Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

witajcie wieczorem:) ksiuni czekam na odp od ciebie:) ze mna tez w sumie w dzien bylo ok pomimo bolu staralam sie cieszyc zyciem,ale teraz to juz mam dosc tego bolu:(i sie klade zaraz:( 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUTRO BEDZIE LEPIEJ JUTRO BEDZIE LEPIEJ JUTRO BEDZIE LEPIEJ JUTRO BEDZIE LEPIEJ JUTRO BEDZIE LEPIEJ JUTRO BEDZIE LEPIEJ JUTRO BEDZIE LEPIEJ JUTRO BEDZIE LEPIEJ JUTRO BEDZIE LEPIEJ JUTRO BEDZIE LEPIEJ JUTRO BEDZIE LEPIEJ JUTRO BEDZIE LEPIEJ JUTRO BEDZIE LEPIEJ JUTRO BEDZIE LEPIEJ JUTRO BEDZIE LEPIEJ JUTRO BEDZIE LEPIEJ JUTRO BEDZIE LEPIEJ JUTRO BEDZIE LEPIEJ JUTRO BEDZIE LEPIEJ ... postaram sie tak dlugo to mowic dopoki nie zasne!!! PS: "do mam 25lat" jesli nas czytasz daj jakis znak!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantka 99
tabetko-powlekana czytałam na innym forum że się tyje od rexetinu jak to u ciebie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na jakim forum to czytalas
?????????? moja kolezanka to bierze! muszę ją ostrzec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka01
musze odtawic clonazepan polećcie jakieś tabletki takie ziołowe lub coś w tym stylu konkretne bo jak nie wezme clonazepanu to trzesą mi się ręce jestem cała rozbita w środku też mi się wszystko gotuję a oprócz tego biorę fewarin i miałam clona brać tylko przez 2 tyg żeby tamte zaczeły działać a ja już je łykam ponad miesiąc i chciałam prosić o rade ,pora wstawać nerwuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Dziewczęta Stres-Stop -poniżej wysyłam Ci link do strony Produktów Profesora Tołpy- nie wiem czy tam gdzie mieszkasz też tak jest - ale w Warszawie - można w galeriach handlowych spotkać takie stoiska wolnostojące gdzie można kupić takie preparaty - myślę że ceny pewnie będą zbliżone . http://kosmetykidlaciebie.pl/sklep/do-kapieli-plyny-do-kapieli-c-1_124_126.html Dla Ciebie powinna odpowiednią być: Kuracja borowinowa kąpiel relaksująca- zawiera korę dębu - która też jest odpowiednia i występuje często w płynach do higieny intymnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z samego rana🌼 noc mialam koszmarna!obudzil mnie atak ......i co probowalam usnac to atak wracal i sie nasilal..... musze sie powstrzymac bo znowu lacina mnie korci.....grrrrrrrrrrr jak zdrowko dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szramka_26 powiedz pani psycholog swojej nad czym chcesz pracować. O czym chcesz rozmawiać. Dziennik emocjonalny też robiła, od tego właśnie powinnaś była wcześniej zaczać, ale to nie znaczy że psycholog jes zła, może jasno nie określiłaś o co ci kaman:) ja zaczynałam od życiorysu , od prapra dziadków:) potem sama decydujesz o czym chcesz mówić, co pamiętasz, co cie bolało, o czym dalej pamiętasz i rozmyślasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szramka_26
Kierwoniczko, ja też byłam na dniach malmo. Ludzi w cholerę, myślałam, że tam sfiksuję! A stresa miałam takiego przed płynięciem promem,że dramat! ALe płynęliśmy z Niemiec, tylko 3 h. A teraz mam stresa bo jestem obciążona genetycnie rakiem, byliśmy w Szwecji na pogrzebie cioci zmarłej na raka. A babcia,dziadek, prababcia,ciotka mieli raka a ja miałam włókniaka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich znerwicowanych 🖐️ kierowniczka 🌻 Mam blisko na bulwar ikara, jeśli możesz, podaj mi jakiś telefon. Będe wdzięczna. Za darmo ta leczą? Przez to choróbsko pracowac mogę i swojej kasy nie mam :o stres- stop Czy jesteś przekonana do tych słów: \'Jutro będzie lepiej\'? Z tą sugestią to jest tak, że jak sobie coś wmawiasz, to tak się stanie: \'Jutro bedzie lepiej\' -- czyli dopiero jutro, czyli nigdy - bo zawsze będzie to jutro. Oczywiście nie chcę niczego Ci narzucać, ale spróbuj afirmować tak, jakby to co byś chciała - już się stało, czyli w czasie teraźiejszym, np. \"Cieszę się doskonałym zdrowiem\", \"Czuję się znakomicie\", coś pod tym kątem. albo \'Dziś jest ostatni dzień z reszty mojego wspaniałego życia\' :) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=408761&start=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie mogę......
dziewczyny ratujcie :( ja podczas ataku mam przede wszystkim duszności (nie moge zlapać głębokiego oddechu) i drętwienia prawej ręki i nogi, oczywiscie dwa razy wylądowałam na pogotowiu - uzupełnili potas i dali leki na serce obniżające ciśnienie i puls - puścili do domu i kazali się dobrze odżywać. niepokoją mnie jednak wyniki gazometrii :( a konkretnie: ciśnienie parcjalne o2 - 31,5 norma 90-100 oksyhemoglobina - 57,2 norma 94-99 glukoza i mleczany podwyższone :( Czy któraś z Was miała podobne wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie mogę......
