Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość do taka jakas see
Zobaczysz poradzisz sobie z dziecmi przy nerwicy , ja gdy czulam jak nadchodzil tzw atak nerwicy zaraz bralam tabletke i przechodzilo , z biegiem lat wbilam sobie do glowy że wszystko ze mna jest ok , że nie umre -( a trwalo to jakieś 3 /4 lata ) , to teraz nerwica żadko mnie odwiedza , ale odwiedza - teraz wiem już jak mam się wobec niej zachować -n ie panikować. Pozdrawiam bedzie dobrze , i starac się jak najwiecej przebywac wśrod ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do olabasia
DZIĘKUJĘ , też pozdrawiam cię milusio , zycząc tobie dużo zdrowka.Pytasz sie mnie czy biore jakies leki , - tak teraz tylko biore doraznie w razie ataku tylko signopan , a tak to co drugi , trzen dzien valused odrazu 3 tab .Gdy wychodze gdziekolwiek czy sama czy z kimkolwiek zawsze w torebce mam tabletki , to mi daje pewnośc , bezpieczeństwo .Przy tej chorobiedobre dobrze jest mieć jakiegoś psa , ktory daje np mi też bezpieczeństwo , a posiadam ich aż 2 suczke jamnik i suczke york - wspaniale pieski ktore nie ustępuja mnie na krok ---dawają mi one dużoooo. Moze dzię ki nim i dzieciom przechodze to teraz wmiare lagodnie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzej
do taka jakas see , do olabasia - zapomnialam sie podpisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzej
aśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do drowko
jak tam wizyta u lakarza ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas see
tak ale ja mam dylemat natury jak bede przechodzila ciaze to czy ataki nie bede czestsze i silniejsze bo przeciez tabletki trzeba by bylo odstawic! jak sobie w tedy radzic a pozniej ajk sie urodzi musze miec sile i zdrowie by czuwac przy dziecku da sie to wszystko jakos pogodzic i wytrwac w tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AŚKA..piękne dzieki ....ja tez sie nie daje tej nerwicy a juz na nia choruje 20 lat .....praktycznie do wrzesnia ubieglego roku nie leczylam sie u zadnego psychiatry nie mam nic przeciw co do tej specjalizacji ....ale ostatnio tz,w piatek jak udalam sie do psychiatry to mi takie leki przepisal zaaplikowal ,jak przeczytalam ulotke to odechcialo mi sie ich brac ...nie trafilam na lekarza ktory by mi pomogl........a chodzi mi tylko o to aby w razie koniecznosci brac jakies leki.........jesli chodzi o sama nerwice to tez juz przestalam s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AŚKA..piękne dzieki ....ja tez sie nie daje tej nerwicy a juz na nia choruje 20 lat .....praktycznie do wrzesnia ubieglego roku nie leczylam sie u zadnego psychiatry nie mam nic przeciw co do tej specjalizacji ....ale ostatnio tz,w piatek jak udalam sie do psychiatry to mi takie leki przepisal zaaplikowal ,jak przeczytalam ulotke to odechcialo mi sie ich brac ...nie trafilam na lekarza ktory by mi pomogl........a chodzi mi tylko o to aby w razie koniecznosci brac jakies leki.........jesli chodzi o sama nerwice to tez juz przestalam sie nia przejmowac (jest to czasami trudne)ale daje sobie rade pracuje jeszcze zawodowo chociaz czasami sam dojazd do pracy wymaga ode mnie nie malego wyzwania ...ja leki tez mam zawsze przy sobie bez nich sie nigdzie nie ruszam....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOKOKOKOKOO
KURWA MAC GDZIE JEST MOJ TOPIC KURWA SZUKAM I NIE MOGE ZNALEZC CHOLERY IDZIE DOSTAC Z TYM WSZYSTKIM I Z WAMI KURWA MAC JA PIERDOLE WAS I WSZYSTKO KURWA DOOKOLOA PSIA MAC KURWA MAC JA PIERDOLE KURWA WAS TEGO JEANEGO GRUBASA CHUJA DRETWEGO I GFIUTA CO TO JEBIE KWADRATA KURWA W KAPSKO I DUPSKTO JEBANY ZAJEBANY CHUJ CHUJ TO STRZELI BYLEM PORZADNY I CHUJ Z TEGO JEST MUSZE BYC JAK KURWA CHUJE PIERDOLE JA WAS CHUJE DRETWE I MALE KURWY I KURWIOSZYN AMEN !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOKOKOKOKOO
jak go kurwa widze to zygac mi sie chce grube chujstwo i pizda facet chuj to srzeli a kotwica mu w plecy kurwa mac jebane chuje chuj strzela mnie kazdego dnia nie potrafie juz czyc jak trzeba wszystko zniszczono kurwa wszystko mi zniszczono kurwa mac cale moje jebane zycie kurwa mac az chuj strzeli ja pierdole kurwa mac ja pierdole kurwa mac ja pierdole ja pierdole ja pierdole ja pierdole ja pierdole ja pierddole ja pierdole warszawa krakow gniezno stolice polski modlcie sie maryjo jozfie boze jezusie badz z nami kurwa mac ja pierdole !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jednak z internetu
ta u góry to ma dopiero akat nerwicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż za urocza wypowiedź, doprawdy! Ale o ile wiem to jest forum dla ludzi cierpiących na nerwicę a nie dla ludzi z chorobą Tureta. Do Zdrówko: Czekamy na wieści od lekarza, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i że ta wizyta pomoże Ci się uspokoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż za urocza wypowiedź, doprawdy! Ale o ile wiem to jest forum dla ludzi cierpiących na nerwicę a nie dla ludzi z chorobą Tureta. Do Zdrówko: Czekamy na wieści od lekarza, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i że ta wizyta pomoże Ci się uspokoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani jesteście ze pamiętacie.:) pani neurolog była bardzo sympatyczna. najpierw zrobiła mi badanie w stylu -podnieść nogę do kolana, machać rękami, pukała mnie trochę itp.. stwierdziła że wszystko w porządku. potem jak jej powiedziałam o co chodzi stwierdziła że to może mieć podłoże nerwicowe, albo takie coś u młodych ludzi się zdarza, bądź jest to odmiana padaczki.. no i dała mi skierowanie na EEG ,kazała łykać magnez (który kupiłam zaraz w aptece) . teraz nie wiem kiedy dam radę zrobic to badanie.. pewnie znów będę odwlekać.. w sumie nie mówiła ze podejrzewa jakieś większe schorzenia ale zapomniałam też o kilku rzeczach powiedzieć, np. o drętwieniu ręki w nocy. ale to nic. ja może jestem chora ale i tak uważam że jestem jak wy -znerwicowani:) nie wiem co myśleć. mama mnie namawia żebym pojechała z nią jutro na zakupy i od razu zrobiła wynki, krew ,mocz itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani jesteście ze pamiętacie.:) pani neurolog była bardzo sympatyczna. najpierw zrobiła mi badanie w stylu -podnieść nogę do kolana, machać rękami, pukała mnie trochę itp.. stwierdziła że wszystko w porządku. potem jak jej powiedziałam o co chodzi stwierdziła że to może mieć podłoże nerwicowe, albo takie coś u młodych ludzi się zdarza, bądź jest to odmiana padaczki.. no i dała mi skierowanie na EEG ,kazała łykać magnez (który kupiłam zaraz w aptece) . teraz nie wiem kiedy dam radę zrobic to badanie.. pewnie znów będę odwlekać.. w sumie nie mówiła ze podejrzewa jakieś większe schorzenia ale zapomniałam też o kilku rzeczach powiedzieć, np. o drętwieniu ręki w nocy. ale to nic. ja może jestem chora ale i tak uważam że jestem jak wy -znerwicowani:) nie wiem co myśleć. mama mnie namawia żebym pojechała z nią jutro na zakupy i od razu zrobiła wynki, krew ,mocz itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a to co jest KOKOKOKOKO TO NIE W TE FORUM WESZLAS SORKIcos pomieszalas hihihi witam wszystkich kulturalnych tu dzien piekny ja sie dzis czulam ok pozazdroscic i chciala bym i zycze sobie wszystkie takie dni dziekuje ,,,,,< pozdrawiam milutko i wam tez tego ZYCZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na ta dolegliwosc to czubki
