Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość nerwi
niunia - a w jakim kraju mieszkasz?? masz szczecie przynajmniej wiesz ze EKG jest w porzadku, ja najwczesniej dowiem sie dopiero za miesiac a do tego czasu caly czas jak zakluje mnie serce bede miala swiadomosc ze moge dostac zawalu :( ale coz nie nalezy sie poddawac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!mi teraz najbardziej dolega bolglowy i to nie caly czas tylko co chwilke.Nie umiem nawet go opisac trwa to kilka sekund z duzym nasileniem , ale zaraz puszcza i za jakis czas pojawia siew innym miejscu czasmi nawet w tym samym.Taki jakby punktowy ucisk,mam wrazenie jakby mi ktos na mozg nciskal np placem,a o tyle glowy i kregach juz nie wspomne bola mnie cly czas.U lekarza bylam ale nwet nie skomentowal tego Pani Dr.Sam juz nie wiem boje sie ze dostane wylewu.Wypilam wczoraj reddsa i lampke szampana i czulam sie pijana, poniej z ciekawosci zaciagnelam sie papierosem i juz zaczlo mnie dusic i dretwiec reka lewa,ale powiedzialm,ze jak mam umrzec to umre teraz nie w samotnosci.Dzisiaj taki bol mnie obudzil prawy dok gloy taki ucisk,glowa jakby z mosiadzu,wrazenie kurczennia czy sciskania moozgu.Jakie to straszne.....czy ktos ttak m?????Pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciu ja mam podobnie od 4 lat,prawie codziennie coś takiego jak opisałaś.Przechodzi na kilka dnia i znowu się pojawia.Niedawno miałam jakies 2 tygodnie spokoju,jednak kilka dni temu wszystko powrociło,teraz schizuje,ja w przeciwieństwie do Ciebie boję się raka,nie wylewu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz o tylu chorobach co mysleto tragedia......:(czasami jest to takie uczucie jakby przewialo mi glowe ...bardzo ciezkie jest to do opisania te bole glowy i nie tylko......mecza mnie codziennie:(:(:(nie sa tak silne ale dokuczliwe i sieja paraluizujacy lek przed tym co moze sie ze mna staac lub na co jestem chora ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam na imie Marta i od 4 lat cierpię na nerwicę lękową....Dziewczyny proszę pomóżcie mi...wrócić do normalności. Mam dość życia w ciagłym lęku. Pozdrawiam wszystkich i proszę o radę...jak z tym żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciu doskonale Ciebie rozumiem,nawet nie wiesz jak doskonale. Rzeczywiście te bóle nie są silne,ale są i u mnie też powoduje to silne lęki,ciągle żyję w przekonaniu o ciężkiej chorobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka120
Pozdrawiam wszystkich i chcę zapytać jak sadzicie jakie badanie jest lepsze na kregosłup tomografia komputerowa czy rezonans magnetyczny Ludzie co jest ze mna grane wczoraj mrowienia jak wam pisalam a dzis od rana pieczenie od żołądka az do gardła ciagle wzdęcia i odbijanie ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama75
Witam bianka120 o ile mi wiadomo to rezonans magmetyczny naj lepszy na kregosłup i na glowe najbardziej jest wiarygodny. Umnie tez nie ciekawie pierf przestalam slyszec na jedno ucho przeszlo to teraz zas tak jakos mi dziwnie ja tez ide na rezonans magnetyczny kregosupa 6 marca ciekawe co wyjdzie. N arazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __oleska
witam wszytskich. niebylam nigdy z tym u lekarza..a czuje że jest ze mną coraz gorzej...denerwuje się wszystkim, nawet tym że dzwoni do mnei numer którego nieznam(:o) gdy się zdenerwuję to eh...wyimotuje, nie jem, mam biegunki, o bólach i ścisku brzucha niewspominam.nic mi się nei chce, jeestem ciągle zmęczona, kiedyś miałam dziwne wybuchy agresji- leciałam do każdego z łapami:( do tego mam ciągle wysoki puls, nieraz serce waliło mi jak oszalałe dłuzej już tak niemogę:( i moje pytanie jest takie. jedni mnei przekonują abym poszła do zwykłego lekarza na początek, inni by udać się do psychologa...sama niewiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __oleska
w ostatnim zdaniu miało być psychiatry zamiast psychologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie mam już wszystkiego dosyć znów umieram mam taki silny ból w klatce piersiowej że chyba ze strachu oszaleje gniecie mnie w mostku i moje myśli ciągle w tym miejscu boje się że to na zawał jeszcze dzisiaj się dowiedziałam że jeśli czlowiek ciagle o czyms mysli to w końcu to nastapi a ja ciągle mysle że ten ból w klatce piersiowej to na zawal .........Mam już dosyć tak jak teraz to się wszystko nasililo tak jeszcze nigdy nie było jestem osobą wierzacą ale moja wiara zaczyna slabnac dlaczego Pan Bóg dopuszcz takie cierpienia tu z zewnatrz nic niby nie widac a mnie od środka