Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość renka037
jestem Wiola >>>>>tu Renka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renka037
Acha ,sorki podobienstwo nickow duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renka037
chcialam zarezerwowac ten nick ale sie nie daje -jakis blad wyskakuje Co do osob z tego forum to ja zagladalam tu jakis rok temu kiedy bylam w bardzo dobrej kondycji, udalo mi sie troche wniesc otuchy dziewczynom....byly inne osoby ,teraz sa inne tak juz jest...jedni przychodza inni odchodza ...mam tylko nadzieje ,ze nie wpadaja tu bo czuja sie dobrze .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renka037
Tak wogole to powinnam byc Renka 038 bo mam 38 lat a ten nick sprzed roku ale co se bede dodawac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystyna, zagłosowałam na C iebie, jestes jak na razie druga, zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renka037
Poczytalam troche do tylu wasze wpisy >>>>>>>>ja przestalam palic pare lat temu dzieki nerwicy!Serce mi walilo i ciemno przed oczami sie robilo ....powracalam do nich w lepszych chwilach ale wkrotce pokazywaly sie te zle wiec raz na zawsze przestalam i wcale mi ich nie brakuje!,chociaz to dobre...tylko mi sie po tym przytylo sporo Teraz z kolei przez te nerwy schudlam z czego sie ciesze ale zoladek mnie czesto boli z nerw i nie mam wtedy apetytu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!! nie mam juz ataków paniki, leków, tego uczucia duszenia w gardle... znalazłam przyczyne... jestem baaardzo zakochana w moim chłopaku. Jest nam ze sobą bardzo dobrze, dogadujemy sie bez problemu, rozumiemy sie czsami bez słow, czesto pieknie spedzamy czas, nigdy sie nie nudze w jego towarzystie... az tak bardzo go kocham ze sie bałam tego ze to sie skonczy, ze pewnego dnia mi powie ze to koniec i odchodzi... to doprowadzało do tego, ze wkręcalam sobie filmy i wpadałam w panikę.... rozmawialam powaznie z moim chłopakiem i przekonał mnie ze po co konczyc cos co jest super i wogole... jego słowa mnie uspokoiły i nie mam od tamtej pory tych ataków.... czy ja nie jestem dziwna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze ze dobrze sie czujesz i jestes szczesliwa.szczera rozmowa z kims kochanym jest bardzo wazna.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wawa Wyrwij te 8 i będziesz miała problem z glowy. Mogę ci dać dobrego chirurga szczekowego. Chodzę tam od 20 lat. Zna się jak nikt i cos Ci poradzi na pewno!Chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renka037
Zegnam Was na pare dni ,wyjezdzamy jutro ,dzis juz uciekam od kompa bo pakowanie czeka ....Pozdrowka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu wypowiedz pipka zniknęła
czemu wypowiedz pipka zniknęła S K A N D A L !!!!!!!! !!!!!!!! !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WTAM!moja wypowiedz jest ale jakims cudem na poprzedniej stronie! DLACZEGO tak sie stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz cos takiego widze!A co slychac?W W-wie leje.nawet moj pies nie chcial wyjsc z bramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie te nowe i stare;)Wrocialm bylo cudownie ,nicmnie nie bolalo hehe.A dzis zabralo mnie pogotowie z kosciola,mialam wszystko w dupie........do czasu.Znowu ten lek ze umre fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.Ide jutro do psychiatry pierwszy raz trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Gabi bardzo dobrze, że pójdziesz po porade do lekarza, współczuję Ci tego co przeżyłaś! Mam nadzieję, że trafisz na dobrego lekarza i Ci pomoże.Cieszę się, że już jesteś i bedziemy mogły rozmawiać. Nie martw się, ja też byłam u psych, 1 raz miesiąc temu-czuję się coraz lepiej.Trzymaj się dzielnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek, a Ty co dzis porabiasz i jak zdrówko? Pogoda dośc usypiająca co? Jakiego masz psa? Ja mam jamniczkę, też dopiero teraz chce wyjśc, bo na moment przestało padać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaaja,ja dzis odpoczywam.mam sznaucera miniaturke.bylam z nim teraz 2 raz bo rano malo co sie zalatwil-taki jest ze jak leje to nie chce wyjsc.Syn twoj wrocil juz?moj we wtorek znowu wyjezdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×