Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Xanaxik to ciekawe jak by sobie ze mną poradzili?:) bo ja od dziecka panicznie boję sie wymiotów, kogoś innego a przede wszystkim swoich. na szczęscie chyba z 10 lat ten objaw mnie nie nawiedza ale ciekawe jak by mnie z tego leczyli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Himul
Homary (Nephropidae) - rodzina skorupiaków należąca do rzędu dziesięcionogów. Poławiane gospodarczo na dużą skalę. Są źródłem smacznego mięsa, zaliczanym do owoców morza. Żyją w strefie dennej zbiorników wód słonych. Ich ciało składa się ze szczypiec, odnóży krocznych, głowotułowia i odwłoku. Początkowo do homarów zaliczano skorupiaki z rodzaju Homarus (dawniej rodzina Homaridae), obecnie znanych jest ich znacznie więcej: dobre na nerwy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justah23
Olciaaa!!!:) mam jeszcze pytanie o ten magnez dożylnie, czy moglabys dokladie napisac jak powinno wyglądac skierowanie na magnez dozylnie. chodzi mi co jest dokladnie napisane na skierowaniu, wiesz moj lekarz rodzinny czasami jes nie kumaty i moze nie wiedziec w ogole o co chodzi:) przeczytalam tez na necie ze to musi byc jakies konkretne stezenie magnezu chyba 20% ??? ale nie wiem nie znam sie czy ten magnez popmaga na dlugo??? no bo jak sie skonczy podawanie to w jakims czasie chyba znow są jakiesniedobory??? Olciaaa npisz prosze bo ty jestes specjalistką farmaceutką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim:) Mam nadzieję,żę \"ta\" zagorzała dyskusja ustała i ktoś mi opowie coś o venlectinie i clornxenie:), bo ja niestety tabsy brać muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem krótko i juz
Do Majonezu hydroxyzinum nie jest benzodiazepinem to bardzo, bardzo bezpieczny lek nie ma mowy o uzaleznieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję,ale w necie też znaleźć potrafię:) Chodzi mi bardziej o doświadczenia innych którzy zażywali te leki, czy pomaga venlectina, czy są bezpieczne, czy innym też tak heftować się chciało jak mi się chce, jakie mieli skutki uboczne, itp. Venlectina to nowy lek ponoć dlatego tak mnie to interesuje. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem krótko i juz
nie mozna tego powiedziec bo ten typ lekow na kazdego działa inaczej ja po cloranxenie czułam sie ok ale wiem ze inni bardzo zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem krótko i juz
jedynym bezpiecznym "uspakajaczem" jest hydroxyzyna i oczywiscie ziołowe na reszte trzeba miec baczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RENTA na nerwice przysługuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RENTA na nerwice przysługuje
czy na nerwicę można otrzymać rentę ?prosze o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam milutko .....poczytałam Wasze posty ...zainteresowała mnie wypowiedz na temat benzodiazepin......Dziewczyny bralam kupę lat clonazepam...sama się zgłosiłam na odtrucie organizmu to był koszmar 3 miesiące w szpitalu ....nie bierzcie benzodiazepin wszystkie leki z tej grupy to jest w psychiatry nie lada osiągnięcie każdy lekarz to powie ,że najlepiej uspakajają i wyciszają ale można je brać tylko przez 2 tygodnie ,a póżniej niestety to już jest uzależnienie pozdrawiam.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosita
hej rosita jak uzyskalas popraw nie biorac lekow pilnie prosze o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosita
hej rosa jatez mamnerwice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosita
objawy bole glowy ducznosc leki biore flunaksol a le jest troche lepiej napiszcie cowy bierzecie na nerwice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEKOMANKI
NIE POTRAFICIE SOBIE BEZ LEKOW PORADZIĆ? SŁABE JESTEŚCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosita
do kaski 21 mysle ze jesli masz tylko bole glowy to nie moze byc nerwica jak bys opisala kiedy i jak cie boli glowa moglabym powiedziec wiecej pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terapiazaburzennastroju
przygladam sie dyskusji i nie jest dobrze.po takiej wymianie zdan wiekszosc ludzi zrezygnuje z leczenia co moze skonczyc sie SAMOBOJSTWEM.prwadziwa depresja i nerwica wymaga stosowania lekow!leki typu benzo sa bezpieczne krotki czas badz okolicznosciowo.w mamecie zwiekszania dawek i spozywania ich regularnie staja sie tykajaca bombą. bardzo prosze o zakonczenie tej dyskusji w trosce o potrzebujacych pomocy i leczenia. swoim wlasnym przykrym doswiadczeniem nie mozna odbierac wiary w lekarzy i osiagniecia medycyny(leki) pragne zauwazyc ,ze ludzie chorzy na podaczke zazywaja cale zycie pochodne benzodiazepin,kwasu barbiturowego,hydantoiny i wiele innych i musza z tym zyc. umiejetnie prowdzone leczenie -opierajac sie glownie na lekach przeciwdepresyjnych wspierajcac w ciezkich chwilach przepisanymi przez lekarza "uspokajaczami"jest zgodne z wiedza medyczna. wasza dociekliwosc, czeste konsultacje,pytania do lekarza musza znalezc odpowiedz ze strony prowadzacego.to wskazuje na dobra terapie i lekarza. prosze polegac na swojej intuicji,zaufac lekarzowi i leczyc sie ze spokojnym sumieniem. zycze powodzenia i zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. któraś z Was dziewczynki nazwała kiedyś mój mózg symulantem i sama juz nie wiem czy nim jest:( znowu dzis miałam swoje odrealnienie. ono chyba zmieniło swą formę i podobne jest teraz do deja vu. tylko ze normalne deja vu odbywa się w miejscach, sytuacjach które nigdy sie nie zdarzyły na pewno a nam wydaje się ze to juz było choc to niemozliwe. a u mnie te sytuacje mogły się zdarzyć na 100% bo moje dni są prawie codziennie takie same. I dzis znowu miałam takie osłupienie. nagle dziwne uczucie mnie ogarniające jakby to juz było i chwila wyłączenia . maM dosc. a jestem przed okresem,. w padaczce ponoć kobiet odczuwają padaczkę silniej przed miesiaczką. Dość juz mam.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torello
pozdrowienie wszsytkim! ciesz esie ze dyskusja staje sie rzeczowa :) tak trzymac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torello
co Wy na to , zeby zalazyc tak baze danych z opisem problemow izastosowanej terapi medycznej i osiagneitych skutkow? kazdy z forowiczow opisalby tam juz spokojnie wszystko a tak to groch z kaputsa :)) na poczatek mozna by sie umowic z kims zeby przechowywal ja na swoim kompie jako pliki txt apozneij ewentualnie ktos mogly zrobic stronke www z taka baza? byloby to z pozytkiem dla wszystkich, nei uwazacie? jak Wam sie podoba? sluze pomyslem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja tez walcze z nerwica od listopada zeszłego roku ,a 7lat miałam spokój! Na razie biore tylko ziołowe na uspokkojenie i magnez, raz jest lepiej raz gorzej :( jakos trwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrówko, ja też tak mam:( Nawet dzisiaj mi się zdarzyło, siedziałam w pracy, rozmawiałam przez telefon i nagle bach! - takie uczucie jakby zdarzyło się to już nie raz, jakbym rozmawiala już kiedyś w tym samym miejscu na ten sam temat i poczucie takiej bezsensowności, zawiesiłam się jak leniwiec na drzewie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torello
do lekomanki chcesz pomagac czy szkodzic? jasne, racja , badz mocny! lecz nie kazdy urodzil sie Herkulesem.. tu : raczej 7 glowa Hydra :D czyz nie tak? Primum non nocere!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet jeżeli człowiek jest słaby to co w tym złego?! Nie jesteśmy zwierzętami żeby siebie nawzajem zjadać...pomagajmy sobie,to ludzkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torello zły pomysł cześć
torello zły pomysł, cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×