Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

zerkam na pytanie na sniadanie na 2 i niech gęś kopnie tych stylistow co przemiany faceta robili ,bleeeee! nie wiem moze jestem zacofana ale juz ten stylista taki zniewiescialy wiec czego oczekiwac od modela,efekt marny! czego ja sie burze ,przelaczam tv acha i robie za pilota od tvbo mi sie popsul:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc pipek! wlasnie ,gadali ze nigdzie nie pada,sciemniaja! ale jakos zimno jest mimo slonca! Moj syn pojechal na wycieczke calodniowa do Kazimierza bedzie kolo 21szej ,upiekla mu sie dzisiejsza \"droga krzyżowa\" ktora bedzie prowadzona po osiedlu od kosciola do kosciola (2-3 godz!) a on w ramach przygotowan dio bierzmowania powinien w niej wziasc udzial ja sie wybieram ,nie wiem czy uda mi sie calosc przejsc ale bardzo bym chciala ,sprobuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipek jak to dobrze ze nie musze juz swojej corci prowadzac do szkoly :D,tak rano jestem nieprzytoimna al:( jak ja prowadzalam to mieszkalam 2 kroki od szkoly a teraz mamy dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) A ja rano wstałam z potwornym bólem gardła,ah ta pogoda zdradliwa :( Rrenka dasz rade na tej drodze :) Pelasia trzymaj się,bąde Cię trzymać za ręke :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc malenstwo! I ciebie dopadlo przeziebionko? co za dziadostwo! ale teraz duzo ludzi choruych ,moj siostrzeniec mial przez2 dni 39 st. i mu nie chicalo opasc ,dostal antybiotyk choc poza temp. niewiele mu bylo ale lekarze sami sie chyba boja takich niejasnych sytuacji i sie asekuruja Jak wczoraj w herbapolu kupowalam specyfiki to pani powiedziala ze widac ze cos mi jest i jakbym miala zemdlec:(milusia ,a ja sie nawet niezle trzymalam!:D tylko łeb mnie bolal!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenka właśnie wyjątkowo główka mnie nie boli,tylko gardziołko i mam katar i kicham .Takie typowe przeziębienie.U mnie od rana sprzątanie i zaraz musze iść na zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wysusze wlosy i tez sprzatam bo az wstyd ale nic jeszcze nie tkniete,co za zwyczaj poroniony zeby na swieta tak sprzatac:D ale jak tego nie zrobie choc troche to bede miec \"zgage\" moralna ,nas w swieta i tak nie ma no ale okna musza blyszczec! kiedys lubilam sprzatac a teraz mi sie nie chce i mi to ...zwisa:(:D Moja glowa dzis tez ok tylko mam "piach" w gardle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam gardła mnie plecy bolą wczoraj chirurg sie znęcał skalpelkiem i zacerował mnie :) 9 szwów hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziekuje za wsparcie ..syn wrócił , ale jeszcze nic nie wiem bo zdążył sie tylko przebrac i poleciał ..do drugiego lekarza zakładowego bo jak dobrze pójdzie to bedzie pracował ...na etacie ;) Więc czekam az wróci i powie co u tego pumunologa , bo dostał jakieś leki i ma za miesiąc sie pokazać ..:O Zgredku ..ło matko a Ciebie kto tak załatwił ? że aż pomoc krawca była potrzebna ? Rrenko trzymam kciuki żeby Ci się udało i mam taką prosbę ...chociaz kawałek przejdz za Nas nerwusków ...chociaz kilka kroków ;) ..❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredku co Ci sie stalo? rety pisz tu szybko!!!!! Wiesz co Efcia ,w zeszlym roku to ta procesja byla od mojej parafii(w miare blisko) do dalszej drugiej wiec szla obok mojego bloku a teraz odwrotnie-u mnie bedziemy na samym koncu wiec gorzej bedzie ale w zeszlym nie bylam bo wrocilismy z pogrzebu i fatalnie obtarlam i odgniotlam sobie nogi w nowych i jak sie okazalo za malych butach ale dzis sie postaram A ja ladnie sprzatam ,co nie? narazie wytarlam monitor!:D:D:D i siedze na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co mi się stało no wmawiają mi hipochondryka a że nie byłem jeszcze u chirurga i ginekologa to trza to nadrobić hehe. trochę mnie powycinali pocięli zeszyli reszta na forum dla Tajniaków hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie nie było Jestem w domku w polsce..:) wyprawa wspaniała teraz czas wracać do rzecxzywistości bardzo mi przykro, że nie mam czasu na forum jest tyle czytania, juz brakuje mi na to czasu. wszystkich pozdrawiam i dziękuje jeśłi ktoś o mnie pamięta ach i dodam, że jedem mały razik czułam sie słabo przez ostatni miesiąc, wszystko wspaniale :) ściskam mamajulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Pipus rano padał deszcz a teraz super pogoda ludzie bylam na zakupach hura kupiłam sobie firanki miałam cykora ale udalo sie oczywiscie nie byłam sama ale i tak sie ciesze No a teraz musze obiadek zaplanowałam pierozki kto chetny do klejenia Buziolki dla wszystkich ale mne energia rozpiera ale to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamojulki :) Super że dobrze się czujesz a teraz jak masz tyle obowiązków to będzie jeszcze lepiej bo o N nie będziesz myślała :) Lidzia superowo z tymi zakupkami,ja do lepienia pierogów nie za bardzo bo źle to robie ale bardzo chętnie przyjade i zjem ;) A ja po zakupach,mimo że mam trzęsawke całego ciała(oczywiście wewnętrznie) to nie dałam się :) Zgredek zakupy wysłałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu pouciekali no. chyba odstraszam :) jak ja jestem to niema nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh a tak w ogóle to się nie przywitałam - świnia jestem.... :P ech oddałam dzisiaj autko, telefon służbowy, pożegnałam się ze wszystkimi, poprzytulałam, prawie popłakałam hehe i pojechałam do domu...... a w poniedziałek do nowej pracy... jade w poniedziałek do Wawy na 2 dni, ale jadę z szefem i nie wiem czy będę miała czas na jakieś spotkanie.... ala najprawdopodobniej po świętach pojadę do Wawy jeszcze na 4 dni na szkolenie, to może wtedy coś wykombinujemy kochane Warszawianki, co? jakby coś to będziemy w kontakcie :D buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie Wy wszyscy jestescie? na forumku tez nikogo nie ma,chyba bo sie nie znam.... jeszcze mam umyc w kuchni 2 szybki i bedzie blysk! wszyscy sprzataja? witaj mamajulki! ogomnie sie ciesze ze u ciebie ok! zagladaj do nas od czasu do czasu!pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Malenstwo czekam jak wpadniesz na pierożki zapraszam Punca nie smuc sie zobaczysz bedzie ok w nowej pracy wiadomo że sie przyzwyczaiłas do ludzi ale tam sobie tez poradzisz pozdrawiam buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro koncze kurs, dzis byly finanse dla mnie czarna magia, rozumiec rozumialam ale jak przyszlo do liczenia to za cholere nic nie wyszlo. musze to wszystko przemyslec i tak naprawde sie zastanowic czy nie warto zalozyc wlasnej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani Malenstwo podaj mi twój numer gg na maila to ci przesle co nie co Hejka Marzenka gdzie sie podziewałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Witaj Marzenka!!!!:D No co to sie u Ciebie dzialo ,tyle czasu Cie nie bylo!!!Martwilismy sie!!! Napisz co u Ciebie slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nowy komputer i musialam wszystko wgrywac a mam tez remont domu wszystko zaczynam pokoj po pokoju NIE POTRAFIE JESZCZE PISAC BO JEST INNA KLAWIATURA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×