Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

DO LULEK Przepraszam cie bardzo ale to ja sie najpierw pomyliła bo miało być bez przerwy tylko tak jakos mi sie wystukało .......nie wiem kiedy bedziesz wierze ze masz nadmiar obowiazków ale jak będziesz mógł i tu zajrzysz to przeczytałam wszystko doszło prosze o kontakt na NK wyslij mi swoje namiary ....pozdrawiam .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulek
OSTATNI WPIS AGA81. JESLI MASZ TO ,TO GRATULUJE,JESTEM PEWIEN ,ZE NIE BEDZIESZ ZALOWAC CZASU ,PIENIEDZ?.jA cI ZYCZE WSZYSTKIEGO NAJ. DO CHERUBINKA;to jest absolutnie Twoj wolny wybor,kupic ,czy nie,czytac ,czy nie.Na temat mojej choroby moglbym Ci opowiadac calymi dlugimi jesiennymi wieczorami i nie starczylo by czasu.Dlatego prosilem o bardziej bezposredni kontakt z zainteresowanymi,a nie na forum.Znalazlem sie na tej stronie ,tylko dlatego ,ze mialem troche nudy i klinelem w panik atac,zobaczyc ,co sie z ludzmi dzieje.Po kilku postach zdecydowalem napisac,bo wierze ,ze moglem pomoc podajac namiary na te ksiazke.Jesli tak wierzysz w psychologow i psychiatrow,to odpowiedz mi tylko na jedno pytanie.;W JAKI SPOSOB ONI CIE LECZA ? ANO W TAKI SAM JAK TO POGARDLIWIE MOWICIE,NASTEPNA KSIAZKA O ZMIANIE MYSLENIA. TO JEST DOKLADNIE SPOSOB PSYCHOLOGOW,PROSTOWAC CI MYSLI. A W JAKI ONI SPOSOB TO ROBIA,TO CI ODPOWIEM;PRZEKAZUJA CI WIADOMOSCI,KTORE SAMI NABYLI NA STUDIACH W ROZNYCH KSIAZKACH,W ROZNYCH BIULETYNACH.I NIC WIECEJ.JEDNI SA LEPSI DRUDZY GORSI.NIE OTWIERAJA CI GLOWY I CZEGOS TAM NAPRAWIAJA,PRZESTRAJAJA.NIE,TYLKO PROBUJA WPLYNAC NA TWOJA PODSWIADOMOSC.I NIC WIECEJ. WIESZ KTORY BEDZIE LEPSZY? /TEN KTORY BEDZIE UMIAL TOBA LEPIEJ I DLUZEJ STEROWAC. BO DOBRY PSYCHOLOG TO TAK JAK DOBRY ADWOKAT,CZYM DLUZEJ TRZYMA W SWOICH REKACH ,TYM JEST LEPSZY TA KSIAZKA B YLA BESTSELLERM W KREGACH PSYCHIATROW I LUDZI ,KTORZY MIELI OKAZJE JA PRZECZYTAC.TRZEBA BYLO TYLKO ZAJZEC I DOWIEDZIEC SIE KTOZ TO TAKI ,TEN BARRY. OSTATNI WPIS ,BO NASTAPILA JAKAS DZIWNA SYTUACJA.;WY PROSICIE O POMOC,JAKAKOLWIEK,JA NIESWIADOM CO MNIE CZEKA,PROBUJE COS DLA WAS ZROBIC,A WYCHDZI ,ZE MUSZE ODPIERAC ATAKI.PARANOJA. MIMO WSZYSTKO ,ZYCZE WAM ,WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO,POWROTU DO NORMALNEGO SWIATA,TAK JAK MNIE SIE TO UDALO,A JAKIM SPOSOBEM,TO JUZ KAZDEGO OSOBISTY INTERES.POZDRAWIAM ps.do LKJH I BIANKA I DO KAZDEJ ,KTORA SIE ZDECYDUJE NA KONTAKT ZE MNA to zajrze tu jeszcze pare razy i jeli macie takie zyczenie to podajcie namiary.Do bianki juz wyslalemm email,ale cos chyba nie tak z tym adresem. moge rowniez zadzwonic,jak wolicie.pozdrowionka dla tych ,ktore potrzebuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulek juz pisalam ze nie korzystam z pomocy psychiatry i psychologa bo istnieje prawdopodobienstwo ze nie mam nerwicy.Na stuprocentowa diagnoze mam zaczekac do dnia w ktorym do pracy nie wroce.... W osrodku mam dwoje 16latkow ktorzy cierpia na nerwice lękowa.Maja terapie indywidualna z nasza p.psycholog i grupowa.Chodza na nia od prawie roku i efekty sa naprawde widoczne.Pozwolilam sobie na tel.do mojej kolezanki wlasnie tej psycholog z ok.30lstazem.Jak jej powiedzialam o twoich rewelacjach to nie obraz sie wysmiala cie:/Tak jak ja stwierdzila ze ksiazka moze wspomoc walke z ta choroba ale NIE WYLECZYC.Uwazam ja za naprawde dobrego fachowca pomogla juz wielu ludziom i normalne jest ze wierze jej a