Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Kazdy lek , który sie bierze trzeba sprawdzić jak bedzie sie zachowywał z innymi lekami i czy nam nie zaszkodzi.TO WAŻE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ija tak mam, tez budze się z bólem głowy, albo zaczyna bolec o roznych porach dnia.Czasem przejdzie bez proszków, ale rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda, akurat głowa mnie nie boli, ale moja babcia miała straszne bóle i pamietam jak sobie robiła zimne okłady na czoło-woda z octem! A tak poza tym sennośc mnie ogarnia dzisiaj, /nie wiem czy mogę o tym pisać ha, ha na forum o nerwicach?/Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Maaja
pisz,pisz wszyscy jesteśmy ciekawi jak się rozwinie ta senność:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Maaja
Zasnęłaś?? Nie widzisz ze pipek naciera się amolem a nie jak babcia wodą ocet?? To takie eksytujące:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty pisany na pomaranczowo okarz troche szacunku w pisaniu bezblednie nicku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pipek
a ty okaż trochę szacunku dla ortografii:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba ci sie ta strona nasza,wiec poswiecasz jej tyle czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pipek
oj podoba - dawno się tak nie uśmiałem:D Chociaż babcia już pewnie gryzie glebę :( a ja muszę znikać ale wpadnę sprawdzić co zjadłyście na kolację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaatakajedna
I ja bardzo tu lubiłam tu wchodzić i was czytać,a czasem coś skrobnąc.Ale terz widzę ,że to nie ma najmniejszego sensu.Wyśmiewanie,przedrzeznianie,złosliwości komu to jest potrzebne i do czego? :( Myslałam,ze wspomagamy się w walce z naszą ,,kolezanką" a tymczasem denerwujemy się czytając te bzdury.Opamietajcie się ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie, ktore syropy(melisa)są najlepsze, bo jest ich troche ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że jestesmy skazane na towarzystwo złośliwca i chyba musimy się z tym pogodzić.Niech sobie człowiek korzysta z takiej rozrywki , pewnie go nie stać na inną? Brak wyobrażni to spory problem, a widzę że nasz złośliwiec jej nie posiada.Zapewne jest ubogi we własne marzenia, czy własny świat wewnetrzny i tylko stać go na krytykanctwo.Są tacy ludzie, no i trudno, bardzo ci współczuję człowieku! Jak masz ochotę marnować tak czas to -Twój wybór. Jedni budują, a drudzy rozwalaja-taki jest nasz świat.Może mogłabym Ci jakoś pomóc, byś nabrał większej ochoty do normalnego, twórczego życia? Masz jakiś problem, to go wreszcie nam przedstaw? My o sobie powiedziałyśmy całkiem sporo, więc się nie wstydź i opowiadaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Maaaja
Moim głownym problemem jest nieśmiałość więc nic o sobie nie napiszę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak miałam rację, jest jakis problem! No to może powolutku. Nieśmiałośc na szczęście nie jest chorobą, a to już coś! Lubię nieśmiałe osoby nawet bardziej od takich zbyt zarozumialczo bezpośrednich.Jak myślisz dlaczego jestes nieśmiały? Czy to jakiś wychodowany latami kompleks? Czy poczucie zaniżonej wartości własnej? Czy dobrze się czujesz z tą nieśmiałością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam propozycję na poczatek- załóż sobie jakiś normalny nick bo nie wiem, jak sie do Ciebie zwracać? Dobrze by było, byś sobie zarezerwował jakieś hasło i zaczął walkę z nieśmiałością od podpisywania się /tak jak ja, czy inne osoby tutaj/Jesli nie masz pomysłu moge Ci podsunąć np. Nieśmiały.? Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Maaaja
A ja na to jak na lato:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trudno! sam wybrałeś. Miałam ochote Ci pomóc. Na siłę niczego nie uda się zrobić.Powiedz mi tylko po co tu zagladasz, skoro nie interesuje Cię tego rodzaju wsparcie? Czego oczekujesz od nas, dziewczyn piszacych do siebie na tym forum? Czy podnieca Cię taka zgryźliwośc w stosunku do innych ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa_mahy_dwie_jamahy
