Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość Oliwinka
Bianka mi też klawiatura dzisiaj się popsuła. Ale zresetowałam dwa razy i jest dobrze:) ZDrówko maSz rację. Ja też pracuję w sklepie, dwa razy w tygodniu casem trzy. i jest to jakiś sposób bo uwaga skoncentrowana jest na czyms innym. nic mi tam nie dolega a przychodzę do domu i od razu głowa mnie boli;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) jak dzisiaj sie czujecie?ja wysiadam ,za duszno bianka_120 --- jakis czas temu zamowilam sobie ksiazke,,kregoslup w stesie,, ale nie mialam czasu jej dokladnie przeczytac i dzisiaj przypomnialo mi sie o TOBIE. Jest tam rodzial: Małe uszkodzenie międzykregowe górnego i srodkowego odcinka szyjnego kręgoslupa;napisane jest , ze zaburzenia ruchu niektorych tylko elementow gornego i srodkowego odcinka szyjnego kregoslupa stanowią przyczynę roznych dolegliwosci: -chorzy moga rownoczesnie odczuwac cierpnięcie i drętwienie języka oraz dziąseł,uciski w krtani, -mogą pojawiac sie migreny -wystepuja takze zawroty glowy,zaburzenia wzroku i sluchu -obnizenie lub podwyzszenie cisnienia tętniczego krwi,wyraźne ogólne osłabienie,nadmierna senność -zaburzenia ruchomosci odcinka szyjnego kregoslupa powoduja rozne odmiany niemiarowej pracy serca- a nierzadko- stany depresyjne i lękowe * najskuteczniej małe uszkodzenia miedzykregowe LECZY ukierunkowany zabieg ręczny(terapia reczna-odddzialuje na przyczyne dolegliwosci,jest naturalną formą leczenia,prostą w zastosowaniu) bianeczko mam nadzieje ze z czasem te wszystkie Twoje dolegliwosci beda tylko wspomnieniem. Wam wszystkim tego zycze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka - Słońce - jeżeli masz stwierdzoną chorobę błędnika - to niestety - ale musisz brać te lekarstwa do końca życia...bo inaczej będziesz miała nawroty. Mojej Mamie też lekarz powiedział że niestety ale jak błędnik się uszkodzi ( właściwie nie wiadomo dlaczego) to jak na razie medycyna nie odkryła leku na to żeby to wyleczyć i mieć z głowy.... trzeba brać lekarstwa systematycznie. Wróć do lekarstw - zobacz czy Ci pomogą - ja jestem przekonana że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej rano bylo nawet dobrze,ale znow dopadly mnie dolegliwosci \"brzuchowe\" chyba ze stresu to znow dokucza, ale czym sie stresuje? tym ze bede powazniej chora,trafie do szpiatala albo potrzebne beda drogie leki:( i takie kolko,a wszytsko przez brak milej atmosfery i zapelnienia czasu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak btw....dzisiaj mi łep pęka...ktoś tu wczoraj chciał sprzedać ból głowy...nie będę mówić Kto....ale chyba się udało...ja przejęłam całość:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia4775
Witam! czytałam właśnie ostatnie wpisy, zawroty głowy u mnie występują też czasami ale są bardzo słabe, a jak nad tym popracuje to całkiem mijaja, dwa razy mi sie tylko zdażyło jak nigdy że jak wypiłam dwie lampki wina to miałam taki wir w głowie że myślałam że sie przewróce.oczywiscie zdarzyło mi sie to jak juz byłam chora na nerwice, nie wiem dlaczego akurat tak sie stało. nieraz pije piwko czy winko i nigdy mi nic nie jest po tym, a te dwa razy to był jakis koszmar.dodam że nie byłam pijana wogóle.także ta nerwica to jest lekko porąbana, bo daje tyle objawów że naprawdę można wkręcić sobie wszystkie choroby świata:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
