Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Witam wszystkich 🖐️ Lekko zagoniona jestem , ale czytam wszystko co piszecie ;) Hexsa...❤️ Miłego popołudnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdzia Ja wiele rozumiem- że jak drętwieje, to już na pewno guz, że jak boli na pewno rak, ale na Boga-zawały, migotania, trzepotania to zostawcie babciom i dziadkom wiekowym. Magdziapku widziałam Twoje zdj ęcie, nie jesteś przeotyłą babą, żeby w tak młodym wieku groziły Ci niewydolność krążeniowa czy tym bardziej zawały, zatory itp. Jak chcesz sie przekonać to wbiegnij i zbiegnij po schodach na 4 piętro- jak przeżyjesz to znaczy że serducho masz jak dzwon :) A z tym tętniakiem to Ci za chwilę powiem bo zupa kipi....!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha gdzies przeczytalam dziewczyny ze jak lapie ten cholerny lek sciskajacy za gardlo to trzeba sobie wyobrazic rzeke i ze stoimy w niej w srodku a ona nas otula ta woda i ten nurt nas moczy to ta cholerana nerwica to ten nurt..w myslach zas musimy powoli przeciagajac sie wychodzic z tej rzeki w strone brzegu jednoczesnie spokojnie oddychajac i wyobrazajac zblizajacy sie brzeg i jakos mila osobe na nim:) mi troche pomaga moze Wam tez pomoze..jeszcze raz milego dobrego popoludnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Rrenka :) :) :) Do d..... dzisiejsza pogoda:( Aga leki nie rozwiążą problemu, psychoterapeuta jak najbardziej wskazany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, sytuacja opanowana. Z tętniakiem to trochę gorzej... robiłaś sobie tomografię komputerową głowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Rrenka :D Efcia :D i Aga_krzysia :D Rrenko hm to dobre co napisalas bede musiala to sobie zapamietac :D bo ja tez ciagle mysle ze to serce i jak jestem w stanie to zaczynam cos sprzatac zeby zajac czysms mysli i nawet mi przez mysl nie przeszlo ze skoro tak pracuje ciezko to gdyby to bylo serducho to bym nei dala rady :D Malenstwo - bede trzymac mocno kciuki zeby Ci sie udalo a pierwszy kwietnia to w zasadzie calkiem fajna data :D ja zaczynalam wtedy prace :) tak na wesolo zaczniesz odstawianie tabletek :) a ja sie zaczynam powaznie zastanawiac czy nie isc do psychiatry zeby mi cos na stale przepisala bo juz nie daje rady z tym wszystkim hm ale z drugiej strony to mnie doluje ze bede musiala cos brac bo zawsze tylko sporadycznei bralam hm musze to przeanalizowac :) kochane pozdrawiam Was serdecznie i zycze SPOKOJNEGO wieczoru ja dzisiaj spotykam sie z moim mezczyzna wiec juz nie zajrze tu do WAs ale jutro to nadrobie :) mam nadzieje ze i ja spedze ten wieczor bez lekow (hm na sama mysl o wieczorze dostaje gesiej skorki) i ze milo go spedze :) czego i Wam z calego serducha zycze :D aaaa i Pelasia - napisz jak tam Ci poszlo z dziecmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczko - nie robilam sobie tomografi bo w sumie nie mam podstaw zeby robic a po drugie - uwaga tylko sie nie smiejcie :D - widzialm kiedys reportaz jak kobieta miala to robione i tam cos wstrzykuja do zyly i ona byla na to uczulona i zmarla biedna :) no i ja oczywiscie jeszcze bardziej sie boje tej tomografii niz tego tetniaka :) ech glupiutka jestem :) heh a z tymi schodami sloneczko :) to niezle trafilas :) mieszkam na 4 pietrze i wyobraz sobie ze remontuja mi winde i juz od 2 tygodni musze maszerowac po schodach :D i tak jeszcze z 3 tygodnie :) i zyje ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga_Krzysia - hm ja tez to kiedys gdzies czytalam - sprobuje moze akurat mi tez pomoze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwo z tym moim odstawianiem to trochę głupia sprawa, bo trwa ono już dłużej niż trwała terapia lekiem :( Ja się po prostu boję- w październiku ubiegłego roku zmniejszyłam o połowę zażywaną dawkę leku. mój organizm zakumał mniej więcej po 2 tygodniach, co jest grane i moje samopoczucie też spadło o połowę:( i tak od tamtego czasu wcinam codziennie te 25mg fevarinu. Wyczytałam w ulotce że to nie jest już dawka terapeutyczna tego leku, że niby dawka lecznicza zaczyna się od 50mg ale ja boję się ją odstawić i zawsze jest jakiś powód, żeby odsunąć datę odtawienia- to sesja, to złe samopoczucie, a to jeszcze do obrony magisterskiej i tak w kólko. Nie wiem już czy moje sampoczucie jest zupełnie moje, bo lek wcale nie działa w takiej dawce, czy jednak jak odstawie to będzie jeszcze trochę gorzej. Może jest to po prostu efekt placebo, ale na razie nie odstawie bo sie boję-nie mogę sobie pozwolić na większy spadek samopoczucie i aktywności :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdziapku dzięki za kciuki a z tymi lekami to odradzam ,ale to ja.No chyba że nie dasz rady ale to mją być leki nie uzależniające.Miłego wieczorku i nie myśl że się boisz,no właśnie rozmawiałaś o tym z psychoterapeutą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo proszę nie szydzić z daty 1 kwiecień bo się na was obraże a na dodatek ZAMKNĘ SIĘ W SOBIE :) BO TO DATA MOICH URODZIN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R W