Bu! :) Tęskniliscie?...... :) widze że dziwnejazdy sie tu robią :( więc ja najkrocej jak sie da: -napadów paniki już dawno niemiałem ale często mam kucie w okolicach serducha i ciągle te kłopoty z oddychaniem... -zarzywam propramolon (1/2 tabletki rano i wieczorem +magnez popijam sokiem z cytryny i miodu), Atarax (1/2 tabletki na sen- czasem jak niezażyje to czuje jak sie zbliża atak, ale moze to sobie wmawiam sam niewiem, wiem ze jak go zażyje to jestem spokojniejszy, bardziej spiący) -psychiatra przepisał mi promolan , mam go ale jeszcze niejadłem, niewiem czemu , pissze ze to jest na depresje aja depresji niemam I CO WY NA TO? ostatnio w sobote niejadłem zednych tabletek i leczyłem sie bolsem i tyskim w puszcze :) masakryczna impreza była...byłem troche niespokojny bo niewiedziałm co sie bedzie działo ze mna bez tabletek, ale było ok....nawet kacyk był malutki :) nieproporcjonalny do stanu upojenia :).....i co najważniejsze niepale tej cholernej trawy juz 2 miesiąc, jeszcze tylko fajki musze rzucić, choć niewiem czy to ma wpływ na nerwicę.... pozdawiam i prosze o analize ( głupie komentarze możecie sobie darowć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dwa-mahy. pewnie, że tęsknilismy! Z tego co piszesz mogę powiedzieć, że trochę się nie możesz zdecydować jaką drogę wybrać. Czy się leczyć na serio, czy szukać innych rozwiązań.Proponowała bym leczenie.Pramolan to lek antydepresyjny, a takimi lekami właśnie leczy sie nerwicę. Ja też biorę lek antydepresyjny i nie mam depresji.Pomaga on zwalczyć lęki! Pozbyś się somatycznych objawów, takie jak właśnie problemy z sercem, bólami itd.Akurat mnie przepisano inny lek, ale to sprawa indywidualna. Zobaczysz jak bedzie reagował Twój organizm, ale przy takich lekach nie możesz pić!!!!!!!Niestety coś za coś.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE! Dwa Mahy!jesli zaczales brac chyba propranolol,bo nazwa jakas dziwna jest napisana,i lekarz kazal codziennie brac to nie nalezy przerywac brania,poniewaz te twoje dolegliwosci moga wowczas wrocic ze zdwojona sila.a ten PRAMOLAN bierz to dobrze ci zrobi,nie boj sie,wez na noc,chociaz po pol narazie zanim nie przekonasz sie do niego.powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa_mahy_dwie_jamahy super że nie palisz trawy bo to str. świństwo. żuć papierosy a poczujesz sie lepiej, mówie Ci :) a z tym piciem to ja ostatnio w weekend też troche popiłam, zdarza sie. z tym lekiem to nie wiem. możesz spróbować jak będzie gorzej to odstawisz...chociaz ja jestem przeciwnikiem dużej ilości leków. czym sie zajmujesz na codzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha,jeszcze odnosnie tego ATARAXU-to cholerstwo bardzo uzaleznia,stosowac mozna doraznie.trudno potem z niego zejsc,wiem to po sobie,bralam inny ale z tej grupy.pobierz atarax po 1/4 tabl.przez tydzien,roznicy nie bedzie widac,a ty w koncu nie bedziesz go potrzebowal.potem wez co 2 dzien 1/4 i zobaczysz bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak dzis sie czujecie?mnie glowa nie boli ale za to wczoraj caly dzien.chyba cos jest z pogoda nie tak!na kogos trzeba zwalic!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Jak oceniacie moją rozmowę ze ,,złosliwcem nieśmiałym\"? Wczoraj starałam sie dojśc o co mu chodzi, ale chyba nie dojdzie nikt-taki typ.Ja czuję się nawet jakoś niexle, ale wciąz mnie dręczą podkłówania z lewej strony pod żebrem-na USG nic tam nie widać, a mnie podkłówa.Serce jeszcze czasem załomocze, ile miesięcy trzeba brac antydepresant aby przestało? Cały czas mam nadzieje, że to od nerwicy, a nie coś innego.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!:) Ja od wczoraj mam jakis gorsze dni.Serce tez mi łomocze tak jak tobie Maja, tylko ze ja nie biore zadnych leków.Jak tylko sie budze od razu jestem niespokojna, przewraca mi sie w brzuchu i mam taki paraliz ze nie moge przez nastepne 15 min wstac z łóżka, ale wiem że to przez to że zostalam w domu sama. Załamana wawa co u ciebie? Co z twoimi bólami?Przeszło ci troche czy dalej sie meczysz?Bylas sie upewnic czy to faktycznie od osemek? Buziaki pozrdawiam was wszystkie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa_mahy_dwie_jamahy
cześc dzięki za odpowiedzi.....ja na codzien zajmuje sie studiowaniem informatyki ale terazm mam wakcje....niewyobrazam sobie jak ja bede chodził do szkoły z tym cholerstwem..... dziś w nocyt ak koło 1 jak połozyłem sie spać i miałem atak :((, mały bo mały, a raczej nie małyt tylko krótki :(, miło ze wziołem kilka godzin wcześniej atarax.Cholera. Promolan to psychotrop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×