Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

podAndziusia........24............nerwica natręctw..............Berlin Pelasia 78........29............gorafobia........................War szawa Hexa..............29............nerwica lękowa.................Gorzów Punca24..........24............nerwica natręctw..............Sosnowiec Basiaijuz.........46............nerwica lękowa- była...........Łódź Liduszka.........37............ner. lękowa.agorafobia........Jaworzno Pipek.............44.............nerwica lękowa..................Warszawa Netka30..........32............nerwica lękowa.depresja .....Włocławek MamaJulki........30............nerwica lękowa,depresja..... małopolska Dana39...........40.............nerwica lękowa..................Kujawy Efka43............43.............n.lękowa , agorafobia..........Gdańsk Iiyama(Tunia)...50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.......39.....nerwica lękowa z deprechą...........Warszawa Marijke...........23......nerwica lękowo-depresyjna.........Warszawa Aniołek21........21..............nerwica lekowa................. Poznan Ammarylis .......46 ......nerwica lekowa z agorafobią.... Ostrów Wlkp Olabasia.........52...............nerwica lękowa..............Warszawa Zgredek.........31......................depresja........ . ..............Konin Tamara...........35...................agorafobia........ ..............Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr................Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ......Warszawa Marska...........42............nerwica lękowa....................Kujawy Jagoda...........45...................nerwica lękowa...........Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .............Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia,hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...............nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.......25...........n.lękowa.......... .................Śląsk Kasia100...........43...........n.lękowa.......... .............Poznań Nadzia26...........27............n lękowa............................ślask Asix90...............17......n. lękowa (n. serca)...................Toruń nusia 35.............35.......n.lękowa i inne.........................Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch................okol.Gliwic Sloneczko.mw......24.......nerwica lękowahipohondria.....Wrocław DUSIKA ..............34 nerwica depresja i inne................WROCŁAW GUNIA24......24.......nerwica lekowa i hipochondria.............TCZEW diabel-na-obcasach.....23.......n.lękowa .................. Biała Podlaska goofer1982.... 25.......n.kękowo-depresyjna..............Częstochowa Jaco20 ........20...........n.lekowo-depresyjna..................Wr oclaw Amiga_Gdynia......21..............n.lękowo-depresyjna ........Gdańsk mazanek...........35..............nerwica lękowa...............kraków kitti77..............30............nerwica lękowa,........świętokrz bzium.........24.........n. lekowa, n. jelit, hipochondria!......wrocław Afobamka........30.......nerwica lękowa.................podkarpacie Ania ..............36.......nerwica lękowa.................Tychy Agais..............29.......nerwica lękowa.................Keflavik kokardka 25.......26......n lekowo - depresyjna ............ Slask xanaxik............35.......nerwica lekowa............Zielona Gora mozna podpisac liste obecnosci;) mozna tez zrobic nowa z "nowa gwardia nerwusow" podajcie swoje dane to zrobie nowa jak nazbieram informacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalka
hej co niektóre ksywki jeszcze pamiętam z tego forum ale na początku:) aniołek , liduszka itd fajne dziewczyny ciekawe czy już sobie poradziły pewnie tak skoro niezaglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu,ale się czuję do bani. Lęki mam jak nie wiem, wzięłam pół afobamu i dalej mnie trzyma, nawet gorzej się czuję po tym świństwie. Jakaś taka jestem otumaniona i wrażenie mam, że umrę zaraz...:((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis przlezalam w lozku do 12 ha ha ale jak zauwazylam to ja wlasnie tu uciekam bo jak mam wstac to mi sie niedobze robi jakis smutek i bezradnosc co ja bede robic >>>>choc jest co ale dlamnie to wszystko bez celu to jest okropne uczucie nic mnie nie cieszy a zwlaszcza jak jestem w domu bo jak gdzies pojade to jest troche inaczej co za cholerstwo a wogle to mi ciagle smutno choc udaje ze wszystko ok dlaczego mnie niema na liscie kto ja pisal a jaaaa hi hi tez nerwuska i deprecha pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xanaxik - a nic się nie \"stało\", taki zły dzień nerwicowy, wszystkie objawy w skali 1-10 na 9-10 :( dziś też snuję się po domu i boję wyjść do sklepu .... ale widzę, ze u większości z Was też nie za dobrze, dziwne nasilenie objawów :( :( kiedyś będzie lepiej ... nerwica działa jak sinusoida, raz w górę, raz w dół - trzeba czekać, a potem ulga i zdziwienie, że jest tak \"dobrze\" (w porównaniu do tego co teraz) Pozdrawiam, trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze nie odnosze sie do wypowiedzi wczesniejszych ale musze przyznac ze wszystkie klopoty tego swiata przelonil mi moj strach.. wykryto w piersi nowego goza ,(inne wybadane -lagodne juz mialam) ten \"kontrowersyjny tak powiedzial lekarz onkolog i pobral material do badania . Wynik ma byc jutro - stan mojej nerwicy ciagnie sie juz od kontrolnej mamografi 1 m-c temu. wczesniej stres zwiazany ze zwolnieniem mnie z pracy (czerwiec) maz po chorobie nowotworowej- ale pijacy alkohol-mysle ze eksploduje. Schudlam okropnie -twarz bez wyrazu oczy jak talerze az mnie pieka. Tak naprawde nie mam komu sie wygadac, moj maz probowal w sobie znany sposob mnie pocieszac -nie stara sie mnie zrozumiec ale efekt jest odwrotny wiec zaczal pic . Jestem osoba ktora wlos dzieli na czworo, klotliwa i pamietliwa (potwor). Mam nerwice lekowa ,nadwrazliwosc jelit, hopochondre(moze z wyjatkiem spraw zdiagnozowanych)mysle ze przyczyna wielu dolegliwosci w moim organizmie jest stres ale ten zly ktory mnie wykancza. Od dawna cierpie na ten rodzaj nerwicy, chodzilam do psychiatrow,psychologa Leki biore doraznie i ostroznie jestem po lekach jak zblazowany kot nie mam kontroli nad niczym,zwlaszcza nad wlasnycm cialem -to mnie irytuje wiec sie nakrecam i tak w kolo macieju. Moze zabrzmi to jak truizm ale ciesze sie ze widze tu tyle wpisow -poniewaz mam wrazenie ze nie jestem sama ..w tym kosmosie nerwicy i wiecznego stresu. Fakt ,faktem ze po takim maratonie stresu jaki sobie zafundowalam wygladam i czuje sie jak flak , czuje ze moj organizm dziala na resztkach paliwa.. Jezeli diagnoza jutro bedzie zla -nie wiem gdzie znajde sily na dalsza walke z rakiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia40
Ja tez poprosze o wpis na te liste- MARYSIA40-nerwica lekowa, wewetatywna-Wielkopolska. Mam wrazenie ze kazdej z nas bedzie trudno tej jesieni, ale nie mozemy sie poddawac dziewczyny!!!!! A moze by gdzies zorganizowac takie spotkanie wszystkich nas "pokreconych"? STOKROTKA9- trzymaj sie kobieto, rzeczywiscie masz ciezki okres, ale jestem pewna ze i ten guz okaze sie niegrozny. Wiem jak trudno walczyc samemu, majac u boku meza nauzywajacego alkohol(sama to przerabialam), wyjdziesz z tego zobaczysz , wpadaj tutaj sie wygadac , to naprawde pomaga!!!! Trzymam kciuki za jutrzejszy wynik!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalka
czyli to już ta jesienna nerwica marysia? ja się wybieram w sobotę na wakacje w ciepłe kraje więc może ją trochę oszukam coraz mniej się cieszę na ten wyjazd w sumie to przez te wariactwa z głową najchętniej bym zrezygnowała-normalnie się boję ale nie mogę tego zrobi synowi już tak się cieszy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalka
ja też trzymam mocno kciuki za wyniki-oby było dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia40
LOLALKA- to super ze wyjezdzasz w cieple kraje, bron boze ni erezygnuj!!! Zobaczysz , ze tam bedziesz czula sie swietnie, zmiana otoczenia, caly czas cos sie bedzie dzialo, uwazam , ze to ci naprawde dobrze zrobi. Z calego serca zycze ci udanych wakacji!!! Nie zabieraj z soba swoich lekow, nastaw sie pozytywnie, a tak bedzie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka - Głowa do góry Dziewczyno - nie jesteś sama - nam też często się wydaje że już sił brak - ale jak tak naprawdę jesteśmy u dna kiedy stwierdzamy trudno - niech nas \"szlag trafi\" okazuje się że nic się nie dzieje i dożywamy dnia kolejnego... i naprawdę powiedzenie co Cię nie zabije to Cię wzmocni jest prawdziwe! Wynik będzie dobry więc się nie martw za wczasu - bo nie ma co- a gdyby było inaczej co jest małoprawdopodobne to masz nas tutaj - zawsze się wspieramy- bo wiemy jak bardzo nasze tutaj wsparcie jest ważne i dla nas samych i dla innych obecnych tutaj osób. Loalka ja wyjeżdżam już jutro i też będę starała się oszukać n...