Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Go艣膰 tabletka_powlekana
Dzien dobry:) marysia40 tez tak mia艂am z tymi zawrotami,idac do miasta musia艂am czasami z艂apac si臋 czegosc bo mia艂am wrazenie ze zaraz zemdlej臋, na szcze艣cie a moze na nieszczescie bior臋 leki, i jak narazie jest OK!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kitka01
tabletka powlekana co 艂ykasz ciekawego bo ja fewarin i po艂贸wke clonazepamu ale te drugie tabletki powinnam odstawic ju偶 tydzie艅 temu i jakos nie moge

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam kobitki:) nie jestescie same.mnie przed chwila zabujalo tak ,ze myslalam -ZEMDLEJE..- TERAZ SIEDZE NAKRECONA I ZLA馃槧 pozwole sobie strzelic wiazanke;) co za popier..lona choroba!jestem mega wku..iona.kiwa sie czlowiek zamiast k...wa zyc normalnie.grrrrrrrrrrrrrrrr(przepraszam;) dobrze ,ze nikogo nie ma w domu bo humor mam tragiczny... trzymajcie sie . ale mam nerwa na ta dziadostwo!!!!!!! buzka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 szramka_26
Czy kto艣 ma problem alkohol + uspokajacze? Ja 2 piwka ch臋tnie pij臋 na uspokojenie i co艣 czuj臋, 偶e mam ju偶 problem bo codziennie szukam okazji, pretekst贸w 偶eby si臋 tych piwek napi膰. Mocne alkohole nie wchodz膮 w gr臋 bo na drugi dzie艅 umieram, ale alkohol to alkohol,nie? A ostatnio jeszcze bior臋 膰wiartk臋 afobamu 0,25 rano, a wieczorem po pracy te piwa. Hmm...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dzie艅 Dobry Kochane, widz臋 偶e co艣 ostatnio N -si臋 uaktywni艂a u nas strasznie.... przekl臋ta choroba. Xanaxik - rozumiem CI臋 doskonale ja te偶 mia艂am cz臋sto ochot臋 przem贸wi膰 艂acin膮 z tej bezsilno艣ci wzgl臋dem tej wstr臋tnej N... Wi臋c wykrzycz to co Ci le偶y - a nawet jak jeste艣 sama w domu to w艂膮cz g艂o艣no muzyk臋 na chwilk臋 i krzycz ...a偶 poczujesz ulg臋 - g艂upie - ale pomaga. Zdr贸wko - naczyta艂am si臋 o Tobie i ostatnio mnie co艣 zacz臋艂o k艂u膰 w g艂owie - w jednym miejscu ju偶 par臋 dni...oczywi艣cie w zwi膮zku z tym jestem przera偶ona 偶e co艣 mi si臋 dzieje tam niedobrego...tym bardziej 偶e jak wezm臋 jedn膮 tabletk臋 panadolu to mi przechodzi.... podej偶ewam jeszcze kr臋gos艂up = bo chyba te moje dziwne b贸le s膮 z nim zwi膮zane....oby... Stress-stop = trzymaj si臋 kobietko - polecam borowin臋 na dolegliwo艣ci \"kobiece\" s膮 nawet takie tampony - podobnie偶 super sprawa i lecz膮 nimi w uzdrowiskach - ale nie wiem czy mo偶na je kupi膰 tak normalnie - na pewno mo偶na kupi膰 borowin臋 i si臋 w niej moczy膰 w wannie - podobnie偶 te偶 pomaga. A ja mam ju偶 do艣膰 - Dziewczyno jeste艣 rozs膮dn膮 dziewczyn膮 rozej偶yj si臋 dobrze na pewno mo偶esz znale藕膰 jak膮艣 prac臋 - musisz tylko poszuka膰 - mo偶e kto艣 potrzebuje pomocy, w domu w biurze, - nie wiem co robi艂a艣 do tej pory - ale jak dobrze poszukasz - na pewno co艣 znajdziesz co Ci pozwoli wyprowadzi膰 si臋 od rodziny - a wydaje mi si臋 偶e to jest najwa偶niejsze i najpilniejsze co powinna艣 zrobi膰. Ps. Witam wszystkie nowe kobietki- G艂owy do g贸ry Dziewczyny! B臋dzie dobrze - ka偶da z nas ma wzloty i upadki - taka to ju偶 jest ta popierdzielona choroba...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 marysia40
STRES-stop dziekuje, ja tez mysle o tobie pozytywnie i z calego serca zycze ci dobrze, oby wszystkie dolegliwosci minely

