Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Kochani wybiłam sobie palucha dużego od prawej ręki, wiedziałam, że coś się dziś wydarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolka witam Cie milutko...........no ja niestety nic nie wiem na temat tego leku moze ktos inny sie wypowie pozdrawiam milusio i zycze zdrowka bede pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredziu jak to dobrze ze mamy ciebie. tyle dobrego zrobiłeś dla nas. dzieki tobie widzimy nawzajem siebie.dużo fajniej się rozmawia duży 👄 dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolka30, niestety musisz poczekać aż sie pojawi ktoś kto bierze te leki, bo ja nie miałam z nim sztyczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Witam wieczorową porą🌼 Dzis pogoda do kitu caly dzień leje deszcz:(:(;(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolka ja tez ci nie pomoge.wpisz w google nazwe leku to moze cos znajdziesz na ten temat. Gunia do wesela się zagoi. dobrze ze to tylko paluszek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolka na temat hydroxyxyny mam dobre zdanie.mnie uspokajała w chwilach napadu, troche usypiała.nie uzależnia. zresztą wielu moich znajomych ją brało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana czemu nie ma cie w galeri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatha
a moze ktos cos slyszal o hipnozie? ponoc pozwala zaglebic sie w siebie i odpowiedziec co nas tak naprawde neka i co wywoluje ataki niepokoju i paniki, albo akupunktura. kilka razy widzialam w ogloszeniach, ze tym sposobem mozna leczyc leki, depresje, nerwice itd..tylko no wlasnie leczyc czy wyleczyc? a moze to wogole pic na wode fotomontaz. juz sama nie wiem jak sobie i wam moi mili pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatha
jakos nie mam odwagi pojsc ze soba do psychiatry...kraj w ktorym mieszkam jest ostro powalony, nie wiem czego sie spodziewac w przyszlosci z takim rekordem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wieczorkiem Czesc Danusiu i wszyscy :D:D:D:D:D Goofy widze że sie zaczerniles hi hi fajnie a i fotka twoja spoko gościu jesteś:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję Ewciu, za rady zdrowotne. Majeranek rzeczywiście świetny na katar, czosnek lubię, ale nie chcę w szkole dzieciakom smierdzieć. W aptece polecili mi jakieś homeopatyczne na zatoki i już dziś nie mam tej ropy w głowie - już myślałam, że mózg mi gnije :) Poza tym pije flegaminę i biorę leki antywirusowe od alergologa - jeszcze mam na jutro. Boże, już mam dość tego chorowania. Dlaczego ja musze chorować co drugi miesiąć i przez 3 tygodnie? Kto, do chol..., tak choruje? Chyba tylko ja. Kochani, czy Wy nie za dużo rozmawiacie o tych lekach? Naprawde trochę się tm nakręcacie: kto, jakie, ile? One mają być tylko pomoca w psychoterapii, a nie celem samym w sobie. Każdy, kto nie bierze leków, a jakoś (lepiej, bądź gorzej) sobie radzi, niech tak trzyma i nie szuka ick. Laki jedynie łagodzą objawy, nie \"leczą\" z nerwicy. Nerwica to stan naszego umysłu, a nie ciała. Wazne jest, by zmienić myślenie, by nie martwić się na zapas, by myślec pozytywnie o sobie i wszystkim, co się robi. Gdybym słuchała swojej nerwicy, nigdy nie poszłabym do przedszkola ani szkoły. To jakaś forma walki z nią ale też zwyciężania nad nią - nie pytam jej, co ona na to, bo ona zawsze chce, żebym uciekała i rezygnowała, ale to przecież moje życie - ja będę o nim decydować, będę robić to wszystko, co sprawia mi radość. A dzięki temu uczę się, jak wyrażać swoje uczucia i emocje, oraz, co najważniejsze, jak je akceptować, jak akceptowac to, że moge czuć się źle, moge kogoś nie lubić, moge się wścieć (nawet niesłusznie). A teraz ide na czata. Jak ktoś ma ochote pogadać, zapraszam! Maleństwo i Hexo, czy doszły do Was moje maile? Bo nie wiem, czy je wysłałam. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekałam 8 min i idę przygotować się na jutrzejsze zajęcia. A czeka mnie nie lada zadanie, bo od rana do 15.15 - 7 lekcji, w tym dwie za mężusia, bo on do kina ze swoją klasą sobie idzie - muszę coś wymyśleć, żeby połączyć jego dzieci z moimi. Życzę miłej nocy, szkoda, że nie udało mi się nikogo złapać. Pewnie tak już będzie coraz częściej - 😭 - no, cóż, Wy też macie swoje zajęcia! I tak Was bardzo kocham i podziwiam, wciąż, każdego dnia... 3-majcie się Nerwusy bez większych nerwów. 🖐️ MAMAOJULKI, mam nadzieję, że dobrze się nadal bawisz i czujesz się cudownie z dala od stresów i pułapek dnia codziennego! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelasiu slonko my Ciebie tez kochamy.........zyczymy spokojnej nocki i milutkiego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUNCO, ja jestem nienormalna. Przecież wiadomo, że mam Twoją komórkę. Nie wiem, co mi odbiło - to zaciemnienie po lekcji z gimnazjalistami - wybacz! A moze ja tak sobie będe pisac sama ze sobą, co? Byłoby to ciekawe z punktu widzenia socjologii i psychologii - pacjent w psychozie gadający sam ze sobą w internecie - ciekawe. Szkoda, że pan Firestone nas opuścił, bo może coś by nam o tym napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olabasiu, Tobie też najlepsze życzenia ode mnie. A czy wiecie, że w piątek Pelagii? Chyba będę miała imieninki :) Zapraszam na ciacho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelasiaMaZgniłyMózg
Oj, biedna, Ty, biedna. I tak ze zgniłym mózgiem do szkoły przyjmują? to chyba jakaś specjalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam. Paką raźniej! Chyba mi ten mózg odgnił. Pomarańczowy, jak gadałm sama ze sobą to nie raczyłes się odezwać, a teraz mam Olabasie i już nie czuję się samotna, to Ty co? sobie wyobrażasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tym ze pacjent w psychozie sam ze soba rozmawia........i to w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej jaki paskudny dzień:( Humor minus 100,szef mi truł tyłek cały dzień i aż się spiełam w sobie i tak mi zostało do tej pory:( Trzęsawke w środeczku ja też dzisiaj mam:( Pelaisia dostałam jutro napisze :) Pelasia ma racje a zresztą Efcia pisała też o tych lekach.One nie leczą one łagodzą ale też do któregoś momentu. Diabełku nie myśl o tych lekach że bez nich nie będziesz mogła funkcjonować bo ja kiedyś też tak myślałam a teraz to gówno musze zacząć odstawiać.A to nie jest miłe ani przyjemnie.A pamiętaj że leki uzależniają bardzo szybko:( Ide zrobić sobie meliske.................:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelasiaMaZgniły
Wydaje mi się, ze wciąż kochana Ci gnije! Niestety, taka kolej rzeczy - jak zaczął, nie przestanie - proces gnicia rozpoczęty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowy poszukaj sobie innego zajęcia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To by się nawet zgadzało, bo terapia, jaką przeszłam nazywa się Zorientowana na Proces, i ja zawsze dodawałam \"gnicia\", więc moze to taka kolej rzeczy: mózg mi zgnije, więc nie będe miała nerwicy. Mądryś Ty, pomarańczowy, jak nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelasiu.........slonko ja sie nigdy nie przejmuje tymi pomaranczami..........to zwykli tchorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Maleństwo! Już nie myśl o tym szefie. Nie warto! Popatrz, a moje Potwory tak mi dobrze dziś pracowały. Do szkoły jechałam z zawrotami głowy, a potem wszystko mi przeszło i już mi lepiej. Na jednej lekcji sie potwornie denerwowałam, dychałam, ale tak niezauważalnie- a oni tez ładnie mi pracowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×