nie tobie.Nie jedna osoba z nerwica przeczytala ta rewelacyjna ksiazke i co???i g...za przeproszeniem.Jasne pozytywne myslenie odpieranie czarnych mysli i inne bla bla bla tylko dlaczego lęki dalej codziennie powracaja???dlaczego w dalszym ciagu jest tylu ludzi ktorzy sie zmagaja z ta choroba???PO PRZECZYTANIU TEJ KSIAZKI!!!Nie wiem jaki masz w tym interes ale masz...ja cie juz \"zlustrowalam\"i uwazam ze ostro cos krecisz.Zal mi tylko dziewczyn a zwlaszcza Bianki bo dziewczyna naprawde cierpi krzyczy o pomoc a ty \"okreciles sobie ja wokol palca\"robisz jej zludne nadzieje bawisz sie jej kosztem w \"uzdrowiciela\"wykorzystujesz zamiast powiedziec\"Laska znajdz naprawde dobrego psychologa idz na terapie sprobuj przynajmniej rok sie jej trzymac i na wlasnej skorze przekonaj sie czy ci pomaga czy nie\".Nie ty radzisz przeczytanie ksiazki wpierajac jej ze cudowna moc slow zawartych w tych madrosciach uzdrowi ja.Tylko musi przeczytac od deski do deski.To co robisz jest chore i wstretne:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps... \"Leczenie nerwicy może być prowadzone na trzy sposoby: psychoterapia, farmakoterapia oraz specyficzna forma psychoterapii, jaką są rozmaite techniki relaksacyjne. Często wszystkie formy leczenia stosuje się łącznie, jednak najistotniejszą z nich jest psychoterapia. Dlaczego? Otóż jak już przeczytałeś wcześniej, istotą nerwicy jest intrapsychiczny konflikt emocjonalny. Objawy tego konfliktu często (nie zawsze) można likwidować przy pomocy takich środków jak benzodiazepiny i ich pochodne (silnie uzależniające) lub leki przeciwdepresyjne. Leczenie farmakologiczne należy traktować jedynie jako krótkotrwałą interwencję w stanach skrajnego lęku (niekiedy groźnego dla życia, np. w stanie paniki). Dłuższe przyjmowanie benzodiazepin i pochodnych prowadzi do uzależnienia, zaś po odstawieniu leków lęk i inne stany nerwicowe przybierają na sile. Najskuteczniejsza w walce z nerwicą jest psychoterapia, która może być prowadzona kilkoma metodami: terapia nastawiona na wgląd w konflikt psychiczny (np. terapie psychodynamiczne), terapia behawioralna, która pomija wgląd ma zaś na celu zmianę niewłaściwych zachowań (np. desensytyzacja w nerwicy objawiającej się fobią), terapia poznawcza, której celem jest korygowanie zaburzonego postrzegania siebie i świata (np. prowadzącego do odnajdowania w nim zagrożenia), terapia grupowa prowadzona różnymi metodami, często nastawiona jedynie na udzielanie wsparcia. Techniki relaksacyjne (właściwie stosowane) mają co najmniej dwa rodzaje zastosowań: profilaktyczne - zapewniają higienę psychiczną, która może Cię uchronić przed rozwojem nerwicy, jeśli jesteś stale wystawiany na sytuacje, które mogą być czynnikiem wywołującym, terapeutyczne - pozwalają zmniejszyć lub całkowicie zlikwidować stres oraz lęk, co daje Ci chwilę wytchnienia i pokazuje Twojej psychice, że można żyć inaczej, co skłania ją do pokonywania problemów.\" Wiesz Lulek z kim mi sie kojarzysz???z \"uzdrowicielem\"ktory twierdzi ze majac raka nalezy odciac sie od medycyny nie dac sie zoperowac nie przyjmowac chemioterapii tylko udac sie do \"Harrego z Tybetu\"(chlopaki nie placza\")ktory poglaszcze po glowie karku udach i powie\"jestes zdrow\"...Zastanawiam sie wciaz jaki ty masz w tym cel bo to co wypisujesz mija sie z checia pomocy:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.pampers.pl/spiezdrowo/gallery_view.php?type=photo&id=3255 Zglosilam mojego synka do konkursu pampersa.Mozecie oddac swoj glos na niego???Bedziemy z Kacperkiem b.wdzieczni:)Link najlepiej jest wkleic w gg wejsc na strone oddac glos i zatwierdzic go na swojej poczcie.Gdy Kacper zdobedzie 50 glosow otrzyma duza paczke pampersow:) Zbieram sie na jazdy brrrr....