red bulko słoneczko prosze cie podaj mi tytuł i autora tej książki moze uda mi się ją gdzies kupic moze w niej znajde rozwiązanie mojego problemu to co napisałas bardzo pasuje do moich objawów ........bardzo bedę ci wdzieczna za podanie mi tego .......... Dzieki wam dziewczyny pisze dziewczyny bo ja mam juz 41 lat niby nie jestem jeszcze taka stara a przez te dolegliwosci czuje sie jak staruszka ......dzis wziełam jedna tabletke przeciwko zawrotom jakos chodze ale równowaga zachwiana głowa ciężka kazdy obrót głowy to jazda ......dałyscie mi nadzieje ......moze akurat cos z tego mi pomoże będe wdzięczna za ta książke bo moja córka studiuje fizjoterapie i może ona coś mi pomoże może tam coś wyczytamy pozdrawiam serdecznie A tak na marginesie to ja na dodatkowe skurcze mam od lekarza kardiologa OPAKORDEN ....iPROPRANOLOL i jako tako sie czuje ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stres stop ja tez przechodziłam dolegliwości brzuchowe ale na to tez mam jua wypróbowane lakarstwa jak czuje że mni łapie od razu zazywam i po 2 3 dniach jest spokój jest to dUSPATALIN >>>>>>>>oraz METEOSPASMYL może ci sie ta wiadomośc przyda ja tez to mam na tle nerwowym ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znerwicowany
O, jak fajnie. Sertralina i xanax(raz dziennie, wiczorem, 0.5mg,malo mi sie to podoba, no ale.). Trzymajcie kciuki. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkich co prawda sama nie cieprię na nerwicę ale mam w rodzinie chorą osobę więc czytam to forum od jakiegoś czasu by wiedzieć jak jej pomóc.... bianka- parę miesięcy temu miałam takie same objawy jak ty miałam tomograf i setki róznych badań ąz okazało się że przez skrzywienie kręgosłupa z dzieciństwa uciska mi na nerw w kręgach szyjnych mój narzeczony jest mgr fizjoterapii więc od razu wziął mnie w obroty;) i po wielu masażach zabiegach przeszło ale ćwiczyć trzeba już codziennie może tu tkwi przyczyna zawroty głowy silne sąś powodowne jeszcze przez brak żelaza...... ja miałam takie jazdy że nie mogłam ustać na własnych nogach a dziś jest super pozdrawiam was wszystkich i trzymam kciuki za was bo nerwica to strasznie utrudniająca życie choroba buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór wam kochani. Bianka wprawdzie nie dręczą mnie zawroty głowy ale myślałam że jako takiego leku na zawroty nie ma a tu widzę, ze jak bierzesz to jednak jest:) to dobrze;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na tle nerwowym:(bo jak sie zajelam konkretnym zajeciem to bol niby ustał, albo jak bralam goraca pachnaca kapiel:)!!!! ja biore debridat:)tzn niby go juz nie bralam, ale od wczoraj znow zaczelam chociaz przez pare dni zeby mi sie tam wszystko uregulowalo i zeby sie pozbyc tych skurczy:) bianka120 dziekuje za odzew:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia40
Witam wszystkich serdecznie!!! Od jakiegos czasu czytam wasze wpisy i dzieki nim przekonuje sie ze nie jestem sama ze swoimi nieszczesnymi dolegliwosciami. Walcze z nerwica juz dlugie lata , raz jest lepiej raz gorzej. Obecnie jestem w tym niestety troche gorszym okresie, dolegliwosci typu: bole ,zawroty glowy , kolatania serca, problemy z jelitami, a takze okropne leki , sa mi doskonale znane . DO bianki120- rozumiem cie doskonale na mnie takze rodzina juz nie zwraca uwagi , uwazaja ze przesadzam, a mnie jest przykro gdyz tak naprawde nie rozumieja co ja tak naprawde przezywam i jak bardzo chcialabym sie tego pozbyc.Ostatnio wlasnie nie moge sobie poradzic z glowa a dokladniej z brakiem koncentracji, bolami w roznych miejscach, sama nie wiem co myslec, jestem przerazona. Dopiero co skonczyly mi sie problemy z brzuchem , jeszcze biore debridat aby mi sie wszystko uregulowalo. PRosze powiedzcie mi ze to nic zlego , ten lek o wlasne zdrowie mnie wykancza, czuje sie niekiedy taka samotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich. 