Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Zgredek prosze o uaktywnienie mnie tak bym mogła wejsc na forum:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! już po solarce... ufff... jak zawsze przypomniała mi sie scena z filmu \"Final destination 3\" gdzie dwie dziewczyny zostały usmażone w solarium...... myślałam, że sie uduszę i niestety wyłączyłam trzy minuty przed czasem... ale i tak nie było źle :) buzia brązowa - jest ok :D:D Witaj Andziu jak się dzisiaj czujesz? zgredku ja też proszę o aktywację :D w ogóle witajcie wszyscy... jakaś taka melancholia mnie dopadła, właśnie wypakowałam autko służbowe - jutro ostatni dzień w pracy... smutno jakoś - bedzie mi wszystkich brakowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulko ... słowa w piosence są ...Nie jesteś Sama! i uwierz ❤️ Musi być lepiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Punca, hexa, efka konta zostały aktywowane To forum nie zniknie bez obawy. Tutaj będą poruszane sprawy normalne, standardowe a na nowym forum będzie można podyskutować bardziej luźnie i bez stresu że jakiś trol będzie docinał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie zostawiamy tu będziemy ale sprawy bardziej osobiste będziemy poruszać na innym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia napisz mi maila wydajesz się osobą OK dostaniesz adres na czata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziseijsze popoludnie czułam sie rewelacyjnie już nie pamietam kiedy tak sie czułam moze to leki zaczynaja działac tak na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, nie mam na nic siły, ale pozdrawiam Was gorąco. Zgredku, ja też chciałabym mieć dane na nowe forum :( Dobrej nocy i do jutra. Żołądek mnie jakoś boli, a jutro znowu powrót na zabiegi u ginka, oj będę cierpiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredku, i jeszcze jedno, nie mogę wejść na galerię na swoje dane, wciąż wchodze na Puncy, która była tak dobra i mi użyczyła swoje dane. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :D jestem dziś pierwsza ! Wszystkim życzę miłego i spokojnego dzionka i żeby zadania na dziś wszystkie się spełniły ... :D Moje dziecię własnie poszło do lekarza i się trochę ...martwię . A nowe forum jest ..super! Zgredku ...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko!!! Ranek zimny,ale potem sie ociepli.Zmarzlam,jak odprowadzalam corcie do szkoly. Witaj Niespokojna! Zaczernij sie moze ,aby ktos nie podszyl sie pod Ciebie.:D Efcia nie martw sie,bedzie ok.:D Zycze milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredziu,a co znacza te poziomy-1 2 3 ?Ile ich jest? na nowym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam ja również Ewcia nie martw sie bedzie ok Pipus to ty ranny ptaszek jestes U mnie pada deszcz ale nie jest zimno włsnie koncze sniadanko byziole pozdrawiam miłego dzionka:):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelasia 78: dlatego pewnie nie wpuściło ponieważ była próba logowania się tej samej osoby z 2 różnych miejsc w tym samym czasie tak więc punca i Ty możecie mieć teraz zablokowane konto ot takie zabezpieczenie. Sprawdzę to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipek to jest licznik aktywności na forum :) tzw punkty doświadczenia hihihi jak w grach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani! Efcia bedzie dobrze nie martw sie! Pelaska trzymam kciuki za zabieg ,przetrzymasz i aby efekcik byl ,to najwazniejsze:D Ja sie w tym nowym forum polapac nie moge:D wczoraj nie mialam glowy bo mi ja od srodka rozrywalo,dzis juz lepiej ,tzn. przeziebionko znosne wiec sie musze zlapac za robotke denerwuja mnie te zapyziale okna...... u mnie wczoraj byly 2 wypadki jeden pod moiim oknem w kuchni-karetka zabrala rannego,a drugi nieco dalej wieczorem ale tez go widzialam ......okropne wrazenie ,jeszcze slysze te huki ! jakis sadny dzien byl ,brrrr!!!!teraz kazdy pisk opon przyprawia mnie o dreszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidzia.a w TV mowili,ze nigdzie nie pada!:D Napisz do nich,ze oszukuja!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×