Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość MarlenaZ
jesli chodzi o antydepresanty to seroxat tez bardzo dobrze na mnie dziala.Praktycznie moge na nim normalnie funkcjonowac, dlatego jak pisalam w poprzednim mailu lorafen biore doraznie tylko. Znam wiele osob, ktore sa na seroxacie i efekty sa zadowalajace. Z innych antydepresantow bralam kiedys zoloft- dosc dobry, a inne- juz nawet nie pamietam ale nie dzialaly jak trzeba. Najwazniejsze dla mnei jest to ze seroxat to nie psychotrop a praktycznie wystarczy mi aby normalnie funkcjonowac. A choruje juz od 1994 roku i dopiero teraz radze sobie jak trzeba.I oczywiscie psychoterapia.To podstawa. m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do MarlenaZ
Dzieki za odp :) po ŻADNYM z tych leków nie powinnaś prowadzić przeczytaj ulotkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorafen tez
uzaleznia takze dobrze ze piszesz "ze na ciebie działa rewelacyjnie" a na innych moze nie koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarlenaZ
Nie jestem uzalezniona od lorafenu.Nie przy takich dawkach.I nie przy takim dawkowaniu. Potrafie wziac 3 dni z rzedu a potrafie 2 i 3 mies nie wziac ani cwiarteczki.Wiec nie mowmy o uzaleznieniu bo to smieszne. Wiem co pisza na ulotkach, jednak ja czuje sie dobrze, nie mam oslabionej koncentracji, nie jestem senna, po prostu czuje sie dobrze , nie mam atakow paniki.Ot, co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarlenaZ
Oczywiscie ze staram sie zyc normalnie.Korzystam z dobrodziejstw terapii.Ale nie mam wyrzutow sumienia jesli musze cos lyknac, bo zycie i normalne w nim funkcjonowanie jest tego warte. M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tu nikt
nie pisze ze jestes uzalezniona ...tylko ze lorafen tez uzaleznia , czyt dokładniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarlenaZ
Rozumiem.Sorry. I dlatego nie nalezy brac tych lekow codziennie, bo mozna sie tylko uzaleznic a nerwica i tak bedzie.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A słuchajcie czy pijecie alkochol. Ja 2 dni temu się tak opiłem że teraz bardzo się źle czuje. Cały drżę mam takie uczucie niepokoju . Jestem bardzo spięty. Nie wiem czy to tylko kac czy coś znów mi wysiadło. Wiem że jak ma się nerwicę to nie powinno się pić ale ja już miałem wszystkiego dosyć i jak piłem to było fajnie. Obawiam się że to już alkocholizm choć nie piję codziennie jednak jak już piję to nawet nie wiem ile. Pomocy, co mam robić. Czy ktoś też się tak podle czuje po przepiciu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarlenaZ
dokladnie tak.kac jest okropny.A przy nerwicy zwylky kac to mega kac.2 dni wyjete z zyciorysu.a i jeszsze leki robia swoje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do MarlenyZ i innych
a boli was brzuch , objawy jak przy zespole jelita wrazliwego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dziewczyny czy można życ z nerwicą bez leków? Jak sobie radzić? Mam nerwice, to mi zatruwa życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarlenaZ
Kiedys mialam nerwice bardziej uogolniona a wiec bol brzucha, kolatania serca, biegunki.Teraz tego nie mam.jest raczej lęk, uczucie goraca, poczucie dezorientacji, atak paniki albo i nie bo przechodzi... Tak jakpisalam seroxat i terapia.To mnie postawilo na nogi. Pozdrawiam M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarlenaZ
Do Victorii To zalezy jaka masz nerwice, jaki rodzaj. ja polecam terapie.To sprawa najwazniejsza w walce z nerwica. Jesli nie chcesz brac lekow, sprobuj moze pic melise. Ja zanim zaczelam brac leki zawsze mialam przy sobie mentowal, pomagal mi bardzo.Do dzis zawsze mam goprzy sobie. Wszystko zalezy od tego czy chodzisz na taerapie, jakie masz objawy, jaka nerwice, od Twojego organizmu, jak z nia wlaczysz, jakie masz nastwienie, jak zyjesz, od przyczyn zachorowania, od aktualnej syt zyciowej.Czy jest dobrze, czy istnieja czynniki ktore wciaz "karmia" twoja nerwice. Znam ludzi ktorzy chodzili na terapie, brali leki, teraz juz nic nie biora, czuja sie swietnie, kontynuuja tylko spotkania z terapeuta. kazdy czlowiek jest inny, kazda nerwica tez. pzdr M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosalka
czesc ja zyje z nerwica bez leków prawie...tzn zaczeło sie ok 4 lat temu (objawy wszystkie mozliewe,koszmarne lęki,objawy wegetatywne, depresje, badania bla bla) - przez rok brałam cipramil i doraznie cloranxen - a od 3 lat "tylko" intensywnie (raz w tyg) chodze na psychoterapie . Jest roznie ale do przodu ;-) zgadzam sie z MarlneaZ psychoterapia podsyawa leczenia ewntulanie leki przez jakis okreslony czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarlenaZ
