Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Rrenka zdrowiej :) Słoneczko sto lat,sto lat niech żyje żyje nam :) Dużo zdrowia,spełnienia marzeń,miłości,szczęścia i wszystkiego co najlepsze :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczko!!!!🌻 Wszystkiego naj naj najlepszego,zdrowka,szczescia,pomyslnosci,spelnienia marzen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*DLA S ŁONECZKA W dniu tak pięknym i wspaniałym Życzę Tobie sercem całym Zdrówka szczęścia pomyślności I w nauce i w miłości Bądź radosna wesolutka, piękna zgrabna i śliczniutka No i tak na dowidzenia Niech się spełnią Twe marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenka duzo zdrówka,słoneczka,pomyslności! Przegoń to paskudztwo.Teraz jest taka głupia pora nibys słońce nas oczaruje a zimny wiatr owieje i choróbsko gotowe. Maleństwo Twoja psychoterapeutka ma świętą rację.Porównując moje koleżanki i mnie i te same sytuacje to ja zawsze przewżywam o wiele bardziej.Wystarczy ze w skole w której pracuję dyrektor na mnie krzywo spojrzy a mnie juz przykro...koleżanki to totalnie olewaja.. Efka a Ty jak zawsze rację masz kochana.Mój psych powiedział otwarcie,że jeszcze rok temu by mnie w życiu tam nie wysłał,bo bałam się sama w domu zostac.Teraz jestem nieco odwazniejsza-ale zawsze ktoś jest w poblizu,a tam będę zdana tylko sama na siebie :-0 i to mnie własnie przeraza...Znikąd zadnej pomocy..O Matko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ammarylis tam będą same osoby takie jak my, do tego psychiatrzy i psychoterapeuci :) Więc pomoc dostaniesz z każdej strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura 28 lat
jakis msc temu dowiedzialam sie ze mam nerwice do tej pory myslalam ze przechodze zawal lekarz przepisal mi rexetin mam nadzieje ze pomoze bo nie mam juzzsily bje sie zyc i boje sie umrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lauro! Fajnie ,ze weszlas na to forum-tu wszystkie mamy to samo.Poczytaj troche ,my tu wzajemnie wspieramy sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia,ile ma Twoj maluszek?Sliczny bobas-dziewczyneczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ,tak to dziewczynka bardzo kochaniutka i grzeczna,Ma na imie Victoria i urodziła się w wigilie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko, wszystkiego najlepszego, obyś przychodziła tu do nas już tylko jako orzeł, który sfruwa, gdy postrzelona kaczka spada w dół, a więc: przejścia z nerwicy do normalności, do tego niewrażliwego, olewającego wszystko świata i zaaklimatyzowania się tam! RRENKO: nie choruj, polez sobie, wygrzej się i przepędź choróbsko na cztery wiatry. AMMARYLIS: jak pisała Efcia w sanatorium nie spotkasz chorych psychicznie - oni są w szpitalach na specjalnych oddziałach. A POMOCY BĘDZIESZ MIAŁĄ AŻ NADTO, będziesz miałą dość tych wszystkich pomocnych dłoni i gębulek. Pozdrawiam, ja byłam dziś w Kosciele. Robiliśmy z dziecmi palny na konkurs, więc musiałam iść. Dzieci wróciły z nagrodami, więc jesteśmy wszyscy zadowoleni. Miałam bardzo dobry sen. Śniło mi sie, że musiałam odwieść do domu dziecko z przedszkola. Jechałam z nim autobusem, sama, bez dokumentów, komórki, wszelakich leków na astmę i alergię, a nawet bez butelki wody. Wtuliłam się w to dziecko i pomyślałam: \"takie maluchy mają w sobie dużo odwagi, więc na pewno jego moc przejdzie na mnie\". I dojechałam. Taki piękny sen! Jesli chodzi o przejmowanie objawów, to miałam tak raz, gdy ktoś (nie pamietam kto) opisywał swoje nocne koszmary. Pisał o tym kilka razy i ja w końcu podświadomie uznałam, że to jest norma i pierwszy raz dostałam ataku w nocy, ale po tym ataku uświadomiłam sobie, że to nie mój problem i że wcale go nie potrzebuję. Od tej pory nie przejmuję czyichś objawów, a jeśli ktoś pisze zbyt sugestywnie, omijam ten opis. I tak sobie z tym radzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
punca, ja piszę do Ciebie na drugim forum, a Ty tutaj siedzisz. Warszawa nie taka straszna, jak ją opisują. Będzie fajnie zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kissme, ja tak mam od kilku lat. Nie wiem, czy to związane z depresją, ale z nerwica na pewno. Poza tym zastanów się w jakim dniu cyklu jesteś, w drugiej połowie podwyższona tempka jest normą i nie trzeba panikować. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko wpadłam powiedzieć dobranoc nerwusiątka,dopiero teraz dostałam się do komputera.Dzieciaki dzisiaj okupowały komputer prawie cały dzień.Nad morzem ciepło ,tylko cholera wiatr taki jakiś zimny wieje.Zobaczymy jaka pogoda będzie na święta ,może nie bedzie tak wiecznie.Jak tam palmy dziewczyny ,bo z palmą ja wysłałam dzieciaki.Dobrze że są ,bo tak bym sama dreptała do kościoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kissme ja przed snem wypijam melisę ,mi to pomaga ,a w ciągu dnia nic nie biorę ,chyba ,że mnie potrzepie to mam meliski takie tabletki do ssania.Napisz jyutro będzie nas więcej ,dziewczyny coś jeszcze ci doradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wypełniłam tą ankiete i nie mogę dostać sie na to nowe forum.Zgredzio co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam :) ostatnio was zaniedbuje :(:(:( ale brak czasu na wszystko :(:(:(:(:(:( Zycze wszystkim Udajego i milego slonecznego Dnia :) -- Pozdrawiam Goraco :) buzka :**** chcialem sie tylko przyywitac =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam leniuchy :) wstawać szkoda dnia. Odpękam 8 godzinek i do domu hehe Ada jesteś aktywna. Czasem nie zapomniałas hasła albo coś ? pisz na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×