kogo艣 kto Ciebie krytykuje i wiesz mnie to wcale nie zdziwi艂o . Jestem pewna 偶e Ty tak 偶yjesz na codzie艅 ...musisz si臋 broni膰 i nauczy艂a艣 si臋 tego przez obserwacje bliskich Ci os贸b . Ale czy Ty chcesz by膰 taka sama ? Wiem jak wa偶ne jest to gdy mo偶esz z kim艣 porozmawia膰 , wy偶ali膰 si臋 dosta膰 pocieszenie lub wsparcie . Lecz zapami臋taj nigdy nikt nie powinien Ci m贸wi膰 co masz zrobi膰 ..to musi by膰 tylko Twoja decyzja . Przez rozmowe poznajesz ludzi , mo偶esz zobaczy膰 ich reakcje . Ale gdy kto艣 krzyczy to w zamian mo偶e dosta膰 to samo . Gdy jeste艣 agresywna to druga osoba tak samo mo偶e zareagowa膰 ...mo偶e bo wcale nie musi . Ty na pewno to masz na codzie艅 , wszyscy krzykiem co艣 chc膮 od Ciebie i nie mo偶esz zrozumie膰 dlaczego tak ci zle . Czy mieszkasz w Europie ? czy gdzie艣 dalej ? bo je艣li rodzice pracuj膮 i maj膮 ubezpieczenie to mo偶esz i艣c do psychologa pa艅stwowo i nie trzeba mie膰 do niego skierowania . Wiem 偶e tak jest w Anglii i w Niemczech . Tym bardziej 偶e jeste艣 jeszcze nieletnia to ko偶ystasz z ubezpieczenia rodzic贸w . Jak jeste艣 na wizie to kto艣 musia艂 Ciebie zaprosi膰 i te偶 wtedy kto艣 zapewnia opieke medyczn膮 . Sama sobie z tym nie poradzisz , bo wiele trzeba zmieni膰 . Nikt nie musi wiedzie膰 偶e chodzisz do psychologa , ale pomy艣l o tym .. trzymam kciuki za Ciebie .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Zdr贸wko ..dzielna dziewczyno ..super 偶e masz prac臋 ! gratuluje bo to zawsze co艣 a i na pewno b臋dziesz si臋 lepiej czu艂a w艣r贸d znajomych i czas szybciej Ci zleci i tylko na kozy艣c wszystko wyjdzie ;) Gosiu chcia艂o by si臋 napisa膰 ...a widzisz to jest najlepsze lekarstwo sta艅 przed tym czego si臋 boisz i osw贸j to ... ale daj sobie czas bo niekt贸rym oswajanie przychodzi szybko a innym potrzeba troszk臋 d艂u偶ej ...ale nie poddawaj si臋 . M膮偶 mi zawsze m贸wi艂 偶e nawet jak z domu nie wychodz臋 to ...ceg艂a mo偶e mi spa艣膰 na g艂owe ..bo co ma by膰 to i tak nie uciekn臋 ..ale nie mo偶na stale wywo艂ywa膰 z艂ych my艣li bo one zatruj膮 ca艂e 偶ycie . Trzymam te偶 kciuki za Ciebie i pisz za kazdym razem gdy zdecydujesz si臋 jecha膰 autkiem . Pr贸buj nawet wtedy gdy nie musisz nigdzie jecha膰 z obowi膮zku ..zr贸b to dla Siebie .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 cicha mycha
Alohna nie jestem lekarzem ale czasami lepiej im nie ufa膰 :P wi臋c moim skromnym zdaniem kobieto masz problem z nadci艣nieniem o to warto zadbac dobra膰 odpowiednie leczenie bo potem mo偶e si臋 nasila膰. Masz do艣膰 mocne objawy wi臋c trzeba b臋dzie pewnie jakie艣 mocne leki.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ksiuni do tej listy bym doda艂a jeszcze ...problemy z w膮trob膮 i dro偶dzyca przewodu pokarmowego ;) bo te choroby te偶 daja podobne objawy co nerwica ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Je艣li chodzi o pogod臋 to ludziki kochane ona bardzo na nas dzia艂a . Kazde wy艂adowanie czyli burza wyzwala w sobie co艣 tam z elektryki ;) przechodz 膮ce fronty , skoki ci艣nie艅 , ciep艂o z zimnem ...to przecie偶 zdrowych powala a co dopiero wra偶liwe nerwuski ;) teraz zn贸w mog膮 by膰 nasilone objawy bo pogoda nam szaleje . Ale gdy jest nie za ciep艂o i jak jest troche wy偶 to zobaczcie jak wszystkie si臋 wspaniale czujemy . Ale gdy kt贸ra艣 ma dodatkowo ci膮g艂y stres i trudne sytuacje to mo偶e tego nie zauwarzy膰 . Pogoda stale na nas dzia艂a i niestety nic nie jeste艣my w stanie zmieni膰 trzeba si臋 z tym pogodzi膰 . Czasami jeste艣my w艣ciek艂e , ospa艂e , roztrz臋sione ...a to nie tylko nerwica ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 alohna
dzi臋ki mycha skonsultuje si臋 z moim lekarzem

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Czesc Wam:) Efka43 -pani pogodynko:D oj dzisiaj moglabym spac i spac ,jeszcze ten wiatr tak dziala na mnie usypiajaco znerwicowany- Co u Ciebie? 馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰 馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 barbarellla