że jest wszystko ok i jeszcze lao trwa:) Nie wiem czy w związku z wyjazdem czy w związku z dzisiejszą paskunie zmieniającą się pogodą miałam dziwny atak ...ten z moich ulubionych - czyli strach i panika że zaraz dostanę ataku serca albo...jakiegoś innego wylewu. Trzymajcie się dziewczynki - bo pewnie nie będę mogła przez 2 tygodnie być z wami - i już mi smutno z tego powodu.... ....mam nadzieję że o mnie nie zapomnicie;) Buziaki 😘 😘 😘 ps. Trzymam kciuki za Was wszystkie oby było lepiej! Xanaxsik .... trzymaj się Słoneczko... powtarzaj \"będzie dobrze, nic mi nie jest, jestem bezpieczna, jestem zdrowa\"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Ja dzisiaj czuje sie masakrycznie:( dziwny dzien:( wszystko mi pęka .łacznie z sercem: na tej LISCIE widze , ze jest duzo osob z nerwica + depresja ,dziewczyny gdzie Wy jestescie?odezwijscie sie, bedzie mi razniej , ze nie tylko ja sama sie mecze z tym podwojnym syfem. Wiecie co?ja naprawde czuje sie czasem jakbym miala conajmniej 80 lat, ciagle cos boli,ciagle jakies cos....chcialabym poczuc sie wolna , bez tego ciezaru w glowie , bez tych posranych mysli:(jeszcze 4 lata temu w zyciu bym nie pomyslala , ze wszystko sie tak skomplikuje,zmieni,inaczej sobie wyobrazalam swoje zycie ...planowac to sobie mozna..chyba powiekszenie biustu xanaxik -mnie tez tacy ludzie denerwuja ; moze kiedys napisze ,,o tym jak to przyjaciol poznaje sie w biedzie,,- proste przyslowie ale jakie prawdziwe; enigmatic - nie ma rady,musisz miec wspolna koldre ze swoim miskiem, mam nadzieje , ze lepiej sie czujesz i odezwij sie bo przejde sie do Ciebie , a ja polaczenie droga morska mam bardzo dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalka
dziękuję wam bardzo dzięki waszym słowom uwiezyłam że dam radę na tych wakacjach nawet z bólami , uciskami i całym tym wariactwem w głowie zastanawiam się jednak czy starczy miejca na laptopa bo jakoś sobie nie wyobrażam tych wakacji bez naszego forum red bulka naprawdę mam tak samo nerwica przeplatana z depresją oczywiście zdiagnozowana przez 2 psychiatrów i dokładnie te same doły , myśli uczucia bólu wszystkiego( teraz od 3 tyg głowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksiuni, smutno noooo... dwa tygodnie? ech. ja też wyprowadzam sie na miesiąc niedługo ale z internetem więc mam nadzieję, ze pisać będę:) w nocy obudziłam się i doznałam dziwnego uczucia jakby lewa półkula mojej głowy była zimna, mokra itp. po kilku chwilach zasnęłam ale co się wystraszyłam że jakiegoś wylewu mózgu dostanę to mówię wam.. mam nadzieję, ze to nic strasznego było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalka
ciekawe dlaczego te lewe półkule dają nam tak popalic u mnie też z lewej strony głowy uciski, przlewania itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick................wiek..........😠....................miejscowosc Marysia40...........40......nerw.lekowa/ataki paniki....pomorskie Seniorita_Nervosa..36.....nerw.lekowa/nerw.weget....Wielkopolska xanaxik...............35......nerw.lekowa/ataki paniki.....lubuskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki! zabilam tego trola co mnie wykanczal dzisiaj. poszlam sobie do fryzjera (nie pytajcie jak to zrobilam w tym stanie ,bo nie wiem;) )i strzelilam fryz!nawet mi sie podoba zwazywszy na to ,ze z wlosow dlugich mam teraz do ramion:) mąz chyba wykonuje jakis taniec godowy bo 'podrywa'stara zone;)widac mu sie podoba. mam braki w czasie przez te zabiegi fryzjerskie ale odezwe sie potem ,jak spokojnie poczytam co u was. buziaki chetne do tabelki zapraszam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick................wiek.......... ....................miejscowosc Marysia40...........40......nerw.lekowa/ataki paniki....Wielkopolska Seniorita_Nervosa..36.....nerw.lekowa/nerw.weget....pomorskie xanaxik...............35......nerw.lekowa/ataki paniki.....lubuskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick................wiek..........😠 ....................miejscowosc Marysia40...........40......nerw.lekowa/nerw weget...Wielkopolska Seniorita_Nervosa..36.....nerw.lekowa/ataki paniki....pomo rskie xanaxik...............35......nerw.lekowa/ataki paniki.....lubuskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalka
a j właśnie przechodzę atak jakiego daaawno nie miałam puls chyba z 200 i mega lęki że zaraz padne ale bynajmniej wiem że guza mózgu raczej nie mam bo głowa jakoś w tym lęku przestała bole wziełam już drugi xanax i do tego bisocard na ten szalejący puls zobaczymy mam już tego dosy tak bardzo chcę by zdrowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolalka - dasz rade, jestem z Toba! nie padniesz , na pewno nie padniesz ,padaja elektrownie ale nie TY! nie masz guzow to tylko Twoja wyobraznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolalka-a niech to!😠 daj znac jak przejdzie. wypij lodowata wode.zmniejsza puls.nadzieja w xanaxie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lista cd