jakby rozrywało nie potrafie tego pojąć co to tak boli jakby mi klatkę rozrywało i to pieczenie .............powiedzcie coś bo wpadam w panike .........Kama powiem ci że mi lekarz zlecil tk głowy bo powiedział że rezonans wykonuje sie przed operacja i nie chciał mi dac na niego skierowania ale dzisiaj do tych zawrotów doszedł ten ból w klatce piersiowej to mnie przeraża chyba będzie koniec ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleska coz mam ci poradzic to jest po prostu urok nerwicy na poczatku też tak miałam ciągłe biegunki i przeczulenie na chałasy i tez sie tym martwiłam jak sie z tym uporałam to przyszły nowe ciekawsze dolegliwosci przerażenie mnie ogarnia gdy serce mi skacze a klatkę piersiowa rozsadza ból w głowie wiruje jakby człowiek był na karuzeli żołądek ściska i piecze az do gardła ciągle żyłam nadzieja że to kiedyś minie ale teraz nie widzę juz nadziei czy może mi ktoś pomóc ,........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama75
bianka120 wlacz gg to pogadamy i ci cos opowiem moze to cie uspokoji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martika255 jeśli bedziesz tu zaglądać to prosze napisz o jakich solach pisałaś i na co one pomagaja dziękuje ci za słowa które napisałas że to w górze ktoś czówa nad naszym życiem , ale wiesz jak człowieka złapie tak mnie ostatnio wszystko po kolei to zapomina i nie dowierza że ktos w tym momencie cierpienia czuwa..Boze przebacz że bluznie ale szukam cie rozpaczliwie i nie slysze,błagam nie opószczaj mnie rozpel w moim sercu chociaż malenki płomyczek nadziei te cierpienia które my wszyscy przechodzimy tylko ty możesz uleczyć spojrzyj na nas cierpiących i pobłogosław .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama cos się stało z komputerem, bo nie moge załączyc gg czekam az syn wróci to mi to sprawdzi przykro mi bo bardzo chetnie bym z toba porozmawiała ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie:) Ostatnio jestem jakby zawieszona. Od rana do wieczora czuję się jakbym nie utrzymywała równowagi. Stojąc mam wrazenie, że się chwieję. Zastanawiam się czy sie nie przewrócę zaraz. Albo nagle glowę mam tak ciezką, że nie moge jej utrzymac i tylko gdy leze jest jako tako. Jade w tramwaju lub autobusie to mam wrazenie, że sie kiwam na boki i zaraz kipnę. Częściej robi mi się słabo, ostatnio w kosciele oraz w tramwaju juz mialam ciemnosc przed oczami. Ocuciłam sie na najblizszym przystanku. Jakas babka dala mi cukierka na pocieszenie, bo marnie wyglądałam. Myślała, że mam kłopoty z sercem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama75
A ja dzisiaj z wynikami do NEUROLOGA boze tak sie boje pewnie powie ma pani raka kregoslupa boze oby nie wczoraj stres bo rezonans a dzisiaj bo lekarz ja sie wykoncze. Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kama spokojnie...nigdy nie słyszałam o raku kregosłupa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julcia20
A ja jestem przraznon od wczoraj bolaly mn9e wszystkie kosci szcegolnie lewa str -noga i reka,kolana itd mysdlalam ze to reumatyzm,ze kreci mnie na zmiane pogody.Ale obudzilam sie z bolem lewej lopatki i do teraz mnie boli z tym, ze strasznie boli mnie lewa reka i to w roznych miejscch sie nasila,az po barki.Nie wiem co sie dzieje czy to na zawl????czuje bole zoladka i brzucha,jest mi bardzo dziwnie nigdy trakiego uczucia nie mialam.O co w tym wszystkim chodzi???Zaczelo sie od wczoraj wieczora,czy to jakis rak kosci???Najbardziej nasilone jest to z lewej str, praw mnie rzdziej boli.Czy ktos tak mil???Pomocy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wątpię Julcia aby to był jakikolwiek rak;rak wyszedłby juz przy prostym badaniu krwi (morfologii), bo przy chorobie nowotworowej bardzo zmienia się obraz krwi ( np liczba białych ciałek krwi ) - po krwi można poznać większość chorób; pewnie masz jak zwykle któryś z milionów objawów naszej \"wspaniałej\" nerwicy, ja te wszystkeie kłucia i bóle w roznych miejscach traktuje jako ból jakiegoś nerwu, a nerwy jak gałązki oplatają każdy narząd i są w rękach, nogach, tułowiu, szyji, głowie...wszystko więc może boleć jeśli ma sie nerwoból - przynajmniej ja sobie to tak tłumaczę i się pocieszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaabbb
kiedy to sie skonczy?;( jaz mam dosyc tak mnie wszystko boli ze nie mam sily nawet pisac o tym ale zagladam tutaj regularnie. Pozdrawiam i zycze zdrowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yack35
