Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Ty pomarańczowy ty strasznie cieńki baton jesteś.Nie musisz czytać tego co tu jest napisane ,my piszemy dla siebie nie dla takich prymitywów jak ty.Pierdolnij sobie baranka to może ci przejdzie ,a może nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak malenstwo, oglądałam Majewskiego, niezły jest :D A potrzebowałam troche pokrzyczeć, juz jestem spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co pomarańczowy, weź Ty sie przejdź na spacer....Niech Ci przewieje to cos, co Ci się obija o czaszkę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jekie ostre jesteście :D WOW Ja nie będę się włączać do tej dyskusji, bo tak zmachałam sie bieganiem że nie mam za brdzo siły klepać. Ale czytam z przyjemnością-Ada, Gunia-pokażcie pazura :D A tak w ogóle to witam wszystkich :) Zaraz zajrzę do galeryjki, bo tam jakieś zmiany podobno. U mnie na razie w miarę dobrze- o prześladu7jącej mjie NNNN przypominają mi jedynie wierne przyjaciółki-kluska w gardle i notoryczna niestrawność. Najlepiej jest jak jem- wtedy jej nie czuje, ale tym sposobem to niedługo mi sie tylko jeden pośladek będzie mieścił na moim krzesełku przy kompie 😭 Ataki (odpukać w niemalowane) ustąpiły, oby na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) jestem tak zmeczona ze ledwo siedze na krzesle - ja chce urlop :((((( do tego jestem strasznie rozdrazniona - wzsystko mnie denerwuje - ale to chyba dlatego ze za tydzien mam egzamin i juz naprawde zaczynam panikowac :( Zajrzalam do galerii :) wszyscy sweitnie wygladacie :) Sloneczko - jeszcze raz Tobei powinnismy podziekowac za pomysl a Zgredkowi za realizacje :)))) Pozdrawiam Was wszystkich i mam nadzieje ze od przyszlego tygodnia bede mogla znowu byc z Wami na biezaco :) Zycze Wam wszystkim spokojnego wieczoru i nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty pomaranczowy jak na osobe tak zniesmaczona naszym forum dobrze nas znasz -marzena juz dawno pisala o ojcu ,amarylis o wyjezdzie do szpitala tez dosc dawno.....czyli czytujesz nas regularnie ,wiec jaki masz problem? a skoro jestes taki dokladny to wiesz ,ze niektorzy swietnie sobie radza i stopniowo wychodza z nerwicy ,wiec masz bledne wnioski ,to by bylo na tyle ,baj baj cienki baton!:D Adus ,Punca az mi sie dobrze zrobilo !:d A ja sie przespalam pod wieczor ,teraz mam odwrotnie niz zima -w dzien aktywna a pozniej wysiadam:D Galerie ogladalam ,wszystko swietnie wyglada!Brawo Zgredek ja sie dosle pozniej jak cykne fotke z nowa fryzurka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam .wpadłam na chwilke. chce wam podziekować za wszystkie wpisy. powoli przestaję się bać.myslę że wszystko będzie dobrze.w końcu chyba większość kobiet boi się porodu, bólu, martwi się o zdrowie dziecka i czy dadzą radę. może ja jakto nerwuska wyolbrzymiam wszystkie problemy.jestem jednak zdecydowana.mam nadzieję że niedługo wam napiszę wspaniałą wiadomość :-) słuchajcie teraz sobie musze ulżyć. a mianowicie mam parę słów do kolejnego pomarańczowego debila który się tu pojawił. po pierwsze wal się na ryj, po drugie po co kołku tu zaglądasz.a po trzecie... no nie z wariatami nie ma co dyskutować. słuchajcie wybierzmy mis forum. niech każdy głosuje. ja już oddałam głos na diabełka. a co inni myślą - faceci wasze zdanie mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest jakieś chore
