Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość lolalka
xanax na zmiane z zomirenem kiedyś tak jak ty sporadycznie ale jak mam większe lęki to co dzień max 0,50 dziennie - wczoraj pierwszy raz 2x050 dziś już 0,25 i jest niby ok gdyby nie te schizy z głowa przeraża mnie że wy robicie badania a ja jeszcze u neurologa nie byłam :( chociaż wcześniej jak były jazdy z serduche to kardiolog co tydzień teraz powiedziałam sobie że przetrwam schizę bez neurologa szczególnie że internista patrzy już na mnie jak na obłakana zobaczymy po wakacjach ( o ile przeżyję) odpukac :) wtedy si zapisze na wizytę i na te tk w sumie podświdomie wiem że to n erwica ale gdzies tam czai się lek a może tym razem to coś poważnego - pewnie tez macie takie odczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za słowa pocieszenia:* Takie to cholerstwo jest:( A ja tak sobie myślę,że tkwimy w maraźmie stosując te wszystkie leki. Czy któraś z was radzi sobie z nerwicą bez leków? ALe nie tak przez tydzień, dwa, miesiąc-ale żyje z nerwicą nie zażywając tabsów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellergot
mysle ze sa na pewno osoby ktore nie biora mocnych tabsow, ale pewnie jakies 99% z nas korzysta z takich lekkich jak melisa, neospasmina, waleriana itp wazne zeby wlansie nie siegac po te mocne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa tutaj
dostałam od lekarza coaxil i nasen przed snem - czy to pomoże na nerwicę? ponoc nie uzaleznia jak inne ogłupiacze lekarz powiedział że z czasem zaczne po nim inaczej mysleć , może ktos napisze.. pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szramka-calkiem bez lekow nie zyje ale ten stan wspomagania tabl.jaki mam teraz akceptuje.nauczylam sie wytrzymywac bez.nie wymaga to wielkich zdolnosci.nie zlicze ile bylo atakow i zlych chwil a ja za skarby swiata nie bralam xanaxu.postanowilam znalezc przyczyne wewnatrz duszy i po odszukaniu nastepowala duza poprawa.TĘDY DROGA PRZY NERWICY!faktem jest ,ze czasem tygodniami nie moge odszukac(np.teraz)o co kaman?wtedy ratuje sie tabl.nie przestajac drazyc swojego umyslu. same tabletki nie wylecza nerwicy.to tak jak na bol zeba -proszek na chwile ukoi-prochnica żre dalej........ z drugiej strony na samym poczatku choroby-uwazam ,ze leki sa NIEZBEDNE!czlowiek jest zbyt slaby ,oszolomiony,zalamany.odzyskujac po nich lepsze samopoczucie nalezy podjac walke z demonami przeszlosci/dziecinstwa/tragedi.... bez zgodnosci pomiedzy tym co czujemy a tym co powinnysmy czuc (poczucie winy,nieadekwatny strach,lek przed odrzuceniem,poczucie krzywdy tlumione latami itp.)nigdy nie bedziemy zdrowe! wiem,ze mozna sie tego nauczyc.nawet nie!trzeba siebie ZROZUMIEC!WTEDY JEST SZANSA ,ZE POCIAGNIEMY PROCES ZDROWIENIA BEZ LEKOW! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia40
NOWA-tutaj- ja bralam coaksil przez pol roku, na poczatku czulam jakby troche poprawe, ale nie na dlugo. Nie uzaleznia to prawda, ale odstawiac to tez lepiej z pomoca lekarza(jesli oczywiscie bierze sie go dosc dlugo).Zaczyna dzialac tak jak powinien dopiero po okolo 3 tygodniach brania, tzn. wtedy mozna zauwazyc jakies efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalka
a co sądzicie o citalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalka
dzięki xanaik już tam buszuję i chyba zaryykuje w końcu całe opakowanie lezy w domu wiecie co ja już całkiem zwariowałam głowa juz tak nie boli ale powiedziałyście że jak boli podczas leżenia to może to by guz .......normalnie boję się położyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia40
Wiecie co cos zaczynam sie zle czuc, dusi mnie w klacie, boli cala lewa reka, lopatka i juz sie normalnie boje . Czy ktos z was tez ma niekiedy takie dolegliwosci? Nie wiem co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa tutaj
xanasik dostałam nasen - taka nazwa leku ale ja juz go brałam bo od lat mam bezsennosc działa faktycznie nasennie ale można go brać tylko wieczorem bo powoduje luki wpamięci na nerwicę dostałam coaxil ale z tego co czytam na ulotce to antydepresant działający powoli, boję się czy mnie jeszcze bardziej nie pobudzi , dzisiaj drżą mi ręce cały czas i łzy się cisna , lęk o wszystko, makabra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia40
nowa-tutaj- poczatkowo mozesz sie troche dziwnie czuc po coaxilu, ale to minie po paru dniach,niczego sie nie obawiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa tutaj
Marysiu jak to dziwnie? bardziej moge się trząść ? napisz coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa tutaj-zaczynajac leczenie jakimkolwiek antydepresantem nalezy sie liczyc z lekkim nasileniem objawow.ja tak mialam......poskarzylam sie i lekarz zmniejszyl(kazal zlamac na pol tabletke)i taka mini dawke przez 4 dni.po zmniejszeniu latwo pszlo!po 4 dniach cala i nic sie wiecej nie dzialo. jezeli twoje tabletki sa podzielne to nic nie ryzykujesz lagodnie przyzwyczajajac organizm do minimalanej dawki leku. lolalka-przestan i sie kladz !jaki guz mozgu kobietoooooooooooo!;) lekarstwa tez bierz .nie ma co czekac .moze sa super trafione i odzyjesz wreszcie:D buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalka
marysiu kochana jak miałam jazdy z serduchem często tak wygladały moje ataki - powiem szczerze wolała bym właśnie coś takiego niż to co teraz przechodzę z głową - bynajmniej swoje serce i jego reakcje już znam nic się nie mart naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalka
jesteś cudowna xanaxik!!!dziękuję chociaż pewnie dziś bez xanaxu się nie obejdzie bo dalej kładę się na 15 aby sprawdzi ...wariatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia40
nowa-tutaj , nic sie nie matrw, troche moze cie potrzasc, moesz miec takze rozdraznienie , lekki bol glowy, ale uwierz z dnia na dzien bedziesz czula sie lepiej, tylko nie odstawiaj, systematycznie bierz tak jak kazal lekarz. A jaka Dawke bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór:) taka dzisiaj przewiana wiatrem wróciłam do domu że do tej pory jestem rumiana i oczy mnie szczypią:) musiałam ze znajomymi wracać do domu na pieszo prawie 2 km. no i deszcz z wiatrem zrobił swoje;) czułam przez cały dzień że gdybym się położyła pewnie zapadłabym w błogi sen. ale nie dopusciłam do tego aby nie mieć bezssennej nocy:) a pogoda pewnie nie cieszy Was wszystkich.. mnie ona pasuje na noc.. niech sobie wieje, leje ja leże, śpię i jest mi dobrze;) buziak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia40
Lolalka- dziekuje ci bardzo, ajakie masz cisnie nie i jak sobie radzisz gdy cie chwytaja problemy z serduchem. Dusi mnie przerazliwie , do tego ta lewa strona, tzn. reka , pol glowy-boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa tutaj
xankasik i marysia40 dzięki za szybkie odpowiedzi :) mam wolny wekend więc komfort psychiczny na sprawdzenie leku - oby mi pomógł wyjść z tego koszmarnego doła marysia40 piszesz o serduchu- ja takie jazdy miałam 10 lat temu, co kilka dni "ataki serca" potem samo się uspokoiło po zrobieniu oczywiście róznych badan w tym kierunku, niestety kilka lat potem zaczęła się trzęsiawka i lęki aż do dziś i jest coraz gorzej, nawet brzdęk szklanki wyprowadza mnie z równowagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalka
marysia typówka poprostu nic nie boj naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buniak
Bransoletka- ozdoba noszona na nadgarstku, będąca jednym z elementów biżuterii osobistej. Bransoletki robione są ze skóry, tkanin, metalu, silikonu, a nawet szkła. Bransoletki mogą być ozdabiane elementami z drewna, kamienia lub muszlami. Bransoletki są również używane w celach terapeutycznych czy też dla identyfikacji, np. bransoletki antyalergiczne, bransoletki identyfikacyjne w szpitalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ogolnie sprana po antybiotykach:(teraz tylko czopeczki zostaly:/ale znow czuje ze mi dretwieje wszytsko:/juz sobie dziwne rzeczy wkrecam ze umre pewnie albo mi noge amputuja bo nie dojdzie krew:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwinka
Stres Stop a jakie czopki bierzesz i na co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno nie pisałam,tylko czytam o czym wy piszecie.Matko,miałam iść do psychiatry,który pewnie dałby jakieś prochy.Po przeczytaniu na forum o tym jak one działają na cały organizm,dam sobie na wstrzymanie.Jeżeli odtruwanie jest gorsze od nerwicy,to klękajcie narody.Bolą mnie plecy,nie mogę spać,pieką oczy.Ciekawe,jaki będzie następny objaw?Musicie wiedzieć,że w moim przypadku był i żołądek,i serce,i wątroba,a teraz ta glowa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stres -stop-metronidazol w objawach ubocznych na dretwienia konczyn!wyluzuj sie ,wygrzewaj i z caaaaaaaaaaalą pewnoscia nic ci nie amputuja ;) ciekawe kiedy zalozymy topik -WYGRALAM Z NERWICA!hmmmmmmmmmmmm?????? akrod-nie boj sie lekow.na poczatku sa b.potrzebne.benzodiazepiny sa zle w nadmiarze.antydepresanty sa praktycznie nieszkodliwe.ja bralam 2 lata fevarin i odstawilam bez przeszkod. zdrowko-tez lubie jak na dworze bieda a ja w lozeczku okrecona kolderka chrapie:D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xanaxik powaznie??:) huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bo ja kiedys tam bralam doustnie to po 2 tabl pamietam ze odstawilam bo zle sie czulam, ale teraz mam takie czopki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stres-stop-POWAZNIE! ale swoja droga to czlowiek potafi sie nakrecic.tez tak mam .niestety...............😭 obiektywnie patrzec to ja potafie ale z boku............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×