za pierwszym razem powiedzieli, że ten puls (160) to w wynku braku potasu i że to tłumaczy kołatania serca w nocy itd., łykam potas i niby czuję się lepiej, na pewno ustąpiły drętwienia prawej ręki, ale duszność, zimne poty itd. dalej mnie nachodzą w najmniej spodziewanym - i wcale nie nerwowym - momencie :( OB w normie, jestem po holterze - też ok., tylko ta gazometria mnie niepokoi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.poradnikzdrowie.pl/zywienie/zasady-zywienia/potas-na-nerwy-i-dla-miesni,882_8972.htm Tutaj coś pisze o wpływie potasu na stan nerwów i mieśni. Może powinnaś go zjadać garściami- mam na myśli żywienie. Tabletki mogą tylko pomóc w wyrównaniu jego poziomu w organizmie i nic poza tym, nie można ich ciągle łykać. Warto też się zastanowic co mogło byc przyczyną tego, że tak się dzieje. Bo objawy można leczyć, ale najważniejsza jest przyczyna, która tkwi w podświadomości głęboko i trzeba ją wygrzebać. Zastanów się np. w jakich konkretnie sytuacjach miewasz takie reakcje, czy tylko przy ludziach, czy w domu też.... Mój organizm np nie przyswaja żelaza, a po jego spożyciu zaraz zostae wypłukany i nic w organizmie nie zostaje, tez łykam żelazo, ale też muszę dużo jeść. Daltego mam anemie. Najważniejsze to walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiuni dziekuje:)tak tak to przydatki, dokladnie jeden jajniczek,ale cholera wie czy to sie dalej nierozprzestrzennilo:( dopiero weszlam na neta, zapytam sie ginekologa jeszcze bo jednak dzis ide!!!!!! a propo tego\"jutro bedzie lepiej\" to jak sie obudzilam to stwierdzilam ze znow jest zle i co tu caly dzien robic, bo w lozku nienawidze lezec!!!! ale jak wstalam to wiecie ze jakos szybko mi czas od teraz zlecial!!!!!!!!!!!!!! no i przez to myslenie lepiej sie czuje!!!!!!!:)mimo bolu:)ale za niedlugo wychodze do lekarza wiec mam nadzieje ze mnie jakos pocieszy bardziej i doda otuchy i sil ze bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabletka_powlekana
jolantka 99 jak juz pisałam biorę rexetin od kwietnia i w ogole nie przytyłam, biorąc pod uwagę ze palę papierosy, na poczatku brania leku odrzuciło mnie od palenia,nie paliłam dwa tygodnie ale niestety nałóg był silniejszy i zaczełam palic, przy wzr 167 wazę 50 czasami 52 kg ..ale kazdy ma inny organizm ;) a jak u Ciebie się ma waga? Pozdrawiam wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane,od dwóch dni nie boli mnie czaszka.Ale za to latam jak z pieprzem w skarpecie,czuję,że się trzęsę w środku jak galareta.Czy reszta mojego życia będzie tak wyglądać:od skrajnej apatii do nieokiełznanej euforii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane kobitki:) dzisiaj mam meeeeega dola i lepiej nie bede marudzic zeby nie zarazac;) zmykam zatem szukac radosci zycia .jak ogarne swoja psychike nieco zajrze do Was. obrzydliwy dzien buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu buziaki trzymajcie sie dzielnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie mogę.....
xanaxik -> robili mi ją na pogotowiu, dwa razy - w trakcie napadu i po doraźnej pomocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalka
a mnie czaszka boli nadal:( kochne ja już jestem prawie pewna że to coś strasznego - przecież ucisk z jednej tylko strony począwszy od ucha , po przez twarz aż do czoła to n ie może by nerwica boję się baaaaardzo akord ty bynajmniej ból masz już .....z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) jalk leci? u mnie srednio, zna moze ktos jakis sposob na osy?zeby je ,,wytepic,, bo oszaleje przez nie, sa doslownie wszedzie,zabije 2 to za chwile wleci 10...mowie Wam jakie to denerwujace jest. enigmatic enigmatic enigmatic enigmatic - GDZIE TY JESTES? BO ZACZYNAM SIE JUZ MARTWIC S o h o - a Ty jak sobie radzisz? xanaxik -mi mozesz marudzic,dobrze jest sie ,,wygadac,, wiec jak chcesz to pisz:):) dziewczyny a kojarzycie Mariolke? hahah no Mariolki nie kojarzycie:) a Gabryske? ja pitoleee jakie z Was krejzolki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szramka_26
A mnie drętwiejelewa strona głowy, miejscami jakbym jej nie czuła i w lewym uchu mnie tak mrowi. Lekarka dała mi skierowanie na badanie dna oka i do neurologa. Nie wiecie co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ziarnko...
czy wiesz,ze zelazo w tabletkach wchlania sie tylko w 3% ?? popros lekarza o zastrzyki zelaza!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolalka - a ja jestem prawie pewna ZE TO NIC STRASZNEGO,nie wkrecaj sobie ze to cos zlego a jak glowka dalej tak bedzie mocno bolala idz do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×