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 szramka_26
Basiu, chodz臋 do psychologa i napomkn臋艂am o tym...ale nie skupia艂y艣my si臋 jako艣 na tym problemie. Wog贸le to nie wiem czy nie zmieni膰 psychologa bo chodz臋 tam rok i jest ma艂a poprawa,tylko ma艂a:( Mo偶e do psychoanalityka i艣膰? Nie wiem, mamy co艣 nowego niby robi膰, analizowa膰 l臋ki, mam prowadzi膰 taki dziennik swoich emocji i l臋k贸w. Zobaczymy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 marysia40
Och dziewczyny jak ja sie dzisiaj zle czuje, caly czas mi slabo , niedobrze ,trzesie mnie, jestem okropnie rozdrazniona i jest mi strasznie zimno. Co sie do pioruna dzieje, dawno sie tak paskudnie nie czulam . cos mnie bralo , ale zaraz mijalo, a dzis normalnie tragedia. Juz sie nawet wzielam za prace(sprzatanie, obiad,itp.) niestety nie pomaga.Nie moge sie uspokoic.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 szramka_26
Albo si臋 we藕miesz w gar艣膰 i przeczekasz burz臋 albo we藕 procha.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 justah23
Witam Was dziewczyny:) przegl膮dam wasze rozmowy od wczoraj i postanowilam do Was do艂膮czyc. Jestem tu nowa... U mnie chyba to swinstwo sie zaczyna:( jestem za granic膮, przyjechalam do chlopaka ktory tutaj od roku pracuje, mialo byc tak pieknie,pierwszego ataku dostalam po 2 miesiacach za granic膮,myslalam ze moze cos z secem, po kilku dniach przeszlo ale jednak czulam sie inaczej...a tydzien temu w czwartek tuz przed pojsciem do nowej dobrej pracy, atak! l臋k niepok贸j, kolatanie serca,dretwienie ud, myslalam ze umieram i w mojej glowie dziwne mysli, czulam ze cos jest nie tak...chlopak mowil ze po prostu mam stresa przed nowa prac膮 ale ja wiedzialam ze to s膮 inne nerwy! teraz wracam do domu do rodzic贸w,pojde do lekarza psychologa albo psychiatry, panika przeszla ale od 5 dni niepokoj taki og贸lny pozostal, czytalam ze nerwica tez moze tak sie objawia膰 czyli og贸lnym wewnetrznym niepokojem:( nic mi sie nie chce najlepiej to bym lezala, jak wstaje to mam nudnosci, dziewczyny pomzozcie i doradzcie co艣 nowej kolezance...pozdrawiam Was

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ksiuni no wiem cztalam o borowinie!!! ale mozna ja normalnie kupic naprawde???? a ile ona kosztuje wiesz???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tabletka_powlekana
kitka01 Bior臋 "Rexetin" raz dziennie rano jak do tej pory trzymam si臋 niezle,wszystkie objawy min臋艂y,bior臋 od kwietnia, co bedzie pozniej nie wiem ..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam wszystkich wlasnie dzis przyjechalam ze szwecji plynelam promem w tamta strone bylo super ale w ta to byla mocniejsza fala i w dzien musialam wykupic kabine i sie polozyc nie dalam rady chodzic takie mialam zawirowania w glowie juz jestem w domu i odrazu dolek corka pojechala do karpacza na tydzien i jestem sama jak ja tego nie nawidze samaaaaaaaaaa juz mam gorsze pole widzenia i nosi mnie po domu jak ja wytrzymam tyle czasu samaaaa wzielam sie za robote domowa ale mysli caly czas sa i zawroty jakies i lek a co do wnuczki jest troche lepiej wyniki jeszcze niesa najleprze lekarz sugerowala zmiane klimatu szkola sie zaczyna a biedactwo dopiero teraz mogla gdzies wyjechac po tych szpitalach i chorobie ciut lepiej wyglada przyjechalam o 5 rano to jeszcze ja wysciskalam bo jechali o 11 rano tam nawet czulam sie dobrze bylam w danji byly dni malmy tez bylam zwiedzalam a jak tylko tu przyjezdzam to samopoczucie do bani czy ja domu nie lubie ?bo wole wojaze wtenczas czuje sie lepiej 10 wrzesnia mam senatorium w szczawnie a potem moze w koncem pazdziernika pojade do meza znowu do szwecji

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jolantka 99
justach 23 my艣l臋 偶e dobrze zrobisz jak si臋 udasz do psychiatry zobaczysz ze b臋dzie lepiej a u mnie tak by艂o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jolantka 99
o tabletko-powlekana ja te偶 bior臋 rexetinn od ok 3 tygodni te偶 ju偶 lepiej i musz臋 ci powiedziec 偶e mia艂am wczoraj go艣ci zaryzykowa艂am i wypilam piwo i nic ok

