Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

ada7777 i olinka141 zapraszam do galerii :) ada ociągasz się hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Moniulkaaa i Ada, wiecie co, bo Wy z Pomorza jesteście i ja też, wstrętna pogoda tu, głowato mi w szfach pęka już od samego rana...brrrrrr w ogóleto chyba się walę do łózka dziś wcześnie, bo normalnie czuje, że coś jest nie tak, straszny dziś pesymizm przeze mnie przemawia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniulkaaa normalnie podziwiam, jak udało Ci sie nigdy nie byc z N u lekarza???? Ja przez pierwszy miesiąc to biegałam do lekarza co drugi dzień, a najgorszy był weekemd, kiedy wiedziałam, że przychodnia zamknięta, to szłam w piatek i w poniedziałek, bo oczywiście twierdziłam, że przez weekend na pewno złapałam jakiegoś RAKA albo miałam PRZEDZAWAŁ........Także podziwiam, musisz byc bardzo silna, skoro rozegrałaś tę walkę sama :) A tak swoja drogą, jak Ci sie to udało, może i ja bym spróbowała????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az dziwne że Mnie głowa nie boli ..widocznie mam nad sobą jakiś parasol ;) albo tą część wybrzeza fronty omineły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Efka, Ciebie chmurki dziś postanowiły ocalić, bo mnie ta głowa właśnie w Gda rozbolała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja moge się przyłonczyć to waszego czata ????? gdzie on sie znajduje ??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja moge się przyłonczyć to waszego czata ????? gdzie on sie znajduje ??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj olinko, ja Tobie ie pomoge, bo nie wiem, gdzie jest jakiś czat....Pozdrawiam cieplusio Ciebie, fajnie że się sper trzymasz dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinka napisz mi na maila to dam Tobie adres to jest czacik dla wtajemniczonych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witojcie witojcie!!! hihi nie wiem coś mam dobry humorek dzisiaj :) :D Lidzia ja weszłam na czacik a ty zwiałaś hihi Pelasiu dobrze, że już wróciłaś :) dziewczyny z Wa-wy UWAGA! ACHTUNG! WNIMANJE! na początku kwietnia nawiedzę stolicę w celu szkolenia w nowej pracy. będę tam kilka dni, więc jeśli któraś będzie chciała podtrzymać na duchu znerwicowaną samotną koleżankę to będę wdzieczna hihiihihi buziole dla wszystkich dzisiaj oglądam nożownika i będę sie bała w nocy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak dobrze, ze dzxien sie konczy, bo ja juz jetem skonczona, z tego niespania bola mnie kolana, dziwne ale tak jest, i chyba mam dziure wglowie bo przewiewa mi prez nia ladowaty wiater.a tak pozatym wszystko w porzadku. skonczona praca to dla mnie sukces, bo ja mam zawsz e pootwieranych sto spraw a zkonczeniem juz ciezko.jestem z siebie dumna i bede o tym klapac dziobem. jutro bladym switem zaczynam doksztalt intensywny przez dwa tygodniepo kilka godzin.oczy chyba mam z gabki bo takie miekkie , smieszne uczucie. tak wiec dziewuszki i nie tylkoIDE W KONCU SPAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Punca nie widzialam mloda wchodzila na kopma dletego wyszlam sorki Czesc iiyama wieczorowa pora Olinka i Adula ale jestescie fajne dziewczyny widzialam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądamy twoje nowe autko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądamy twoje nowe autko
pytasz, co robimy to odpowiadamy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehee ale walicie postami :d nie wyarabiam ! :P hehehe :D co u was ? :D macie jakies fotki ktorych ja nie widzialem :(:(:(:( łeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×