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie tez...tylko ciekawe czy jest cieplo, niedlugo wychodze wiec mam nadzieje ze pozytywnie sie zaskocze:) gdyby nie to myslenie o chorobach to bylo by super pozdrawiam, milego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samo czytanie książek owszem może pomóc, ale przede wszystkim trzeba tego chcieć i uwierzyć. ja próbowałam różnych sposobów, ksiązek, homeopatii, bioterapii i innych, ale najlpeiej i w 100% pomogł mi psycholog i tego własnie wam polecam. Bo trzeba pogadać, wypluć z siebie wszelkie problemy, myśli, które nas męczą, nauczyć się odbierać swoje lęki, wsłuchiwac się w siebie. Ja już mam spokój i wiem, zę do tego nie wrócę:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulek napewno przyszło ale to poczta mojej córki a ona jest w szkole jak wróci to przeczytam ale jesli tu predzej zajzysz to podaje ci numer na który mozesz zadzwonić oczywiscie jesi to nie jest zaden kłopot 0507747115.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim. daawno mnie nie było i źle mi z tym. skończyłam niedawno praktykę, która pochłonęła mi każdą minutę mego życia. i wiecie, ze w czasie jej trwania czułam się ok. raz miałam wyłączenie świadomosci ale chyba z powodu nawału pracy nawet się nie przejęłam. A praktyka się skonczyła, ropoczęły normalne studia i wiecie co? przez ostatnie 3 dni 8 razy miałam wyłaczenie świadomosci!! nie wiem czy mam zacząc sie bać czy po prostu mój mózg odpoczął sobie od pracy i kiedy mam chwilę wolnego on znowu zaczyna.. w weekend byłam w domu tylko z tatą a że miał grypę i źle się czuł to nic do roboty i gadania nie miałam w domu. no i te odrealnienia nachodziły. mieszkałam całe praktyki sama w wynajętym mieszkaniu i było ok. jak praktyki się skonczyły ja zaczynam się bać i wogóle. kochane, kochani to nerwica?? pozdrawiam wszystkich strauszków i całkiem nowych forumowiczów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chieronimka
wiesz ty tak kazdemu doradzasz , taka jestes wszechwiedzaca tylko sama sobie nie potrafisz pomóc! zalecasz terapie i psychologa , a czemu sama nie zaczniesz sie porzadnie leczyc??? tylko tu na forum piszesz ze nie radzisz sobie ! nie pisz ogolnie o dziewczynach bo kazda ma wlasne zdanie i glowe na karku od myslenia ! proponuje zebys jednak ty skorzystala z porad dziewczyn i psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Pojedynek z nerwicą A. Polender 2.Autosugestia. jak mysleć pozytywnie- Anselm Grun OSB 3.Lęk i depresja Shirley Trickett 4.Jak przestać się martwić i zacząc żyć D. Carnegie 5.Potęga optymizmu A.L.McGinnis 6.Jak zwycieżyć depresję Serafino Falvo 7. Jak pokonać depresję Dr. Archibald Hart 8.Depresja przyczyny objawy jak sobie radzić bez leków M. Sara Rosenthal 9. Pokonać lęk- Lavinia Plonka 10.Spokój od zaraz Paul Wilson czytala ktoras z was te ksiazki ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LULEK