Jesli masz takie mocne objawy to od pytaj o ca艂osciowe terapie z艂ozone z kilku lekow wtedy moze CI sie uda szybciejzwalczyc te najbardziej nieprzyjemne warto probowac polacze jak ACD z diuretykiem do tego aldan i cilan zawsze lepiej laczyc takie preparaty jesli tylko lekarz nie bedzie widzial przeciwskazan Powodzenia :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 A JA MAM JU呕 DO艢膯
To zn贸w ja :) Chcia艂oby si臋 u艣miechn膮膰, ale powod贸w brak.Wczoraj pok艂贸ci艂am si臋 z narzeczonym i na koniec k艂贸tni us艂ysza艂am "mo偶e w ko艅cu ci臋 zamkn膮 i kto艣 b臋dzie ci臋 pilnowa艂" normalnie rop艂aka艂am si臋, tak serce zabola艂o ;( a ja mu m贸wi艂am co mnie boli, zaufa艂am mu, pomy艣la艂am 偶e mam po co 偶y膰 bo jest on, a on tak mnie potraktowa艂.TERAZ JU呕 NIE MAM NIKOGO I NIC. A w dodatku zn贸w bardzo 藕le spa艂am ;(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A JA MAM JU呕 DO艢膯 - w klotni, w zlosci czesto mowi sie rzeczy ,ktorych tak naprawde nie chcialo sie powiedziec;wydaje mi sie ,ze on nie chcial sprawic Ci przykrosci,POGODZICIE SIE:) prawdziwa milosc duzo przetrzyma...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 A JA MAM JU呕 DO艢膯
Ja wiem 偶e w z艂o艣ci du偶o si臋 m贸wi i robi niepotrzebnych rzeczy, ale to jakie mam problemy i jak ci臋zko mi z nimi s膮 dla mnie bardzo czu艂ym punktem, a s艂ysze膰 co艣 takiego od najbli偶szej osoby...to tak boli.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A JA MAM JU呕 DO艢膯 - wiem , ze boli ale moze Twoj narzeczony nie wie juz jak Ci pomoc i dlatego tak powiedzial, z bezsilnosci/ale i tak uwazam .ze w emocjach duzo sie mowi slow ,ktorych potem sie bardzo zaluje...bedzie dobrze:) zobaczysz

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Chcia艂am przes艂a膰 serdeczne pozdrowienia tym wszystkim laseczkom, kt贸re mnie pami臋taj膮 ;) i przes艂a膰 s艂owa \"Trzymam kciuki za Was\" tym, kt贸rzy mnie nie znaj膮. U mnie tak jakby lepiej, chocia偶 mam swoje wzloty i upadki. Kiedy艣 cz臋sto tu zagl膮da艂am, chocia偶by sobie poczyta膰 co u Was s艂ycha膰, teraz rzadziej zagl膮dam.... ale zagl膮dam i o Was (nerwuskach ;) ) pami臋tam!!! 呕ycz臋 du偶o, du偶o si艂y.... ps. acha Efcia - nied艂ugo, bo ju偶 w niedziel臋, b臋d臋 w twoich rejonach hihihi - tak si臋 ciesz臋 z tego urlopu, chocia偶 jak zwykle trzes臋 si臋 przed czekaj膮c膮 mnie jazd膮 autem. PAPA laseczki 馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
cze艣c wszystkim:) nie ma dzi艣 na nic si艂y, po pracy spa艂am, zjad艂am i zaraz id臋 dalej spac ... ta wichura wywia艂a ze mnie energi臋 chyba ... nawet nie mam si艂y pisac. do \"a ja mam ju偶 do艣c\" - wiem jak to boli jak najbli偶sza nam osoba m贸wi rzeczy, kt贸re nas rani膮 ale Wiesz, moze byc przecie偶 tak, 偶e on te偶 mia艂 jaki艣 s艂abszy dzie艅, ka偶demu si臋 to mo偶e zdarzyc:) wi臋c na pewno si臋 pogodzicie i b臋dzie dobrze, pami臋taj, 偶e mi艂o艣c potrafi znie艣c wiele, a w najlepszych nawet zwi膮zkach zdarzaj膮 si臋 k艂贸tnie i \"elektryczne\" sytuacje:) o boszsz ... dziewczyny, gdzie moja energia! czy kto艣 j膮 widzia艂?;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 A JA JU呕 MAM DO艢膯
A warto mu wybaczy膰??? A je艣li kiedy艣-po slubie pope艂ni taki sam b艂膮d lub podobny to co wtedy??? :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a ja ma juz dosc-popieram to co mowia dziewczyny ale Ty tez masz duzo racji.faktycznie po slubie mozesz sie na nim zawiesc,rozczarowac.to jestes w stanie tylko Ty wyczuc.dobrze ,ze masz w膮tpliwosci.to znak ,ze zla atmosfera w domu nie pozbawila cie troski o sama siebie i szacunku do swojej osoby.brawo! masz jeszcze troche czasu do slubu.ja zawsze twierdze tak -do 3 razy sztuka.pierwszy numer juz ci wycial(zdarza sie kazdemu,ok)jak sprawi ci przykrosc jeszcze raz i drugi,to podziekuj puki czas.mam nadzieje ,ze to chwilowe i nieprzemyslane slowa.glowa do gory:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
znerwicowany -odezwij sie!co u psychiatry ?zmienil ci leki? no najwazniesze jak sie czujesz? dziewczynki znikla nam -MAM 25 LAT-mam nadzieje ,ze wszystko ok.tak nagle przepadla.hmmmmm?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×