Do Kamy 75 Moga to byc typowe nerwicowe objawy, ale powinnas zrobic tez badania, aby wykluczyc inne sprawy. ja przez tyle lat chorowania tez mialam nieraz kolatania serca, szumy w uszach.Na szczescie to juz minelo M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosalka
Mnie np ziołowe nie pomagały ale ja od razu miałam duze nasilenie nerwicy , tez miałam ciezka głowe i nogi i... pieczenie całego ciała to dopiero koszmar:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarlenaZ
do Rosalki Ja dopiero po 8 latach leczenia trafilam na terapie.Wczesniej byli tylko lekarze i ich cudowne pastylki, wizyta jak u internisty. Dopiero na terapii dowiedzialam sie dlaczego mam nerwice, co to jest, dowiedzialam sie duzo o nerwicy, zaczelam czytac o niej, zaczelam wchodzic w glab samej siebie i to wszytsko razem wziete- ta wiedza- spowodowlo ze mniej sie boje i skutecznie walcze z choroba. M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosalka
czasami jak mam dołek , mysle ze moze wziac leki antydepr ale z drigiej strony , dołki zdarzaja sie kazdemu i nie sztuka jest dobrze funkcjonowac na lekach. Nie wiadomo co działa wtedy bardziej czy leki czy My sami dajemy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzielam antydepresanta i nic
mi lepiej ,jestem strzebkiem nerwow,zalamanie nerwowe kolejne przechodze buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu🌻dla Was. Ja tez prosze o kwiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo antydepresanty
działaj po tygodniu najwczesniej!! dla Ciebie 🌻 i ❤️ bedzie ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grecja
kochane wiem co czujecie,tez przeszlam nerwice,wyleczylam sie z niej Dzieki Bogu!!!Bo juz myslałam ze nie dam rady czasem,ale udało sie i nie pomogły mi zadne leki,tylko moja głowa,podswiadomosc,bo KAZDA!!!!!!choroba rodzi sie w naszej glowie!Piszcie maile jak macie pytania,chetnie odpisze,pozdrawiam papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam was juz od dawna.Jakos trudno mi bylo dolaczyc bo caly czas sie oszukuje ze samo mi to przejdzie.moja nerwica zaczela sie bardzo wczesnie, chodzilam jeszcze do podstawowki, pojwila sie u mnie po ogromnym stresie i szoku jaki przezylam.nie pamietam ile wtedy trwaly moje leki i ataki ale pozniej po prostu samo mi to przeszlo.i nagle wrocilo.....2 lata temu w wakacje.bylam bardzo daleko od domu dlatego teraz najgorsze moje ataki przychodza kiedy gdzies wyjezdzam. czasami nie musze wyjezdzac daleko, zreszta wszystko to dobrze znacie, czasami wystarczy wyjsc z domu i juz pojawia sie cos co siedzi na klatce piersiowej i nie pozwala oddychac..Znalazlam to forum juz dosc dawno, dobrze wiedziec ze nie jest sie samemu. Rosa zagladasz tu jeszcze? Z tego co czytalam to jestesmy w tym samym wieku i ja tez jestem z Krakowa.Mam nadzieje ze jest ci lepiej dlatego juz sie nie pojawiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego mi nie odpisujecie co z tym moim cholesterolem i potasem czy ktoś wie coś na ten temat ? Od tygodnia boli mnie brzuch całe jelita i zauwazyłam że co jakis czas mi się to powtarza ,boje sie że cos jest nie w porzadku z moimi jelitami brzuch jest wzdety caly obolały biegunka ciągłe odbianie i przelewanie bol promieniuje az do pleców jakby mnie bolały nerki jest mi niedobrze jakby na wymioty czy to może być rak ........błagam napiszcie czy ktoś miał takie dolegliwosci ........Kama co się z toba dzieje i z pozostalymi dziewczynami ktore kiedys pisały czy wszystkie juz wyzdrowiałyscie pomózcie .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarlenaZ
do grecji Bog tu nie pomoze tylko wiara w wyzdrowienie i silna osobowosc ktorej mi brakuje,Mniej emocjonalne podejscie do zycia,Co dla nas nerwuskow jest dosc trudna sztuka. M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarlenaZ
nikt nie wyjdzie z nerwicy jesli nie bedzie wiedzial czemu to ma, jesli nie pozna mechabnizmow nerwicy, jeasli nie zrozumie ze to nas ni e zbije "tylko" powoduje uciazliwe zycie a czasem jego brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarlenaZ
terpia terapi terapia!!! i leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarlenaZ
i nie mylmy choroby nerwicy z zalamaniem nerwowym i nerwami jak np jestesmy zli i tluczemy szklanki.To dwie rozner sprawy.Nerwy i nerwica.lek spowodowany zyciem czy okreslonym,i sytuacjami czy tez lek iiracjonalny czyli nerwicowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Blankii
mam teraz takie same objawy , cholesterol mam niski zazywam duspatalin na skurcze brzucha, boli okropnie mowia lekarze ze to spastycznosc nerwicowa jelit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Blankii
i tez mam takie objawy co jakis czas , mniej wiecej co pol roku -miałam gastroskopie itp i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuje za kwiat i serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×