DO CHERONIMKA MOWILEM OSTATNI,ALE JAK MNIE NAZYWASZ OSZUSTEM,TO MUSZE JESZCZE RAZ KLIKNAC. GDYBYS ZADALA SOBIE TROSZECZKE TRUDU I PRZECZYTALA MOJE POSTY,TO MOZE BYS NIE PISALA TAKICH IDIOTYZMOW.OD SAMEGO POCZATKU,POWIEDZIALEM ,ZE CHYBA MAM SPOSOB NA TE WASZE LEKI I W KTORYMS TAM POSCIE PODALEM NAMIARY,ABSOLUTNIE NIE MOWIAC ,ZE MUSISZ KUPIC.SUGEROWALEM ,ZE TO NAJLEPSZE WYJSCIE.,ALE OD SAMEGO POCZATKU POWIEDZIALEM ,ZE JESLI KTORAKOLWIEK ZECHCE ZE MNA POGADAC,TO JESTEM DO USLUG.ZA DARMO,BEZ ZADNYCH OPLAT,Z CHECI POMOCY TYM CO CIERPIA NA TO DZIADOSTWO.PO PROSTU POGADAC,A ZE PRZY OKAZJI MOZE MOGLBYM POMOC , TO ZA TO ZOSTALEM OKRZYKNIETY OSZUSTEM. TO TY SIE STARASZ PRZEWODNICZYC NA TYM FORUM,TY KTORA JESTES POSREDNIO PSYCHOLOGIEM I MASZ ZNAJOMA,KOLEZANKE,OBOJETNIE KOGO TAM TY NAWOLUJESZ DO WIZYT,DO DLUGOTRWALEJ TERAPI, I CO JEST NAJGORSZE ZE WSZYSTKIEGO TO WMAWIAC DZIEWCZYNA,ZE TAK MUSI BYC I TRZEBA SIE POGODZIC I Z TYM ZYC NIC BARDZIEJ POKRETNEGO .KAZDY PSYCHOLOG POWTARZAL MI TO PRZEZ LATA. DLATEGO TU JESTEM,ABY POWIEDZIEC WAM ,ZE TO JEST ABSOLUTNA BZDURA.WYJSCIE Z ATAKOW PANIKI JEST MOZLIWE I TO PROSCIEJ NIZ SIE KAZDEJ WYDAJE. TRZEBA MIEC TYLKO TEN KLUCZ,ABY PRZESTAWIC MYSLENIE.PROSTE,A WYDAJE SIE NIEMOZLIWE. TA KSIAZKE TEZ PROBOWANO ZMARGINESOWAC(pewne grono)PONIEWAZ ZOSTAL ODTAJNIONY SPOSOB,WCZESNIEJ ZNANY ZAPEWNE TYLKO TYM ,KTORZY POKONCZYLI STUDIA W TYM KIERUNKU I DOILI KASE Z TAKICH JAK MY. JESLI ZAS CHODZI O KSIAZKI,TO PROSZE BARDZO.PODAJ MI JAKIS KONTAKTOWY ADRES,A JA CI ZAPAKUJE CALA MOJA KOLEKCJE,ROZNYCH TYTULOW ZWIAZANYCH Z TEMATEM I WYSLE CI JE ABSOLUTNIE ZA DARMO.BEDZIESZ MIALA CZYM ZABLSNAS NA GRUPOWYCH SPOTKANIACH. DO WSZYSTKICH ;Z TYM NIE TRZEBA ZYC,MOZNA WSTAWAC USMIECHNIETYM KTO SIE ZDECYDOWAL NA KSIAZKE TO DOBRZE,A KTO CHCE POGADAC ZE MNA ,JESTEM GOTOW,ALE JUZ NIE W TYM MIEJSCU. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2.Autosugestia. jak mysleć pozytywnie- Anselm Grun OSB 4.Jak przestać się martwić i zacząc żyć D. Carnegie ja czytalam i polecam:) PS;okresik nadszedl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaM
"TRZEBA MIEC TYLKO TEN KLUCZ,ABY PRZESTAWIC MYSLENIE." ale kazda z nich ma inny i inny zamek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulkowa
LULEK popieram twoja wypowiedz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulkowa
lulek nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do chieronimka czy ty TROLU nie potrafisz czytac czy cos z toba jest nie tak???wyraznie napisalam ze istnieje duze prawdopodobienstwo ze nie mam nerwicy tylko dlugotrwaly stres i NIE POTRZEBUJE poki co wizyt u psychologa czy psychiatry!!!Niech to dotrze wreszcie do ciebie!!!:-o Lulek w zadnym wypadku nie przewodnicze tu(szefowa jest stres-stop:p ;) )i nie chcialam cie obrazic a na pewno nie bylo to moim celem.Oszukiwaniem w twoim przypadku nazywam to ze odradzasz dziewczynom wizyte u psychologa i psychoterapie!!!!ze dla ciebie jedynym madrym leczeniem jest przeczytanie ksiazki!Jestem ciekawa czy autorem tego cuda jest jakis psycholog czy psychiatra i czy tez odradza inne metody leczenia nerwicy tj.terapie!Bo jesli tak to taki z niego dobry fachowiec jak z koziej doopy trabka!Stwierdzilam ze zaczekam na efekty u dziewczyn jakie wystapia po przeczytaniu tej ksiazki i dlaczego nie kontaktujesz sie z Bianka???przeciez dziewczyna podala ci juz nawet swoj nr.tel.!na objecywaniach skonczyles???poszlo to za daleko???dziewczyna wrecz blaga cie o pomoc a ty co???