NETKA30 Ty sama jesteś debil to po pierwsze,a po drugie jak jesteś taka żądna wyborów miss to zgłos się na wybór Miss Polonia. Nie pomyslisz ,że Twoje starsze kolezanki moze się krępuja takim wymysłem dziwacznym! I kto tu jest debil? Widziałem wasze wpisy,niektóre maja po 40,50 lat jak One sie mają równać z gówniarami 20 letnimi! Więc wal się Netka 30 na ryj,może zmadrzejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowy ty strasznie zakopleksiony egzemplarz musisz być.Nie ważne kto ile ma lat i nie ważne jak wygląda .Myślisz ,że jak ktoś ma 40 czy 50 lat to już nic od życia mu się nie należy.Nikt cię nie prosi żebyś tu pisał .W necie jest tyle ciekawych stron dla takicch parówek jak ty ,spróbuj może tam znajdziesz bratnie dusze,tak samo popieprzone jak ty.Polecam kafeterie temat o seksie oralnym ,to w sam raz dla takich niewyżytych dupków jak ty.Nam daj swięty spokój i idż sobie gdzieś ulżyć może zrobi ci się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kolezanki dobernocek, jutro pisanie biznes planu, kicia mi zglupla i lata po scianach pewnie przesilenie jakies bo i pomaranczowe sie wylegly- tez stworzenia boze, skrzywione ale niech im tam- dobranoc tez idzcie spac, jutro bedzie fajny dzien .moze nie bedziesz musial lac zolcia , zobaczysz, ze wtedy milej sie zyje. zrob dobry uczynek dla blizniego swego wroci do ciebie w dwojnasob, zrob cos zlego ........ to tez wroci. spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awam wszystkim moim nerwuskom życze spokojnej nocki i kolorowych snów ,bez pomarańczowego koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy spbie życzą dobrej nocki a ja tej chyba nie zasnę, nn mnie dopadła a w domu mnie tylko dobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iiyama takie egzemplarze widzą tylko czubek własnego nosa.Ja też już spadam spać ,bo mam 35 lat i jestem stara i gdzie mi do 20 latek.A kici daj może coś na uspokojenie.Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ,że jutro bedzie lepszy dzień i bez pomarańczowego koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc wszystkim! wpadłam jeszcze na chwilkę przed snem :D cienkie batony do budy!! i to już!!! Zgredziu jak jutro coś wymyślisz z tym forum to wyślij linka :D i tak jesteś WIELKI buziolki dla nerwusków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nikt nie rozumie co to jest nerwica?? czemu wszyscy mówia weź się w garść, jak to niemozliwe.... tzn w moim przypadku mozliwe po 2 tygodniach brania leków uspokajajacych....wreszcie moge przeczytac cos i zapamietac, i to bez tego panicznego leku ze nie dam rady ze sie nie nadaje.... myslałam, ze dam sobie rade sama, ze to przejdzie, a było coraz gorzej.... nawet moja mama cięzko to trawi, w sumie nie miałam jakis mega traumatycznych problemów typu smierc kogos itp. dlaczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, sorki że wczoraj tak znikłem :) dostałem exmisję od kompa hehehe tak przez przypadek no i podpisuję listę a i niedługo sprawy prywatne i inne będa na innym forum d;la wtajemniczonych zresztą dzieje się to co kiedyś krakałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie po tak długim\" niebyciu\" , co nie oznacza że o was zapomniałam..., u mnie po staremu...czyli lęki dopadaja mnie nadal aczkolwiek sporadycznie...staram się żyć normalnie i wychodzę z domu do ludzi tak często jak tylko się da ..no i walczę o normalną egzystencję sama ze sobą.... po kolei....zrobiłam wszystkie zęby pod narkozą :)...zrobiłam prawo jazdy za 2 podejściem:)...a teraz czekam na naprawę nosa:) (14 maja).....po tym terminie siadam na dupę i mam zamiar cieszyć się życiem( jesli nerwica mi pozwoli na to)....dziękuję za wszystkie e-maile , miło ,że pamietacie ....acha...i jeszcze kupiliśmy domek w stanie surowym zamknietym....planujemy zimą już iść na swoje..zapraszam na parapetowe.....:) pozdrawiam ,życze spokojnego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w pogodny dzien!!! Zarejestrowalam sie i mail poszedl do Ciebie Zgredku.Co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×