Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Jezuuuuu,ja nie wiem do kogo napisac.... Nerwusko... nie zemdlejesz,poloz sie na podlodze ,nogi zaloz na krzeslo lub kanape,no wyze po prostu,oddychaj gleboko,powoli,wdeeeeeech nosem,powoli wyyyyydech ustami,nie za szybko bo sie hiperwentylujesz i zacznie ci sie w glowie krecic,ale to nie grozne ,bez obawy...zatem powoli wdech do pieciu i wydech ustami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nerwuuuuuuuska- ja też tak miałam jak brałam LEXPARO czy CIPRAMIL dlatego od mieiąca nie biorę żdnych antydepresantów, od nich kręciło mi się w głowie i buczło jakbym miała aregat prądotwórczy wszczepiony pod czaszkę, mimo to wszystkie inczej reagujemy na te leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwuuuuuuska
nie mam amolu ani aparatu do mierzenia cisnienia:( zjadlam drozdzowke i pije kubusia,zeby podniesc cukier:) troszenke lepiej jest,chociaz czuje sie oslabiona i to "idzie" tak jakby od serce....nie zdenerwowalam sie niczym,wracalam z zakupow do domu i sie zle poczulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hexa
chyba mnie cos ucielo :/ za bardzo sie rozpisalam, ale musialam to z siebie wreszcie wyrzucic. w kazdym razie teraz mam motywacje zeby pojsc do specjalisty, tylko nie bardzo wiem, gdzie sie udac :/ czy jest ktos z warszawy kto moglby mi cos poradzic?? bo nie jestem zameldowana w warszawie, a boje sie ze w przychodni studenckiej znowu potraktuja mnie jak piate kolo u wozu, a na prywatne wizyty nie bardzo mnie stac.. bede wdzieczna za pomoc, w sumie to juz jestem wdzieczna za zalozenie tego topicu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwuuuuuuska
dzieki dziewczyny za rady! co ja bym bez Was zrobila! dla kazdej z Was 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwuuuuusko jeżeli wychodzisz z domu i kontaktujesz sie z reszta świata to leki antydepresyjne powodują czasami niepokój a to jest początek do atatku lęku jeżeli po kilku dniach nie będziesz widziała poprawy to zadzwoń do swojego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od miesiąca nie biorę leków a lekarze traktują nas jak króliki doświadczalne jak nie ten to inny a wszystko kosztuje różnie od 40zł do prawie 300 zł.(np. remeron).Po nim okropnie się tyje. Jak od wczoraj chodze na psychoterapie płacę za wizytę 90zł. -chyba trochę drogo, ale zobaczymy. Najważniejsze jest że umiem radzić sobie z atakami, ale też nawet w tej chwili mrówki na głowie.ta cholera wędruje po mnie jak karawana przez pustynię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ,hexa,widzisz ,czasami przypadkiem czegos sie o sobie dowiesz..... Peo,ja tez bralam lanzul i gasec jeszcze i nawet juz nie pamietam,jeszcze raniberl-ale nic mi potem juz nie pomagalo,zdecydowalam sie na gastroskopię,zapalenie przelyku i Helicobacter pylori mialam -leczylam przez miesiac antybiotykami.Te zgagi u mnie to byl z pewnoscia skutek stresu,po prostu stres powoduje napiecia roznych miesni,w przypadku jelita-miesni gladkich,w przypadku refluksu niedomyka sie miesien zamykajacy przelyk po wejsciu jedzonka do zoladka i przez ten otwor z zoladka do przelyku dostaja sie wyziewy kwasow czasem sam kwas,podraznia sluzowke przelyku ,stad bol i zapalenie.To ,co moge Ci poradzic,to jedynie badania gastro,jesli leki Ci nie pomoga,onedzialaja na zmniejszenie wydzielania kwasu .Miesiac temu dolegliwosci mi wrocily,pobieglam do mojej pani gastrolog,dostalam Controloc 40 ,po nim Helicid 20,wszystko minelo,wspomagam sie caly czas Wyciszaczami-melisa itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam bo przyjechała Pizza barcue nie chciało mi się dziś gotować a propos chodzę na masaże na łóżku Ceragem Master polecam bo rozlużnia mięsnie i ogrzewa kamieniami nefrytowymi i jest za darmo!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusko ja biore juz rok antydepresant i na poczatku tez tak miałam uczucie goraca , wrazenie że zaraz zemdleje ale to trwało bardzo krótko >pamietaj tez ze pierwsze pozytywne objawy leku zobaczysz dopiero po 2 tygodniach nawet 3 wiec głowa do góry bedzie o.k. ale bierz je tak jak lekarz Tobie przepisał i wszystko będzie dobrze 🌼🌼🌼🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... a ja dziś nerwy włożyłam w paczkę po papierosach a ręsztę w butelkę....pozdrowienia od moich znajomych wariatek...dziś13 piatek,,,,dzień nauczyciela....każdy powod jest dobry aby się zabawic.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwuuuuuuska
wzielam sie za robienie obiadu i sie jakos trzymam,ale jestem silna tak na 40% normy:) mam nadzieje,ze to skutki uboczne tego leku,biore Stimuloton(moze ktoras z Was miala do czynienia z nim?) moze on w polaczeniu z Betalociekm na serce daje takie efekty? pytalam sie pani doktor to powiedziala,ze one ze soba nie reaguja :/ ech zyc nie umierac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcia.....dziś u mnie po imprezie jest dużo śmieci....zapraszam....:)koncz gotowanie...dawaj do nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki mamo czuję się winna że odebrałaś nasze żarty jak naśmiewanie się z Ciebie przepraszam, ale czasami jak nie pożartuje oczywiście nie z ciebie to myslę że zwariuję bo jak tak dalej pójdzie to ja naprawde bez pampersa z domu nie wyjdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,ze wszystkie nerwiczki sa czyms mocno pochloniete.Ale to chyba dobrze,prawda?W czasie pracy nie mamy czasu myslec o bzdurach.... No ,Miloszka,dawaj te smieci na wozek,musimy Efci zapewnik worki na cala dluga trase spacerowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexa,w Centrum Psychoterapii na Sobieskiego 112.musisz zadzwonic i zapisac sie na wizyte.meldunek w w-wie niekonieczny.musisz miec ubezpieczenie i dowod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak was czytam to mysle ze jestescie w lepszym stanie fizycznym niz ja w tym strasznym czasie choroby ,którą pokonałam! Dla mnie wowczas pisanie i jasnosc sformuowania wypowiedzi były niezmiernie trudne a czasem niemozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie,ze MAMO,podala na smietnik swoje posty?jest naprawde odrazona.przykre to jest ,ze tak sie stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ...Vanilia...
skąd jesteś??szukam mądrego lekarza a nie mam szczęścia znależć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ...Vanilia...
Ajakiego lekarza polecasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Mamo nie zrazaj sie bo nie chodzi o to aby zrobic kimus przykrosc,mysle ze to bylo tylko dla rozluznienia atmosfery.Przeciez chcesz sobie pomoc,nmien nicka i wchodz tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiedzialam ,ze cos takiego mozna zrobic,no ze mozna wyrzucic stad na smietnik swoje posty.Szkoda,ze sie obrazila.Wiekszosc z nas jest bardzo wrazliwa,czesc przewrazliwiona i Momo chyba taka jest.Naprawde nie chcialam,zeby to tak wyszlo......Glupio mi teraz.Ale nie moge ciagle sie winic za to ,ze ktos zle odbiera moje dobre intencje.Wierze tez mocno w to ,ze Mamo kiedys sama bedzie umiala sie z tego smiac.Zycze jej z calego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×