Trzeci dzien z rzedu dostalem tkz niepokoj wewnętrzny caly się trzęse, lewa strona głowa ręka noga mrowienie lub dretwienie.Czy w nerwicy moze tak byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebująca pomocy***
Moze tutaj ktoś jest z Czestochowy i zna dobrego psychologa? Prosiłabym o namiary ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko na mnie to prawie nie działa ale moja psychika wmówiła sobie że działa.Ale ja to od dłuższego czsu planowałam i przygotowuje się a raczej jestem przygotowana na wszystko.Kiedyś nie byłam więc nie rzucałam bo też się bałam.Poczekaj jeszcze jak będziesz gotowa,tylko nie zwiększaj dawek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja nie wiem czy ktoś jest z Częstochowy ale może czytający ktoś napisze Rw a bierzesz już afobam? pisałam wczoraj żebyś nie brał leku bo on bardzo silnie uzależnia więc jeśli możesz poproś lekarza o zmiane leku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczko kochane ale ja wcale nie szydzilam z tej daty! :) to po prostu taki wesoly dzien :) a jesli to sa Twoje urodzinki to tym bardziej jest radosnym dniem :D i nie zamykaj nam sie tutaj bo musisz nam swiecic :D Malenstwo - hm postaram sie nie brac zadnych lekow - moze teraz jak Ty odstawiasz i moze sloneczko :) to razem bedziemy sie mobilizowac - ja Was ze jest dobrze bez lekow a Wy mnie zebym nie decydowala sie na nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko jak odstawisz to możesz mieć jakieś sensacje ale to minie :) A może nic nie będzie:) HM pisze jak Kononowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R W
maleństwo29 Bralem przez tydzień teraz biorę PRAMOLAN 50 mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RW Twoje objawy sa wlasnie nerwicowe 🌻,afobam doraznie moze pomoc ale na dluzsza mete prowadzi do uzaleznienia,pramolan bardziej usypia wiec na noc wskazany ale czy leczy?-napewno nie wplywa na napęd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani ..leki sa tylko na chwilę żeby uspokoić organizm i żeby objawy ustąpiły . Leki nie wyleczą nerwicy , to trzeba samemu zwalczyć powody . Po odstawieniu leku organizm trochę wariuje bo traci dawkę wspomagacza , ale po kilku dniach (tygodniach) wraca do normy . Problem tkwi w tym że jak już się wytrzyma odstawienie leku żeby na nowo objawy nie wróciły . Dlatego dobrze jest porozmawiac z psychologiem zeby zmienić spojrzenie na swoje życie . Żeby negatywne emocje znów nie zagniezdziły sie w myślach i natrętnie przypominały o sobie . Wywalmy wszystko to co nam nie jest potrzebne , po co takie złe myśli ...;) jak idzie wiosna i robi się coraz piękniej . W końcu mamy wpływ na własne myśli i tylko od nas zależy co nam sie w naszych główkach ...urodzi ;) Zmiana nastawienia jest możliwa ....na prawdę! tylko trzeba uwierzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Dotarłem do domciu. Tak jestem na urlopie :D galeria na foto.fnk.pl zaczynam się nudzić coś muszę porobić :| 21 marca mam być w poznaniu :D Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam tylko na chwilkę, przywitać się , za godzinkę do pracy:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czec danus! ja sie dzis lenilam -tylko posprzatalam troszke i obiadek zrobilam a teraz sie zbieram wyjsc po sklepach ale mi sie nie chce....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to polowa pracy, ta latwiejsza juz za mna. troche sie nabiegalam ale plan wykonany, tak jak zawsze, najtrudniej zaczac a potem juz jakos idzie, teraz chwila oddechu i do dalszej pracy wszystko powinno byc ok. czytam dziewczyny ,ze dzis macie nienajlepszy dzien, chyba warto poszukac sposobow,jak wtedy reagowac czesto tu podajecie co robicie w takich sytuacjach, dzisiejsza rada pelasi spodobala mi sie , zastosowalam ja i chyba wlacze do swojego kanonu. oczywiscie kazdy ma inna osobowosc i co innego mu bedzie pasowalo. sporo tez racji jest w tym co pisal r.f. na temat dazenia do perfekcji i rozmawiania sama z soba, jak sie zastanowilam to jestem dla siebie gorsza niz inkwizycja, jeszcze nie zdazylo mi sie by ktos potraktowal mnie tak z malym zrozumieniem niz ja sama. a jak jest u was? bianka , chetnie drwa narabie albo zakupy zrobie, ale wpadnij do mnie i pomoz w porzadkach, ja do mojej pracowni to chyba granat wrzuce i zamkne drzwi i zbuduje sobie nowa, tam taki bajzel ,ze wyrzuca mnie z tamtad jak z katapulty, a nie umiem tam zrobic ladu. zgredek fajna stronke podeslales a moglbys ja strescic, tyle czytania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iiyama witaj! O jaka stronke chodzi?Ze taka fajna,bo nie moge sie doczytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×