Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Liduszka, ale mi cisnienia narobiłaś z tym męskim striptizerem, a tu oooooooooo wielkie zdziwienie, no tak, ale czego tu się spodziewać skoro to GRATIS?? :) Dzięki wielkie, się aż uśmiałam :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sasiadka wyciąga mnie na spacer z psem na jakies 30min chyba sie wybiorę choć tak brzydko buu ale sie dotlenie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko uśmiałam się z Twojego wpisu :) To prawda że wtedy atak trwa tylko kilka sekund :) Gunia mnie dzisiaj głowa też napierdziela równo:( No i przez to humorek spierdzielony............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie maleństwo, a juz byłam na dobrej drodze......A tu trzeba od nowa zaczynać liczyc dni z dobrym humorkiem.......A tam głowa niech boli, oby tylko N nie chciała zapukać do mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwo, jesli chodzi o słowika, to ja się zastanawiam, kto ma takie fajne pomysły....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie ucze się przezwyciężać ból głowy bez leków i nawet teraz męcze się prawie cały dzień i nic nie wezme.To jest dla mnie ćwiczenie silnej woli przed odstawieniem leków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim 👄 u mnie od wczoraj do niczego. pieprzona N siedzi mi na karku to i odrazu depresja do niej dołączyła. dwie cholerne siostrzyczki :-( dziś w sklepie myślałam ze zemdleje.odrazu zrobiłam w tył zwror choc niepotrzebnie. no cóż stchórzyłam. dziewczyny proszę o fotki tych których jeszcze nie mam maleństwo, słoneczko, magdziapek, gunia, bianka - i innych kto jeszcze mi nie przysłał. ja odrazu odeśle swoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba u mnie nastąpił ten zły okres.potrwa pare dni i mam nadzieje ze minie.jestem juz u kresu wytrzymałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
necia, dlaczego nie chcesz do naszej galerii... :( A Pelasia??Gdzie są Pelasi zdjęcia ? Ada też się tak jakby nie oddała do galerii Co to jakiś bunt czy jak ?:( Myśleliśmy że taka nasza prywatna galeria to fajny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItaj Netka, trzymaj się dzielnie i nie daj sie tej N i D, też sie dobrały...Żeby chciaż jedno z dwojga było dobre! Ale przecież juz nie raz wygrywałaś, tym razem tez wygrasz, bo jesteś silna, a co do tych zdjęć, to zgredek utworzył galerię, podeslij jemu Twoje zdjęcia wraz z propoowanym przez Ciebie loginem i hasłem do galerii, a Zgredek odesle Tobie adres galerii.. Pozdrawiam i trzymam kciuki żebys wygrała, ale teraz chyba Wszyscy sie tak czuja do niczego, to przez ta pogodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka trzymaj się faktycznie pogoda do D...Właśnie miałam się poddać i zostać w domku ale jednak rusze się z bo jak zaczne się użalać nad sobą to gucio z tego życia będe miała:) A i akurat jade do kumpeli to zaraz rozmasuje mi szyjke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goofer1982
widzę, że forum robi się bardzo interaktywne.nawet foteczki tu ludzie sla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gufer
od dawna slemy foteczki ,teraz to juz galeria powstaje :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzieki za dobre słowa. jakoś się trzymam i wiem ze to minie. bo musi. a co do galerii to pierwsze słysze ze taka istnieje. ja tez tam chce tylko poprosze meila zgredka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goofer1982
to bardzo dobra inicjatywa...przez foteczki jest się mniej anonimowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje nerwusiątka.Wczoraj nie mogłam się tu dostać nie wiem czemu.Pozdrawiam was z wstrętnego ,zachmurzonego pomorza.;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Goofer.Ja też walczę z nerwicą bez leków ,leki mi nie pomogły ,a tylko po nich byłam strasznie zakręcona.Próbowałeś terapii,ja spróbowałam i dużo mi pomogła.Teraz pije tylko ziółka i łykam magne B6 i rano wigor.Natomiast lęków strasznie trudno jest się pozbyć ,trzeba o nich przestać myśleć.Trzymam za Ciebie kciuki,napewno będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goofer1982
witaj ada777. terapii jeszcze nie próbowałem,ale przymierzam się do niej...osttanio łykam witaminki:cardiomin i plusssz active...pomagaja mi w uspokojeniu i koncentracj, której bardzo mi brakuje.na efekty trzeba poczekać,ale już widzę że wiecej mam energii i na tym buduję zmagania z lękiem.daleka droga,ale w końcu jest jakiś punkt zaczepienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i już janoś dnia mineła już jak nocka na dwurku ciemno,zimno, i na dodatek wieje wiatr...buuu a ja siedze czytam wasz forum i zajadam się żelkami \" śmiej żelki\" i jakby mi humorek się poprawiał .. ale jak sobie po myśle o jutrzejszym dniu..to odrazy robi mi się nie dobrze serce wali... i raz gorocą a raz zimno \"ble\" pozdrawiam was gorąco i słonecznie :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochani !!!! Ja tylko na chwilkę,by się pochwalić ,że jak na razie to mój najlepszy dzień od 2 tygodni :) Tfu tfu tfu ,żeby nie zapeszyć !!! Główka nie boli, nic się nie telepie ,a i zjadłam tyle,że az sama się sobie dziwię ... Oby ten stan trwał wiecznie ... Pozdrawiam Was Kochane Nerwusiątka i zmykam ,bo Kochanie moje na mnie czeka obok w pokoiku, a ja po prostu nie mogłam się oprzeć ,żeby Wam tego nie napisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goofer ja się mecze dwa lata prawie .Przestałam wychodzić z domu ,dojscie dom mojej furtki to był wyczyn dla mnie,bałam się wszystkiego ,ból w piersiach trzymam mnie rok.Teraz jest różnie ,raz dobrze ,raz gorzej ,nieraz mam tyle energii ,że mogłabym góry przenosić ,a za chwilę nie mam sił.Ale musze z tego wyjść i wrócić do normalności .W trakcie terapii zaczełam wychodzić z domu ,nigdy sama ,ale to już coś.Tydzień temu sama pojechałam na poczte ,trzęsłam się jak galareta ,ale udało się.Jednak przychodzą chwile zwatpienia i wtedy jest gorzej.Musimy walczyć i zdrowieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dzisiaj strasznie boli głowa ,ale u nas znowu sztorm i ta pogoda okropna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada7777 rozumiem Cie doskonale... ten bol w piersiach, trzesenie... a przede wszystkim wyjscia z domu... raz mialam gdzies jechac autobusem, to nie mialam odwagi otworzyc drzwi... jak wyszłam na schody to sie cofnełam bo stwierdzilam ze nie dam rady... teraz mi \"samo\" przeszło, nie bylam z tym nigdy u lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ale sobie pospacerowałam ale jestem szczesliwa nic mi nie bylo a kawal drogi bylo zawsze sie boje jak mam wyjsc a potem sie ciesze jak dziecko ze fajnie bylo jaki wniosek trzeba pokonac ta wredną france i na siłe wychodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×