Powiedzcie mi czy przy tych wszystkich objawach zauwazyliscie u siebie zmiany w wygladzie?Na przyklad podkrazone oczy blada cera ,gorszy wyglad ogolnie?Bo ja mam tak ze jak sie zle czuje czyli mam te gorsze dni to od razu po mnie widac-jestem blady jak trup i mam podkrazone oczy a wy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama75
Witam wszystkich serdecznie A ja sama niewiem co mi jest wyniki ok wczoraj bylam z badaniami i nic nie wykryto a ja dalej zle sie czujei chyba dalej bede robic badania tylko niewiem jakie . POZDRAWIAM PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem chora i leze w łozeczku. I przez tą chorobe zupełnie zapomniałam o mojej nerwicy :P Jakoś mi nic nie dolega, brak dusznosci, krecenia sie w głowie, boli w klatce....:D Yack35 > wiesz , ze tez to zauwazyłam.. Gdy mam gorsze dnie tzn kiedy mam objawy nerwicy wyglądam jak stary rupiec 😭 Tez mam oczy podkrązone i taka ziemistą cere.Nawet wosy nie chcą mi się układac tak jakbym chciala :(. Nawet moj maz zauwazył to u mnie i kazał mi zrobic ponownie badania czy nie mam aby anemii :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama no jak nie wiesz co Ci jest....?! przeciez to nerwica ! i nie wiem jakie badania bys zrobiła to wszystkie wyjdą Ci super :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babola
Witajcie dziewczyny!! Dawno mnie nie bylo- ale staralam sie sledzic to co piszecie... Ja ostatnio bylam chora(znow na zatoki) no ale hcyba juz to opanowalam..natomiast mam pytania, bo standardowo zaczelo mi sie krecic w glowie...przez 3 miesiace mialam spoko i znowu... z tym,ze teraz jest to duzo lagdniej... no i wlasnie mam pytanie czy ktoras z Was miala takie uczucie..niby jakby sie kreciolo w glowie,ale tak naprwde to tak jakby nogi byly slabe...ale nie zupelnie tak jak z waty... tylko tak jakby sie zataczalo takie kólka- stojac w miejscu- hm..jakby to opsac jeszczedokladniej..tak jakbym sie odchylala do tylu... i jak ide to jest ok...najgorzej jak sie stoi w jednym miejscu... co do tego,ze zauwazyliscie ze w zlych okresach jestescie bladzi itd.. MAM TO SAMO!! zauwazylam,ze gdy mi sie wlasnie tak kreci...odrtazu przestaje oddychac- tzn bardzo mi sie splyca oddech- i wedy latam ciagle do lustra zeby zobaczyc czy jestem blada..hehe wiem ze to bez sensu...oczywiscie jestem blada- i wtedy to juz same wiecie jak w mgnieniu oka sie nakrecam... w rezultacie zaczynam myslec o czyms innym...albo siadam do komputera...przechdzi odrazu.. No tylko mam problem wlasnie z tymi zawrotami znow...i mam pytanie czy ktos połączy sie ze mną w bolu? :P i tez tak ma :) to moze w koncu do mnie dojdzie,ze to nerwica :) Za tydzien ide do neurologa- podobno jest super- wiec jesli ona mi powie ze to nerwy- to chyba juz na cale zycie uwierze :) No a za 2 tygodnie wyjezdzam do Anglii...m .in. dlatego tak sie martwie ze mi swiat wiruje... ale na szczescie cieplusii sie robi i sliczne sloneczko u mnie swieci :) wiec musi byc dobrze POZDRAWIAM was wszyutskei baaaardzp baaaarzo mocno BUziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jooooooaaa
moja depresja zaczęła się nagle.. duszności ,stany lękowe itd.... poszłam do lekarza zrobiłam badania ..wszystko ok lekarka przepisała leki na duszności i jakieś ziołowe uspakajające . Czułam się jeszcze gorzej.... niemoc straszna ... a po leku na duszność wylądowałam na pogotowiu.....(pół tabletki to tak jakby wypić kawę z 10 łyżek) ...wtedy myślałam że umieram ....Nie chciało mi się wstawać z łóżka ,myć ,czesać ,jeść ...dopiero jedna mądra lekarka uświadomiła mi że to depresja i zaproponowała wizytę u psychiatry. Miałam to szczęście że trafiłam na świetnego lekarza psychiatre który od razu trafił z lekami ....przed wizytą u psychiatry piłam dziurawiec ,brałam jakieś ziołowe środki na depresje i nerwice ...GUZIK...nie pomaga ...Pamiętajcie jeśli macie takie dolegliwości nie czekajcie ..należy iść do specjalisty...od 3 lat czuję się świetnie ...mój lek to Cipramil..rewelacja ,zero skutków ubocznych ,senności itd...Ja byłam już w takim stanie że jak to minęło poczułam się jakbym się narodziła na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Babola - tez to czuje czesto gdy stoję joaaa - masz rację, mnie tez tylko leki przynoszą ulgę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babola
rosa> a czy masz tak gdy siedzisz?? np na krzesle..ja mam takie wrazenie jakby to krzeslo mialosie przewrocic... i jakby mi sie nogi slizgaly po podlodze( tak bardzo leciutenko) gdy siedze np na fotelto nie mam takiego uczucie- tylko gdy nie jestem oparta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×