\"do widzenia\"???:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"JESLI ZAS CHODZI O KSIAZKI,TO PROSZE BARDZO.PODAJ MI JAKIS KONTAKTOWY ADRES,A JA CI ZAPAKUJE CALA MOJA KOLEKCJE,ROZNYCH TYTULOW ZWIAZANYCH Z TEMATEM I WYSLE CI JE ABSOLUTNIE ZA DARMO.BEDZIESZ MIALA CZYM ZABLSNAS NA GRUPOWYCH SPOTKANIACH.\" daje ci namiary na mnie pakuj mi ksiazki na poczte mgb6-27@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi sie tak wydaje ze lulek nie istnieje bo by sie juz ze mna skontaktował przeciez wie z moich wpisów ze potrzebuje pomocy lulek jesli jesteś dlaczego nie zadzwonisz jesli ten telefon jest dla ciebie zadrogi to mozesz przeciez wyslłać smsa i podac mi twoje namiary na NK ....... siedze tu jak idiotka i czekam czy nie przeczytałes mojego numeru ? całe forum juz go przeczytało tylko ty nie zauwarzyłes czy co ? Jednak pozostłe dziewczyny nie sa tak łatwowierne jak ja znowu zrobiłam z siebie idiotke ......... pozdrawiam was dziewczyny ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi sie tak wydaje ze lulek nie istnieje bo by sie juz ze mna skontaktował przeciez wie z moich wpisów ze potrzebuje pomocy lulek jesli jesteś dlaczego nie zadzwonisz jesli ten telefon jest dla ciebie zadrogi to mozesz przeciez wyslłać smsa i podac mi twoje namiary na NK ....... siedze tu jak idiotka i czekam czy nie przeczytałes mojego numeru ? całe forum juz go przeczytało tylko ty nie zauwarzyłes czy co ? Jednak pozostłe dziewczyny nie sa tak łatwowierne jak ja znowu zrobiłam z siebie idiotke ......... pozdrawiam was dziewczyny ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi sie tak wydaje ze lulek nie istnieje bo by sie juz ze mna skontaktował przeciez wie z moich wpisów ze potrzebuje pomocy lulek jesli jesteś dlaczego nie zadzwonisz jesli ten telefon jest dla ciebie zadrogi to mozesz przeciez wyslłać smsa i podac mi twoje namiary na NK ....... siedze tu jak idiotka i czekam czy nie przeczytałes mojego numeru ? całe forum juz go przeczytało tylko ty nie zauwarzyłes czy co ? Jednak pozostłe dziewczyny nie sa tak łatwowierne jak ja znowu zrobiłam z siebie idiotke ......... pozdrawiam was dziewczyny ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chieronimka
ty przy kompie spisz ?? ty nie wiesz sama co piszesz , dobrze mowilem ze tobie jak ktos cos powie ze nie masz nerwicy tylko stres to juz tak myslisz. jeszcze takiej chorej osoby jak ty to nie widzialem na forum. nie masz wlasnego zdania !! i kiełbie we łbie !! nie wypowiadaj sie na tym forum bo az zal dupe sciska! jestes psudo psycholozka , wszystko wymyslasz to twoja wyobraznia jest za bardzo pobudzona!! a jazdy to masz ale w domu sama ze soba!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chieronimko zauwazyłas ze wszystko podałam mu jak na tacy a on się nie odzywa jesli już na poczte na interie nie może ze mna złapac kontaktu to ma przeciez numer telefonu a sms nie jest znów taki drogi ..........chetnie bym z lulkie porozmawiała tyle nadziei robił a tu od wczoraj nic ..... lulek prosisz o kontakt zainteresowane dziewczyny a sie nie odzywasz jak to mamy rozumieć .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego tak atakujesz chieronimke przeciez kazdy ma prawo do własnego zdania jesli ci nie pasują jej wpisy po prostu nie czytaj ich .....jestesmy tu po to zeby wzajemnie sie wspierac , doradzac , pocieszc a nie dołowac niegrzecznie z twojej strony ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×