😠😠😠😠-o wlasnie taka jestem zla ! wredna ,wstretna,podstepna nerwica! taki mi dzisiaj numer wycięla,ze az sie poplakalam-ja stara nerwicowka!zaczelo sie od gwizgu w jednym uchu a skonczylo na sztywnej szczece.normalnie myslalam ,ze udar....stara i glupia(zupelnie to nie przypominalo to ataku paniki).atak byl gigantyczny,postawil wszystkich na rowne nogi.dopiero telefon do lekarza i jego stanowcze -zazyc xanax-zmusilo mnie do pozarcia tabletki ,ktorej nie bralam barrrrrrrrrrrrdzo dlugo. no i wzielam -malutko 0,25mg ale po 20 minutach \"udar\"sie skonczyl.... no to pozostalo mi poszukac przyczyny bo jak wiecie byc musi.znowu cos do tej lepetyny upchalam.grrr zadziwiajace ,jakie oblicza przybiera ta jędza nerwica!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich 😠😠😠-o taka jestem zla! podstepna jędza nerwica tak mi dala dzisiaj popalic ,ze myslalam -UDAR MOZGU!zadzwonili do lekarza a on -zazyc xanax.....no i w ten sposob pozarlam 0.25mg xanaxu i .......udar minąl;) 4 lata choruje ale szczekoscisku ,gwizdow u glowie i mrowienia twarzy jeszcze nie mialam! pozostaje mi poszukac przyczyn w psychice.co tam znowu upchalam do tego łba??? 😠-a tyle czasu juz nie bralam xanaxu........buuuuuuuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co jest grane ...2 razy pisalam i nic!jakis durny bląd wyskakauje.grrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co jest grane ...2 razy pisalam i nic!jakis durny bląd wyskakauje.grrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysiu nie jestes samotna, jest nas wiele:) wiem ze fajnie miec wsparcie rodziny bliskich przyjaciol, a nie obcych z forum nerwica:P mi tez brakuje tej bliskosci, zrozumienia mnie przez ten swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysiu nie jestes samotna, jest nas wiele:) wiem ze fajnie miec wsparcie rodziny bliskich przyjaciol, a nie obcych z forum nerwica:P mi tez brakuje tej bliskosci, zrozumienia mnie przez ten swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysia nie jestes sama:) wiem ze lepiej miec wsparcie kogos bliskiego z rodziny badz przyjaciol, a nie obcych z forum nerwica:Pale coz zrobic, taki nasz los:( musimy byc silne!!! cos mam klopoty z oddechem nie moge wziasc powietrza, zdenerwowalam sie i to dlatego:( staram sie panowac wzielam przed chwila hydroxyzinum, oby pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysia nie jestes sama:) wiem ze lepiej miec wsparcie kogos bliskiego z rodziny badz przyjaciol, a nie obcych z forum nerwica:Pale coz zrobic, taki nasz los:( musimy byc silne!!! cos mam klopoty z oddechem nie moge wziasc powietrza, zdenerwowalam sie i to dlatego:( staram sie panowac wzielam przed chwila hydroxyzinum, oby pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysia nie jestes sama:) wiem ze lepiej miec wsparcie kogos bliskiego z rodziny badz przyjaciol, a nie obcych z forum nerwica:Pale coz zrobic, taki nasz los:( musimy byc silne!!! cos mam klopoty z oddechem nie moge wziasc powietrza, zdenerwowalam sie i to dlatego:( staram sie panowac wzielam przed chwila hydroxyzinum, oby pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oja sorki co to sie porobilo!!! ale jakis durny blad mi nie pozwalalal wyslac a jednak sie wyslalao:?ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stes-stop widze ,ze tez zaszalalas !mi tez blad wyskakiwal i skutki sa widoczne....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem ja dzis bylam w miescie nawet troche polatalam po sklepach bo wiecie ??te wesele w sobote ale bylam z corka i wnuczka i znajomy to razniej mi bylo tak moge chodzic bo jak ide sama to nogi jak z waty zawroty glowy itp scysje niewiem dlaczego jak sama to tak sie dzieje BIANKA ZDROWKO GOSIA TAKA SOBIE ZTRES STOP IWSZYSTKIE INNE NERWUSKI POZDRAWIAM AAA IEFCIA JAGODA ITD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo:)ja mysllalam ze sie nie wysla te wiadomosci:P ide sie polozyc, juz mi lepiej, uspokoilam sie (bo dostalam pewna wiadmosc i stad moje zdenerwowanie paniczne sie odezwało:( )ale juz oki, poczytam gazetke i mam nadzieje ze zasne bez koszmarow Zycze udanej nocki i snow!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×