KOKOKOKOKOO-ty naprawde potrzebujesz lekarza .Kochani nerwusy my ze sobą mamy problem ale ten to nadaje sie do czubków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na ta dolegliwosc to czubki
KOKOKOKOKOO-ty naprawde potrzebujesz lekarza .Kochani nerwusy my ze sobą mamy problem ale ten to nadaje sie do czubków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na ta dolegliwosc to czubki
KOKOKOKOKOO-ty naprawde potrzebujesz lekarza .Kochani nerwusy my ze sobą mamy problem ale ten to nadaje sie do czubków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na ta dolegliwosc to czubki
KOKOKOKOKOO-ty naprawde potrzebujesz lekarza .Kochani nerwusy my ze sobą mamy problem ale ten to nadaje sie do czubków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na ta dolegliwosc to czubki
KOKOKOKOKOO-ty naprawde potrzebujesz lekarza .Kochani nerwusy my ze sobą mamy problem ale ten to nadaje sie do czubków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten to ma problem
kokokokokokokoko KOKOKOKOKOO-ty naprawde potrzebujesz lekarza .Kochani nerwusy my ze sobą mamy problem ale ten to nadaje sie do czubków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten to ma problem
kokokokokokokoko KOKOKOKOKOO-ty naprawde potrzebujesz lekarza .Kochani nerwusy my ze sobą mamy problem ale ten to nadaje sie do czubków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten to ma problem
kokokokokokokoko KOKOKOKOKOO-ty naprawde potrzebujesz lekarza .Kochani nerwusy my ze sobą mamy problem ale ten to nadaje sie do czubków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajmy w klubie!!!Ja podobnie jak co niektore, nie zdawalam sobie sprawy , ze jestem tym dotknieta...Zawsze silna, twarda, z twadymi zasadami nie do zlamania, bedaca ostoja dla innych ogolnie uwazana za opanowaa...To opanowanie nie wyszlo mi a dobre..Gdzies po drodze utrta najukochanszej osoby-dalam rade, problemy rodzinne po dzien dzisiejszy myslalam , ze nic mnie nie zlamie!Jakies pol roku temu przezylam zalamanie,rozne obsesje, bezpodstawne ciagle stresy,straszny bol zcisnietego zoladka. Nie dawalam juz rady..Jedynym ukojeniem byl dla mnie sen..Wtedy sie nie stresowalam !!Za duzo zbieglo sie w jednym czasie i peklam...Nie chce sie rozpisywac w szczegolach...Poniewaz wchodze na Nowa Droge Zycia (wychodze za maz)musialam cos z soba zrobic,, nie chce w takim stanie budowac rodziny!Zapisalam sie na terapie z psychologiem , nie uznaje czegos takiego jak terapia psychiatryczna, ktora ne konczy sie niczym innym jak silnymi lekami antydepresyjnymi, ktore w rzeczywistosci cie oglupiaja,a nie pomagaja (chyba , ze w ekstremalnych przypadkach). Pani psycholog po zapoznaniu sie z historia opracowala program relaksacyjny, ktory obejmuje masaz i akupunkture uszu i inne. To naprawde dziala , naprawde polecam.. Sama rozmowa pomaga.Wystraczy sie przelamac! wczesniej mnie sama mysl o spotkaniu z psychologiem smieszyla... Naprawde warto!Przede mna jest dluga droga, ale juz widze duza poprawe, nie jest idealnie ale lepiej...PozdrawiamPowodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas see
hmmm ja tez mialam podobnie jak ty(poprzedniczka) tez bylam twarda,dzielna,przebojowa,zaradna i nagle jedno zdazenie ... kilka miesiecy i zauwazylam dziwne objawy, zrobilam sie bezradna i sama zaczelam potrzebowac pomocy... jak znalesc dobrego psychologa? nie chce zeby moje leczenie polegalo na lekach tylko na wyeliminowaniu mojego problemu lub pogodzeniu sie z nim... jak znalesc psychologa ktory okaze sie dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiziamizia123
hejki witajcie sili a skąd jestes z jakiego województwa napisz o tej akupunkturze pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siliy
a co cię musi wszysto obchodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×