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 justah23
Dziekuje jolantko99 za odpowiedz:), teraz jestem jeszcze za granica, wyjezdzam w srode,niepokoj jest caly czas taki przeszywajacy, powiedzialabym nawet ze boli, chcialabym as jeszce zapytac czy psychiatra po wysluchaniu pacjenta przepisuje tylko leki? ja rowniez chcialabym z kims o tym porozmawiac. Czy wtedy powinnam udac sie raczej do psychologa? Najwazniejsze ze rozumie mnie siostra od razu powiedzila ze mam atak l臋kowy albo newic臋, nawet nie spodziewalam sie ze ona bedzie takie rzeczy wiedziec:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
marysiu40-masz przepisane jakies leki?kazda z nas powinna miec tabletki uspokajajace.niech leza i czkaja na taki dzien jak ten twoj dzisiejszy.dzien koszmar.....mialam takie.teraz nie dopuszczam do tego.jezeli atak nie mija po 3 gdz biore xanax.ostanio bralam cos okolo 3 tyg.a wczesniej z pol roku nie musialam.dobrze miec cos w rezerwie.to daje poczucie bezpieczenstwa;) witam nowe osobki:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
psychiatra wyslucha(ale po krotce) w sumie to zalezy pewnie od \"rodzaju charakteru\" bo przeciez musi mniej wiecej zapoznac co cie dreczy i przepisze leki a psycholog tylko slucha i doradza, nie moze wypisywac lekow bo nie skonczyl medycyny:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tabletka_powlekana
jolantka.To w takim razie gratuluj臋 odwagi, Ja z kolei mam l臋k,przed wipiciem nawet jednego piwa.Boj臋 si臋 ze wyst膮pi膮 skutki uboczne hmm....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣膰!! Czy kto艣 z Was choruje na narwic臋 natrectw? :O Jestem z dolno艣l膮skiego i je艣li macie namiary na jaki艣 dobrych psycholog贸w, by艂abym wdzi臋czna z informacj臋. Szuka艂am na necie, ale tylu ich jest, 偶e wola艂abym kogo艣 sprawdzonego, by艂abym pewniejsza.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 marysia40
XANAKSIK- tak mam lek to LEXOTAN - gdy nie daje rady biore 1/4 tabletki, dzis tez wzielam, troche mnie wyciszyla, ale wciaz jestem slaba, bola mnie miesnie nog, rak, czuje sie polamana i kompletnie do niczego. Przyznaje , ze dawno nie mialam takiego dnia.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ksiuni przepraszam bardzo i nawet si臋 nie dziwi臋, 偶e to i na Ciebie przesz艂o bo przecie偶 ka偶dy m贸j post zaczyna si臋 o k艂uciu mojej g艂owy bo niestety tak jest;) ale dzis dla odmiany nie k艂u艂a mnie lecz teraz jakby nieco pulsowa艂a i zbli偶a艂a sie lekka migrena ale dzis przemok艂am w pracy wi臋c to moze z tego;) wpad艂am prawie po kostki do ka艂u偶y skacz膮c z 艂awki:) no i musia艂am tak paradowa膰 ze dwie godzinki;) witam wszystkich Was :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 lolalka
no uda艂o mi sie wsi膮艣膰 , przejecha膰 te 30 km i wysi膮艣膰 z auta - nie zemdla艂am ale te uciski w g艂owie s膮 co jaki艣 czas po lewej stronie sama juz nie wiem ci膮gle ostatnio w jednym miejscu a jak to jednak nie nerwica - boje si臋 chocia偶 po tym nieszcz臋snym xanaxsie troch臋 przechodzi:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 lolalka
no uda艂o mi sie wsi膮艣膰 , przejecha膰 te 30 km i wysi膮艣膰 z auta - nie zemdla艂am ale te uciski w g艂owie s膮 co jaki艣 czas po lewej stronie sama juz nie wiem ci膮gle ostatnio w jednym miejscu a jak to jednak nie nerwica - boje si臋 chocia偶 po tym nieszcz臋snym xanaxsie troch臋 przechodzi:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 lolalka
przepraszam za podw贸jny post ale co艣 mi komputer fiksuje

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jolantka 99
justah-23 psychiatra na pierwszej wizycie wypyta ciebie o pewne sprawy musi na jakiej艣 podstawie wiedzie膰 co zapisa膰 ja trafi艂am do dobrego lekarza biore rexetin i te偶 mia艂am stany l臋kowe

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×