podAndziusia........24............nerwica natręctw..............Berlin Pelasia 78........29............gorafobia........................War szawa Hexa..............29............nerwica lękowa.................Gorzów Punca24..........24............nerwica natręctw..............Sosnowiec Basiaijuz.........46............nerwica lękowa- była...........Łódź Liduszka.........37............ner. lękowa.agorafobia........Jaworzno Pipek.............44.............nerwica lękowa..................Warszawa Netka30..........32............nerwica lękowa.depresja .....Włocławek MamaJulki........30............nerwica lękowa,depresja..... małopolska Dana39...........40.............nerwica lękowa..................Kujawy Efka43............43.............n.lękowa , agorafobia..........Gdańsk Iiyama(Tunia)...50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.......39.....nerwica lękowa z deprechą...........Warszawa Marijke...........23......nerwica lękowo-depresyjna.........Warszawa Aniołek21........21..............nerwica lekowa................. Poznan Ammarylis .......46 ......nerwica lekowa z agorafobią.... Ostrów Wlkp Olabasia.........52...............nerwica lękowa..............Warszawa Zgredek.........31......................depresja........ . ..............Konin Tamara...........35...................agorafobia........ ..............Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr................Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ......Warszawa Marska...........42............nerwica lękowa....................Kujawy Jagoda...........45...................nerwica lękowa...........Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .............Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia,hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...............nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.......25...........n.lękowa.......... .................Śląsk Kasia100...........43...........n.lękowa.......... .............Poznań Nadzia26...........27............n lękowa............................ślask Asix90...............17......n. lękowa (n. serca)...................Toruń nusia 35.............35.......n.lękowa i inne.........................Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch................okol.Gliwic Sloneczko.mw......24.......nerwica lękowahipohondria.....Wrocław DUSIKA ..............34 nerwica depresja i inne................WROCŁAW GUNIA24......24.......nerwica lekowa i hipochondria.............TCZEW diabel-na-obcasach.....23.......n.lękowa .................. Biała Podlaska goofer1982.... 25.......n.kękowo-depresyjna..............Częstochowa Jaco20 ........20...........n.lekowo-depresyjna..................Wr oclaw Amiga_Gdynia......21..............n.lękowo-depresyjna ........Gdańsk mazanek...........35..............nerwica lękowa...............kraków kitti77..............30............nerwica lękowa,........świętokrz bzium.........24.........n. lekowa, n. jelit, hipochondria!......wrocław Afobamka........30.......nerwica lękowa.................podkarpacie Ania ..............36.......nerwica lękowa.................Tychy Agais..............29.......nerwica lękowa.................Keflavik kokardka 25.......26......n lekowo - depresyjna ............ Slask xanaxik............35.......nerwica lekowa............Zielona Gora Marysia40...........40......nerw.lekowa/nerw weget...Wielkopolska Seniorita_Nervosa..36.....nerw.lekowa/ataki paniki....pomo rskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia40
LOLALKA- bedziesz zdrowa tylko spokojnie , zaraz ci przejdzie, tylko sie nie nakrecaj,to minie jak zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa tutaj
mam dosc zycia jestem zbyt wrazliwa, problemy w pracy, rodzinne w dodatku dorosłe pokolenie DDA jest craz gorzej mam ataki takie ze nie nadaje sie do zycia tzrzesiawka - musze w pracy wychodzic do lazienki bo cal drze, w nocy nie spie , z dnia na dzien mam coraz wieksze lę ki- czy lekarz pierwszego kontaktu mi pomoze czy psychiatra ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwinka
cześć. piszę już kilka dni i ciągle nie mogłam dodac swojego postu ale już ok mam nadzieję. Czuję sie dobrze, byłam na małych wakacjach ,teraz wracam do rzeczywistości;) czuję sie tylko jakaś taka wściekła bez powodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×